|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kana
3.4.2008 18:50:18   
metuLJchy
ali katera izmed vas uporablja kano za lase? Ste zadovoljne? Ali morda katero priporočate? Mene malo skrbi, ker imam temno rjave lase, pa ne vem če bi to sploh kaj prijelo? Kakršnega namiga o kani bom zelo vesela user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kana
3.4.2008 18:57:33   
Muca Copatarica
Jaz kano uporabljam vsake toliko časa in sem zelo zadovoljna z njo. Pa tako lepo diši...
Je pa tako, da jo jaz vedno pustim na laseh učinkovati dalj časa, kot piše, če hočem, da mi prime, kot želim.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kana
3.4.2008 19:04:22   
Anonimen
V čem pa je drugačna kana od drugih barv? A sploh je kakšna razlika??

(odgovor članu Muca Copatarica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kana
3.4.2008 19:19:59   
metuLJchy
kana nima amoniaka, brala sem naj bi bila celo dobra za lase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kana
3.4.2008 19:30:28   
metuLJchy
ena pač sem našla malo podatkov... tu

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kana
3.4.2008 19:37:43   
nejcko
Kana je naravno barvilo za lase - je v bistvu zemlja, ki so jo za barvanje las uporabljali že v starem Egiptu. Torej, naj bi šlo za povsem natur stvra, ampak zadnje čase sta se na tržišču pojavili tudi "blond" kana in "črna" kana - za ti dve ne morem ravno trditi, da sta čisto natur. Včasih, vem, da je obstajala le rdeča kana.

Ko sem začela štartati z barvanjem las, sem najprej uporabljala samo kano, potem pa zaradi čedalje več sivčkov, pravo barvo. Kana namreč ni (bila) tako obstojna, pa tudi packati se mi ni ljubilo tako pogosto več.

Zadnjič sem jo spet uporabila in sem bila zelo zadovoljna. Barva je bila dolgo obstojna (se mi ni bilo treba barvati več kot en mesec), tudi lasje so bili čisto prerojeni - živi, sijočiuser posted image

Mene pri kani moti samo to, ker je taka packarija to - v bistvu moraš narediti tako vročo "blatno zmes" in si to nanesti na lase. Ker imam daljše, nikakor nisem mogla nanesti enakomerno. Zoprno je tudi, da moraš imeti to blato toliko časa gor, še huje pa je, ko zasvinjaš celo banjouser posted image

Ampak sem se odločila, da bom vseeno na par mesecev naredila barvno kuro s kano. Meni je še vedno zakon.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kana
3.4.2008 19:41:32   
metuLJchy
nejcko hvala za informacije, ali morda poznaš te kane ki so že v steklenički (rdeča škatlica, v mullerju sem jim videla, pa v dm)? Te verjetno niso tako natur?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kana
3.4.2008 21:41:59   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: metuLJchy

nejcko hvala za informacije, ali morda poznaš te kane ki so že v steklenički (rdeča škatlica, v mullerju sem jim videla, pa v dm)? Te verjetno niso tako natur?


Mislim, da sem že zasledila, ja, probala pa še nisem. Ampak sem prepričana, da zadeva ni več tako natur, vsaj po moje. Ker dejstvo je, da je kana v bistvu zemlja - da jo "utekočinijo", je gotovo nekaj kemije zraven - verjetno pa vseeno manj kot pri ostalih barvah za lase. Bi bilo za poskusiti.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kana
3.4.2008 22:11:52   
Lolypop
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Mislim, da sem že zasledila, ja, probala pa še nisem. Ampak sem prepričana, da zadeva ni več tako natur, vsaj po moje. Ker dejstvo je, da je kana v bistvu zemlja - da jo "utekočinijo", je gotovo nekaj kemije zraven - verjetno pa vseeno manj kot pri ostalih barvah za lase. Bi bilo za poskusiti.


Kana je ful lepa rdeča roža. In iz nje so že stari egipčani delali barvila za lase in kožo. Včasih so za različne odtenke uporabljali naravne materiale (tudi korenine, ne zemljo), kaj je dons noter pitaj boga.
Jst sem bla totalno razočarana (sem imela to pripravljeno stekleničko, mogoče je prašek drugačen?), imam temno rjave lase in mi črna ni primla skor nč, pri prvem pranju pa je šlo še tist mal dol. Je pa brez  amoniaka in nč ne peče, to je pa res.


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kana
3.4.2008 22:51:13   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Lolypop


Kana je ful lepa rdeča roža. In iz nje so že stari egipčani delali barvila za lase in kožo. Včasih so za različne odtenke uporabljali naravne materiale (tudi korenine, ne zemljo), kaj je dons noter pitaj boga.
Jst sem bla totalno razočarana (sem imela to pripravljeno stekleničko, mogoče je prašek drugačen?), imam temno rjave lase in mi črna ni primla skor nč, pri prvem pranju pa je šlo še tist mal dol. Je pa brez  amoniaka in nč ne peče, to je pa res.



U, a resuser posted image  Jaz sem bila pa sveto prepričana, da je to zemlja, mogoče zato, ker zgleda kot zemljauser posted image  Zdaj, ta nova kana je kot prah, ampak ko sem jo jaz začela uporabljati - cca 20 let nazaj, je pa bila veliko bolj groba, kot npr. zemlja za rožeuser posted image  Ja, saj res možno, da gre za zmlete korenine; se pardoniram. Ampak o Egipčanih pa nisem falila, pa da je natur, tudi ne - vsaj nekajuser posted image

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kana
3.4.2008 23:53:40   
Anonimen
Zdaj je tud prišla na tržišče neka nova barva za lase,ki naj bi imela manj amoniaka? Opazla sem v reklamah na tv.Ne vem kak se ji reče. A jo je ktera že poiskusla? Namreč sama iščem barvo,ki bo mojim lasem res najmanj škodovala. Bi pa probala s svojih  naravnih rjavih las na kakšno svetlešjo.Sam verjetn bo poterben kak amoniak za to,kar pa mi ne diši najbolj.user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kana
4.4.2008 7:55:46   
Lolypop
Sem zvedla da obstaja črna in rdeča kana in tedve mešajo, da dobijo različne odtenke rdeče - črne.
Je pa una barva od Garnierja u zeleni škatli (neki na N se začne, se ne morm spomnt) brez amoniaka in dobro prime. Vsaj temne barve, za blond ne vem.


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kana
4.4.2008 8:35:39   
Boni3
Uporabljam kano in sem fuuuuul zadovoljna. Kupim jo v Sanolaborju (imajo neke kao kane tudi v DM-ju,ampak tisto ni ok,ker je v bistvu nek preliv...gre dol tako da je vse rdeče). Drugače imam pa rjave lase in tam kjer so še ostanki običajne barve je ful močna oranžna,na mojih naravnih je pa samo tak rdeč lesket. Pustim si jo gor kako uro (ker se mi ponavadi ne ljubi dalj) Menda,če pripraviš mešanico s hibiskus čajem namesto samo z vodo, je barva intenzivnejša(nisem še poizkusila). Kako je ,če imaš sivčke ne vem,ker jih nimam,sicer so pa moji lasje zdejuser posted image user posted image user posted image user posted image ,sploh ni za primerjat. Lepi,svetleči močnejši.....skratka zame je kana zakon.

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kana
4.4.2008 8:56:14   
metuLJchy
Ste me prepričale, moram čimprej v kakšno takšno trgovino kjer imajo "ta pravo" kano" in poskusit... mimogrede, poleg sanolaborja kje se še dobi kana (ne iz stekleničke)?

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kana
4.4.2008 19:33:15   
bejbi3
Jaz sem uporabila kano v škatli iz mullerja in so bili moji sicer mastni lasje precej slamnati, res pa je, da so moji lasje prepojeni od kemičnih barv. Sedaj uporabljam malo bolj naravno barvo color erbe otenek kana rdeča in sem ful zadovoljna

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?