|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi rekle na to - izgubljen pes in zavetišče
6.4.2008 23:34:59   
* Mateja *
Moja sorodnica je izgubila kužka. Bolj rečeno jim je ušel ko so ga peljali lulat. IN pol so takoj obesili plakate po mestu, dali obvestilo na radio. In so ga ljudje večktat ujeli in poklicali lastnike, sam se jim je večkrat izmuznil. In pol že vsi končani po 14 dneh iskanja pokličejo v bližnje zavetišče. In glej ga zlomka, jim rečejo, da ga imajo, da so ga našli, ker so slišali obvestilo ba radiu.  Itak so vsi veseli šli danes po psička in šok. Danes je nedelja in psov ne dajajo ven in drugo da morajo vso oskrbo plačati.  Štos je tudi v tem, da jih iz zavetišča niso poklicali, čeprav so vedeli, da ga iščejo in je imel kuža na ovratnici podatke.
vsi smo bili ful veseli, da so ga končno dobili ampka smo vsi zgroženi nad besedami gospodaiz zavetišča!
A je običajno da se tako dela?

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 7.4.2008 14:13:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi rekle na to
7.4.2008 6:36:24   
lelaval
Verjetno delajo tako - da se več plača.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.4.2008 9:49:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi rekle na to
7.4.2008 12:12:18   
lotoska
To kar se grejo v tem zavetišču je pa navadna lopovščina. To bi jim tudi povedala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi rekle na to
7.4.2008 14:14:28   
Anonimen
RE: kaj bi rekle na to?
6.4.2008 23:44:38   

pomladno_dete 

Oni ne znajo pazit na svojega psa.

Pes živi več dni na račun zavetišča.

In zdaj je čudno, če se zahteva oskrbnina?

In čudno je, če imajo zavetišča uradne ure?

Naj imajo svojo žival pod nadzorom, pa bo. Zdaj bi jim bila lahko dobra šola; upam, da bo račun čim višji, da se bo bolje prijelo.


* Mateja *
Ma fora je v tem, da so vedeli čigav je in jih niso obvestili in sedaj bodo zahtevali plačilo. če bi vedeli da ga imajo bi ga takoj prišli iskat!
Jim bo pa itak šola zanaprej, da ga bodo meli skoz na špagi, anti še v hiši.


Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Ma fora je v tem, da so vedeli čigav je in jih niso obvestili in sedaj bodo zahtevali plačilo. če bi vedeli da ga imajo bi ga takoj prišli iskat!
Jim bo pa itak šola zanaprej, da ga bodo meli skoz na špagi, anti še v hiši.


Razumem kaj misliš. Ni problem v stroških, ampak to, da jih niso obvestili. Naš pes je imel tudi telefonsko na svojem obesku in bi se enako spraševala v takem primeru. V končni fazi je pa res lepo, da so ga našli.



Mišni

Se strinjam, da je to tolano bedasto, če je pes imel številko na ovratnici in so povrhu še vedeli, da ga lastniki iščejo. Tudi jaz bi imela občute,k da se nekdo pošteno norca iz mene dela.

Pes ti pa hitro lahko uide. O tem je pa brez veze razpravljat. Tudi meni je že, sredi gozda, ko je najbrž začutila kakšno žival, najbrž je bila mačka, ker so bile hiše blizu, in sem jo potem iskala do pozne noči. K sreči se je vse srečno končalo, čeprav sem tudi že pošiljala obvestila na radie. Pa vendar jo še sedaj spuščam v gozdu. Ker je bilo to edinič v sedmih letih, ampak je bilo.


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 7.4.2008 14:16:29 >

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi rekle na to
13.4.2008 1:16:02   
* Mateja *
Naj vam sporočim, da so zaračunali okol 40 evrov, ki so jih molče plačali in so končno dobili cucka nazaj domov. Spet so vsi srečni,..... In lahko normalno sploh funkcionirajo naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi rekle na to
20.4.2008 11:47:12   
jolly123
A je pes še vedno imel ovratnico s številko gor v zavetišču? In ali je čipiran se da lastnike izsledit preko čipa?

Če ne, se strinjam absolutno z zavetiščem. Nekdo je moral priti po psa, ki je ušel neodgovornim lastnikom. Poleg tega so s tem psom imeli stroške in po zakonu imajo vso pravico, da oskrbnino za te dni zaračunajo. Kaj mislite da v zavetišču živijo od lufta? Tudi ostale res zapuščene živali je treba nahranit.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi rekle na to
20.4.2008 19:31:35   
* Mateja *
No, naj povem še zadnji epilog zgodbi. KUža je bil 14 dni v zavetušču, kamor ga je nekdo prinesel. Ima ovratnico s priimkom in je čipiran. Samo problem je bil v tem, ker menda v zavetisšču ni delala čipirna mašina in ga niso morali prebrat čipa, zato tudi lastnikov niso poklicali. 
Kuža pa je doma!!!!

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?