|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev po laparo in histeroskopiji
8.4.2008 10:44:30   
sonch
Pozdravček!
Mene pa zanima koliko časa po laparoskopiji ali histeroskopiji ste zanosile. Jaz sem imela februarja oba postopka, pa še ničuser posted image .

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 8.4.2008 13:01:42 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa..
8.4.2008 12:03:56   
rebit
sonch kaj pa so ti naredili? Jaz sem imela laparo in histero prejšnji teden. Odstraili so mi pregrado... sem pa zelo skeptična sli e to sploh razlog, da nisem noseča. Kolikor berem, je tobolj razlog za splav, nima pa vpliva na zanositev. Posledično sem kr malo zaskrbjena, ali nam bo zdaj ratalo...
Držim pesti zate, da vama rata čim prej! PA NE OBUPAJ!

(odgovor članu sonch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa..
8.4.2008 14:08:58   
oktavija
jaz sem ju imela avg 2007 pa še vedno nisem srečkauser posted image , imam policistične jajčnike

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu rebit)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa..
8.4.2008 21:18:16   
rebit
Oktavija zelo mi je žal, da še vedno ni tistega magičnega +. Držim pesti zate!
Zanima pa me, kaj ti napovedujejo za prihodnje? So na vidu še kakšne dodatne preiskave? Zanima me namreč zato, ker imam prav tako policistične jajčnike, pred kratkim sem imela laparo in histero in odstranili pa so mi pregrado. Me je malo strah, da nama tudi po L in H ne bo ratalo in se sprašujem, kaj sledi. A mi lahko pomagaš?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa..
8.4.2008 22:23:56   
Fargesia
jaz sem imela laparo julija 2007, pa še vedno nič...user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu rebit)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa..
9.4.2008 6:43:29   
detelja
...jaz imam PCO pa sem zanosila prvi mesec, ko sva začela delat na otročičku, v času ko sem čakala na laparo. in hist. pa ni pa ni bilo menstruacije potem pa +...taaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkoooooooooooooooo sva bila srečna...potem pa, v 7 tedni ni bilo več slišati srčka....sedaj čakam na prvi pregled po SS potem grem na lap. in hist. potem pa bomo videli kaj in kako bo šlo naprej...največja bolezen od vseh bolezni je psiha...tako, da punce probajte se mal odklopit..pa ne študirat ali bom sedaj zanosila ali ne...vem, da je težko, ampak probajte...držim pesti za vse nas...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa..
9.4.2008 8:26:07   
oktavija
Rebit!
Z veseljem ti povem kaj me čaka. Prvo pa bi povedala, da se je tudi meni kljub PCO že zgodila nosečnost, ki se je končala tako kaot pri detelji v 8 tednu....
Uglavnem takole je bilo...
Po L in H sem imela na razpolago še dve terapiji Klomifena... Jajčniki so se odzvali odlično imela sem tri velike folikle vse preko 18 mm (kar je potrebno za oploditev), podobno tudi v naslednjem krogu, M so se uredile in do sedaj jo imam normalno kar v preteklosti nisem imela... Spermiogram moža je uredu. Po moji domnevi je sedaj pri meni problem, da ne pride do zadostne to, da se celice ne razvijejo dovolj ali pa, da ne pride do ugnezditve.
Zdaj grem v MB na IVF/ICSI in tam mi bodo povedalai kako dalje... Medtem ko pa čakam na MB pa bom še vedno poskusila z alternativno medicino...

Če imaš še kako vprašanje kr vprašaj.
LP, Oktavija

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa..
9.4.2008 16:14:43   
sonch
Meni so pri laparoskopiji odstranili nekaj cist in zarastline, tako da mislim, da je lahko to razlog, da ne morem zanositi. Pa še pregrado sem imela, ki so mi jo tudi odstranili. Gremo v nove boje..

(odgovor članu rebit)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?