|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj oddati vlogo za vpis?
10.4.2008 16:53:47   
1vetrnica
konec meseca bo moja miška začela hoditi v vrtec. Kdaj oddam vlogo za znižanje plačila? Hkrati me zanima, glede na to, da imam že enega otroka v vrtcu se bo tudi zanj spremenilo stanje (baje pade v en plačili razred manj, upam, da res). Torej zanima me ali za oba skupaj oddam vlogo ali za vsakega posebej, ali kako to gre?

Upam, da sem razumljivo postavila vprašanje.user posted image

hvalauser posted image


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 10.4.2008 17:12:43 >


_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vpis-vprašanje
10.4.2008 17:01:18   
urška
kakor je meni to jasno daš vlogo že sedaj. saj na njej napišeš datum kdaj bo otrok začel z vrtcem. in na vlogi itak navedeš vse člane vašega gospodinjstva tako da bi se moglo tudi ta prvi avtomatsko znižat.

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj oddati vlogo za vpis?
10.4.2008 19:48:13   
ona
Oddaš vsaj 15 dni pred vstopom v vrtec,torej čimprejuser posted image

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj oddati vlogo za vpis?
10.4.2008 19:50:49   
Putka
Čimprej, začne pa veljati z naslednjim mesecem, torej ti bodo upoštevali pri majski položnici (ki jo dobimo junija).

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj oddati vlogo za vpis?
10.4.2008 19:57:08   
Rubin.
Kot so ti odg., čimmprej. Prej oddaš, prej ti izračunajo v kateri dohodkovni razred spadaš. Sicer pa plačuješ povšalno in ti potem, ko dobiš odločbo, preveč zaračunano kompnzirajo oz. doplačaš.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?