|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 19:55:21   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: mismis


Womanpolice in Pikovit, jest bi tut Menopur, da bi  user posted image , to bi bil moj zadovoljen  user posted image




Pa probaj še z prometriumom je cenejšiuser posted image


ma zdej imam terapijo s pogoršnimi bukvami, potem pa jaz skoz skačem po našem user posted image user posted image user posted image Hop mismis hop


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 19:56:06   
mismis
Grethy ku ku, kako je šlo danes?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 19:58:28   
Pija76
Sonček ja midve sva bile zihr unedve, tanajbolj glasne. Sej sva komentirale, da si se naju verjetn ustrašla. Katera si bila pa ti? Lahk na zs! Sam da vem če sem te opazila....oz če si vsaj lahk mislim katera si bila. Torej si bila pred nama na vrsti a ne? Kdaj imaš naslednji UZ?

Policajka malenkost za opozorilo, ampak res ima že ena tako, zato ker jaz imam full vizueln spomin, pa za številke user posted image user posted image user posted image , imena pa tema čista. A si ti dobr pemislila vse pozitivne in negativne strani dvojčkov? Ker to je kar napor, ti povem iz zelo bližnjega poznanstva.....so pa sigurn zanimivi, pa vsak se vate udregne, kar meni sicer niti pod razno ne paše. Drgač pa voziček hartan je hud za dvojčke, vsaj meni, sam moraš imet pa res marico.

Punce pomoč PROSIM: na seznamu sem prebrala čaj cimet ingver, a mleto oboje je dobr? kakšno mešanico pa naredim? zakaj pa je dobr? please please please...

Abra itak seznam študirala...punca kakšen je plan?

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:02:04   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Tejek bravo za jajčkauser posted image user posted image user posted image .9 pa to je superuser posted image


se podpišem user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:03:59   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Tejek bravo za jajčkauser posted image user posted image user posted image .9 pa to je superuser posted image


se podpišem user posted image


še jest, še jest dodam piskrček user posted image




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:16:05   
Abra
Pija, še ni čas za mojo tečko, še ena dva, tri dni user posted image Ti si pol zdaj drugi dan al kako, če si dobila gonal? Si imela zadnjič isto terapijo? Jaz se kar malo bojim, če mi da gonal, da bom slabo reagirala - ne vem, zakaj imam tak filing, da tiste, ki dobro reagirajo na menopur, slabo na gonal user posted image al je obratno, al sem že vse pomešala user posted image user posted image
Jaz sem si kupla v muellerju ingverjev čaj - zeleni z limonsko travo, ful je dober. Cimetovga pa nimam, ta vonj mi zdaj niti ne paše posebno, se mi zdi to tak božični čaj, ko je zuni -10user posted image
Splanirala pa tole nisem najbolj fajn ... če se vse med prazniki dogaja, ne bo nč s dodatnimi terapijami. Bo že!

Policajka, tole slikco imata pa, se mi zdi, že ene dve na RR, ti si tretja, če ne celo četrta user posted image dej si zamenjaj, je ziher še ful luštnih dvojčkov na razpolago user posted image

Tejek, user posted image user posted image za 9 jajčk!

Pa kje je Dajamaja??

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:23:02   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Pija -  jah nič se nismo zmenile, kako se bomo med množico prepoznale :) čeprav, mislim, da sem jaz vaju s Piko prepoznala. Saj sta vidve stali tam pri vratih in klepetali, kajne? Pa sem si rekla, ko bom šla, vaju pa ogovorim. pa nisem upala.  Reva saj vem.

No, jaz sem dobila podaljšano še do petka superfact, ker sem šele včeraj dobila M...tko da zgleda, da bo tole še trajalo. Sem pa nestrpna in to mi gre na živce.





Halou user posted image user posted image , moram najprej povedat, da sem tudi jaz opazovala dve klepetulji pri vratih in ju zl ohitro imela na sumu, da spadata  v sveto trojico, ki je bla prijavljena takoj za današnji kofič, tako da sonček33 se popolnoma strinjam s tabo, le da je bila pri meni še opcija, da si vmes lahko tudi ti ... kaj misliš, a je Pika una v beli jaknci al je una druga a???? user posted image user posted image ... saj res ... kje si bla pa ti??? ... upam da sva skupaj kje sedeli in se ena drugi prav "zadržano"  nasmihali hehe ... luxuz user posted image user posted image


 ... najprej VSEM prav VSEM --> NAJLEPŠA HVALA, ker ste že skoraj alarm za pogrešanimi sprožle, se pravi da vas skrbi za nas, danes vas ne bom poimensko naštevala, sem pa vsem hvaležna user posted image


Ja in zdej je pa pr mani takole ... rastejo rastejo 16, 15, 14, 12, 11, pa veliko tam okol 9 in to na obeh straneh ... niso mi dali "unga vraga k zmer pozabm kako se mu že reče" za k menopurju zraven, ker baje ni potrebno ... je pa potrebno da jutri spet pridem na UZ in če bo sreča mila, bova mogoče z našo policajko v sredo skupej na UZ-ju, sej sem že tko kot inventar tam v čakalnici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mismis evo mene spet za 15.04. UZ
pa hvala lepa ker se tako trudiš, ti bom zrihtala kakšno fajn parcelo na obrobju mesta ... ane ... lohk tut kmetijo, če hočeš, tako fletkano mejčkno ... enkrat na dan se samo beleži tvoj klik, ne matri se preveč user posted image



Lepo prosim, ne mi bit žalostne če ktere nisem posebej omenila - zgolj nenamerno, res  ...  user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:23:26   
Pija76
Abra sej vem da čakaš tečko, zato pravim da naj pride ker pol bova čist ukup nekje. jaz imam dolgi postopek, zto sem do sedaj imela samo suprefakt, zdaj pa še gonal. zadnjič sem imela enako terapijo. Tako da zdaj upam na zmago, ma ne no, ne upam, sem čist prepričana vanjo!!! a misliš da bomo imele ET med prazniki in Karmen odpade? A za čas se pol ne meša mleti ingver in cimet? Hvala za odg. zlata si!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:23:47   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Tejek bravo za jajčkauser posted image user posted image user posted image .9 pa to je superuser posted image


se podpišem user posted image


še jest, še jest dodam piskrček user posted image




user posted image user posted image Jaz tud,  jaz tud    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:27:16   
womanpolice
Punce, PANIKA!

A SE JE ŽE KTERI NARDIL, DA JE INJEKCIJO ODBIL VEN IZ IGLE? MEN SE JE RAVNKAR - OČITN PREVEČ PRISTISKA, IN ZDAJ JE ŠEL MENOPUR V "FRANŽE"... ZA ENO DOZO SM ŠE IMELA (ZA DANES) ZA JUTR PA ZDAJ NIMAM VEČ...
A MISLITE, DA BODO KAJ KOMPLICIRAL, KO BOM ŠLA JUTR ISKAT, DA MI DAJO ŠE ZA JUTRIJŠNJO ZADNJO DOZO?

HELP ME

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:27:34   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Grethy ku ku, kako je šlo danes?


ku ku mismis
Evo sem napisala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sem se razpisala pravzaprav ..




_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:29:11   
pika74
Helou - čist na kratk, k se mi mudi user posted image .

Sva s Pijo76 dons ful čvekale, mi je cejt minil, kot bi mignil user posted image user posted image . Pija76 je prou fejst user posted image . sm vesela da jo poznam user posted image .

Drgač sm tud jest dobla eno vrečo hormonov... po 2x gonal in suprefact še naprej... in 23.4. se spet vidmo user posted image . Mi je pa že slabo in to že po taprvi dozi gonalauser posted image . Držte pesti, da zdržim vsaj do torka (vmes imam še službeno pot v tujino).

Lep pozdrav vsem skup.

P.S.
soncek33, ktera si bla - hitr povej user posted image . Pa Gerthy tud user posted image .

< Sporočilo je popravil pika74 -- 14.4.2008 20:35:25 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:32:08   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Punce, PANIKA!

A SE JE ŽE KTERI NARDIL, DA JE INJEKCIJO ODBIL VEN IZ IGLE? MEN SE JE RAVNKAR - OČITN PREVEČ PRISTISKA, IN ZDAJ JE ŠEL MENOPUR V "FRANŽE"... ZA ENO DOZO SM ŠE IMELA (ZA DANES) ZA JUTR PA ZDAJ NIMAM VEČ...
A MISLITE, DA BODO KAJ KOMPLICIRAL, KO BOM ŠLA JUTR ISKAT, DA MI DAJO ŠE ZA JUTRIJŠNJO ZADNJO DOZO?

HELP ME



... ja hudo ... te igle znajo bit včasih mal smotane ja ... pomoje da ne bi smel kej dost komplicirat, itak se to tud kakšni od njih nardi ane, pa saj boš tako podpisala da si ga dobila ...
tud mi znamo kašno napačo nardit user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:40:01   
hati
Policajka a si hotla menopur aretirat, pa ni šlo. user posted image  user posted image  user posted image
Sigurno boš dobila nadomestno dozo, ne skrbi.  Jutri pokliči pa razloži kaj se je zgodilo. Je pa res zoprna situacija. Me prav zanima kaj bi naš ata Reš rekel, da se kateri to zgodi.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:41:37   
womanpolice
KRIZA... SM MISLILA, DA BO ME KAP ZADELA, KO JE VSE VN ŠPRICNAL.... SAMA SREČA, DA SE MI TO NI ZADNJI DAN NARDIL... POL BI ŠELE BILA ŽIVČNA...

jOJ, ZDEJ PA JUTR V TO GUŽVO V LJUBLJANO, PRED SLUŽBO... PA BO ŠEL CEL DAN V MALORO... (SAJ IMAM SLUŽBO OD 11.00 DO 22.00 URE....) ... PO MOJEM BOM V SREDO NA UZ-JU KOT ZOMBI... user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:43:20   
womanpolice
HATI se pa heca....

Ja, res ne vem kak mi je to ratal... pa že tak ekspert sm ratala pri špikicah... Res sm jezna sama nase.... uf... to ni dobr za moja jajčka in celice... user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:46:04   
hati

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

HATI se pa heca....

Ja, res ne vem kak mi je to ratal... pa že tak ekspert sm ratala pri špikicah... Res sm jezna sama nase.... uf... to ni dobr za moja jajčka in celice... user posted image



Daj ne obremenjuj se s tem. Če se ti v življenju ne bo zgodilo hujšega, potem si itak zmagovalka. Rajši daj sedaj eno pivce za živce. Bo takoj boljše. Folikelčki pa itak hitro rastejo.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:46:19   
womanpolice
Nč, punce... vas za dans zapuščam... pa se kaj v sredo po UZ ju tipkamo (ko pridem iz službe vam javim (v sredo imam od 14.00 do 22.00 službo) )...

Nočko...

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:46:32   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

KRIZA... SM MISLILA, DA BO ME KAP ZADELA, KO JE VSE VN ŠPRICNAL.... SAMA SREČA, DA SE MI TO NI ZADNJI DAN NARDIL... POL BI ŠELE BILA ŽIVČNA...

jOJ, ZDEJ PA JUTR V TO GUŽVO V LJUBLJANO, PRED SLUŽBO... PA BO ŠEL CEL DAN V MALORO... (SAJ IMAM SLUŽBO OD 11.00 DO 22.00 URE....) ... PO MOJEM BOM V SREDO NA UZ-JU KOT ZOMBI... user posted image




... a ti jih jaz jutr dvignem user posted image user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:48:55   
womanpolice
Hvala, Grethy... ampak dvomim da ti jih bodo dali... user posted image

Bom že skočla tja... bom pa prišla pokukat h UZ ju, če boš tam...

nočko...

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:53:29   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 
 

Torek, 15.04.
Vijolica30 - ET
Mateja.Goljev - UZ
Grethy - UZ
 
Sreda, 16.04.
womanpolice - UZ
Krtekxx - ET

Četrtek, 17.04.
Tejek - ET

Petek, 18.04.
Sonček33 - UZ

Sreda, 23.04.
Pika74 - UZ
Pija76 - UZ?
user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE
  

Torek, 15.04.
Tejki - UZ
 
Sreda, 16.04.
Gloria - AC
 
Ponedeljek, 21.04.
lejla007 - UZ

Torek, 22.04.
Konina - UZ
Mijavček - NS

Petek, 16.05.
   m.rudovic - NS

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           
 

user posted image   Tia-na user posted image
user posted image Mandreja user posted image
user posted image Kikaa user posted image
user posted image Yuliah user posted image
user posted image Andreja07 user posted image
user posted image Hati user posted image

  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)


Tejka** greje user posted image user posted image - TEST 14.04.2008
  Hormonček grejeuser posted image user posted image - TEST 15.04.2008
 Bambi75 greje user posted image user posted image - TEST 21.04.2008
 Ledenka greje  user posted image - TEST 22.04.2008
 Pinki2 greje  user posted image user posted image - TEST 24.04.2008

user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image


  • Zvezdica (18.03. posvet dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Bambi75 (4IVF/ICSI)
  • mavrica72 (2.IVF;PO, dr. Merlo)
  • Rubin (3. IVF)
  • Teja* (5. IVF, dr. Reš)
  • Ledenka (ICSI, dr. Reš)
  • Pija76 (špikarka)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, nizek štart 01.04.)
  • Hormonček (dr. Reš)
  • Stijan (dr. Reš, 25.04. špikanje)
  • Sonček33 (LJ, 10.4. nizi štart špike)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (33 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, 02.04. špike)
  • dajamaja, (8.4. pregled)
  • Abra, (10.4. pregled, dr. Reš)
  • Krtekxx (1. IVF)
  • Vijolica30 (2.IVF)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • pinki2 (1.IVF, PO)
  • womanpolice (1. IVF, GK LJ; Superfact in Menopur)
  • Tejek (1. IVF, dr. Reš)
  • mami26 (LJ), pon. začetek špike

user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  21.3. razgovor
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) v marcu razgovor
  • ušula spomladi v nov boj
  • mami26 (LJ), začetek aprila začne
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NAŠ mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;dr. Vlaisavljević, 14.05.2008 ob 11.20 posvet)
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Dobrovoljčica
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Mandreja (IVF, Lj
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO,dr.Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala user posted image , *medica* user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 user posted image , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image , anadejka,  MIŠEK13user posted image , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74, tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pfuser posted image ,Ana_P user posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26 user posted image ,Meybebabyuser posted image , sonček75user posted image , DejanSenkauser posted image   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Guguuser posted image , Mihi78 user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12 user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123 user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image ,

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE APRIL user posted image   
 
 
user posted image  MIŠEK13


user posted image  Teja* (PO)
 
user posted image Mavrica72 (PO)
 
user posted image  Tejka* (PO)
 
user posted image Hormonček (PO)
 


Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 20:56:02   
mismis
Oh, womanpolice ima pa novo oblekico, a si to tudi v Bosni kupila user posted image user posted image

Pija76 in Pika74, sej smo mi vedeli, da danes niste šli na kavo, ker je bil tako lep sončen dan. Če bi šle, bi lilo kot iz škafa

Grethy, jajčka pa rastejo, super

Pa še za jutri navijamo:

Vijolica30 - ET
Mateja.Goljev - UZ
Grethy - UZ
Tejki - UZ

GO GIRLS, GO GIRLS, GO GIRLS

user posted image




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 21:00:06   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Hvala, Grethy... ampak dvomim da ti jih bodo dali... user posted image

Bom že skočla tja... bom pa prišla pokukat h UZ ju, če boš tam...

nočko...



Seveda bom user posted image user posted image ,
štartam že pred šesto iz parkinga pred hišo,
sej mogoče boš prej tam na hodniku zunaj mojga vidla ...
vsekakor upam da si vsaj ČAU rečeva ...



_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 21:10:37   
sonček33
Pija in Grethy pa Pika - jaz sem sedela v 1. vrsti. Belo-rdeč puloverček s  kapuco.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: IVF/ICSI - april
14.4.2008 21:13:21   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: pika74


Sva s Pijo76 dons ful čvekale, mi je cejt minil, kot bi mignil user posted image user posted image . Pija76 je prou fejst user posted image . sm vesela da jo poznam user posted image .


soncek33, ktera si bla - hitr povej user posted image . Pa Gerthy tud user posted image .


Zdaj mi bo pa nerodn no Pika user posted image . Tudi sama sem vesela da se te spoznala, pa Pikovit, Mijavček in Mismis tudi, ostale pa upam da enkrat spoznam.

Sonček in  Grety povejta kateri dve sta bili.

POlicajka pomoje ima Hati kar prav user posted image user posted image user posted image , si rekla fiks je pa za aretacijo, pa je šel bum bam bum user posted image . Lepo oblekico imaš, tud jaz se moram za otroke preoblečt počasi, sam to je prevelik projekt pri mojem času.

Mismis hvala da si tako skrbna pri seznamu, res imam 23.4. UZ. Še dobr da je tale top lista da kej ne pozabim. No sej imam vse sicer v opomniku, sam tehnologija lahk tud kdaj zataji a ne? Kako si? Domača naloga?

Pa kje je res Dajamaja?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?