|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
17.4.2008 9:29:46   
NATAŠI
baguska a ne kako je šel čas hitro mimo ... in zavedamo se sedaj tiste otroške brezskrbnosti. ... ja čist drugač razmišljamo ... kot da smo že full stari user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: poroka 2008
17.4.2008 9:42:07   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pikovit ti me pa nasmejes dons... user posted image user posted image


Sej če bom imela dober dan do konca,se boš na koncu še po trebuhu valjalauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: poroka 2008
17.4.2008 9:49:32   
pikovit
No ja v Dekanih ne bi ravno živela,bi pa imela tam kakšen vikend.Res sem bila presenečena in to +

Kar se pa otroštva tiče moram pa rečt,da sem ga imela fenomenalnega in se mi velikokrat kolca,ko se spomnim.Če pa je še kakšen PMS pol pa še jokam zraven.Z enim dedkom in babico sem bila 2meseca na morju z drugo babico pa v Soči in Nadiži.In tako kot si rekla Baguska vse skale,potoki,krave in koprive so bile moje.Pa še kakšne kokoške smo lovili.Da o bikih ne govorim.So nas oni loviliuser posted image Vse je bilo brez skrbi.Res je bilo noro lepo.Škoda ko današnji otroci nimajo takšnih počitnic.

Joj mi gredo kar kocine po konc,ko se spomnim na vse touser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: poroka 2008
17.4.2008 10:32:46   
Bubamaraa
pozdravljene moje nevesticeeeeeeeeuser posted image user posted image

včeraj sem imela zadnjo probo in sploh ne vem če sem zbrala pravo obleko...user posted image user posted image user posted image

živci me matrajo..itak.... komi čakam da je konc vsega...

zdej se še ful vse suče okrog dekliščine in fantovščine...user posted image

pikovit, baguska in vse ostale ki si želite otročkov vam res iz srca želim, da postanete mamice.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



še 9 dni.........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: poroka 2008
17.4.2008 10:34:51   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa


še 9 dni.........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: poroka 2008
17.4.2008 10:55:59   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

pozdravljene moje nevesticeeeeeeeeuser posted image user posted image

včeraj sem imela zadnjo probo in sploh ne vem če sem zbrala pravo obleko...user posted image user posted image user posted image Ma itak, da si izbrala ta pravo obleko, samo zdej te dajejo živčki in pole nisi sigurna, boš vidla drugo soboto, da boš zelo lepa!!!

živci me matrajo..itak.... komi čakam da je konc vsega...
Verjame, da te matrajo, k mene tudi mam poroko za rihtat, parcelo in še sejem drug mesec in en dan se mi bo utrgalo!Komaj čakam, da bo vse zamano!

zdej se še ful vse suče okrog dekliščine in fantovščine...user posted image
user posted image user posted image user posted image

pikovit, baguska in vse ostale ki si želite otročkov vam res iz srca želim, da postanete mamice.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala!


še 9 dni.........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:03:51   
baguSka
Sej če bom imela dober dan do konca,se boš na koncu še po trebuhu valjala


To bi blo super, ce bi se kaksnih 10cm obsega zgubila... user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:04:54   
baguSka
baguska a ne kako je šel čas hitro mimo ... in zavedamo se sedaj tiste otroške brezskrbnosti. ... ja čist drugač razmišljamo ... kot da smo že full stari


ej.. full hitro.. se hitrejs gre pa z otroci a ne? sej pol ni cudno, da se mi nikamor ne mudi.. user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:07:03   
Bubamaraa
baguska če maš tolk odveč časa ti pripeljem mojo danajo na počitnice....boš videla kolk bo dan imel premalo ur....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:07:07   
baguSka
včeraj sem imela zadnjo probo in sploh ne vem če sem zbrala pravo obleko...


evo, glih zato bom jaz kupila tik pred zdajci, drugac me bo do poroke ze minil... oz bi ze kej drucga mela... user posted image

buba, brezveze, itak ves da je prava! izbire je miljon in glih to si izbrala.. ce bi katerokoli drugo, bi po tolkem casu cist isto zanjo rekla... garantirano!! tko da brezveze da zdej tko razmisljas.. ;)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:08:23   
baguSka
Buba!!! Z veseljem jo vzamem, ce bo hotla bit pri meni!!!user posted image user posted image user posted image  Obozujem otrocke...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:09:30   
NATAŠI
bubica seveda si izbrala pravo obleko, kar poglej se kako si žarela ko si jo imela na sebi user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  ... to so zdaj tisti obični dvomi pred poroko in napadi panike user posted image . uf še dva dni pa dekliščina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... joj bubica kako boš hitro rekla DA user posted image user posted image user posted image

baguska ja ko imaš pa otročka pa čas še hitreje leti mimo. .. komaj sem ga imela v trebuščku že je tukaj 29 mesecev star user posted image  ... noro, še malo pa bo šel v šolo user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:14:19   
baguSka
noro, še malo pa bo šel v šolo


... in se malo vec, pa ti bo ze punce domov vozu... user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:15:01   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Buba!!! Z veseljem jo vzamem, ce bo hotla bit pri meni!!!user posted image user posted image user posted image  Obozujem otrocke...


itak da bo...pa še kužeka maš...ona pa obožuje vse živali.....user posted image user posted image user posted image

spoznavni dan in dve urci pa bo tvoja....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:15:45   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

bubica seveda si izbrala pravo obleko, kar poglej se kako si žarela ko si jo imela na sebi user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  ... to so zdaj tisti obični dvomi pred poroko in napadi panike user posted image . uf še dva dni pa dekliščina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... joj bubica kako boš hitro rekla DA user posted image user posted image user posted image



sam če sem res čist v dvomih..kr neki...naj bo brž mimo vse.... sej bote vidle ko bote v moji koži...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:18:10   
baguSka
kar poglej se kako si žarela ko si jo imela na sebi


ampak res.... jaz bi te takoj vzela za zeno!!!!user posted image

a za tiaro si se ze odlocla?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:20:24   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Buba!!! Z veseljem jo vzamem, ce bo hotla bit pri meni!!!user posted image user posted image user posted image  Obozujem otrocke...


itak da bo...pa še kužeka maš...ona pa obožuje vse živali.....user posted image user posted image user posted image

spoznavni dan in dve urci pa bo tvoja....user posted image


Ne a cist zares??? A bi mi jo res kr dala??user posted image  Ker jaz si full zelim mal teto spilat.... pa ne morem.user posted image  Nobena od mojih kolegic jih se nema... edin 2 sta nosece zdej...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:22:25   
baguSka
jih se nema...


user posted image  glih s sladoledom se basem.. pa tipkam z enim prstom, pa se na monitor ne morm gledat.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:25:26   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

noro, še malo pa bo šel v šolo


... in se malo vec, pa ti bo ze punce domov vozu... user posted image


ne me v paniko spravljat user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:26:19   
NATAŠI
pa ne nam delat skominov s sladoledom nooo user posted image  user posted image

bubica... verjamem da si vsa v dvomih, ampak verjemi in zaupaj v tvojo prvo izbiro.. .točno kaj je s tiaro?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:27:37   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kar poglej se kako si žarela ko si jo imela na sebi


ampak res.... jaz bi te takoj vzela za zeno!!!!user posted image

a za tiaro si se ze odlocla?


če bom kda imela istospolno usmerjenost se spomnim nate...user posted image

ja imela bom tiaro, samo pomoje ne to veliko, ampak manjšo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:32:31   
NATAŠI
bubica prav lepa in simpatična nevestica boš .... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

polna mozoljev user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ... kok sem žleht. ... ne mal te hecam user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil NATAŠI -- 17.4.2008 11:38:48 >

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:38:13   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Buba!!! Z veseljem jo vzamem, ce bo hotla bit pri meni!!!user posted image user posted image user posted image  Obozujem otrocke...


itak da bo...pa še kužeka maš...ona pa obožuje vse živali.....user posted image user posted image user posted image

spoznavni dan in dve urci pa bo tvoja....user posted image


Ne a cist zares??? A bi mi jo res kr dala??user posted image  Ker jaz si full zelim mal teto spilat.... pa ne morem.user posted image  Nobena od mojih kolegic jih se nema... edin 2 sta nosece zdej...


sej ti jo ne bi takoj kr dala....bi najprej šle na kak sladoled same z njo, tko da bi se videlo kako bi tamala sprejela in če bi bila želja ni panike za kako varuško...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:39:05   
baguSka
če bom kda imela istospolno usmerjenost se spomnim nate...


no dej ja... sej ce se ne bos hotla glih zent ni nujno.. te tud brez poroke vzamem.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: poroka 2008
17.4.2008 11:40:04   
baguSka
ne me v paniko spravljat


sori natasi... ampak tko je! maamiiiii...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?