|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
16.4.2008 20:03:35   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

O kul in katerega konca pa?


Iz pesjanske vasi.user posted image  Pa ti?


s primorska - Kobarid.Kje pa je Pesjanska vas?Ja ime ja pa res krasnouser posted image


Ne sej se ne rece tko... haha.. tko ji recejo domacini.user posted image  U bistvu so Dekani.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: poroka 2008
16.4.2008 20:04:51   
baguSka
Baguska ojoj,ampak jaz ti predlagam,da greš probat.Če ne probaš ne veš.Razen,če nimaš želje.Poznam veliko punc,ki jim je ratalo z enim.Veš rabiš eno celico in tisto ta pravo.Naprej pa dela maternica in predvsem narava.


Cakam pravi cas... zdej se se ne cutim. Zaenkrat se ne. Nikoli pa se ne ve... moja zelja je po naravni poti. Zaenkrat se se ne mudi tok. Vsaj meni ne... ko bo cas, pa ze... user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: poroka 2008
16.4.2008 20:15:32   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

O kul in katerega konca pa?


Iz pesjanske vasi.user posted image  Pa ti?


s primorska - Kobarid.Kje pa je Pesjanska vas?Ja ime ja pa res krasnouser posted image


Ne sej se ne rece tko... haha.. tko ji recejo domacini.user posted image  U bistvu so Dekani.user posted image


O Dekani ful lep kraj.Je moj nekaj časa tam delal.Oz. kar nekaj let.Tako,da sem včasih čez vikend hodila na morje.Krasen konec.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: poroka 2008
16.4.2008 20:15:57   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kaj pa ve punce une k ste še brez navihančkov,a bo kej po poroki?


Upam da enkrat.... nekoc.... ce pa ni namenjen, pa pac ne.



Upam da nisem kej narobe napisala,ker vrjamem da je hudo!user posted image user posted image user posted image




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: poroka 2008
16.4.2008 20:17:49   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Baguska ojoj,ampak jaz ti predlagam,da greš probat.Če ne probaš ne veš.Razen,če nimaš želje.Poznam veliko punc,ki jim je ratalo z enim.Veš rabiš eno celico in tisto ta pravo.Naprej pa dela maternica in predvsem narava.


Cakam pravi cas... zdej se se ne cutim. Zaenkrat se ne. Nikoli pa se ne ve... moja zelja je po naravni poti. Zaenkrat se se ne mudi tok. Vsaj meni ne... ko bo cas, pa ze... user posted image


Vse dobro ti želim.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: poroka 2008
16.4.2008 20:17:58   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Barbara kje pa je to v Naklem!? A imajo kaksen internet mogoce?


Rija se imenuje,probej,vem da je bla prejšni teden stran še v obdelavi oz izdelavi.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: poroka 2008
16.4.2008 20:19:15   
bt08
Pikovit tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image

Punci prov revce sta res,sočustvujem z vama.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: poroka 2008
16.4.2008 20:20:17   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kaj pa ve punce une k ste še brez navihančkov,a bo kej po poroki?


Upam da enkrat.... nekoc.... ce pa ni namenjen, pa pac ne.



Upam da nisem kej narobe napisala,ker vrjamem da je hudo!user posted image user posted image user posted image





Jaz sem se teh stvari že navadila in mi ni problem.So pa dnevi,ko bi bila raje krt,kot pa jaz.Kot sem že rekla no problemuser posted image  

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: poroka 2008
16.4.2008 22:22:47   
maya2
Dober večer.....

mene pa ful panika grabi, da nimam več dost časa, da vse zrihtamuser posted image user posted image user posted image ugotavljam da mi še ful stvari manjka, ali da se sploh še ne morem odločit kako in kaj....
pa res ne želim vse na hitro delat čisto na koncu, tako da si bom jutri napisala seznam potem pa .......

Lahko noč... pa se beremo jutri, sem preveč utrujena za kaj drugega kot miževo deželouser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: poroka 2008
16.4.2008 23:32:00   
pikovit
Našla eno lepo blazinico za prstane

http://www.moj-album.com/album/8561402/?os=8561445

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: poroka 2008
17.4.2008 7:26:57   
NATAŠI
jutro

oooo čvekice user posted image  user posted image  user posted image  .. No jaz sem bila v avstriji in sva se imeli prav super .. pa saj pri zapravljanju in obiskovanju trgovin je vedno zabavno user posted image  user posted image ... no kaj sem nakupila: meni kavbojke in en dober komplet spodnjega perila (ne za poroko), mojemu timoteju mikice in pulovrčke, pa za nečaka kavbojke in majčko in nečakinjo kiklco pa majčko (imata naslednji teden roj.dan) ... pa en kup drobnarij za olepšanje doma (rožice pa metuljčke ... ) skratka cunje, cunje, cunje user posted image

pikovit mmmm.. tole s kočokolado, a si se kaj pozanimala o cenah

ko imate debate o modrčkih in spodnjih hlačkah - naj dodam da jaz nimam še nič user posted image

barbara user posted image  user posted image   za začetek diete, zdaj pa velikoooo optimizma in trme user posted image .. tole z morjem in punčkami user posted image  user posted image , potem moramo pa mi tud probat user posted image

konfetke imamo pri nas tud v navadi, že od nekdaj (kar pomnimim in sem bila na velikih porokah) smo jih dobili .... tiste klasične user posted image . dobimo pa vedno  tudi piškote za domov, le  z zahvalami pa še niso tolk prakticirali

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: poroka 2008
17.4.2008 7:33:23   
NATAŠI
baguska in pikovit, želim vama da bi uspelo user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  , bomo kakšno svečko prižgali na brezjah ko bom šla tja user posted image

maya tole z vabili je pa težko rečt, imejta jih s seboj bosta pa potem videla kako in kaj ... kaj pa pravijo na to vajini domači? Vprašajta jih (ker jih malo bolj poznajo) kaj mislijo o tem. Meni osebno je velik bolj všeč če neseta vabila na dom osebno ... odločitev je pa tako vajina in kakor se bosta odločila tako bo prav user posted image

upam da je s šepetalko vse ok user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:08:52   
baguSka
O Dekani ful lep kraj.Je moj nekaj časa tam delal.Oz. kar nekaj let.


Aja?? Kje pa?? Sej tam pa res ni glih neki velik za delat.. user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:12:58   
baguSka
Jaz sem se teh stvari že navadila in mi ni problem.So pa dnevi


Evo jaz tud. Tko da mi ni panike... Jaz sem se ze itak sprjaznla s tem. Bom fuuuull presrecna ce rata, drugac pa bomo pac zivel brez. Vsaj zaenkrat kot sem rekla tko razmisljam... mogoce me pa kdaj celo pic, da bom tud na umetno se probala... odvisno tud od mojga bodocga mozicka. ;)

Drugac pa hvala vsem... user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:24:29   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ga delava že 6 let ,pa nič.


O sit... user posted image  A pa sta ze bla kdaj na pregledu??

Midva ga tud ne moreva met. Ker imam jaz tezave... bi mogla na umetno, pa se nekak ne morem odlocit. Mi ni do tega, pa ne vem zakaj. Pa se to bi blo vprasanje ce bi uspelo... ne vem se no. Zaenkrat se ne...


Bila, bila Baguska.Sem brez jajcevodov. Že 6 let sem na umetni,pa ni nič od nič.Imam pa v maju genetsko preiskavo,pa da vidimo kaj bo rekla mama genetika.


full ti želim, da vamam rata!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
baguska tebi tudi želim, da vama rata!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem zanosila takoj, vendar na žalost nisem donosila, sem  v 14.tednu imela ss, pravijo, da z mano je vse ok, upam, da je res tako!

maya2 jaz  bi dala vsaj tistim, ki so zelo oddaljeni in pač jim poveš zakaj jim dajaš tukaj!

šepetalka tudi jaz upam, da je stabo vse ok!user posted image user posted image user posted image

Buba kako si? še malo, malo !user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil fragola -- 17.4.2008 8:31:43 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:38:20   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

baguska in pikovit, želim vama da bi uspelo user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  , bomo kakšno svečko prižgali na brezjah ko bom šla tja user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:39:47   
bt08
Jutro!


Pa smo se zbudl v deževno jutro,že spet!user posted image user posted image user posted image Pa tako lepo je ko sonček svet.

Nataši pol si se mela prov fajn včerej,jaz morem enkat tud mal it v nabavo,za dušo mojouser posted image

Fragola sej bo po poroki,ko bosta sproščena oba,brez skrbi,pa se boš ko zanosiš mal merkala in bosta dobla enga luštnga user posted image .


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:43:44   
baguSka
Pa smo se zbudl v deževno jutro,že spet! Pa tako lepo je ko sonček svet.


No, kle pri nas v BTC-ju, pa sili neki soncek na plano... user posted image



Fragolca, drzim pesti tud zate!user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:50:49   
pikovit
Nataši a pol si včeraj
user posted image      pa takouser posted image   ja je hudič,če ima ženska plastiko v roki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:54:24   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

O Dekani ful lep kraj.Je moj nekaj časa tam delal.Oz. kar nekaj let.


Aja?? Kje pa?? Sej tam pa res ni glih neki velik za delat.. user posted image



Pa da sem malo bolj natančna.V Dekanih so spali v bližini so pa delali.Verjtno kakšen tunel ali kaj podonega.Se sedaj res ne morem spomniti.Skratka lep konec.Mi je zelo všeč.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:54:44   
baguSka
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:59:05   
pikovit
Fragolca tudi zate bo user posted image  posijal.Boš videla.


Jaz sem pa danes sanjala,da se jutri poročim in da nisem spakirala vseh piškotov.In da jih pol sploh spekla še nisem.Pol sem pa user posted image .In se nikakor nisem mogla zbuditi iz sanj.user posted image

A so to že predoročne more?
Pri nas pa je bil do sedaj user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: poroka 2008
17.4.2008 8:59:25   
baguSka
Pa da sem malo bolj natančna.V Dekanih so spali v bližini so pa delali.Verjtno kakšen tunel ali kaj podonega.Se sedaj res ne morem spomniti.Skratka lep konec.Mi je zelo všeč.


Ahaaa... tkole.user posted image  No, ker Dekani res niso glih neki bogati z 'razpolozljivimi' delovnimi mesti... vsi v Koper hodijo al pa celo v Ljubljano. Sej zdej je si sploh 1,2,3 po AC.user posted image

Poznam celo eno punco, ki se je iz LJ preselila v Dekane in se vsak dan vozi na siht v LJ.user posted image  Sej ne recem, vas je res zakon - jaz sem celo moje otrostvo tam prezivela in mi gre kar na jok, ko se spomnem teh brezsrkbnih let... Joooj kok je blo fino!!! Ko smo bosi tekali po travnikih in plezali po skalah in se kopali v reki itd... pa po drevesih plezali, pa za kokoskami laufali... :)))))))))) Ooooh kje so ta leta...

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: poroka 2008
17.4.2008 9:00:52   
baguSka
Pikovit ti me pa nasmejes dons... user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: poroka 2008
17.4.2008 9:27:43   
NATAŠI
Pikovit približno tko je bilo ja user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?