|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
16.4.2008 13:58:30   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

dobro jutro

da se vam hitro še malo javim potem pa via austrija user posted image  user posted image  user posted image

hvala za pohvale user posted image






Nataši a si že nazaj,a si kej lepega kupla?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: poroka 2008
16.4.2008 13:59:53   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aha ok... sej potem se pa nisem zmotila.... pa neki se vem.user posted image



Sej veš,velik ve naša Baguska user posted image .

Aja user posted image user posted image user posted image  za maticarko da sta spedenale,kar je bilo.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: poroka 2008
16.4.2008 14:04:01   
bt08
Evo mal sem vas prebrala,sej prov velik pametnega nisme napisala,sam mal pa sem no.user posted image user posted image

Jaz sem bla pa dopoldan sama in sem mal zunej čičala na sončku pa z vodo se nacejala,ker sem od danes na dieti.


100x hura za mene.user posted image user posted image user posted image

In se jo kr držim.Za zjtrk sem jedla polnozrnato žemljo s skuto in drobnjakom ter redkvico,malica je bila sojino mleko + pol banane, zdaj bom pa jedla solato s paradižnikom,sirom feta,fižol,čebulica,mal olja,kisa sok od limone,malico imam jabolko s cimetom,večerja pa piščanček s krompirjem in drobnjakom.

Pridna ne,sem šla vse nabavt za 10 dni kar traja ta dieta,sem dala 80€,me je kap,user posted image .Od sojine omake,jogurta,zelenjave,vafljev,sadja,krispi,....Bomo pa vidli če bom res 4kg zgubila v 10 dneh!

Zdaj grem pa jest ker se mi že kr oglaša moj vampek!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:08:17   
pikovit
Barbara bravo za dieto in pogumuser posted image .A si jo dobila v Lisi al kje že?
Natasi kaj si dobrega nabavla?
Fragolca hvalauser posted image .Sem pa jaz tudi pol primorkauser posted image .Zato sem nekaj vedela o konfetih.Da pa jih mečete otrokom,tega pa ne.

Jat imam danes sadni danuser posted image Mater je hiter okol 4 dniuser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:42:42   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Fragolca hvalauser posted image .Sem pa jaz tudi pol primorkauser posted image .Zato sem nekaj vedela o konfetih.Da pa jih mečete otrokom,tega pa ne.



zakaj pa neuser posted image , če ja na našem koncu taka navada in otroci so full veseli!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:47:07   
bt08
ja v anji sem jo dobla,sej ni velik 4 kg,sam bom sem rekla,mene ko nekej piči se tega striktno držim in upam da shujšam saj nekej,da ko zanosim,da ne bo problemov.

Bomo vidl kakšen bo učinek,samo čas za gibanje morem najdt,pol bom pa tok lepa,pa lahko bom marsikaj kupla za oblečt,pa upam da mi joške kej zrastejo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:48:50   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit
.Da pa jih mečete otrokom,tega pa ne.



zakaj pa neuser posted image , če ja na našem koncu taka navada in otroci so full veseli!



Sem hotela povedat,da tega pa ne poznam oz. ne vem

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:51:05   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

ja v anji sem jo dobla,sej ni velik 4 kg,sam bom sem rekla,mene ko nekej piči se tega striktno držim in upam da shujšam saj nekej,da ko zanosim,da ne bo problemov.

Bomo vidl kakšen bo učinek,samo čas za gibanje morem najdt,pol bom pa tok lepa,pa lahko bom marsikaj kupla za oblečt,pa upam da mi joške kej zrastejo.user posted image user posted image user posted image


O pridna si,pa še lepa bošuser posted image Joški bodo pa rastli,ko boš noseča.Kakšna je kaj situacija?user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:52:45   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit
.Da pa jih mečete otrokom,tega pa ne.



zakaj pa neuser posted image , če ja na našem koncu taka navada in otroci so full veseli!



Sem hotela povedat,da tega pa ne poznam oz. ne vem


aha ok,user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:54:45   
fragola


IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

ja v anji sem jo dobla,sej ni velik 4 kg,sam bom sem rekla,mene ko nekej piči se tega striktno držim in upam da shujšam saj nekej,da ko zanosim,da ne bo problemov.

Bomo vidl kakšen bo učinek,samo čas za gibanje morem najdt,pol bom pa tok lepa,pa lahko bom marsikaj kupla za oblečt,pa upam da mi joške kej zrastejo.user posted image user posted image user posted image





pridna pridna!user posted image ma jaz nimam nič voje za hujšat! Zdej so sami roj.dnevi ina kako bom jaz hujšala, pri vseh dobratah!user posted image


< Sporočilo je popravil fragola -- 16.4.2008 15:55:18 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:55:15   
Anonimen
Živjo punce.

A pr vas konfete mečete? Pr nas je navada da bonbone. Smo jih vsako soboto nestrpno čakal k smo bli majhniuser posted image . Prednost če živiš čist zraven gradu kjer se večina porok na notranjskem odvijauser posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:55:29   
bt08
Pikovit nč nav joškov user posted image  ko sem bla noseča z Ožbejam,so ble take kot so zdaj.Nič zrasle,sem pa še rekla Tomažu saj enkat bom mela velike joške,pa sem se fajn uštela.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja bom vidla drug teden ko pričakujem M a bo a ne bo?Javim ok?

Kaj pa ve punce une k ste še brez navihančkov,a bo kej po poroki?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:56:50   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: fragola


pridna pridna!user posted image ma jaz nimam nič voje za hujšat! Zdej so sami roj.dnevi ina kako bom jaz hujšala, pri vseh dobratah!user posted image




Mene pa ne premakneš če si v glavo zabijem,da bom,bom,pa fertig,pa naj bo milijon rojstnih dnevov.Morem sem si rekla.

Sam fora je ta da čokolade ne bo,jaz jo pa tko rada jem.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:57:45   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Pikovit nč nav joškov user posted image  ko sem bla noseča z Ožbejam,so ble take kot so zdaj.Nič zrasle,sem pa še rekla Tomažu saj enkat bom mela velike joške,pa sem se fajn uštela.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja bom vidla drug teden ko pričakujem M a bo a ne bo?Javim ok?

Kaj pa ve punce une k ste še brez navihančkov,a bo kej po poroki?


Midva bova začela po poroki delat na bebici!!!
In upam,da nama rata čimprej in predvsem upam, da bo tokrat vse ok!!!!!!!!!
Tebi pa želim, da zagledašuser posted image drug teden!!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:58:05   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Živjo punce.

A pr vas konfete mečete? Pr nas je navada da bonbone. Smo jih vsako soboto nestrpno čakal k smo bli majhniuser posted image . Prednost če živiš čist zraven gradu kjer se večina porok na notranjskem odvijauser posted image



Pri nas jih sploh ne dajejo mladoporočenci konfetov,nič ne dobiš,samo na eni poroki sva jih dobla,drugje pa ne.Tko da pri nas bolj mal poslujejo s temi zadevami ( gorenjska ).

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: poroka 2008
16.4.2008 15:59:46   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: fragola


Midva bova začela po poroki delat na bebici!!!
In upam,da nama rata čimprej in predvsem upam, da bo tokrat vse ok!!!!!!!!!
Tebi pa želim, da zagledašuser posted image drug teden!!!




Fragola sej ne vem če si želim da bi tok pred poroko rada zagledalauser posted image ,bi rajši dala vse piknike čez pol pa ni problema,sva rekal če se ne bo pred poroko,bo pa na Djerbi. ( pravjo da na morju punčke ratajo) kaj mislte?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: poroka 2008
16.4.2008 16:00:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Živjo punce.

A pr vas konfete mečete? Pr nas je navada da bonbone. Smo jih vsako soboto nestrpno čakal k smo bli majhniuser posted image . Prednost če živiš čist zraven gradu kjer se večina porok na notranjskem odvijauser posted image



Pri nas jih sploh ne dajejo mladoporočenci konfetov,nič ne dobiš,samo na eni poroki sva jih dobla,drugje pa ne.Tko da pri nas bolj mal poslujejo s temi zadevami ( gorenjska ).


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: poroka 2008
16.4.2008 16:00:49   
bt08
Fragola user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ti rabiš pike poke za bebico,da vama rata!Bomo držal pesti!Ti sam povej kdaj jo bosta delala,da me držimo pesti.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: poroka 2008
16.4.2008 16:02:28   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Živjo punce.

A pr vas konfete mečete? Pr nas je navada da bonbone. Smo jih vsako soboto nestrpno čakal k smo bli majhniuser posted image . Prednost če živiš čist zraven gradu kjer se večina porok na notranjskem odvijauser posted image



Pri nas jih sploh ne dajejo mladoporočenci konfetov,nič ne dobiš,samo na eni poroki sva jih dobla,drugje pa ne.Tko da pri nas bolj mal poslujejo s temi zadevami ( gorenjska ).


user posted image user posted image user posted image



Karin tko je če si rojen gorenjec,smo šparovni ljudje pa škrti.user posted image user posted image user posted image user posted image

Sam ne vsi,midva bova dala konfetke,pa zahvale in še piškote,drugje nisem nič dam prinesla.

Tko je!Mal pa res pregovori veljajo o gorenjcih!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: poroka 2008
16.4.2008 16:13:43   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

čeeeeeeeruser posted image

Tako jaz sem danes uspela naredit še nekaj korakov bliže 'mojemu dnevu'.... sem se najavila za solarij, nego obraza in se dogovorila za ličenje.... pa še sfehtala prevleke za stole v cerkviuser posted image user posted image
Moj je sprintal vabila, zdaj pa na delo.....
nič grem še malo spatuser posted image
lahko noč



a si se pri Andreji najavila.....???? solarij začni z malo minutami, ker je prejšnji teden zamenjala žarnice, nego obraza naj ti obvezno dela Andreja.....


meni bo Teja (hčerka od Andreje ) delala nohte...user posted image


ja vse sem se tam zmenla, mi je povedala da so zamenjali žarnice začnem s 4 minutami v ponedeljek ..... ne vem a lahko rečem kdo naj mi kaj dela????? je bla ena mlada punca pol je to najbrž njena hčerka????

Ja nohti so pa ful problem.... meni se tko luščijo, mi ne rata dolg met dolge.... a ima katera kakšen nasvet????????



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: poroka 2008
16.4.2008 16:17:35   
maya2
punce še en nasvet prosiiiiiiiim: med prazniki sva imela namet začet raznašat vabila, it od enga do drugega....... zdajle sva pa dobila vabilo za 4. maja na 70. letnico in bo cela njegova žlahta tam... tudi tisti najbrž k so malo oddaljeni in bi nama ful časa vzel do njih it..... kaj mislite, a bi blo zlo narobe če jim tam dava vabilo????user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil maya2 -- 16.4.2008 16:18:09 >

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: poroka 2008
16.4.2008 16:17:39   
FLASK_A
Ma, res sem dosti dala za modrček. Pa sej... Sem jih imela tolk na sebi ki mi niso pasali, da mi je bilo na koncu že čisto vseeno za ceno, ko sem ga končno našla. Imam pa raje enega dražjega in kvalitetnega kot pa da jih kupim tri po nižji ceni, pa niso OK (se mi je že zgodil touser posted image ).

Jaz pa ne grem niti v solarij, niti nego obraza niti ničuser posted image Se bom kar sama porihtala. Nohte isto. Evo, to pa men ni za zapravljatuser posted image

Maya. Če se ti nohti luščijo, obstaja nek lak za utrditev. Baje pomaga.



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: poroka 2008
16.4.2008 16:20:30   
FLASK_A
Pikovit, čudoviti konfetkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A sta jih naročila? Kolk je bla pa cena? Uau, res so lepiuser posted image




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: poroka 2008
16.4.2008 16:21:49   
FLASK_A
Anjaaaa, javi seeeee! user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 16.4.2008 16:23:32 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: poroka 2008
16.4.2008 16:26:16   
Anonimen
Zakaj pa mene ni na seznamu?user posted image

Podatki:
Datum uradnega dela:20.8.
Piknik oz. ohcet: 23.8
Kraj poroke:Modrijanov mlin pri Postojnski jami
Žur: Zelška koča(notranjska)
Poročno potovanje: nikamor letos, mogoče kam spomladi

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?