|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kruh?
21.4.2008 14:35:23   
_annela_
jaz sem svojemu 7 mesecnemuuser posted image ponudila par kosckov kruha pa ni nobenih reakciji,kaj mu ga lahko se naprej uvajam ker pravjo naj bi bil gluten po 8 mesecu vendar nasem malcku se je zdel prav fin!kaj pravte na to?aja kako je pa z margarino?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kruh?
21.4.2008 14:37:38   
anju
gluten lahko po 7m. naj kar je kruh, če ga ima rad. moj se je s kruhom navadil na koščke.
sicer se reakcija na gluten (če misliš celiakijo) ne kaže kot alergija s pikicami. bolj boli trebušček in slabše napreduje.
margarina - meni ni všeč. za otroka imam raje maslo, ko uvedeš mlečne izdelke. pa olja, samo da jih ne moreš na kruh namazat, kaj?user posted image

< Sporočilo je popravil anju -- 21.4.2008 14:44:20 >

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kruh?
21.4.2008 14:38:28   
_annela_
ful ti hvalauser posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kruh?
21.4.2008 15:15:10   
kristinaj
za margarino ne vem....najbrž raje čim manj, ker ima maščobe.....kruh mu pa le daj, raje črn ali polnozrnat,  ker se v ustih ne lepi in dela kepic, ki si pri belem zelo rade zatikajo in jih je težko požirat...... jaz sem ga naši med obrokom na mizo nadrobila, da ga je sama jemala, vmes pa sem ji kosilo dajala......

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kruh?
21.4.2008 15:59:35   
sandra85
nam so pa rekli da lahko gluten od 6.m dalje...
no kruh je 1. jedel 3 dni nazaj in mu je prav fin. namažem pa zdenka (oziroma zdaj se imenuje slovenka) siruser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kruh?
21.4.2008 16:01:14   
ZmajTolovaj
Naša je tudi pri 7m jedla kruh, in to z veseljem, zdaj ga veselo drži v roki in žveči kako skorjico (nima še zob, tako da je precej pocasto vse skup). Margarine jaz ne maram, tako da se niti nisem spomnila nanjo, je sploh nimamo doma. Kaj vem, mogoče vseeno raje maslo? Ni tak industrijsko, če prav vem - lahko da se motim, no. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kruh?
21.4.2008 16:10:52   
kaya2007
pa ni nobenih reakciji


se na gluten ne pokažejo takoj, lahko čez par mesecev ali celo let.

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kruh?
21.4.2008 16:42:36   
1A
 Naša  deklica pa je začela z graham žemljico, trda je se ne drobi in fino jo drži ker je kar majhna,problem je le v tem, da jo 21x prestavi iz roke v roko in postane že malo scufana, drgač pa uživa---bom pa probala z zdenko vsekakor! stara je pa skoraj 8m.   lp 

_____________________________

vedno aktivna

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?