|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katere piškote?
17.4.2008 18:11:29   
kaya2007
ej sori ampak a ti zmer tok kompliciraš?


ja no, saj je prav da je povedala...mi tudi še čakam z medom, čeprav menda v slo medu ni bilo bakterij.

mi imamo plasmon piškote brez glutena in jajc, za v roko normalne, za v kašice pa že zdrobljene.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katere piškote?
17.4.2008 19:58:38   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Piškot je piškot.


to pa ni res

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katere piškote?
17.4.2008 20:00:34   
Ajvy
Plazma je z razlogom že 30 let najboljši otroški piškotuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katere piškote?
17.4.2008 20:01:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Plazma je z razlogom že 30 let najboljši otroški piškotuser posted image user posted image user posted image


Ja, s kakšnim razlogom pa? Dajte no dajte toliko flancat user posted image  Piškot je piškot.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katere piškote?
17.4.2008 21:17:50   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


Dajte no dajte toliko flancat user posted image  Piškot je piškot.


user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katere piškote?
17.4.2008 21:30:23   
cuma
Mene pa zanima, kaj se nekaterim tako mudi s piškoti? user posted image user posted image user posted image
A se vam zdijo pomembni, ali praktični, ali zabavni ali zakaj mora otrok pri 6m ali še prej jesti piškote?

Sej mene ne moti, če jih vaši otroci jejo, samo zanima me ... user posted image

Jaz imam tudi rada plazma kekse. Jih tunkam v belo kavo user posted image .

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katere piškote?
18.4.2008 7:01:20   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: cuma

Mene pa zanima, kaj se nekaterim tako mudi s piškoti? user posted image user posted image user posted image
A se vam zdijo pomembni, ali praktični, ali zabavni ali zakaj mora otrok pri 6m ali še prej jesti piškote?

Sej mene ne moti, če jih vaši otroci jejo, samo zanima me ... user posted image

Jaz imam tudi rada plazma kekse. Jih tunkam v belo kavo user posted image .


To se tudi jaz sprašujem. A je piškot življenjsko pomemben za preživetje user posted image  Piškot je piškot.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katere piškote?
18.4.2008 8:16:36   
Paštetka
1. Življensko pomemben ni, je pa priročen. Npr. ko kam gremo in vem, da bo čez pol ure kosilo, ji ne bom dala sadne kašice, ampak dobi piškotek, ki je vedno v torbici, že zaradi starejšega sina in mene, ker se včasih od sile pozabim najest

2. Potem je prakričen, kadar je mala tečnobica, da ji ga vtaknem namesto dude v usta. Dudke nimamo

3. ker še nima zob in jo matrajo kot hodič in ji zelo paše, ko si jih s keksom malo požuli

4. ker ko včasih dobi na sprehodu sadno kašico in če ji ni zadosti, dobi še keks

Lahko bi pa res nosila vsak dan falat kruha s sabo namesto keksa, vendar se mi keks zdi bolj praktičenuser posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 18.4.2008 8:17:36 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katere piškote?
18.4.2008 8:26:12   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Plazma je z razlogom že 30 let najboljši otroški piškotuser posted image user posted image user posted image


Ja, s kakšnim razlogom pa? Dajte no dajte toliko flancat user posted image  Piškot je piškot.


kupi si škatlo in preberi...da nam jst brez veze flancala

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katere piškote?
18.4.2008 9:08:40   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

1. Življensko pomemben ni, je pa priročen. Npr. ko kam gremo in vem, da bo čez pol ure kosilo, ji ne bom dala sadne kašice, ampak dobi piškotek, ki je vedno v torbici, že zaradi starejšega sina in mene, ker se včasih od sile pozabim najest

2. Potem je prakričen, kadar je mala tečnobica, da ji ga vtaknem namesto dude v usta. Dudke nimamo

3. ker še nima zob in jo matrajo kot hodič in ji zelo paše, ko si jih s keksom malo požuli

4. ker ko včasih dobi na sprehodu sadno kašico in če ji ni zadosti, dobi še keks

Lahko bi pa res nosila vsak dan falat kruha s sabo namesto keksa, vendar se mi keks zdi bolj praktičenuser posted image


pri nas je isto. se strinjam z vsem napisanim.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katere piškote?
18.4.2008 11:03:39   
sonce78
Piškote brez glutena, jajc in laktoze se dobi v Biotopu ali podbni trgovini z zdravo prehrano. Niso pa preveč primerni, da bi jih user posted image "grickal", ker so zelo trdi. Jaz mu jih zmeljem v sadje.

_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katere piškote?
21.4.2008 15:02:30   
Solero
Nobenih.
Hrske, vaflje, prepečence pa ja.

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katere piškote?
22.4.2008 10:01:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pazma vsebuje med, ki se uvaja po drugem letu, tko da je definitvno boljša izbira plazmon ali kaj drugega...


ej sori ampak a ti zmer tok kompliciraš?user posted image  

no pa brez zamere. user posted image


pr hrani pa resuser posted image
čeprov to zame ni kompliciranje, ampak resnično ne razumem zakaj je treba otroku v prvem letu sfotrat vse živouser posted image madona, sej pa ma še cel lajf pred sabo ko bo lahko jedel takšne in drugačne stvari....zdej pr uvajanju se kao ne sme soli, a tri mesce kasnej je pa kul če se uporablja jušna kocka, vegeta, juhe iz vrečke, pudingi, razni keksi, čokolada, itd....ma dejte no...
in plazma niti ni otroški keks, je pač keks ko keks...in kar se meda tiče, bakterije so našli v ameriškem medu, tu ne, med se ne uvaja zaradi prebavnih motenj in krčev in hudih alergij....in dejstvo je da za otroka keks pač ni poteben, če pa že, pa naj dobi nekaj kar je zanj primerno. pa naj gloda škorjo kruha al pa rižev vafelj.
a rs nobena ne zna oz. noče sama pripravit nek zdrav, primeren obrok al pa prigrizek za otroka, zakaj vse dovoljujete da vam jih dnevno pripravlja industrijauser posted image a ktera sama skuha puding, če ga že otrok more jestuser posted image ne, je lažji iz vrečke a ne...pa otroku keks porinit v usta, poln cukra, da je tih.

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katere piškote?
22.4.2008 21:43:13   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pazma vsebuje med, ki se uvaja po drugem letu, tko da je definitvno boljša izbira plazmon ali kaj drugega...


ej sori ampak a ti zmer tok kompliciraš?user posted image  

no pa brez zamere. user posted image


pr hrani pa resuser posted image
čeprov to zame ni kompliciranje, ampak resnično ne razumem zakaj je treba otroku v prvem letu sfotrat vse živouser posted image madona, sej pa ma še cel lajf pred sabo ko bo lahko jedel takšne in drugačne stvari....zdej pr uvajanju se kao ne sme soli, a tri mesce kasnej je pa kul če se uporablja jušna kocka, vegeta, juhe iz vrečke, pudingi, razni keksi, čokolada, itd....ma dejte no...
in plazma niti ni otroški keks, je pač keks ko keks...in kar se meda tiče, bakterije so našli v ameriškem medu, tu ne, med se ne uvaja zaradi prebavnih motenj in krčev in hudih alergij....in dejstvo je da za otroka keks pač ni poteben, če pa že, pa naj dobi nekaj kar je zanj primerno. pa naj gloda škorjo kruha al pa rižev vafelj.
a rs nobena ne zna oz. noče sama pripravit nek zdrav, primeren obrok al pa prigrizek za otroka, zakaj vse dovoljujete da vam jih dnevno pripravlja industrijauser posted image a ktera sama skuha puding, če ga že otrok more jestuser posted image ne, je lažji iz vrečke a ne...pa otroku keks porinit v usta, poln cukra, da je tih.



user posted image user posted image user posted image


Če bi me poznala bi vedla da vse obroke sama kuham...in to vsak dan- dnevno sveže,uravnotežene,zdrave,raznolike obroke.

Ni mi pa jasn kje si ti u mojmu postu prebrala da ji dajem čokolado,vegeto,juhe iz vrečke,pudingeuser posted image user posted image user posted image  

In ja,verjetn bo zarad enga keksa na 2 dni res umrla....halo...user posted image  aja pa un keks ki ji ga jst u "usta porinem" nima cukrauser posted image


pa veselo kompliciranje naprejuser posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 22.4.2008 21:50:09 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 7:23:48   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image kje pa piše da je nate letel....jst sem sam razložla zakaj kao kompliciramuser posted image vprašala si pa to, to je pa vse, kar ma vezo s tabo...
dihajuser posted image
mišljeno je blo na splošno, ker tule se pač svašta sprašuje in seveda odgovori so vedno v stilu ja ti kr uporabi jušno kocko za 7mesečnega otroka itd itd....večina zagovarja neke pripravljene kaše, pa pudinge, fruktzverge in podobno sranje, od česar otrok nima nič, samo kake težave zna met....marsikje je že tko, da socialna vzame otroke če so predebeli, tud pr nas bi mogl kaj takega uvest, pol bi jih pa mogoč več vsaj malo študiralo kaj šopajo svojim otrokom...

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 8:00:33   
Anonimen
sam res, kam smo prsle od enga usranga keksauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 8:02:11   
April
sam so tud dojenci eni ful pitani. zan sem pri pediatru vidla fantka, ki je bil pri svojih 6 m tok debel, da je zarad tee e teko dihal.user posted image  Pa ga je mama e kar s 200ml gh futrala. Revek je prav hropu, zdravnica se je pa kriala. Tastari pa najbr ful ponosni.user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 8:05:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April

sam so tud dojenci eni ful pitani. zan sem pri pediatru vidla fantka, ki je bil pri svojih 6 m tok debel, da je zarad tee e teko dihal.user posted image  Pa ga je mama e kar s 200ml gh futrala. Revek je prav hropu, zdravnica se je pa kriala. Tastari pa najbr ful ponosni.user posted image

no to je to...in pol za zajtrk fruktzverge, za vecerjo pudinge, vmes za masila ( da je mir pred otrokom) razni piskoti itd. itd...in če reces kej, kompliciras...

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 8:10:51   
Anonimen
Ah dajte no... jaz tudi pravim, da piškoti niso potrebni, zato tudi ne kompliciram, katere firme so. Doma imam navadne Savoiradi, dobi jih enkrat na sto let. Nisem gledala, ali so iz glutena in jajc ali ne. Verjetno ja. Itak pa je po mojem do sedaj dobila največ 5 piškotov, pa še ti so se več ali manj razdrobili. Če je tećkica jo pač skušamo zamotit na kakšen drug način in ne s hrano. Jaz navadno na vsake toliko časa spečem polnozrnate štrukeljce, jih dam v skrinjo. Imajo veliko skorice, ki ni predebela in potem mala to lepo cuzlja, drobi se tudi ne. Imam občutek, da se z vsemi temi zadevami tako komplicira, da je joj. Takšne skutke, pa onakvi jogurti, pa te kašice user posted image user posted image user posted image . Naša ima zelo ozek asortima, navaden jogurt, skuto od LM in domačo hrano ter starosti primerno sadje. Izogibam se samo sadju in zelenjavi, ki ima res veliko alergenov (paradižnik, jagode, kivi).  Mene tudi moti pretirana sterilnost, smo bili zadnjič na rojstnem dnevu in je mali iz rok padla skorjica, jo je mož pobral, kako mal popihal in ji dal nazaj in sem imela takrat "čast" videti ogorčene in zgrožujoče se  poglede... Mal ruknem starega in on lepo mali na glas: "Če kruhek pade ti na tla, primi in poljubi  ga, tako me je učila stara mama." Pa smo zaključil.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 8:56:31   
Ajvy
Vprasanje je katere piskote in ne a dam piskot al ne??

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 9:28:07   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Vprasanje je katere piskote in ne a dam piskot al ne??


user posted image tocn tko...ene pa na doooolg pa na sirok o debelih otrocih,fruhcvergih,pudingih.....jao....cist izven konteksta....kr nekiuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 9:29:02   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Vprasanje je katere piskote in ne a dam piskot al ne??


user posted image tocn tko...ene pa na doooolg pa na sirok o debelih otrocih,fruhcvergih,pudingih.....jao....cist izven konteksta....kr nekiuser posted image


ja, saj res, kr neki user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 9:40:42   
ajtak
tole temo sem sla malo pogledat, da vidim kere kekse priporocajo mamice, keri se ne drobijo prevec in ne lomijo, ker niso pretrdi itd. in kaj najdem- leden tus, da bo mel moj otrok pr 10h letih 85kg ce bo keks jedu user posted image .

vedno zagovarjam, da ma vsak svoje mnenje sam ne maram ce mi kdo svoljega vsiljuje!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 9:44:20   
Rožica*
user posted image  ne morem verjet?!
Kako se ene trudite mimo teme debatirat. 3 strani za vpraanje, po trih pikotih. user posted image user posted image


Sama mu vasih ponudim Savorid, mislim da se tako imenujejo.
Drugih niti nisva poizkusila.
tako da ti verjetno nisem kaj dosti pomagala.

Lep dan

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 11:31:01   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

... da bo mel moj otrok pr 10h letih 85kg ce bo keks jedu user posted image .

user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?