|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 17:02:04   
KIRA
:)-:)-:)-9nebesa9nebesa:bravo::bravo:Irmy - sem ti že odpisala. mogoče je samo misel na krvomočnico pomagala. hehehe... lahko bo pa za naslednjič.

HVALA PUNCE ZA ČETITKE!!!!! sem sama debelo pogledala ker nisem pričakovala :modri:. še sedaj ne morem verjet. moram se naročit h G, da mi bo vzel kri in bom videla črno na belem.

juhuuuuuuuuu :duda: bomo imeli!!!!!!!!!!!!!!11:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa:bravo::bravo::bravo::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(če je virus, vas rada vse nalezem - kera bi gaimela???? mogoče sem ga tudi jaz dobila od jančike ali pa kimi ali pa katere druge, ko vas je pa že toliko "okuženih" :nosecka::nosecka:. hahaha :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 17:41:42   
Anonimen
barvo :nosecka:!!!!!!!!9nebesa:bravo::love:

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 18:11:31   
Rosana
Čestitke Kira!!!! A zdaj je ratalo po naravni poti? Mene v kopalnici tudi čaka romed za jutri zjutraj, sem bila spet na transferju....a nimam preveč dobrega občutka...sporočim jutri

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 18:18:09   
biba77
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 18:26:39   
kaja11
KAKO LEPOOOOOOOOOOOOOO:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 18:37:22   
Pi@
Kira mene pa zanima, če je to novi romed test? Zgleda namreč veliko bolj oh in ah od tistega, ki sem ga jaz imela.
Pa čestitke seveda :bravo: :bravo: :bravo:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 18:49:35   
Kinokija
ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!:bravo::bravo::bravo:

Pia, preveri, mogoče si imela Baby Ckeck mini, ki je bol preprost.

In ja, Romed je zelo zanesljiv test! Preverjeno.:nosecka:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 19:46:11   
sabini
Ta test je tudi meni pred 28t. pokazal dve črtici tko da verjem je zelo zanesljiv . :bravo::bravo::bravo:super čestitam:duda::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::nosecka:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 19:54:42   
Udb
:bravo::bravo::bravo: Kira, kaj naj rečem!!! ČESTITKE!!!!!!!!!!!! Bravo :bravo::bravo::bravo:! Ful sem vesela zate!!!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 20:50:37   
beba76

Bravooooo!!!:bravo::sloncek:9nebesa:bravo::sloncek:9nebesa

Ziher je zanesljiv - no, vsaj meni ni zlagal;)

Kam pa godiš h G glede na to, da si Prekmurka? Jaz hodim v MS in možno, da se bova srečali...

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 21:21:35   
filipinka
:bravo::bravo::bravo:9nebesa:bravo::bravo::bravo:
Ziher je zanesljiv! meni pa Cb sploh ni pokazal, ta tapoceni pa takoj!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 21:43:31   
Erdbeere
VAUUUUUUUUUUUUU punce čestitke...Kira zate sem pa tok vesela, ker sem brala da je Viktorija bla tokk zelo zaželjena....držim pesti da bo vse ok....pa še enkrat ČESTITKE

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 21:48:43   
KIRA
Pi@ ne vem če je nov. Tega sem sedaj prvič uporabila - do sedaj sem vedno CB, sam da so ga sedaj ful podražili, pa nisem mela tok keša.

beba76 - dr. Godič. Sicer bi raje hodila kam drgam, ampak ni take izbire to okrog. moji tašči recimo 2 leti ni nnašel ciste v maternici in so jii ji ko je imela vnetje mehurja na UZ naščli, pol pa so ji vse komplet ven vzeli.
če bi imela priliko, bi menjala, ker malo dvomim v njegovo "angažiranost" in "strokovnost" glede tega, drgač pa je zelo prijazen in si običajno vzame čas, tudi če s kakimi vprašanji gnjaviš. tako da ima + in - .

pa ti? kam pa ti hodiš??

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 21:50:31   
KIRA
erdbeere - grozno zaželjena. sva se kar par let matrala, pa ni šlo drgač kot z IVF, pa še pol je bil čudež, da sva jo dobila, ker sem prve 3 mesece imela skoz kake krvavitve, pa še zelo bolana sem bila in sem morala v bolnico za teden dni.

sedaj pa se je zgodil še večji čudež, ki ga ne morem dojet. bom takrat verjela, ko bom imela črno na belem izvide. ne gre mi v glavo. veselim se , ampak mi ne gre v glavo, kako je to možno, da sva imela tako srečo.....:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
12.2.2005 22:17:05   
Pi@
Sigurno sem imela romed ja. Embalaža (ovitek) je bil isti, samo test je bil moj samo trakec (takšen kot ga ima v svojem albumu balaena) in ne tak kot od Kire. Mogoče so pa v lekarni imeli kako staro zalogo :zmeden:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
13.2.2005 17:36:09   
martika
Kira,

Ker sem sama noseca po ICSI, si lahko le predstavljam kako ti je pri srcu...

Iskrene iskrene cestitke, zelim ti cim lepso nosecnost in zdravega dojencka!!

:bravo::bravo::bravo:



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
13.2.2005 18:03:31   
biba77
Kira, :rozica:, se enkrat cestitke! :bravo:

Kar pa se Romed testov tice, pa obstajajo kasetni (kot je v Kirinem albummu) in cenejsa izvedba - trakec.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
13.2.2005 18:49:02   
GoYa
KIRA!

ČESTITAM :bravo:9nebesa:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa
Kar obnemela sem, ko sem tole prebrala.
Take zgodbe mi dajejo upanje.

LP, GoYa

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
13.2.2005 19:05:19   
sabini
embalaža je ista sam eni majo takec noter eni so pa v škatlici dve vrsti sta tko da če bo katera kupovala naj proba embalažo da je mal odebeljena če ne naj pa reče da sta dve notri če lahko tistega v škatlici, ker cena in embalaža je pa ista. Pa tud oba sta zanesljiva:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:PREVERJENO

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
13.2.2005 22:21:59   
clea
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:BRAVO KIRAAAAAAAAAA!!!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

ČESTITKA SREČKA :nosecka: in NAJLEPŠO NOSEČNOST TI ŽELIM!!!!:sloncek::angel::rozica::angel::sloncek:

Clea

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
15.2.2005 8:43:10   
Pepa-2
jaz sem čele sedaj videla, da si srečka :nosecka:. ja, kaj naj rečem...ČČEESSTTIITTAAMMOO:rozica::rozica::sloncek::sloncek::pujs::pujs::bravo::bravo:9nebesa9nebesa
UŽIVAJTE VSI ŠTIRJE

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
18.2.2005 14:25:15   
KIRA
sem se končno okorajžila, čeprav se bojim virusov in sem stopila do mojega G.9nebesa
si lahko mislite, kako je bil presenečen, da sem srečka nosečka.:)-:)-:)-:)-:)-
no v glavnem, je bil kar vesel, še pomirit me je probal, ker sem bla tako entuzijstična, da ne bi bla pol razočarana, če bi blo kaj narobe. pa ni nič narobe. zaenkrat zgleda vse o.k. posteljica se vidi 15 x 10 mm. je rekel, da sva najine šanse za naravno zanositev izkoristila, ko so ble pa tako nemogoče. hihihiii

naslednji pregled pa imam 15.3., znova UZ,pa kri itd... se pravi da gremo jovo na novo. juhuuuuuuuuuu

pa materinsko knjižco bom naslednjič dobila. sicer sem sedaj imela staro za vsak slučaj s sabo, sam je še ni so rabli. nslednji UZ bo pa že tak kot treba, tehtanje, kartonček mi bojo pisal, kri in vodo bom verjetno mogla dat... se pravi kot prejšnjič. sam da že sedaj vem, kako gre...

9nebesa9nebesa9nebesa:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   KAKO ZANESLJIV JE ROMED??
18.2.2005 14:38:20   
Anonimen
Krasno, Kira. Vesela sem zae.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?