|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 9:09:29   
deja27
joj joj,kaj sem naredila s temu k sem povedala kaj se mi je naredil pačuser posted image ,ej še enkrat nisem mislila,vseh med.sester!!!!!!ker jih neki še celo poznam.naslov sem pa dala,čits brez veze-"EVO"ta naslov k pa je,naj se pa javi tista k ga je spremenila.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 9:22:55   
kovač
deja27 saj veš, da se zelo redko kdo tu drži teme.
Pa še dostikrat je razumljeno narobe.
Zelo žalostno je pa posebno to, da se nekatere spuščajo zelo nizko in žalijo. Za to pa ni opravičila. Ampak se ne sekiram več, ker je vse to samo virtualno in se lahko tako izživljajo, sproščajo in uživajo. Tudi taki morajo živeti.

Jaz sem ne bom več sekirala, saj sem s strani nekaterih že proglašena za tupo, da sem črv in da imam črve v glavi, aja pa še pranje možganov so mi svetovale.

Kaj naj rečem zelo zelo po vsako kritiko.

Lp

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 9:26:17   
kovač
Ampak to sem napisala samo zato, ker se naktere zelo rade vtaknejo v vsako temo, z namenom, da se norčujejo, ne pa da bi odgovorile na vprašanje.
Škoda ker niso vsaj toliko pametne, da ne bi smetile z raznimi neumesnimi komentarji. Potem pa vidiš kako se določene povohajo med sabo in so vse medene druga do druge ko te skupinsko secirajo. Res za user posted image !

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 9:27:28   
kovač
Pa še poglobijo se ne v tisto kar napišeš, ampak kar na pamet nekaj pišejo in so pri tem zelo zelo pametne.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 9:33:14   
jagoda77
zamenjala sem osebnega zdravnika in pa ginekologa, ker sem se selila v Lj in moram rečt, da sta pri obeh sestre super.  Moram jih pohvalit, ker si zaslužita, pa vse se da zmenit pa full prijazne, pa nasmejane. Vedno.

Ko sem hotela, da mi od prejšnjega dohtarja pošljejo kartoteko k zdejšnjemu, je rekla sestra, da ona ne hodi na pošto in sem se mogla zarad tega 120km peljat, samo zato, da sem kartoteko dobila user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 9:52:09   
Mišni
Sicer pa še vedno in znova poudarjam: Kar daješ to dobiš

ja v bolnici k ležiš od operacije ves zadet in tud premaknit se ne moreš,pa res lahk daš full od sebe


Ja, se strinjam, glede na lastne izkušnje.

Pa še nekaj me je zmotilo pri eni, ki je napisala, da medicinske setre pedenajo paciente. Grozno. Pacienti  SO ODVISNI od zdravnikov in medicinskih sester, svoje telo jim nemočni in ponižani prepuščajo v oskrbo, ona pa, da "jih pedenajo". Za zjokat.user posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 9:53:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

daddy, kaj pa bi recimo mela od tega, da si stvari zmišljujemuser posted image user posted image user posted image
in kot vedno kr neki od tebe user posted image  


volga: itak, da goniš svoje user posted image user posted image user posted image  tudi od tebe kaj drugega ne pričakujem.....saj tudi ti dobivaš, kar daješ....saj veš kje....user posted image


ja, to boš pa ti najbolje vedela.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 10:14:16   
Anonimen
Ah, jaj.... kaj naj rečem, povsod so dobri in slabi ljudje, v čisto vsakem poklicu. In je že tako na žalost, da tistih nekaj slabih meče slabo luč še na vse ostale, dobre pa se zelo rado spregleda. In veliko resnice je tudi v tem, kar seješ to žanješ.

Meni je bila poučna moja izkušnja iz porodnišnice. Meni so bile vse sestre prijazne, fajn, so pomagale, mi svetovale okoli dojenja in bile vedno na razpolago. Če pa bi vprašali mojo cimro, so bile vse sestre sitne, tečne, nestrokovne, zajedljive,.... Imeli sva isto oskrbo, pa imava povsem različen pogled na to. Hecno, a? Le kdo je bil dejansko siten?
V idealnem svetu bi v vsakem poklicu delali samo tisti, ki jih tisto delo veseli, pa pač žal ni tako.
Tako da, lepo prosim, ne posploševat. So tudi (večina) dobre in srčne medicinske sestre, ki pa imajo problem v temu, da se preveč podrejajo in pustijo komandirat od pacientov in od zdravnikov. In ko enkrat le skočijo pokonci in rečejo ne, potem so pa najbolj smotane in grde. in ja, se najdejo tudi posamezniki, ki delajo samo zato, da nekaj delajo (za denar ne, ker so plače katastrofalne) in mi je žal za vse, ki imajo stik z njimi.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 14:20:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: rija


hja, one pa uživajo radosti državne službe user posted image user posted image user posted image



Evo, to te peče in žre, zato imaš že vnaprej negativno predpostavko do njih. In karkoli naredijo, vedno boš pač našla "nekaj", pa karkoli že, kar te bo motlo in bojo po tvoje naredile narobe.


kje pa, me res ne peče, ker tudi moj dragi uživa radosti take službe in sem srečna zanj......user posted image  in če bi že hotela, bi jih tudi sama, samo se mi res ne izplača user posted image  ker tak kot sem zdaj, uživam vsaj trikrat bolj user posted image

seveda je najlažje vzet besede in konteksta in jih citirat user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 14:52:53   
daddy
Če si vzameš mal časa in si še enkrat prebereš vsaj zadnji Ankicin post ........ no kapnilo ti itak ne bo.
  V glavnem, če greš že vnaprej z neko izdelano negativno predstavo nekomu naproti, potem enostavno moraš videti, najti nekaj slabega, kar se bo skladalo s tvojo predstavo. Tako pač počneš ti v odnosu do medicinskega osebja.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 16:24:24   
kaj@
bi lahko zvedla od tebe,če si ležala na sobi 10 pri oknu,potem pa ti bom še jaz nekaj povedala

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 16:26:55   
kaj@
povem ti lahko samo še to,da bolnišnica ni gostilna-boš že vedela zakaj?in da tudi ti nisi blestela o prijaznosti,ker smo se tudi mi tebe zapomnili,prosim tvoj komentar na touser posted image

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 16:41:30   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: kaj@

povem ti lahko samo še to,da bolnišnica ni gostilna-boš že vedela zakaj?in da tudi ti nisi blestela o prijaznosti,ker smo se tudi mi tebe zapomnili,prosim tvoj komentar na touser posted image


Ej, bejbi, skuliraj malo ..... tegale, kar zdajle očitno nameravaš, ti pa ne dovoljuje poklicna etika in poklicna zaveza k molčečnosti. Lahko imaš neprijetne posledice ( te pa še kako zastopim ). Res te prosim, da se na tej točki ustaviš, zaradi sebe najbolj.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 18:31:42   
deja27
kukr jaz vem nisem smela nič pit,vam težila sploh nisem.zato pa kar lepo začni pisat!!!!!

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 18:49:09   
tomca
Jaz sem hotla napista, da sem bila sama pred cca. 1 letom operirana na jesenicah in 4 dni ležala na abdominalnem oddelku. Moram povedat, da tako super kolektiva nisem videla še nikjer. Vse sestre brez ene same izjeme so se mi zdele izredno prijazne, še več imela sem občutek, da niso samo sodelavke temveč tudi zelo dobre prijateljice.Resnično   so me pozitivno  presenetile tako s prijaznostjo kot tudi s strokovnostjo.

Poleg tega bi rada povedala tudi to, da je bila lani bolnica Jesenice na 4 mestu najprijaznejših bolnic v Sloveniji (da ne bo pomote - ne samo državnih)

Tako da....

Kar se pa tiče Kaje pa mislim, da ni povedala nič  takega, kar ne bi smela. Poklicna zaveza k molčečnosti je po mojem mnenju vezana na medicinske podatke.

Kaja vse pohvale vam sestram na abdominalnem oddelku, za trud in prijaznost.   Le tako naprej.


(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 18:55:11   
deja27
sam bi raje daddy
poslušala ,pa upam,da nisi tista k si bila edina faca k je bila tam,pa tista k je bila nočna..sam še to ""a je bilo tako al ne"""?sicer pa sem zaklučla ker vidm,da mamo take med.sestre,da bi še cel sloveniji povedale kakšen si bil,zarad mene lohka,mam čisto vest.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 19:02:06   
Anonimen
deja27 zakaj sem zdaj začutila nekakšno previdnost in "opravičevanje" od tebe v zadnjem postuuser posted image user posted image

Jaz tudi mislim da Kaja ni nič takega povedala, o vedenju pacientov pa se menda lahko govori ali ne?

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 19:09:35   
kaj@
kar se tiče poklicne etike še zdaleč nič od tega kar sem napisala ne sodi zraven,sploh pa ne bi pisala pod svojim nickom,pod etiko spadajo med.diagnoze,...ki pa še zdaleč niso bile omenjene.V nos mi je šlo seveda to,da vedno ljudje mečejo ljudi v isti koš,povsod so tudi izjeme,ki pa si ti očitno naletela na njih.Drugič,ko že kritiziraš osebje,ga skritiziraj vsaj na splošno in ne v detajle,da te potem prepoznamo,svet je pač majhen...in jaz sem s tem zaključila

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 19:13:09   
kaj@
kar se detajlov tiče itak da ne bom pisala,da mi potem spet ne bodo očitali da sem prekršila etiko,očitno si imela čas ,začela temo,ki je pri tebi trenutno aktualna,nisi pričakovala mojega odgovora....saj sama veš da tako hudo pa spet ni bilo,kar priznaj si,ker očitno že jemlješ besede nazaj,sedaj pa res končujem

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 19:18:56   
tomca
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

deja27 zakaj sem zdaj začutila nekakšno previdnost in "opravičevanje" od tebe v zadnjem postuuser posted image user posted image

Jaz tudi mislim da Kaja ni nič takega povedala, o vedenju pacientov pa se menda lahko govori ali ne?



Ja če lahko deja govori o vedenju medicinskih sester, ne vem zakaj ne bi smelo biti kontra.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 19:26:49   
tomca
sicer pa sem zaklučla ker vidm,da mamo take med.sestre,da bi še cel sloveniji povedale kakšen si bil


V knčni fazi si tudi ti pveda celi sloveniji kakšne so bile one. Zakaj se ne bi smela zagovarjati?

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 19:50:07   
daddy
Kaj@, good girl user posted image user posted image user posted image user posted image . Želim ti čimveč takih pacientov, ki ti bodo tvoje delo in tvoj osebni trud vračali s hvaležnostjo. Sej vema, tud taki se vedno najdejo ( in koneckoncev dajo smisel tvojemu delu ) user posted image .

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 20:04:28   
krfjolca
Jaz imam pa same pohvale do osebja v vseh bolnišnicah, kjer sem pač bila. Prav veliko jih sicer (hvalabogu) ni, so pa to Porodnišnica Kranj, Pediatrična na Vrazovem trgu in pediatrični oddelek na Jesenicah. user posted image

Predvsem v slednji, kjer smo bili pred kratkim, so bili zelo prijazni. Tako zdravnica kot sestre. So si me (oziroma bolj tamalega) pa pomojem tudi zapomnile, ker je bil ekstremno histeričen in glasen. Niso mu mogle zmerit ne vročine, ne kisika (ob tem poskusu je bil prešvican, da bi mu lahko pižamo ožela, drl se nenormalno, upiral pa tako, da ga tri babe nismo mogle zadržat.), inhalacije je bilo nemogoče dat, kanilo mu je vstavljala pol ure, potem pa obupala in zdravilo raje dala po injekciji.
Edino pri eni sem dobila malo bolj zoprn občutek - ko naju je ven poslala, se je malo čutilo, da bi mi najraje kaj rekla, kot da nisem sposobna, da bi umirila otroka - no ja, pa saj po svoje jo razumem, ker je moj tamali res nerazumljivo odločen in močan in glasen - pri 17 mesecih user posted image  ...

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 20:15:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Jaz imam pa same pohvale do osebja v vseh bolnišnicah, kjer sem pač bila. Prav veliko jih sicer (hvalabogu) ni, so pa to Porodnišnica Kranj, Pediatrična na Vrazovem trgu in pediatrični oddelek na Jesenicah. user posted image


Lepo prebrat :).

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
24.4.2008 21:09:23   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Če si vzameš mal časa in si še enkrat prebereš vsaj zadnji Ankicin post ........ 


mislim, da bi si ga moral v prvi vrsti vzeti ti in če me že napadaš, prebrati vse moje poste, ne samo tiste, ob katere se lahko spotakneš. user posted image  ampak je tak lažje, mar ne?

in če bi si prebral res vse poste, bi mogoče tebi kapnilo....ah, da le ni to misija nemogoče....user posted image  da je razmerje pozitivno-negativnih doživetij pri meni nekje 50:50....user posted image





_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?