|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 20:47:27   
Alina_alin
Bravo Lia  za sedenje!
Suzanamai - ujej, kakšna zgodba s Krka... si sploh ne predstavljam...ubogi Mai, pa vi tudi.
Tjaša danes spi že od 19.30 - evo, je včerajšnja vzgojna atiju pomagala, da s prvorojenko nista več tako glasna in mi je  danes nista zbudila. Jaz pa imam zato več časa.

No, pa gremo tudi mi na morje, smo na horuk danes nekaj plačali, upam da bo ok.
Noa, poglej ZS.

Mehurčica, super da Eni lepše spi. Naj kar tako ostane. Pa okužite še nas s takim spanjem!


(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 20:48:56   
Pandica
Evo še mene punce...

Dopoldne sem laufala v laboratorij z Zalo, da sma še 1 x nesli vodo, HB je bilo danes vse ok, pol pa v mesto, kjer sem bila z Noo1 in zalo07 na user posted image

Noa1  itak, da naju je dež dobil, nisma vedele z zalo07 kam naj greva. In sma šle vedrit v Astorijo in še ne eno kavico. Pa še, ko sem šla domov sem morala dati gor na vozek ono pregrinjalo za dež, da ni bila mala mokra.  Pa pridem domov in začne sonček sijat.Znoriš... user posted image


zala07  ja, bom pogledala kak se reče onemu čistilu za fleke, samo zdaj ne morem, ker malo uspavam.
Ti javim še kasneje, ok?


Tave  iskreno sožalje za babico user posted image



Mehurčica  jaz še nisem odprla bananine kašice tako, da še ti žal ne morem nič povedati. Ko pa odprem pa ti javim, velja?
Sem pa danes še Zali kupla eno, in sicer navadno, da ji bom prvo probala tisto dat, ko boma tako daleč.



Kinnie   ja, moja tut zagrabi full močno, pa veš kako me je že par krat ščipnila, da me je kr zabolelo user posted image user posted image


Vedra   ooo, super, da ste že preseljeni. Mene še to vse čaka. Zdaj imaš že prakso in mi lahko prideš kaj pomagat user posted image


Mama06  kako je Jernej?


Nič, zdaj bom kr to poslala, da mi seja ne poteče pa bom še pol dalje pisala...

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 20:49:37   
mama06
tave - iskreno sožalje

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 20:52:26   
Pandica
Alina_alin   kaj bi mi lahko prosim še danes poslala slikice iz srečanja, da jih lahko še lepo v miru pogledam, ker veš, da bom pol par dni "odrezana od sveta" user posted image  user posted image
Hvala, zlata si.
Evo, ti danes spet častim en  user posted image


Štajerke   ste dobile vse moje slikice? Sem vam jih včeraj poslala.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 20:54:49   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica



Mama06  kako je Jernej?





Smo bili vmes zelo dobro, tudi glede hranjenja, sedaj ga pa spet biksa in mislim, da se v ustih spet nekaj dogaja, mogoče zgornji zobki, saj je spet postal tečkast, kar je bil samo takrat, ko je dobil spodnja dva zobka, slina mu spet teče v potokih in ponoči je ful nemiren in si "grize" ustnico že dva dni.user posted image

Riževe kosmiče zaenkrat je, včasih več, včasih manj, samo največ jih poje med spanjem in to z žličko. Moj mali pač mora bit posebnežuser posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 20:57:00   
Alina_alin
Lane31,ne Špelina in moja.
Pandica, ve pa iz kafeja na kafe,kaj? Maš mačka danes, pa rabiš dvojno dozo kofeja, ne? user posted image Hvala za včerajšnjo rundo, samo se je zbudila Tjaša in sem ji pomagala ajati tudi jaz.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 20:58:28   
Alina_alin
Pandica, si me spet podkupila  s pivičko. Grem zdaj po fotkača, da se rešim dolga.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 20:58:41   
Pandica
Punce, jaz sem pa danes moji miški skuhala pol korenčka, ga potem z paličnim mešalnikom zmiksala in zraven dodala še moje mleko, da je bil full dobra kašica pa mi mala sploh ni hotla jest oz. je pojedla samo 2, 3 žličke, pol pa ni šanse. da še bi odprla usta. Jaz pa sem se tako veselila, ko sem ji pripravljala, zdaj pa sem žalostna user posted image   , ker je vse šlo direkt v wc.
A so vam vaši tut tak delali, ko ste začele z uvajanjem GH?

Kaj naj ju3 ponovim in ji dam enako ali kaj druga?


(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:00:58   
mama06
Evo za vse en kozarčekuser posted image

user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:01:49   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Pandica, si me spet podkupila  s pivičko. Grem zdaj po fotkača, da se rešim dolga.




Jeeee, jupi jeee   user posted image

user posted image


(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:02:46   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Punce, jaz sem pa danes moji miški skuhala pol korenčka, ga potem z paličnim mešalnikom zmiksala in zraven dodala še moje mleko, da je bil full dobra kašica pa mi mala sploh ni hotla jest oz. je pojedla samo 2, 3 žličke, pol pa ni šanse. da še bi odprla usta. Jaz pa sem se tako veselila, ko sem ji pripravljala, zdaj pa sem žalostna user posted image   , ker je vse šlo direkt v wc.
A so vam vaši tut tak delali, ko ste začele z uvajanjem GH?

Kaj naj ju3 ponovim in ji dam enako ali kaj druga?




Ne sekiraj se, glavno, da je malo okusila. Jaz bi vajo ponovila. Pri nas je bilo s kosmiči enako, pa sem čez pol ure poskusila ponovno in je šlo vse v prometuser posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:06:25   
Alina_alin
Pandica, jaz kuham vsak dan svežo in ne poje nič kaj. Sedaj je začela jest vsaj večerni obrok na žličko - mlečno kašico. Sadno/zelenjavni pa pojem jaz, danes pa je pomagal Max in dokazal, da sem dobro skuhala. Tjaša pa poje glih za 2 žlički skupaj. Ko pa potem pride moja flaška na vrsto, pa se je razveseli in lepo papa...
Čakam, kdaj bo bolje...

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:14:31   
2ursae
klaudija, thnx. Se mi je zdelo, da so Biotopovi, sam ko sem jih iskala v Intersparu in jih med Biotopovi izdelki nisem našla, sem mislila, da sem si narobe zapomnila. Leclerc torej, kul.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:18:05   
Pandica
Alina_alin   potem mi2 očitno zastonj kuhama in delama te kašice za najine user posted image , ne?
Mi2 bi lahko naredile iz polovice korenčka za obe ( Tjašo in Zalo ) pa še skupaj nebi pojedle, ne? user posted image user posted image user posted image
Kaj, če se zmeniva. En dan ena, drug dan pa druga user posted image

Mama06  no, te pa bom še ju3 probala dat 1 x korenček, pa, da vidim kaj bo.
Upam, da bo šel bolj v promet kot danes. Ker včeraj pa sem ji stisnila sokec iz svežega korenčka pa ga je lepo sprejemala po žlički user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:21:56   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Alina_alin   potem mi2 očitno zastonj kuhama in delama te kašice za najine user posted image , ne?
Mi2 bi lahko naredile iz polovice korenčka za obe ( Tjašo in Zalo ) pa še skupaj nebi pojedle, ne? user posted image user posted image user posted image
Kaj, če se zmeniva. En dan ena, drug dan pa druga user posted image

Mama06  no, te pa bom še ju3 probala dat 1 x korenček, pa, da vidim kaj bo.
Upam, da bo šel bolj v promet kot danes. Ker včeraj pa sem ji stisnila sokec iz svežega korenčka pa ga je lepo sprejemala po žlički user posted image



To sem se jaz pogovarjala s kolegico, ki ima isto punčko rojeno v novembru, da bo en dan kuhala ena, en dan druga, da ne bova obe pacaliuser posted image user posted image

Pandica tudi DR v bolnici je dejal, da se naj pri Jerneju strogo držim uvajanja GH ena stvar po 3-5 dni in šele nato nova hrana in spet samostojno,...Jao bo to zamudno, ampak za pikeca malega vse.user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:22:48   
zala07
OJLA,

ne sekiraj se pandica, sem nekje čitala, da je pomembno, da ti ne bruha-tako kot je moja zala. pomembno je, da samo okusi. tak da JUHU. ćez dva dni bo pojedla že skoraj vse

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:26:52   
Pandica
zala07  ravno sem ti posala ZS

Mama06  aha, super, hvala za informacijo, Potem pa bova še vseeno imele ju3 korenček, bo 3 dan.

(odgovor članu zala07)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:30:53   
valči
Alina_alin,Pandica,jaz sem tudi tako kuhala na začetku,pa včasih pojedla,včasih stran dala.Sedaj,po enem mesecu počasnega uvajanja pa mi poje 3-4 krat na dan po približno 100 ml kašice.Se mi zdi,da ima raje zelenjavo,kot sadje.Začela sem s sokovi,nadaljevala s kuhanim jabolkom in eno živilo dajala 3-4 dni,tako mi je pediatrinja rekla,da počasi in previdno.

Poskusita 3 dni dajat enako,pol naprimer 3 dni jabolko,pol pa že se lahko meša,jabolko,korenje je ful dobra kombinacija.Naša ima raje korenje,krompir,precedim čez cedilo,dodam malo mojega mleka in je fino,ima rada.
Jaz vmes poslušam BB,potem pa moram za nazaj prebrat,da vidim,kaj se vam je dogajalo.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:32:41   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Jaz vmes poslušam BB,potem pa moram za nazaj prebrat,da vidim,kaj se vam je dogajalo.



Obilo sreče in zicledra, ker jaz sem brala dva dni in bolj ko sem se bližala cilju, več strani me je čakalo do koncauser posted image user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:34:36   
lane31
Mama06.......KAKO JE JERNEJ ??????????

Babe jaz sem moji pikici dala kosilo tik preden smo mi šli jest in mi je zmazala vse do zadnje pikice - buča+korenček dušeno in testenine ....za nas pa makaronflajš....no in ker je bila tečka na blazini sem si jo dala sebi na krilo........joj ej kot da ji že dva dni nisem dala jesti user posted image  kak je to odpiralo usta na veliko,pa gledala zdaj enega zdaj drugega in kot mladi orel user posted image  seveda sem ji dala še dva svederčka .....eh pikeci mali....zvečer pa je mi zdaj šla spat brez flaše....je ni hotela, pa sem ji dala na žlico pa tudi ne....no saj je ob 19h pojedla polno hippovo ....te je že sita
Reakcije še ni nobene..........trkam
Pandica..........od začetka je zelo pomemben perfect timing ,tako kot ti je rekla mama06 -zdaj noče že čez 15 min pa morda bo....ne meči vstran ampak ji večkrat ponudi ,najbolje ko je spočita in naspana in ne preveč lačna in ne preveč sita.......težko ja ,saj vem user posted image  a garant bo bolje čez 1 mesec user posted image
Nič se moram posvetit gospe tašči .......ma kera še pivo zame....še boljše podmornica user posted image  ....se še spomnite kaj je to - štamperl šnopsa v kriglu pira user posted image


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:36:46   
Pandica
Valči   ja, saj bom jaz tut 3 dni uvajala eno živilo, ampak mi2 sma komaj včeraj začeli z uvajanjem. Pa sem ji včeraj tut dala korenčkov sok, pol pa bom tut mešala, kot si že sama rekla recimo korenček, jabolka ali pa kaj druga.


Punce pozabila sem vam povedati ta glavno stvar 

Danes zadnjič spima z Zalo v stanovanju. Ju3 boma pa že v hiši   user posted image     user posted image    user posted image    

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:38:33   
Alina_alin
Pandica, torej jutri pripeljem Tjašo v Kamnico na južno ?user posted image Ti se lepo v miru preseli, potem pa z veseljem skuham za oktoberske otročke! Slike se nalagajo.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:38:36   
sanwebdra
tave, sožalje ...user posted image  Tej pa super izgleda s svojimi "zobki". Še dobro, da si pofotkala, naša je danes imela irokezo od kapice, pa sem tudi morala pofotkat.
Vsem slavljencem(-kam) čestitkeuser posted image , pa za nove zobke tudi!!!

Pandica, hvala za slikice! Pa ne se sekirat zaradi korenčka, morda bi bilo bolje, če ga zmešaš z jabolko, pa se malo skrije. Samo ne obupat. Poskusi z enakim okusom znova. Jaz sem imela res srečo, saj je naša vse z veseljem pojedla. Zataknilo se je edino pri zmiksani meloni (v kosu za cuzat je bla dobra). Bom pa še poskusila. So mi povedali izkušeni starši, da so naredili največjo napako, ko so obupali pri prvem poskusu zavrnitve posamezne jedi in mu tiste jedi niso več ponudili. Tak da pogumno naprej. Alina_alin, ti pa tudi!

Midve pa sva ble danes spet na sprehodu z mei-tai, in je mala zopet spala 1 uro, mamica pa izgubljala kalorijeuser posted image . Ja, pločniki in ulice pri nas se vlečejo in vse imajo naklon ... tako, da se kar nahodiš ... vadim za Pohorje ... če verjameteuser posted image . Sem pa že požrla celo čokolado danesuser posted image , ja če pa bo user posted image M naslednji teden, ko smo na morju - samo jo bom prestavila. Še imam viška nekaj tablet. Na morju pa res nočem imet user posted image

Zvečer se je pa zopet v postelji pokakalauser posted image , svežo plenico je imela glih 15 minut na sebi, pa sveže skopana ... pa sva zopet imele podaljšano uspavanje za 20 minut.

Likanje ... sovražim bolj kot vse na svetu, zato to počnem na 14 dni - ker zlikana sem pa rada.

Jutri me pa ne bo na RR (kriza, ker v nedeljo vas lahko cel dan samo berem, kdo pa bo kosilo kuhal???user posted image Mogoče se k mami al pa tašči uštulimo!)- grem na gasilsko tekmovanje z žensko desetino, Julija v varstvo k mojim, jaz pa še dalje na večerjo - je prišla prijateljica iz Nemčije domov na kratek obiskuser posted image , pa bomo čvekaleeeeeeeeeeee. Pa tudi malo spile. Ampak res malo, ker ga sploh več ne nesem. Ja, delna abstinenca ... se telo kar odvadi ...

Lane, evo 1 podmornica, da bo lažje ob taščici!!!

< Sporočilo je popravil sanwebdra -- 25.4.2008 21:40:04 >


_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:39:35   
Margareta

Pandica
- to ni nič takega. Ko sem Evi prvič dala jabolko, se je ves čas delala, kot da bo bruhala in dobesedno so ji debele solze tekle po tistem majhnem ličku. Drugi dan je pojedla 2 žlici, tretji dan je pa zmazala celo jabolko.


mama06 - kako je bilo na preiskavah? HVALA za pivo. Res sem si enega italijančka prvošla. POtem bom pauser posted image



_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:41:56   
sanwebdra
Punce, konec filma Gone in 60 seconds pravkar na POP TV - Eleanor ...user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?