|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:31:34   
sanwebdra
kinnie, saj včasih jih je res trebauser posted image , ampak z ljubeznijouser posted image , haha

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:32:03   
Margareta
sanwebdra - res si pridna

*kinnie* - jaz sem te dni taka lenuharca. Evo, zdele imam v kuhinji in dnevi tako bombo, ampak bom jutri pospravila. Pa celo goro perila za zlikat.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:32:03   
Pandica
Moja pa je spet gor. Zdaj v uri in pol že tretjič user posted image

Joj, pa ravno danes, ko bi mogla še full veliko spakirat in pripravit za ju3.

Sem zdaj slišala, da se ji po želodčku nekaj "pretaka" A bi to lahko bilo zarad korenčka? user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:33:00   
sanwebdra
Ne, po moje ne ... mogoče je samo lačna ...

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:34:20   
Margareta
Pandica - moja tamala je danes pojedla. 180 ml korenčka in sem bila vesela kot avion. Pa ga je že čez dve uri tudi pol zbruhala. Ne vem kdo mi je rekel, da je korenček kar težek.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:34:47   
Alina_alin
Pandica,meni je zaspala ob 19.30 - bila čist koma, taaak zaspana.  Se zbudila ob 20.30 in lepo jedla. In sedaj ob 22.30 in samo malo podudlala in spi naprej...user posted image Kdaj bo bolje se tudi jaz sprašujem. Se je zbujala že tudi samo 3x na noč.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:35:26   
Margareta
mama06 - mi tudi še nimamo okolice urejene, jaz bi pa tako rada mal rože sadila. Imam že vse v glavi, kje bo kaj.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:36:20   
sanwebdra
Ja, saj to je pa fuuuul dosti margareta, a sta že dolgo na GH!!!

In ja, korenček je težje prebavljiv - zapira.

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:36:25   
*kinnie*
Alina_alin:user posted image user posted image Midve z Margareto imava pa nizko frekvenco kopanja...sva zato na udaru socialneuser posted image user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:40:03   
miska1
tave, iskreno sožalje za babico

Pandica, Alina_alin, tudi mi smo komaj v drugem tednu uvajanja GH. Pri korenčku je bilo tako, da ga je prvič jedel, drugič tudi, potem pa z brokolijem oz. cvetačo je bila že kriza. Pol sm pa naredila pire krompirček z Novalacom in eno pikico solila, da je bilo okusno in mu posebej ponudila korenček za zraven, pa je kar jedel. No pol naslednji dan pa ni hotel. Pol sm mu pa rajši ponudila še isti dan kupljeno kašico korenček krompirček in je vriskal zraven, ko je jedel. Naslednji dan pa spet ni hotel. Kaj pa vem?! Pol sm ta teden rajši prešla na sadje in gre bolje. Samo bom z zelenjavo rajši nadaljevala, kjer sem ostala. Se pravi brokoli, cvetača, krompirček...Sledijo bučke. Dobim tudi kak dober nasvet od katere, kadar me panika prime, zakaj noče jesti in pol je lažje. Jaz tudi sama pojem.

Likanje - po eni strani rada likam. Zdej, ko smo trije in po celem dnevu me pa kar mineva. Ko bi bil samo en stroj perila. Fajn je, ko punce na srečanju povejo, da je dobr imeti sušilca. Tako sva tud midva v pripravah, da ga nabaviva, no vsaj do konca poletja, nujno do službe.

1.maj - mi gremo za kak dan na obalo, pa en dan mogoče v Arboretum pogledat. Pol od 12. za en teden v terme Ptuj. Pravijo, da so te toplice primerne za malčke. Juhu se že veselimo.

Grem zdej malo pred tv in se veselim sončka jutri!
 




(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:40:19   
Pandica
Margareta   ja, jaz sem tut ravno včeraj slišala, da je kao težak in napenja, zato pa zdaj ne vem...


Alina_alin   ja, meni pa je že full lepo spala, saj veš, ko sem jo tako hvalila na srečanju, zdaj pa glej ga zlomka user posted image  
in zdaj tut, ko sem si jo priklopla, malo podudala kot praviš še ti in že spi dalje, seveda še pri meni na zizi. Samo ni bila lačna, se je zdaj bolj pocartala. mogoče pa ji res ni kaj vredu v želodčku, boga moja miška.
Bom jo zdaj nesla nazaj v posteljico, ker je že koma user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:41:18   
*kinnie*
Sem gledala slikce s srečanj....vse mamice pa bebike tako lušne....ne vem, če se me ne ustrašite, če pridem na kako srečanje....user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:43:48   
*kinnie*
Vidim, da smo že na 193 strani, .....je potem jutri part3user posted image user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:44:05   
Margareta
sanwebdra - GH ji uvajam kakšne 3 tedne se mi zdi. Ampak prve dni je šlo res po polžje, ena žlica pa potem dve. Potem me pa kakšen dan preseneti in mi poje 180 ml, ampak potem ponavadi drugi obrok malo štrajka.

*kinnie* - ja kopanje. Matr, taprvega sem vsak večer kopala. IN zadnjič me vpraša ena znanka (ki ima prvega otroka) kolikokrat kopam Evo in jaz pravim, tam enkrat ali dvakrat na teden. Čisto je bila ogorčena, je kar svojega moža začela tako čudno pogledovat.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:44:54   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Sem gledala slikce s srečanj....vse mamice pa bebike tako lušne....ne vem, če se me ne ustrašite, če pridem na kako srečanje....user posted image



Eh, pa daj Kinnie nea imej takih fint.
Ti kr pridi, veš kako bi te ble vesele user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:46:35   
Margareta
Ja vse ste tako lušne in tako mlade. Jaz pa že gledam cene raznih lepotnih sanatorijev za kakšno fotopomlajevanje.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:46:43   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Vidim, da smo že na 193 strani, .....je potem jutri part3user posted image user posted image



A ni pri 300 strani menjava part-a?


(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:48:47   
noa1
Dober večer!
Sva bili z mojo pupo spet skoraj cel dan sami, jaz pa sem še duple mafine pekla.....jih ne morem več videt...bo katera? In zraven sem animirala pupo, da s eni drla, haz pa sem sedaj na pol hripavauser posted image user posted image user posted image .
Pol pa spat spravlat,.....ker ateji pa to še ne znajo in mala se nonstop zbuja. Sedaj se zbuja emd spanjem in dobesedno kriči.....ko pa jo vzamem vnaročje pa tako nazaj zaspi. Pa kaa za enega vraga je to? Me že kar malo skrbi. Zaspala je "kao" okoli 21.00, ampak sem bila že najmanj 5x pri njej.user posted image
Jooooj, sem že sama sebi tečna, ko samo še jamram ampak se mi res že vse to nabira..... Še dobro, da gremo na morje...mi bo malo spremembe dobro delo.user posted image
Pandica: hvala za slike
Tudi tebi Alina_alin hvala, ampak še nisem uspela pogledat na googl....pa tak vem da sem jih dobla

Sedaj pa sem že tako pol pozabila, kar sem prebrala

Uvajanje GH: jaz sem začela kar takoj s kašicami in vse lepo je (razen po špinači jebilo vse zeleno, ker je glih ugotovila, kako fajn je delat "brbrbrbrrb"  z usnicami). Začela sem z jabolkom, ko pa sem ji prvič dala bučko, pa ji ni bila preveč všeč. Naslednji dan pa sem jo zmešala s korenčkom in jabolkom in mojim mlekom in je bilo spet dobro. Ja, pa vsepovsod ji še dam vsaj malo m ojega mleka zraven.

Dovolj bo zaenkrat, grem še ZS pogledatuser posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:50:26   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: Margareta
Ja vse ste tako lušne in tako mlade. Jaz pa že gledam cene raznih lepotnih sanatorijev za kakšno fotopomlajevanje.


Kolko pa misliš, da smo mlade ... meni so namreč pred kratkim (nekdo, ki me drugače sploh ne pozna in ne moje družinske situacije) povedali, da sem 19 let stara ... user posted image  ... a veš, kako je srce zapelo ... v resnici jih imam skoraj desetletje več!

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:51:08   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Margareta

*kinnie* - ja kopanje. Matr, taprvega sem vsak večer kopala. IN zadnjič me vpraša ena znanka (ki ima prvega otroka) kolikokrat kopam Evo in jaz pravim, tam enkrat ali dvakrat na teden. Čisto je bila ogorčena, je kar svojega moža začela tako čudno pogledovat.


Zato pa jaz raje ne povemuser posted image user posted image user posted image , sem ga pa včeraj...user posted image .

Saj pri prvem si vedno bolj načelen, pri drugem manj kompliciraš, pri tretjem pa sploh ne kompiciraš več...Se spomnim, da pri ta prvi še na stranišče nisem šla, ker je jokala, ko je bila sama...ja pa jade. Zdaj gospodu povem, da bo mal počakaluser posted image user posted image .

Jaz imam prazen kozarček....ŠE ENA RUNDAuser posted image

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:53:58   
Margareta
sanwebdra - no vidiš, mlada siuser posted image HB. 19 let so ti dali? Lepo. Jaz sem stara 35 in sem se priznam, zdele po 2 otrocih kar malo zapustila. Pa celo leto sem imela neko gužvo - selitev, nosečnost, diploma, pa take stvari.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:54:00   
sanwebdra
Margareta, torej pod 30 si mlad user posted image ... daj no ... jaz komaj čakam na 30 - takrat se šele začneuser posted image ...

Noa1, jaz tud muffine, prosim ... user posted image  nič, grem pod tuš ... pol pa pričakujem Vanilin post za lahko noč!

< Sporočilo je popravil sanwebdra -- 25.4.2008 22:56:48 >


_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:54:26   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Vidim, da smo že na 193 strani, .....je potem jutri part3user posted image user posted image



A ni pri 300 strani menjava part-a?



user posted image user posted image user posted image ....nisem ziher....bova morale probatuser posted image .
Ko pridem v MB ti povem,....v Melje pridem včasih...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:54:58   
žabek
Dober večer!
Likanje - preden sem se spravila brat forum, sem ravno likala. Jaz v bistvu rada likam, user posted image mogoče sem malo čudna, ker likam vse, razen brisač in gat. Moja babi je še bolj čudna, ona še to lika. Mi je pa likanje tako meditacijsko delo - tak fajn si uredim misli vmes, ali pa sploh nič ne mislim.

Pandica -Eli sem tudi prvič dala kuhan korenček in je bila zgrožena, drugi dan je bilo pa že za spoznanje boljše.

Lane31 -kaj prav testenine ti je? Frajerka. Pa zmiksaš ji, al kaj?

Kinnie- naša je tudi tak močna, pa vščipne že prav fajn. Pa dudo tudi tak prime, da je sploh ne moreš vzet. Ma eno finto z dudo med dojenjem.
Mi smo pa danes šli k bodoči varuški našega žabija. user posted image Ful fajna gospa, bivša mamina sodelavka v vrtcu, je že v penziji. Otroci so jo meli radi, kar je nabolj važno. Trenutno pazi 3 fantke, jeseni menda enega. Ima pa tako malo sobico z dvema posteljicama, da grejo spat (nisem ji upala povedat, da naša zaspi samo na joški al pa v vozičku, bi si še mogoče premislila user posted image ), igrače, kuha tudi za njih, pa vsak dan grejo ven, tudi v dežju, ima take micene marele za njih. Skratka smo si oddahnili, to smo rešili.user posted image


V ponedeljek pa je moja prijateljica dobila dvojčici!
user posted image
Sem vesela zanjo, da je vse vredu. Je pa bla finta, da je imela tak filing, da je noseča z dvojčki. Na prvem pregledu G poišče srček, pravi, da je vse vredu, ona pa njemu naj pogleda, če je še kje kakšen. Je reko: Ja, pa res še mamo enega tu. user posted image
 
Grem v meževo deželo. Lahko noč.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:56:32   
Margareta
*kinnie* - jaz bi tudi raje še eno rundo. Matr, se ga bom tle za compom napila. 

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?