|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:46:07   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Mama06.......KAKO JE JERNEJ ??????????




Hvala punce, da vas skrbi za najinega škrata. Sedaj čakava na izvide, je bolji kot ne po starem, edino riževo kašico mu uturim, kolikor se le da zvečer. Jutri do star 5M in 3T in grem v nabavo zelenjave za uvajanje prave HGuser posted image user posted image . Morava pa se strogo držat selektivnega uvajanja zaradi alergij v družini. Kri je bila OK, le malo je povečan faktor za alergije ali nekaj podobnega.  Ostale izvide še čakava, No pa EKG je OK! Je bil pohvaljen, kako je priden, ko je bila ura deset in je bil od 6-ih tešč, pa tak dobrovoljček.
Na UZ trebušne votline in ledvic je bil pa tak frajer in zdravnica je dejala, da je tako lep, da je za v reklamo. Sem se kar topila od sreče in ponosa. In ko mu je delala UZ ledvičk, je mali pasel kravice in ful z zanimanjem gledal v ekran, tako, da je lahko vse v miru pogledala. moram priznat, da se je mali držal bolje kot jaz.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:51:22   
Margareta
mama06 - super. Meni se je takrat na pediatriji kakšna alergija zdela, še najmanjše zlo. Tam pa res vidiš take revčke. Pa še Ljubljanska pediatrična je tako narejena, da vidiš v vse sobe.


VANILI - a prideš na kavo?user posted image





_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:52:37   
Alina_alin
Štajerke, ki ste bile v sredo prisotne: http://www.moj-album.com/uredi/spelika-tjaska/11851817/
pa še po mailu sem poslala vsem pozerkam.



(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:53:07   
Alina_alin
Pandica,jaz nisem dobila maila s slikami.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:54:32   
mama06
Margareta imaš ZS. Ja tudi jaz sem marsikaj videlauser posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:56:02   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Pandica,jaz nisem dobila maila s slikami.



Eh, pa daj nea se hecaj. Kak ne? Če sem šla še zdaj pogledat 1 x in sem tebi tut poslala oz. vsem hkrati.

Torej še ti 1x pošljem?

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:58:53   
Alina_alin
Pandica, evo zdaj jih imam, prej jih ni bilo. user posted image lepa hvala, grem jih gledat. 

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 21:59:55   
mama06
Kako mene moj dragi razvaja. Prvo mi kuha litre čaja, potem mi nosi sladkarije za jest in pred PC mi prinese še večerjo. Glede na uro, bi rekla, da bom pred spanjem še jedlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:00:42   
Alina_alin
sanwebdra, jutri po pameti!
Lane31,kak gre čvekanje s taščico? Raje ne podmornice, boš kaj preveč povedala...user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:02:01   
Alina_alin
mama06, a taki še obstajajo?

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:02:11   
VANILI
OJ!
danes smo se jaz in deca celdan potepali, zato me čaka še čistilna akcija - semmislila,da bosta ob tej ur otroka ževeselo spala,paje zgleda bil prevečrazburljiv dan - Teo je cel dan spal 1 uro, zdaj sem ga natankala in ga položila v postelco, on pa na vse 4, me pogleda in se mi nasmehne, pol pa tok časa debatiral, da sem ga nesla dol v dnevno, kjer veselo čveka z možem in sestro, no jaz pa jasno, kje drugje kot tuuser posted image

se oglasim še pol


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:04:39   
mama06
Punce, jutri greva z dragim še po kamin zunanji - Pandica, VANILI in ostale, to vas še čaka - potem grem še po vrtno garnituro in že roštiljamouser posted image user posted image user posted image . Problem je, ker kamin sem že našla, vrtne garniture, ki bi mi bila pa všeč in dizajn in cena, pa še neuser posted image .

Popoldne pa sestavljava novo spalnico, ker je stara prestara - novo sva kupila, ko sva se selila v hišo, to je 2,5 leti nazaj, pa sem uspela dragega prepričat za novo. No malo bom skombinirala, ker sem hotela posteljo od Alplesa, pa omaro z drsečimi vrati, ki jih alples nima, sem pa našla z dragim firmo, ki delajo omare po naročilu in bom skombinirala s posteljouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:05:31   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

mama06, a taki še obstajajo?



.....še,še, samo imajo napake, tako kot tudi me nismo popolneuser posted image .

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:08:55   
*kinnie*
dober večer
Sem končno prišla do računalnika...ah ja ti moški. No saj ne vem, kdo je pri nas več na compuuser posted image user posted image No, če se je pri meni dan slabo začel, evo se bo pa dobro končal user posted image


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:10:23   
Alina_alin
kinnie, hitro poročaj, kaj se ti je lepega zgodilo?

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:12:03   
mama06
Pandica in VANILI vaju sem si zapomnila, da še okolica ni urejena. Tudi jaz sem čakala dve sezoni, da smo začeli, saj sva rabila okoli 35 kamionov zemlje, zemlje pa nikjeruser posted image . Potem se je ta zemlja morala uležt in sem spet čakala čez zimo, zime pa ni bilo. Smotano, smo počakali še čez poletje in lani v jeseni sva uredila in splanirala okolico, asfalt in tlakovce že prej, vsaj nekaj, sedaj pa čakam, da pridejo naredit zasaditve okrasnih rastlin. Vse sva namreč dala delat eni firmi, ker imava 1000m2 in se mi ne da **** s tem, čeprav rada prčkam po zemlji. Je pa res, da sedaj že dve leti nimam vrta, pa tudi za letos nisem ziher, da bo, ker hočem imeti ograjen vrt s hrastovim lesom, pa moj dragi še ni podrl hrasta in ga odpeljal na žagouser posted image . Se bom pa še eno leto švercala pri mami in tašči za dobrote z vrtauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:12:52   
Pandica
Alina_alin   full lepe slikice, danes pa sem zadovoljna z njimi user posted image
Pa kak si še fajn napisala komentarje spodaj.

Ker si se tako potrudila častim še eno rundo, velja tut za vse ostale. Danes si lahko privoščimo, ker je petek dan za metek user posted image user posted image

Evo desetke :


user posted image     ali    user posted image    po želji user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:14:37   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

kinnie, hitro poročaj, kaj se ti je lepega zgodilo?

joj jaz sem tako skromnauser posted image .Nič tako posebnega. Me je dragi malo razvajaluser posted image , pa me je hitro spravil v dobro voljo...on že ve kakouser posted image
Samo pri meni res ne velja, da se po jutru dan poznauser posted image user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:16:39   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

user posted image     ali    user posted image    po želji user posted image


Jaz bi vinčka...user posted image user posted image ...še dobro, da smo tuki anonimni....saj veš sociala pa to...mene imajo na piki že zaradi kopanja otrokauser posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:20:57   
sanwebdra
Tak, še domačo špinačo blanširala in zmiksala in v zmrzovalnik spravila za mojo user posted image . Pridna, ne???

Zdaj pa res en kozarec rdečega.

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:25:23   
Margareta
*kinnie* - mene imajo tudi na CSD -ju na piki zaradi kopanja. Evo, zdajle pa pijem pivo, pa še en cigaret grem zakurit v kletuser posted image

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:25:47   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra

Tak, še domačo špinačo blanširala in zmiksala in v zmrzovalnik spravila za mojo user posted image . Pridna, ne???

Zdaj pa res en kozarec rdečega.

Pridna, pridna.
Mene pa kar malo lenoba daje, še dobro , da dragi služi odpustkeuser posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:29:29   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Margareta

*kinnie* - mene imajo tudi na CSD -ju na piki zaradi kopanja. Evo, zdajle pa pijem pivo, pa še en cigaret grem zakurit v kletuser posted image

Jaz bom kar na toplem počakala, da prideš nazaj, da nazdravivauser posted image




(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:31:12   
*kinnie*
Sem gledala, da vas je kar nekaj na RR, sem si obetala mal čveka,....pa sama sebi pišemuser posted image ...

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Desetke007 part 2
25.4.2008 22:31:23   
Alina_alin
kinnie, mi imamo pri kopanju zdaj že duet od oktobra. Prej smo pa imeli 2,5 leta solo. Pa še ni prišla socialna.user posted image Da ne bo pomote: glasni smo ko gremo iz vode ven in se oblačimo. 

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?