|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsakdanje slabosti in bolečine tik pred PDP!
28.4.2008 10:52:59   
lara larissa
Pozdravljene.
Kot vam že sam naslov pove se mi dogaja da sem lahko rečem 14 dni pred PDPjem pa me dajejo nenehne slabosti, včasi so kr hude, pa na čase mam  bolečine tudi v pljučnem in ledvenem predelu. Čutim tud bolečine čist v spodnjem predelu (na levi strani), ampak to večinoma ponoči. A je to imela tud katera od vas in kaj bi to naj bilo?!  A moram zarad  tega do svojega ginekologa? Naj povem še da so do zdaj bili čisto vsi izvidi na pregledih pri ginekologu čist vredu.


Prosim za kak nasvet

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vsakdanje slabosti in bolečine tik pred PDP!
28.4.2008 11:33:33   
Jessy
Jaz bi poklicala zdravnika in ga vprašala.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vsakdanje slabosti in bolečine tik pred PDP!
28.4.2008 11:37:03   
karmy
kar vprašaj ginekologa kaj bi lahko bilo to...mogoče že počasi dobivaš popadke al pa kajuser posted image jaz sem pa en dan pred rokom krvavela pa so rekli v porodnišnici da sem odprta 4 cm jaz pa nobenih bolečin čutila user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vsakdanje slabosti in bolečine tik pred PDP!
28.4.2008 12:39:19   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: lara larissa

Pozdravljene.
Kot vam že sam naslov pove se mi dogaja da sem lahko rečem 14 dni pred PDPjem pa me dajejo nenehne slabosti, včasi so kr hude, pa na čase mam  bolečine tudi v pljučnem in ledvenem predelu. Čutim tud bolečine čist v spodnjem predelu (na levi strani), ampak to večinoma ponoči. A je to imela tud katera od vas in kaj bi to naj bilo?!  A moram zarad  tega do svojega ginekologa? Naj povem še da so do zdaj bili čisto vsi izvidi na pregledih pri ginekologu čist vredu.


Prosim za kak nasvet




Pokliči in se pojdi pokazat. Nič ne čakaj.

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vsakdanje slabosti in bolečine tik pred PDP!
28.4.2008 12:45:31   
srki
Ja, tole ne zgleda tako nedolžno, vsaj zame. Čeprav ni lahko čisto nič. Vseeno pa lahko poveš svoje težave G ali svojemu zdravniku.

Meni se občasno pojavi nek čuden ritem srca, kot bi mi ful razbijalo, pa neenakomerno tolklo, pa kot bi mi zraka zmanjkovalo. Zdravnik pač komaj, da se mi ni smejal, pa me je vseeno dal na EKG, pa kisik v krvi, pa udarce na minuto zmeril srca, vendar vse b.p.

Bolj sem mu razlagala,  da se mi to ne dogaja vsak dan in non stop, samo včasih, traja npr. pol ure, pa mine.  Lahko da se še pojavi, lahko da ne.

Moram še G vprašat, samo dvomim, da bo kaj več povedal.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?