|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zadnji mesec pred porodom?
13.2.2005 10:37:21   
Naja31
Pozdravljene,

pocasi se priblizuje dan D :bravo: in me zanima kako zelo naporen je zadnji mesec nosecnosti? :zmeden:
Iz razlicnih virov slisim zelo razlicne izkusnje, kar je cisto normalno, saj je vsaka nosecka zgodba zase.
Nekatere pravijo, da so lahako samo se lezale in cakale na odhod v porodnisnico, slisim pa tudi zgodbe kako so se 1 dan pred porodm veselo naokoli skakale.
Mene pa zanimajo vase izkusnje?

Lp, Naja :nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zadnji mesec pred porodom?
13.2.2005 10:57:09   
NinaŠ
Sem ena izmed tistih, ki je še zadnji dan "okrog skakala" - popoldne sva bila z mojim :love: na sprehodu in :kava: , popoldne sem šla pa v porodnišnico.
Drugače je bil zadnji mesec med najbolj fletnimi, saj sem bila frej (na porodniški seveda) in sem obletala vse - od trgovin, do frizerja, sem se nakofetkala. Na srečo.
LP

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zadnji mesec pred porodom?
13.2.2005 10:58:09   
NinaŠ
Ups, seveda sva bila dopoldne na sprehodu in :kava: .

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zadnji mesec pred porodom?
13.2.2005 11:02:44   
bivka
Draga Naja!
Jaz imam rok čez 10 dni.
Sicer se res počutim kot medek (otečenost in teža), hodim bolj počasi, oblačenje in obuvanje mi dela preglavice, ponoči težko spim in se z težavo premetavam iz enega boka na drugega-vmes lulam, ampak ni nič hudega.
Kakšen dan preležim, naslednji dan pa sem polna energije in hodim okoli.
Iskreno povedano, pa bi že šla rodit, pa ne zaradi nosečnosti, ampak bi že cartala svojo :duda:.
Uživaj! LP, B

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zadnji mesec pred porodom?
13.2.2005 11:02:55   
Anonimen
Evo, pa ena tistih, ki so lahko samo še ležale. V mojem primeru zato, ker sem mogla imeti desno stran pod rebri skozi raztegnjeno, ker me je sicer skozi grabil krč. Torej sem lahko le ležala na levem boku in si raztegovala desni predel pod rebri. Grozno zoprno. Sama sebe sem bila že sita.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   zadnji mesec pred porodom?
13.2.2005 12:38:56   
lan
Jaz sem zadnji mesec sibala se 100 na uro.Na dan poroda,sem zjutraj pospravila se celo stanovanje,dokoncala seminarsko nalogo,sla na en dolg sprehod,...No in ob polnoci se je zacelo pocasi dogajat.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zadnji mesec pred porodom?
13.2.2005 13:51:00   
Lu
Sama imam danes rok. Aktivna non stop. Še včeraj sva bila z dragijem malo po obiskih, pa v Leclercu. Zvečer me je že začelo špikati, ki traja še vedno. Upam, da gremo danes že rodit.:sloncek:

lp Lu :bravo:

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zadnji mesec pred porodom?
13.2.2005 15:01:07   
Nika27
Meni manjka še 10 dni, ampak mam energije kot nikoli prej. Pospravljam, likam, pišem diplomsko, hodim na sprehode... Edino vozim malo težje. No je pa ginekologinja rekla, da mogoče že ta teden gremo :bravo: Komaj čakam, da bova z miškotom doma...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zadnji mesec pred porodom?
14.2.2005 12:13:45   
mojca 25
Pozdravljene bodoče mamice tudi jaz sem ena izmed tistih ki imam rok čez osem dni natančno 22.2.Je tudi med vami katera ki ga ima in je iz MB.Komaj čakam da grem rodit in bom videla svojega:duda:.Glede samih problemov v zadnjem mesecu naj povem,da imam težave s spanjem in pa z otekanjem nog ampak vse v mejah normale.Tudi jaz se sama sebi zdim kot medo,čeprav med samo nosečnostjo nisem pridobila veliko kilogramov.Upam da bo čimprej porod za nami vsem želim veliko sreče in čim lažji porod.Mojca.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zadnji mesec pred porodom?
14.2.2005 20:50:11   
babylove
Jaz bi pa samo priporočila spanje, počivanje, lenarjenje - potem ne bo dosti časa za take stvari...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zadnji mesec pred porodom?
15.2.2005 13:18:23   
Blink1
Zdravo

jaz sem do roka veselo hodila oz. se predvsem vozila z avtom...na srečanja z RR-jevkamui:bravo: in na CTG-je. Res pa je, da sem se počutila zelo dobro, brez otekanja in podobnih težav (sploh ne vem katere so.:zmeden:..)

Po roku pa se je to nehalo, čeprav sem se odlično počutila. Ziher je ziher... rodila pa sem 13 dni po roku:zmeden: Do takrat pa nobenih znakov..

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zadnji mesec pred porodom?
15.2.2005 13:22:24   
Anonimen
No jaz sem jo recimo ob lepih dnevih počasi še s kolesom v materinsko šolo mahnila, so me včaih malo :zmeden2: gledali, predvsem potem, ko sem jim povedala kdaj imam rok....drugače pa vse brez problemov tudi z avtom....

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?