|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
20.6.2008 13:30:30   
vaney
martinca, mi smo že na 3. deluuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
20.6.2008 16:54:09   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

nana vi se že kaj pripravljate? Koliko pa vas in kje boste? Torto ste že naročili? user posted image



Mi tudi že pripravljamo za krst,jaz ne pečem nič sem bila polno zaposlena s tem učenjem,pa saj drugače tudi nič ne pečem,kaj pa govorim,da je učenje razlog. Moja zlata tašča vse pripravlja,ona pa to zelo rada počne,pa kdo bi ji jemal veselje?Torto bo kupila botrca,kje in kakšno ne vem,imeli bomo pa goro dobrega peciva tako da bo ostalo,kakor vedno ostane.Bomo pa na Kmečkem turizmu Šafarič v Zg.Hočah.Nas bo približno 35,mogoče kakšen manj,več pa zagotovo ne.

martinca,kdaj pa gre popoldan Patrik spančkat?Jaz dam Klemna v njegovo posteljico,le tam res prav zaspi.In za malo dalj časa.

Kako je z mojim izpitom?To bi tudi jaz rada vedela.Zvem v ponedeljek po 10 uri dopoldan.Mislim,pa da sem naredila,sem znala.Občutek imam dober.Sem že srečala g.Intruder in ji to isto povedala.

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Sploh ne vem zakaj je šel user posted image danes v službo, ker bodo itak vsi Hrvati na Dunaju (fuzbal za tiste, ki mogoče ne veste).user posted image


Sem jih že videla pri nas na Teznu pri Šparu,se peljejo skozi MB v A in gasijo žejo v trgoviniuser posted image .

limma,hvala da si držala pesti,sem že napisala ,šlo je kar dobrouser posted image !!

Miha in Žan vse najboljše!!

Suzana spusti pesti,saj že imaš cele žuljasteuser posted image !

_____________________________

:))


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
20.6.2008 19:20:20   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: martinca


alfabeta, meni za grlo pomaga Angal S.



Hvala, pa misliš, da lahko ker samo dojim? Se nič ne upam vzetuser posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
20.6.2008 20:59:31   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

nana vi se že kaj pripravljate? Koliko pa vas in kje boste? Torto ste že naročili? user posted image



Mi tudi že pripravljamo za krst,jaz ne pečem nič sem bila polno zaposlena s tem učenjem,pa saj drugače tudi nič ne pečem,kaj pa govorim,da je učenje razlog. Moja zlata tašča vse pripravlja,ona pa to zelo rada počne,pa kdo bi ji jemal veselje?Torto bo kupila botrca,kje in kakšno ne vem,imeli bomo pa goro dobrega peciva tako da bo ostalo,kakor vedno ostane.Bomo pa na Kmečkem turizmu Šafarič v Zg.Hočah.Nas bo približno 35,mogoče kakšen manj,več pa zagotovo ne.

martinca,kdaj pa gre popoldan Patrik spančkat?Jaz dam Klemna v njegovo posteljico,le tam res prav zaspi.In za malo dalj časa.

Kako je z mojim izpitom?To bi tudi jaz rada vedela.Zvem v ponedeljek po 10 uri dopoldan.Mislim,pa da sem naredila,sem znala.Občutek imam dober.Sem že srečala g.Intruder in ji to isto povedala.

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Sploh ne vem zakaj je šel user posted image danes v službo, ker bodo itak vsi Hrvati na Dunaju (fuzbal za tiste, ki mogoče ne veste).user posted image


Sem jih že videla pri nas na Teznu pri Šparu,se peljejo skozi MB v A in gasijo žejo v trgoviniuser posted image .

limma,hvala da si držala pesti,sem že napisala ,šlo je kar dobrouser posted image !!

Miha in Žan vse najboljše!!

Suzana spusti pesti,saj že imaš cele žuljasteuser posted image !


To kopiram ker mi je napisalo na 2.del,ker sem tukaj začela odgovarjat...

_____________________________

:))


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
20.6.2008 22:55:04   
muzika
user posted image  Sem hotela na forum pa ne morem več ničesar brat. Sem se ful zjokala.  Na rr je nova rubrika dobrodelnost in prebrala sem članek o mamici Barbari. Kako sem žalostna. Take stvari se me ful dotaknejo.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?