|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 20:21:58   
sani1
sunny- hvala za takšno slikovito razlago. No, da ti povem, da jaz tega nimam. Kako bi le imela če še vem ne kako se reče....user posted image  

suzana- zdej, ko imaš otroka se pa res ne moreš več primerjat z 18 letnicami.user posted image Oprosti...

lutiropan- dopust lahko izkoristiš takoj po porodniški. Sicer ti je pa že mml napisala. Držim pesti, da še to urediš preden zapustiš staro delovno mesto. in držim pesti, da bo v novi službi vse super...

vaney- ravno sem popoldan razmišljala, da si mogoče začela prehitro z uvajanjem GH.Sem brala knjižico o prehrani dojenčka. Kar pa seveda ni pogoj. Pa leto potem piše:  Vsak otrok je nekaj posebnega, veselite se takšnega, kakršen je!   Tudi zate držim pesti, da bo vse dobro oz. da bo vse  dobro z tvojim Anžetom. 
Ja sem tudi jaz imela probleme z tem mlekom, ko so zamenjali formulo Aptamil comforta. Sem ga potem pokupila po vseh mogočih lekarnah. Potem pa sva takoj šli na Milumil 2 in ga rada pije.

mml- si mogoče v bljižni prihodnosti za kakšen sprehod? No ko bo Manca zopet pri varuški in bo tvoj delal, pa ko bo sonce se pa lahko dobiva. Kako zakomplicirano, a ne?  Skratka imej me v mislih in se dobiva kje pri fužinskem gradu...

golobček- moja kolegica iz koroške pa ne more priti na obisk, ker čaka če jih bo dobil še najmlajši sin.  Večja dva sta jih ravno imela- vodene koze. In nebi rada, da okuži še mojo pupo... naj se tvoja Nina čimprej pozdravi... user posted image

klaja- seveda smo te pogrešali...

nana- še za kaj si izmisli kakšno ime. Pol pa mi razlagamo kje zunaj pa nihče nima pojma kaj je to. Si predtavljaš, da bi jaz šla v baby center in vprašala če imajo stol Beni? user posted image user posted image user posted image

martinca- a je ta Milumil za lahko noč kaj bolj nasiten? Poglej na škatle kolko kalorij ima več, če jih sploh ima več? prosim...

anchikaa- ja če se pa na balkon zaprem pol pa lahko sam gasilce pokličem, ker ne vem kdo bi me lahko drug rešil iz 12 nadstropja....  Si bom zdej na balkon dala eno dolgo vrv za vsak slučaj. Samo, ko moje teže nič ne zdrži...user posted image

Grem zdej počasi pred Tv se bo fuzbal začel...  Ja pa včeraj so moji Italjani zmagali...user posted image user posted image user posted image   fantje...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Golobček)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 20:50:19   
katarinas
No pa smo ga probali, Benija namrečuser posted image , in vam povem jaz sem super zadovoljna user posted image . In čist nič temu Beniju ne fali čeprav je bil cenejši od Fliperja - sem ji dala na sedalo in zadaj pleničko za vsak slučaj in je blo ok.... no pa si same poglejte:
user posted image

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 20:53:06   
katarinas
Nekaj mi povejte, če katera to ve: danes mi je kolegica rekla, ki ima hčerkico staro 4 mesece, da ji že daje za jest skuto Fruchtzwerge (sem prav napisalauser posted image ) - ma saj veste kaj je to, sam zdaj pa mene zanima ali lahko to jejo že pri 4 mesecih - njej je to menda svetoval pediater.  Sama sem mislila, da se to lahko daje od npr. 6-8 meseca naprej...user posted image

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 21:25:12   
Intruder24
hvala Martinca za izčrpno poročilo, glede nato, da mi Suzani ni hotel več jesti Aptamila, zdaj sploh ne upam probat, ker ga imam doma še za izvoz...in nebi rada potem kupovala. Sem mu dala danes v  mleko rižeka in je na velik NUK cucelj v 10 min pojedel 200 ml in zdaj spi...je pa čez dan pojedel manj, tako da ne vem kakšna bo noč...

Je pa danes bilo krasno popoldne in sem ga seveda izkoristila sva šla z Vidom na sprehod v športnem vozičku in je najprej samo debelo gledal in seveda ni znal v njem zaspati je pa potem začel nekaj štenkarit. je jokal na ves glas, pa je potem ko sva prišla domov nehal user posted image  ne vem kaj ga je pičilo...user posted image  upam, da se bo lepo navadil na tega in ne bo tečko...jaz sem že bla, takoj ko sem shodla ni blo šanse , da sem v vozičku...user posted image user posted image user posted image

Malo sem si odpočila in brala knjigo ko sem imela čas in punce res če berete preberite to knjigo (sploh tiste, ki imate otroka prvič user posted image ) Trije v postelji, sem se že parkrat tako nasmejalauser posted image user posted image

nana jutri lepo opravi bom mislila nate, pa poročaj kako je šlo...pa daj nena se tolko uči nouser posted image user posted image user posted image  sej, če si prebrala cel post si videla, da nisem gledala tako črnogledo na vse...je pa res, da sem jaz že celo življenje zjutraj tečna in sem tudi zdaj, razen če me Vid z nasmeškom zbudi, kar pa se zadnje dni ne dogaja več..in sem tako pesimist dokler ne pridem k sebi, pol pa je že ok in ja vem, da so to samo obdobja, kot sem že napisala user posted image

vsem, ki imate probleme doma, vam želim, da jih rešite tako kot jih znate...vse boste nardile ob pravem času in ko boste pripravljene...ko vas berem, vidim kaj imam doma in sem vesela za naju z Vidomuser posted image

lepo se mejte in se beremo

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 21:27:03   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: sani1


suzana- ti se pa ne sekiraj glede celulita. Čeprav sem ti hotela povedat nekaj pa res ne bit huda. Mi debele ženske se ravno s tem tolažimo, da ga imate tudi ve suhe....user posted image user posted image user posted image   sorry....  ne mi zamerit...




user posted image  user posted image  user posted image ...če je pa res...user posted image

lutiropan,tudi moj dragi celulita ne vidi...user posted image Žile pa imam jaz tudi,ampak največ imam popokanih kapilar po nogah.Sem jih imela že prej zdaj po porodu pa še toliko več.

Meni je P rekla včeraj,ko sem povedala da je Klemen pred spanjem tako nemiren in da rabi kakih 20 minut da zaspi in ne miruje niti sekunde,pa joka... da ga moran dajati spat prej popoldan.On gre spat okoli 14h ali 15h,čeprav na sprehodu kar nekaj spi v vozičku,tako da se mi tdi da se že nekaj naspi.Pa je rekla da je to prepozno,ko gre spat in da je potem zvečer preutrujen.Pa sem ga včeraj prisilila da je zaspal prej pa je bila ista pesem.

mml,jutri in pojutrišnjem imam izpite.Če ne naredim se sploh ne bom javila tu gor od žalosti.Hvala da stiskaš pesti zame,prosim,če boš to počela pe naslednja dva dni.Hvala,res si zlata.Pa nisi nič zakomplicirala glede cepiva,prav dobro sem te razumela,kar si povedala in hvala za razlago.Pa kaj bi me brez tebe...to sem že enkrat rekla,kajne?user posted image

Klemen že spančka,je ravnokar zaspal...nič več ne slišim iz sobe.Priden fant.

Golobček,sem si kar mislila,da Nina ne bo pobegnila pred vodenimi kozami,bo pa potem toliko bolje,ker bo že rešena.Se sebe spomnim,ko sem jih dobila v 7 razredu,pa še pust je bil,jaz pa vsa nesrečna doma gledam maske skozi okno in me je vse srbelo,da sem zvečer jokala od tega...Saj bo kmalu mimo,potem pa ne bo več koz pri hiši.Novalac za lahko noč pa obstaja.

klaja že dva dni mislim nate,no sem se včeraj in danes spomnila,da te že dolgo ni bilo tukaj z nami in sem mislila,da ne boš več prišla k nam.In to je bil prenos misli,zares.

IZVIRNO SPOROČILO: martinca

suzana, ko napišeš vse stisneš ctrl + a(da vse označiš) potem pa še ctrl + c(da vse skopiraš).


suzana na koncu pa v to polje kjer pišeš še pritisneš ctrl in v,pa se ti besedilo prikaže.

martinca,tudi Klemen je imel po drugem cepljenju zatrdlino,ni je pa imel ne po prvem in ne po drugem cepljenju.Mislim,da ni nič narobe.

anchikaa,ne morem si predstavljat muca iz Shreka,ker tega nisem gledala...user posted image
Hvala za dobre želje,upam,da opravim končno te izpite,ko bolj o njih govorim,kot pa se učim...žal.

IZVIRNO SPOROČILO: sani1

nana- še za kaj si izmisli kakšno ime. Pol pa mi razlagamo kje zunaj pa nihče nima pojma kaj je to. Si predtavljaš, da bi jaz šla v baby center in vprašala če imajo stol Beni? user posted image user posted image user posted image




Ja mislim,da bi ti prodajalka celo verjela,bi pa rekla,ne tega pa ne držimo gospa...user posted image Joj,upam,da ne bo katera res komu rekla,da ima Benija.user posted image

katarinas,super si zrihtala pupo v tega Benija...user posted image Za Fruchtzwerge pa vseeno mislim,da 4.mesece ravno ni dovolj...sicer pa kaj jaz vem,če ona misli,da je prav ji naj daje.Pa če otroku ni nič...Mi smo bili zadnjič na krstu in so bili trije otročki s Klemnom vred enako stari,punčka 7 dni več,fantek pa 3 tedne manj,pa obe otrokoma dajeta stvari ki vsebujejo gluten in mali je celo jedel zmečkane jagode pa mu tudi ni škodilo...ženske pač ne iščeta kaj lahko in kaj ne,ampak delata po občutku in kar jima kdo svetuje.Pa po moje na RR-ju tudi ne sodelujeta...user posted image






< Sporočilo je popravil nana35 -- 18.6.2008 21:35:13 >


_____________________________

:))


(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 21:27:42   
Intruder24
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

Nekaj mi povejte, če katera to ve: danes mi je kolegica rekla, ki ima hčerkico staro 4 mesece, da ji že daje za jest skuto Fruchtzwerge (sem prav napisalauser posted image ) - ma saj veste kaj je to, sam zdaj pa mene zanima ali lahko to jejo že pri 4 mesecih - njej je to menda svetoval pediater.  Sama sem mislila, da se to lahko daje od npr. 6-8 meseca naprej...user posted image

nekaj se govori, da po 6-8 mesecu uvajanje mlečnih izdelkov...samo če se je ona odločila drugače se je za sebe že prav. Upam da je otroček že pripravljen na takšno hrano in je to to...

Je pa meni danes Vid lepo jedel Hipp kašico, meni pa ni niti malo všeč (jabolko banana) bljak user posted image je tak kuhano boljše po okusu, vsaj ta kombinacija..

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 21:31:06   
nana35
intruder,tvoje poste vedno cele preberem,tudi zato ker se poznava...Tudi če nimam toliko časa jih preberem.Vem,da nisi črnogleda,samo malo sem te hotela potolažiti. Življenje je tako lepo....

Mast,sem zgoraj dolgi post napisala...




_____________________________

:))


(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 21:35:05   
Intruder24
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

intruder,tvoje poste vedno cele preberem,tudi zato ker se poznava...Tudi če nimam toliko časa jih preberem.Vem,da nisi črnogleda,samo malo sem te hotela potolažiti. Življenje je tako lepo....

Mast,sem zgoraj dolgi post napisala...





pa res si napisala cel romanuser posted image user posted image

sej jaz sem samo želela poudarit, da nisem črnogleda, čeprav včasih sem ...sej me razumeš ...to je isto opisano kot to kjer sem jaz doma...

zelo sem ti hvaležna za tolažbouser posted image , ker jo včasih res rabim, pravzaprav samo nekoga, da mi reče da bo bolje, še preden se mi zmeša user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 21:40:23   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: lutiropan

Hojla!
Za službo dobro kažeuser posted image user posted image . Hvala ,ker ste mislile name.Tko da septembra štartam z izobraževanji, tko da konc leta ko se mi porodniška steče, bomo pa menjal, samo moram še  kar se datumov tiče preštudirat, pa dopust ,pa odpovedni rok...



user posted image user posted image user posted image user posted image za službico.Kam pa greš,če ni skrivnostuser posted image .Glede dopusta pa se dogovori za sporazumno odpoved že prej.Nihče ti ne more prisilit da delaš.Imam sodelavca ki je rekel direktorju da je brez veze da ostane,ker ne bo nič od njega tako da.....

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 21:40:29   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

No pa smo ga probali, Benija namrečuser posted image , in vam povem jaz sem super zadovoljna user posted image . In čist nič temu Beniju ne fali čeprav je bil cenejši od Fliperja - sem ji dala na sedalo in zadaj pleničko za vsak slučaj in je blo ok.... no pa si same poglejte:
user posted image


Je Lana sedaj pogledala tvojo pupo i n rekla:poglej kake mišice ima take pa še jaz nimamuser posted image user posted image user posted image .Glede skute pa jo jaz ne bi dajala pred 6 mesecemuser posted image

Klaja tudi jaz sem te pogrešalauser posted image

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 21:52:51   
vaney
triš, kaj pa ti mene ne spomniš, da imam še tvojo flaškouser posted image  Sem jo dala na omarico,potem pa nekaj zraven, da jo je prikrilo in sem jo šele danes zvečer spet opazila...jej, jej, jej... jo prinesem k tašči ob 1. priložnostiuser posted image

skuta: meni se tudi ne zdi pametno dajat do 6. meseca ali pa še kasneje...

grem počasi spat, ker bodo ponoči najbrž spet alarmi za jestuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 21:58:52   
Intruder24
zdaj sem pa razočarana nad Aventovo posodico za doziranje mleka v prahu, pokrovček skozi katerega vsuješ mleko v stekleničko je čisto obriban in plastika je tako načeta, da bi lahko kakšni koščki zraven v mleko padli...ima še katera tako uničeno to posodico?
Jaz bom kr na Aventa zagnjavla, ker to pa je res mimo, saj je za dojenčke ta zadevauser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:00:59   
Intruder24
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

No pa smo ga probali, Benija namrečuser posted image , in vam povem jaz sem super zadovoljna user posted image . In čist nič temu Beniju ne fali čeprav je bil cenejši od Fliperja - sem ji dala na sedalo in zadaj pleničko za vsak slučaj in je blo ok.... no pa si same poglejte:
user posted image


lepo uživa tvoja Lara user posted image

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:11:15   
mala pikica
Najprej hvala vsem, ki mislite name in mi želite čim manj bolečin user posted image Saj bo nekako, zjutraj je pač bila katastrofa, ker še me je križ tako grozno bolel.

Jaz sem danes malo nakupovala, po žensko, sama user posted image Najprej nekaj stvari za peko, potem malo zase, potem papico za Gašperja v Muellerju in nazadnje sem še šla po krstno svečko. Slaba stran vsega tega? Sem ob 150 € user posted image

suzana vidva z Aljažem pa res lepo spita, mi bi tudi takoooo user posted image Hranjenje pa se bo tudi po moje izboljšalo. Počakaj, da mu daš zrezek, boš videla, kako bo jedel user posted image Si me nasmejala s pripravami za zakon user posted image

baby in nana taprave mere imata vajina sončka. Gašper bo pri 6 mesecih imel komaj 7 kg. Da se o Patriku & Co. niti ne pogovarjamo user posted image

intruder mislim, da lahko brez problema daš Vidu Milumil za lahko noč, čeprav sta čez dan na Aptamilu.

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

mala pikica, kako je Anže sprejel Pregomin?


vaney, Anže ga je sprejel dobro, tako vsaj praviš user posted image Gašperju pa še ga nisem dala, bom jutri probala. Pa hvala user posted image Tole z Locoidonom mi ni nič všeč, da ga moraš 3x na dan mazati po obrazu. To res zelo, zelo tanjša kožo. Jaz bi raje kar z negovalnim, ali pa samo 1x z Locoidonom, čisto na tanko, potem pa z negovalnim. Samo moj predlog, upam, da ne zameriš user posted image

mml bom jutri poklicala, ampak mislim, da še iz ZZV-ja nimajo vseh izvidov, so morali nekaj v Lj pošiljat. Zelenjavo pa jaz tudi že komaj čakam domačo user posted image

golobček  tako majhni lahko tudi dobijo vodene koze? In kako preprečiš praskanje? Za malo Nino user posted image

Zdaj pa ste meni tudi naredile lušte s tem Benijem user posted image Mislim, da ga bomo mi tudi nabavili. Bi spet morali dati 'januarski' popust na količino user posted image katarinas Lari pa ni čisto vse jasno s tem tušem user posted image

prehitevanje z uvajanjem... jaz sem včeraj slišala, da ena pametna mamica svojemu 7-mesečnemu Srečkotu user posted image (oprostite, ampak se moram smejati imenu, bogi otrok)...... Joj, ko bi zdaj videle, kako mi gre na smeh... user posted image No, v glavnem, mamica mu daje že čisto vse za jest. Flaške sploh več noče, in dobi za večerjo kruh s pašteto user posted image Meni pa še gre kar na smeh, sploh se ne morem zresnit user posted image user posted image user posted image

mlečni izdelki... jaz jih pred 7 mesecem sigurno ne bom dala, pa še takrat mogoče kakšen probiotični jogurt s sadjem.

Sem hotela pokazati najino hiško, pa je bila v večernih barvah čisto drugačna kot je čez dan. Bom jutri v sončku poslikala in vam zvečer pokažem user posted image

Zdaj pa grem... Sem že tako bila predolga! Še prej pa ctrl+c, ziher je le ziher!

Joj, samo to še... Kaj katera ve, kje je nalin? Je že dolgo ni bilo. Upam, da je z JOnasom vse v redu user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:18:51   
sani1
Sem mogla pred spanjem še sem skočit...  Malo gledam nogomet malo berem...

Intruder- kdo je pa napisal to knjigo. Bi jo jaz tudi brala. Samo ne vem kdaj bom prišla do knjižnice. Mi je zadnjič moj kupil knjigo za katero sem jaz mislila, da je roman in se je izkazalo, da je še ena od priročnikov za hujšanje. Sem bila tako jezna, da ti ne morem povedat. Jaz se vležem v posteljo in odprem novo knjigo in še rečem mojmu hvala dragi upam, da se bom nasmejala ob tem romanu pol pa vidim, da je knjiga o beljakovine, ogljikovi hidrati...user posted image pa tudi nimam sreče.  Bom to šla iskat, da se malo nasmejem...


katarinas- tvoja Lara je pa res že čisto samostojna. Jaz se kar ne morem načudit kako je velika. Uživa pa 100 na uro...

nana- držim pesti jutri.
Ja sej je tolko teh stvari, da trgovke sploh nebi vedele po kaj sem prišla. Bom pa jaz tudi mogla to nabavit. Samo naša bana je tako velika, da jo bo lahko imela Manja po moje do enega leta...user posted image


Grem zdej malo še fuzbal pogledat in spat...

lahko noč in lepe sanje...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:20:33   
klepetka
user posted image user posted image kar jokala bom, ker mi je skoraj na koncu vse zbrisalo in to ne neki kratki post; kriva sama, ker sem spet nekaj po pomoti kliknilauser posted image .Zdaj pa ne grem še enkart pisat, ker imam še en kup za naredit danes.
SAmo toliko, da se vam javim in vam povem, da še enkaj brcam;torej sem še med živimiuser posted image .K zdravniku nisem šla, ker so  imeli polno in bi mogla čakat za naročenimi.IN ker ravno danes nisem imela varstva, nisem šla.Boli še vedno;sicer nisem ziher ali je uho, vrat ali grlo, ali vse skupajuser posted image .Mi je pa mami nekaj dala (neke tablete), pa vse kaže, da bo nekaj prijelo.Upam.

Komentiram jutri.

Lahko noč


_____________________________



(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:23:38   
Lunca1
Katarinas jaz sem moji začela dajat Fruchtzwerge malo pred 7. mesecem. Pa še takrat se mi je zdelo, da malo prehitevam.user posted image

Nalin tudi jaz že en čas nisem zasledila. Mogoče nas samo bere in nima časa pisat.

Mala pikica čimprej se pozdravi.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:24:15   
sani1
mala pikica- zdej si pa še mene nasmejala... user posted image Srečko je srečen, ker lahko je že kruh in pašteto...user posted image user posted image user posted image

nalin pa tudi jaz že pogrešam. Sem upala, da bo dala gor pravilno obračanje malčkov, da vidim kako to zgleda. 

ja bodo morali dati za tega Benija res popust. Pri nas januarčicah je pač tako če ima ena imamo vse. To je kolegialnost...user posted image


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:25:06   
Lunca1
Sani a ti jo je v papir zavil ali ima tako dvoumen naslov. user posted image

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:25:40   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
golobček  tako majhni lahko tudi dobijo vodene koze? In kako preprečiš praskanje? Za malo Nino user posted image

Jaz sem imela vodene koze, ko sem bila stara dobrih 6 let, moj brat pa ene pol leta in je mami rekla, da je imel on samo eno pikico in to je bilo to. Mogoče celo bolje za Nino, da jih je zdaj dobila, če se bo končalo tako kot pri mojem bratu. Držim pesti, da bo samo ena pikica.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:25:51   
vaney
mala pikica, kaj čem ti zamerituser posted image  saj meni tudi tale huda krema ni čisto nič všeč, ampak je bilo lice že prav grozno in je danes rekla P, da ga moram obveznonamazat, ker drugače ni šans, da gre na boljšeuser posted image  danes sem ga namazal že 2x in je precej boljše, še jutri ga bom 1x ali 2x, potem pa,če bo vidno boljše, bom kar nehala, pa bomveč mazala z negovalno kremo...

komaj čakam tvojo hiškouser posted image  naša je tudi zvečer in ob oblačnem vremenu čisto drugačna (temnejša) in tudi slikam, ko je sonceuser posted image

jau, ženske, jaz moram it spat...jutri naju z Anžetom čaka šoping s taščo v Novem mestu, mu je danes obljubila pametnega kužkauser posted image

nočka vsemuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:26:02   
Lunca1
no jaz odhajam, lahko noč. Jutri pa še ne vem koliko bom gor, ker me čaka pakiranje za tri.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:27:15   
sani1
klepetka nič ne user posted image nisi edina, ki se ji je danes to zgodilo. Meni se je 2x. Čimprej se pozdravi in pridno pij čaj. Pa mamo le ubogaj, ker mama ve. 

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:29:39   
sani1
lunca- naslov knjige: Koščene mrhe. Najbolj prodajana knjiga v Vale Novaku in jaz sem mislila, da je roman. Res sem mrha samo ne koščena...user posted image

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:34:26   
Sunny Morning
Vidim, da sem ostala čisto sama.user posted image  Grem kar spat.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?