|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
17.6.2008 23:59:55   
majra
 
IZVIRNO SPOROČILO: aurora6

Katere kašice prevladujejo pri vas kupljene ali doma narejene in zakaj? Ker resnično ne vem več, ene pravijo boljš je kašice kupit, ker je res vse preverjeno kaj notr dajo, druge pa spet, da je boljš doma kuhat, ker ne veš kaj v kašice dajejo uf uf ? Kaj je zdej prav????user posted image user posted image user posted image user posted image



Prav je tisto za kaj se boš ti odločila oz. vsaka mamica za sebe.

Mi smo sicer šele začeli uvajati GH in imam zaenkrat kupovne. Čeprav sem bila prej trdno prepričana, da bom vse delala doma. Dokler uvajamo, bom kašice kupovala, ko bo pa začela lepo papat in bo na vrtu domača zelenjava, jih bom pa delala sama. Samo, da odgreje, da bo sploh kaj zraslo na vrtu  user posted image

< Sporočilo je popravil majra -- 18.6.2008 0:03:03 >

(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 6:50:42   
mala pikica
Spet sem prva, ni čudno, ko pa je pri nas 5.30 zadnja ura za vstajenje user posted image

Gašper je že zmeraj prehlajen, včeraj zvečer je bil spet ves moker (mi je že zmanjkalo pižamic user posted image ), 10 minut pred tem sva jedla in seveda potem ni nikakor več zaspal. Je spet bila ura čez polnoči, ko je pri meni zaspal. Ob treh sem se zbudila, bolečine v križu za znoret, luč na hodniku... user posted image Zjutraj pa se obrnit nisem mogla v postelji, tako me je križ bolel. Jaz sem totalno sita vseh mojih bolečin in tega, da sem popolnoma neuporabna user posted image

Ah, pošljite me nekam, že navsezgodaj težim tukaj...

aurora jaz vse kašice pripravljam doma...


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 6:58:07   
mala pikica
Bi skoraj pozabila...

koala sporoča, da je 24.junija v Štorklji v Mariboru ob 17.uri predavanje o uvajanju GH. Če seveda katero zanima user posted image

Pa seveda prav lepo vse pozdravljata z Alexsom! Koala, nabavite nov računalnik!!!


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 7:27:09   
Sunny Morning
Jutro.

Sva že od 6.00 pokonci in sva do zdaj jedli in ne jedli...je skupaj zneslo 120ml. Sem rekla, da jaz za to pa že ne bom vstajala. Včaraj je bila tudi naštimana na 100ml. Ful lepo je potem pa kar naenkrat blokada in gotovo. Meni se pa meša. Včeraj tudi ni hotla kašice niti griseka zvečer. Nimam pojma kaj ji je.

Sem pa spet user posted image na user posted image . Saj več sploh ne vem zakaj sem skoraj ves čas user posted image nanj. Njegove obljube ali pa dogovore sploh več ne jemljem resno, ker sem bila že prevečkrat razočarana. Včeraj je prišel domov ob 20.00. Neja je že pojedla in sva bili že na poti v pančkovo deželo. Jo je on vzel v roke, da je pri njem zaspala, to je bilo ob 20.15. Žalostna sem, ker je to ves čas, ki ga je preživel z njo.user posted image  Ob 21.00 je šel nekaj iskat k moji mami, potem pa še v klub in ga ni bilo do polnoči. Jaz sem šla že spat. Včeraj je rekel, da mora danes bolj zgodaj vstata in da bo on Nejo nahranil. Seveda tega ni bilo, ker je včeraj prišel malo "okajen" domov in se mu ni dalo vstajat ali kaj. Pa sploh ne rečem za med tednom, ampak je čez vikend isto. Saj jo ne rabi hranit zaradi nje, naj to naredi zaradi mene.
Zdaj lahko pa še mene nekaj pošljete, ker že navsezgodaj jamram in stokam.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
Jaz sem totalno sita vseh mojih bolečin in tega, da sem popolnoma neuporabna user posted image

user posted image  saj bo bolje.
Mene tudi bolijo kolena, sem se zjutraj komaj na WC usela. Še dobro, da imamo radiator blizu, da se lahko primem. Katastrofa že pri teh letih...kaj me šele čaka.

aurora jaz imam kašice kar kupljene, ker zelo malo pojemo. Malo kašico imamo lahko za 3x in se mi zdi "neumno", da bi pacala doma. Ji bom pa tudi, ko bo domača zelenjava, kašice kuhala doma tudi če bo malo pojedla.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 8:06:06   
klepetka
jutro

JURE VSE NAJ NAJuser posted image user posted image

Prebrala sem vas vse, komentirala  pa ne bom, ke rme preveč ušes boli.Tako da bom šla danes kar k zdravniku.Smo pa res vse nekam boge glede zdravja trenutno tukaj pri januarčicah.
O naši noči ne bom zgubljala beseduser posted image .Tako da mala pikica niste edini, ki vam ni dolgčasuser posted image ponoči

mala pikica, ma nimamo te kam pošiljat, saj zato pa smo tukaj da lahko včasih ena drugi pojamramo pa je takoj lažje.user posted image zate ,  pa  da bi se tvoja kolen akaj hitro uštimala.

vaney in suny, upravičeno sta jezni na vajineuser posted image .Ne vem, nimam besed za tako obnašanje.Upam da bi  oba že končno spregledala, kaj delata.user posted image za vaju

nana in sani, dobro da vas imamo , da se nasmejemo vašim dogodivščinamuser posted image user posted image user posted image user posted image

aurora, jaz zaenkart, ko smo na uvajanju GH, dajem samo doma pripravljeno.Nimam pa nič proti kupljenim in jih bom Lani tud kdaj dala.Tako da kakor se boš odločiola ti, vedi da bo prav.Ti najbolje veš, kaj je prav za tvojega otroka.

Grem zdaj , ker se Lana prebuja.

Lep dan



_____________________________



(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 8:22:04   
Intruder24
jutro,

noč obup, jutro obup...od enih dalje po hranjenju prebujanje na pol ure, uro user posted image  zjutraj ob 6 hranjenje (dretje ob pol 6) in potem kr nekaj...smejanje, dretje, smejanje...ga je moj odnesel ob 6:45, ker sem tak izčrpana, da je joj...Pa ko nimam pojma zakaj joče...ko mu nič ne manjka on bi da ga nosimo..pa kako ga naj nosim, če komaj stojim..preko svojih mej sem in čist na koncu z močmi...hvala bogu, da ima moj v petek že dopust in bomo 15 dni skupaj, da si delo porazdelima čez cel dan in se končno naspim...ker že skoraj 5 mesecev ne spim...pol pa še pomislim na mojo ljubo taščo user posted image pa se spremenim v ne vem kaj user posted image user posted image user posted image

zdaj vid panka...zunaj na terasi, kaj ne nardijo teh košar na vozičku, meter pa pol dolgih user posted image user posted image

no to je pa še moje jamranje, da ne bo katera imela slabe vesti...

Vem pa, da bo bolje in čez nekaj časa se bomo temu samo smejali, tako kot se zdaj smejim začetnemu previjanju in obupnemu jokanju na previjalni...zdaj se pa smejimo na previjani...

Vid bo danes dobil 1. kupljeno sadno kašico, ker bo to jedel na dopustu, tam pa ne bom kuhala...drugače sem vse kuhala in še bom, to pa zato, ker mi ni problem, nimam pa čisto nič proti kupljenim, ker so zakon in full olajšajo delo, zato upam, da jo bo Vid z veseljem zmazal.

Pa še tak siv dan je...
Upam, da bo kmalu bolj pisan....

Vsem, ki ste podobno utrujene user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 8:25:06   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: majra
Joj, spet so bili na tapeti kilogrami. Ženske ne se sikirat zaradi kg, dokler ne pridete v mojo kožo user posted image  Mene je sram, da se mi je to zgodilo ampak kaj hočem, če pa rada papam, samo še 1 kg mi manjka pa bom imela toliko kg kot sem šla rodituser posted image
To je katastrofauser posted image



Pol si šla pa ti suha rodit  .Jaz sem bila kot buldožer,no sedaj sem pa kot bager  user posted image user posted image user posted image    
.user posted image user posted image user posted image user posted image Katja za pridno papanje

Katarinas lepa usklajenost majčkuser posted image in user posted image user posted image user posted image za flipperja.Zdej pa le čofotajte.Meni je ta stvar res SUPERCA.Vsak večer ga dam v ganjo in nga polivam z vodico pol pa v pančovo.Meni to veliko pomeni ko ne rabimo polnit banje in pol vse pospravljat.Je pa luškan ker ima gor še nekaj za igrat,če sem prav videlauser posted image

Mala pikica nisi neuporabnauser posted image .Veš kaj imaš kak pas za križ ali pa kosmodisk.Meni je pomagal nek magnetni pas in sedaj res skoraj ne čutim več bolečin.Prej pa se nisem mogla prepogit oz.vstat

Sunnyuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 8:27:32   
ursalara
Sunny user posted image za nov avatar!

Fotografije jih pošljem preko programa digitalna fotografija,poceni,in kakovostne slike pa še na dom ti jih pošljejo!Na količino imaš popust!user posted image

Katarinas
zelo lepe slikice,Lara je mala pravcata princeska!user posted image

Nana user posted image za Klemnove merice!

Vaneyuser posted image nimam besed kar sta ti naredila,te pa popolnoma razumem jaz sem dojila en mesec sem imela že na začetku bolj probleme in se od mojega mleka ni najedla in sem morala dodajati ko pa mi je mleka zmanjkalo mi reče taščauser posted image samo veš Lara bi morala tvojega mlekca papati takrat pa meni solze na oči in sem ji kar konkretno nazaj povedala da če nimam mleka pač ne bo šlo je pa moj potem popizdil ji povedal da bo vseeno gor zrastla pa ni važno od katerega mleka od takrat naprej mi ni enkrat več nič rekla tako da ji kar lepo nazaj povej oz svojemu tudi!Kaj vsi deci mislijo user posted image da je vse tako enostavno najlažje je nekam iti pa naj si bodi to na jago ali pa k prijateljem me ženske pa naj bomo doma in za vse poskrbimo,user posted image kok me to razjezi!Ti nisi kriva če ima tvoj sonček alergijo in najboljše da take komentarje kar preslišiš user posted image

Lutriopan držim pestke za službo!user posted image

Mala pikica
user posted image user posted image naj te bolečine že izginejo in te naj nehajo mučiti!

Vse tiste ki ste bolčkane čimprejšne okrevanje!user posted image user posted image










_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 8:28:45   
Intruder24
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Bi skoraj pozabila...

koala sporoča, da je 24.junija v Štorklji v Mariboru ob 17.uri predavanje o uvajanju GH. Če seveda katero zanima user posted image

Pa seveda prav lepo vse pozdravljata z Alexsom! Koala, nabavite nov računalnik!!!



sem na morju, bom katera šla, da poroča?

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 9:05:07   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara
user posted image  

Tale mi je pa hud.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 9:24:53   
nana35
Sunny,...nov avatar!!user posted image
Glede tega če pojamraš...nič zato,prav da tako narediš,vsaka od nas je včasih huda na svojega princa na belem konju. Sem pa zdaj še jaz huda nanj.Ne razumem ga,zanima me če nima nikoli slabe vesti,ker tako malo časa preživi z Nejo?Jaz vem,da moj user posted image ima slabo vest,če nima toliko časa za Klemna,kot bi želel in poskuša nekako nadoknaditi kak drugi dan in je cel dan z njim,ga pelje na sprehod,previja,mi pomaga okoli njega če je treba.Vem,da je grozno,a kaj naj narediš,menda si že vse poskusila,kajne? Samo res ga ne razumem...
Se pogovorita o tem?In mu poskušaš vzbuditi slabo vest?Jaz bi mu že...pa kako solzico za povrh.

mala pikica,mi imamo priprave na krst šele dva dni pred krstom,pa ni tako rekel,samo naj pridemo brez Klemna ob pol šestih zvečer,pa tudi nič hudega, če botrca ne more,ker sem omenila,da je mogoče v službi,ker dela v bolnici. Hvala za info od Koale,za uvajanje je žal prepozno,me smo že zelo napredovale tukajuser posted image .

Suzana ,mene tudi zanima če dobim regres???Sem spraševala ravno kak dan nazaj nekoga.Jaz sicer imam večjo porodniško,a me vseeno zanima,pa tudi to,če tiste,ki niste bile redno zaposlene tudi dobite?Fino bi bilo,kajne?Pa saj moramo na morje z našimi otročki,ne?

Klemen ni imel nobene reakcije po cepljenju HB.Kot da ni bilo nič,verjetno je tisto cepivo,ki ga dobi drugič bolj hudo,ker ni imel reakcije ne prvič in ne tretjič.

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Meni moj, kadar jamram, da se ponoči nisem naspala, ker Neja jamra in jo je treba obrnit, pravi da naj grem podnevi, ko bo šla ona spat kar z njo. Kako hudiča naj pa spim, če gre spat za pol ure, pa še zaspana nisem.user posted image


Meni moj tudi tako reče,pa saj ne morem podnevi spat,če sploh nimam časa,niti ko Klemen spi.Takrat imam pa drugo delo.

katarinas,lepa slikica mamice in njene sončice.Me veseli,da sem ti pomagala pri nakupu.


IZVIRNO SPOROČILO: aurora6

Katere kašice prevladujejo pri vas kupljene ali doma narejene in zakaj? Ker resnično ne vem več, ene pravijo boljš je kašice kupit, ker je res vse preverjeno kaj notr dajo, druge pa spet, da je boljš doma kuhat, ker ne veš kaj v kašice dajejo uf uf ? Kaj je zdej prav????user posted image user posted image user posted image user posted image



Meni je oboje prav,kaj je bolje ne bi vedela,mislim,pa da nič od tega ne more biti slabo za otroka.Jaz delam tako-tako.Večinoma kupujem,tu in tam pa kaj naredim doma.

Jure vse najboljše!!

klepetka Upam,da je že bolje in da si dobila kako zdravilo za uho.

intruder,ne bit tako črnogleda glede vsega,vse se bo poštimalo slej kot prej,moraš si samo reči,da zdaj pač tako je.Bo pa sigurno kmalu bolje.Vid se bo popravil in se ne bo toliko zbujal,tašča pa bo tudi odpeketala nazaj v daučlandijo.Mislim da ne bom šla v Štorkljo,ko vse že tako pridno uvajamo in smo polni informacij o GH.Tam pa mi potem ne bodo nič novega povedali...pa tudi časa ni,vsaj zame.




_____________________________

:))


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 9:29:39   
vaney
jutro.

naš frajer zvečer ni hotel jest in se je drl eno uro pred spanjem, kar sploh ni v njegovi navadi, potem je ob 22h prišel Grega, se je drl še njemu, sva mu probala dat še 1x jest in mali je zmazal 200ml....jaz ne vem, kaj je to z njegovim hranjenjem? in potem je jedel še ob 2h in 6.30, zdaj pa še oba spita, ampak ju moram it zbudit, ker imamo čez 1h posvetovalnico...

sunny, nasveta nimam, ker bi ga potem že jaz upoštevala, lahko pa ti rečem samo to, da se je tvoja včerajšnja situacija pri nas zgodila že n-krat in te čisto razumemuser posted image drži se

mala pikica, ti kar pojamraj, zato smo tudiuser posted image user posted image user posted image

bolne, podzravite seuser posted image

moramo se it zrihtat....

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 10:05:54   
Sunny Morning
vaney dobro opravite v posvetovalnici.

nana sem že probala user posted image , da bi mogoče kaj dosegla, pa je vedno služba izgovor in mu nikakor ne morem dopovedat, da služba ni problem. Bolj me moti, da potem visi še pri mami. Od kar smo trije nismo bili še nikjer skupaj. Saj vse razume in obljubi, da bo drugače, samo ni povedal kdaj. Nejo včasih vzame sam na sprehod, ampak ima skoraj vedno nekaj za bregom. Počasi se bom sploh nehala obremenjevat s tem in bova pač živela vsak zase.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 10:19:31   
aurora6
Joj kok sm jeznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa v tej naši državi nč ne štima nčuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kokr jst vem se regresi dobivajo zdej junija al se motim??? In menda bo moj imel izplačilo regresa za letni dopust novembra????????pa kaj bo to za naslednje poletje al kakooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj kr popuser posted image bom ker ne morem nobenmu zatežit.............grrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 10:19:32   
SuzanaKK
Dobro jutro!

En deževen pozdrav iz Celja!


Zdaj že itak vse veste, kake probleme imam z aljažem in njegovim NEhranjenjem, ga pa lahko vsaj nekaj pohvalim. Zaspi ob 20-ih in spi do 7:30 (občasno sicer še ima kak izpad), zjutraj še nekako poje tistih famoznih 150 ml brez, da bi ga po rokah nosila, potem si ga dam v posteljo, ker se mi še ne da vstati, nekaj časa cvili (tudi nva fora), se pogovarja, potem pa zaspi in danes še kar spiuser posted image . Ta teden je v znamenju banan, bom potem spet poskušala kako urico preden mu bom dala mleko.

Priznam, da je meni uvajanje GH kar problem oz. se ga prav bojim. Aljaža namreč vse, kar mu dam po žlički totalno šokira, kar stresa se, kot da mu gre na bruhanje itd. Itak vsaj pol pristane na slinčku. Do sedaj je jedel itak banano in riževo-bananino kašico, ki jo v gosti obliki niti povohati noče. Jo bo dobil v tekoči oblikiuser posted image . Ne vem no, mogoče še ni izgubil refleksa metanja Gh iz ustuser posted image

nana sem pozabila že včeraj napisati, user posted image user posted image user posted image za Klemna. Orng dec postaja. Pa lepo, da nima reakcije po pikici.

Vse tiste, ki imate probleme, le pridno jamrajte, saj zato smo tukaj.user posted image user posted image user posted image

Mene tudi ubijalsko križ boli, bom morala iti na eno profesionalno masažo. To ko me dragi 2 x letno malo po križu poboža in misli, da me je zmasiral ni nič.user posted image

katarinas čedna slikica, a veš, da si podobna moji prijateljici, ampak imaš kakih 15 kg manj kot ona. Je še Grega včeraj rekel, če je Leauser posted image . Tvoji princeski se vidi, da pridno papca. A imaš Aventov trojček za pripravo kašic? Sem slišala, da je super.


Jure vse najboljše!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Katja super, da si začela malo bolj pridno papat. Ko smo bili mi še na aptamilu, sem tudi jokala, ker smo toliko zmetali stran, saj je ena škatla prišla okoli 15 EUR, zdaj mi je res kar malo odleglo, ko smo na Milumilu. Še zdaj mi ni jasno, zakaj sta 2 in če je ful razlika med njima. Ve katera?

martinca si ti omenila, da daješ Patriku zvečer Milumil za lahko noč? Kakšen je pa ta? Se kupi v Mullerju?

Priprave na krst so pri nas trajale 15 min., "tečaj" partnerstva (WTF???) pa kar tri ure, na srečo nisva dobila varstva in sem jaz ostala doma. Je bilo pa smešno, pride dragi domov, ga vprašam, kaj je pametnega zvedel in reče: "Jaz ti moram 10 x na dan reči, da te imam rad, ti pa meni 10 x na dan, da sem največji Jack na svetu!"user posted image user posted image user posted image   Potem bova živela srečno, do konca najinih dni. No, pa ožent bi se tudi morala.


Lunca ste že kaj bolje?

Pismo, zdaj se začnejo dopusti in bo prava suša ratala tu, se mi zdi.

lutiropan držim pesti za službo!!!!

intruder zdaj pa res povej, ima tvoj nick povezavi s taščo? Držim pesti, da se boš čez dopust spočila in nabrala novih moči.

Ok, bi bilo tole dovolj zaenkrat.






_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 10:50:32   
martinca
dobro jutro!

vaney, user posted image user posted image zate. za tvojega moža pa sploh nima več komentarja. sem se že večkrat jaz razkurila kakšnega moža imaš. škoda besede zanjga. oprosti ampak res je tako. da bi meni Uroš rekel zdaj še imaš samo Patrik za skopat, spat dat in stanovanje pospravituser posted image . to bi mi samo enkrat se upal rečt in nikoli več. ker bi potem druga muzika doma špilalauser posted image
da pa je tašča z njim potegnala to pa me res čudi, ker vidve se pa res super razumeta. no saj bo mogoče še malo premislila kaj ti je rekla in bo videla da nima prav.

mala pikica,
upam, da se Gašper pozdravi do nedelja ko bo šel k svetemu krstu.user posted image user posted image za srečo.

katarinas,
lepa majčka. sta z Laro v kompletu. a to je ona nosečniška majca. ker so imeli akcijo v H&M-u, komplet nosečniška majica in body. sem to dobila za RD pa vem. ali pa če imajo zdaj kako drugo akcijo. aha vidim, da si že odgovorila.user posted image
mi tudi imamo Fliperja oziroma Benija. a sem to že včeraj napisala?user posted image no saj ne vem, pozabljivost

lutiropan,
bova s Patrikom držala pesti zate, da dobiš novo službo.user posted image user posted image

sunny,
meni Patrik dela isto. en čas je, potem pa fertik. pa mu moram z 100 in 1 igračko mahat nad glavo da ga malo zamotim, da še te vsaj nekaj poje. pa zdaj že ima en teden da je tako siten preden zaspi. jaz ne vem ali to vreme tako vpliva na njega. včasih se tudi po pol ure cmizi in joče v postelji, ker ne more zaspat. zaspan pa tako da komaj gleda. samo vidva nista na spodnji meji s kilogrami, midva pa sva. in me žalosti to,da bova morala spet it v bolnico na preiskave zakaj se Patrik ne redi. nama je že obljubljeno s strani P. user posted image
tudi zate user posted image in da se z user posted image čimprej pobotata.

suzana,
ja jaz dajem PAtriku Milumil 2 za lahko noč. kupi pa se v Mullerju. pride pa mislim da 7 €.
zgleda pa takole user posted image
mi smo pa po dveh mesecih danes dobili Patrikovo osebno izkaznicouser posted image user posted image user posted image

se vidi da je slabo vreme in to potem posledično vpliva tudi na nas.
punce pa saj bo boljše, nasmejmo se in prikličimo user posted image , bo mogoče malo boljše to našo razpoloženje.


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 10:57:25   
SuzanaKK
martinca hvala za odgovor in slikco, srce si. Sem se spomnila, da sem ti spet pozabila odg. na eno vprašanje. če si opazila, ti včasih čez 2 dni odgovarjam, ko ti verjatno že pozabiš, da si me sploh vprašala. Kaj češ, emšo naredi svojeuser posted image . "Taščo" kličem Milenca, ne mama. Je pa res fajn ženska. Ok, sej mi gre občasno (3 x letno) tudi na živce, ampak to je pa tudi normalnouser posted image .

Aha, naš mali princ se je celo zbudil, ga grem porihtat. Potem pa itak ne vem, kaj bova počela, ker je tako butasto vreme. Škoda, da že ni večji, bi mi lahko posesal stanovanjeuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 11:00:24   
limma
Neža že malo boljše jeuser posted image user posted image ; sem ji ukinila rižek po popoldanskem oz. večernem dojenju in je boljše.. po moje je imela krče od AM oz. GH, ker sem jo do sedaj samo dojila. Tako da sem se odločila, da se bova kar izključno dojili še najmanj en mesec.. Zdaj si ponavljam, da imam dovolj mleka in res imam prsi spet bolj polne user posted image  

Včeraj sva vseeno šli k P, ki je najprej sumila na uroinfekt ali na rahlo virozo (ampak sem ji povedala, da smo že 4 dni non-stop doma ali na zraku in vsi zdravi), potem pa je rekla, da ne ve, od česa je tako jokala, da najbrž so res bili krči, ampak da ne bi smeli bit od AM user posted image , naj kar vztrajam na rižku in jo silim na vrh, da se malo poredi. No, jaz vseeno ne bom, ker sem klicala svetovalko za dojenje, ki je tudi sama pediatrinja in je bila zgrožena, češ, da že dodajam, če dojim in še bolj  glede nasveta naše P, naj jo silim z GH, ker da so za dojenje in nedojene user posted image  drugačne "tabelice" in da se Neža prav lepo redi.. zdaj je pridobila 120g v 8. dneh, od tega 4. dni praktično ni jedla...

Za ne-morje sem vseeno malo žalostna, ampak je user posted image  nepričakovano v takšni gužvi, da je včeraj končal z delom ob 22h in tako z Nežo itak ne bi imeli dosti od njega.. tako pa sva včeraj nabirali kilometre od mame do tašče in nazaj in povsod sem pojedla kosilo in večerjo.. pa še tvojo torto bi, mml, se moram malo zredit.

Bom kar oddala....

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 11:00:59   
baby_08
Hey mamiceuser posted image !

Jure vse naj naj!!

Mala pikica, klepetka, Sunny morning, intruder24user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo včeraj dobro prestali tudi drugo cepljenje- Lana ni nič jokcala, niti vročine ni dobila, spančkala pa je od 21.00 do 7.00 user posted image user posted image user posted image res imamo zlato punčko.
Le Rotarix zdravilo ji ni bilo všeč. se je morala P pošteno namučit, da ga je Lana popapcalauser posted image . Naše nove mere pri 4. mesecu pa so: 7380g in 66,5 cmuser posted image

Upam , da se bo danes kaj prikazal sonček oz. da se bo saj dežek skril.



(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 11:01:45   
Intruder24
jaz sem že bolje...sem Vida celega polubčkala pa pocartala, je revež tako utrujen kot jaz in spet spančka.

Kaj mislite,da bi lahko dala Vidu ta Milumil za lahko noč zvečer, kljub temu da sva na Aptamilu čez dan? Ker sem ugotovila, da je res lačen saj mi na ex spije 120 zvečer, pa tudi 160??? Ne vem kako je to mogoče, če pa mi čez dan popije 130 povprečno, če ga silim in mu dajem več potem to vse ven pošpuka..


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 11:14:59   
Intruder24
al je Aptamil za lahko noč tudi?

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 11:41:38   
sani1
user posted image user posted image user posted image vse mi je zablokiralo....

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 11:43:14   
limma
mala pikica - jooj, kako pestro ste imeli. Upam, da je Gašper zdrav user posted image  

lunca - tudi vam user posted image  Upam, da boste šli zdravi na morje in imeli lepo vreme.

sunny - kak stolček imate za Nejo? Meni je zelo všeč.. a ni že TrIš imela podobnega (ali celo enakega), sem spregledala... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mml

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Sem edina, ki ni naročila paketa pri varni prihodnosti.user posted image  
 


Ne, sva že dve user posted image

Smo že tri user posted image

limma upam, da ste kaj boljše user posted image

Smo, hvala, ker misliš na naju user posted image user posted image
Pa super za nakupe user posted image  Jaz pa kopalke že imam, kar ene lepe črtaste iz H&M, za eno sezono bodo dobre, če mi bo sploh uspelo priti do morja user posted image  user posted image


alfabeta - mi smo tudi imeli takšno noč.. ne prvič, pa kaj hočemo, bo že boljše. Mogoče res luna mede te naše punce (klepetkino Lano in Nežo sigurno, pa tudi Manjo, če se ne motim user posted image )

vaney - user posted image  Pa si vprašala taščo, koliko časa je pa ona dojila? Meni se zdi, da smo mi vsi zrastli bolj ali manj na AM... user posted image  pa očitno misli, da je dojiti tako enostavno, pa gledal je, kako si se matrala... nimam komentarja, res ne.

mala pikica  - res držim pesti, da bodo preiskave uspešne in da ni kaj hujšega user posted image user posted image

sunny morning - jaz bi bila tudi besna... kolikor moj user posted image  veliko dela, izkoristi VSAK trenutek, da je lahko z Nežo, jo previje, ljubčka, poje ji ves čas... saj bo  user posted image

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 11:43:55   
limma
IZVIRNO SPOROČILO: sani1

user posted image user posted image user posted image vse mi je zablokiralo....


sani, meni tudi user posted image , pa sem na srečo prej shranila....

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 11:53:11   
sani1
Pa sej ne morem verjet. Ko sem že vse lepo napisala in hotela poslat pa We are sorry...  Katastrofa...

No gremo od začetka. Zdej bo to namesto "grem kuhat"  iz prejšnjega....user posted image

Mi smo pa to noč super prespali. Malo vode je popila vmes in spala do 8ih.... Je pa zvečer imela borbe z spanjem. Ne zaspi nikoli pred 9 uro me to malo jezi ampak ne morem kaj... 

Lunca- ti si expresna glede slik. jaz sem se z njimi ubadala še zvečer. pa še na Cd jih ni mogel dat dragi, ker jih je zmanjkalo... user posted image   ...  upam samo, da bo to čimprej uredil, ker do konca deseca morajo biti slike. Gremo na koroško...

nana- kam pa raste tvoj Klemen? Super...  Jaz pravim samo, da so zdravi ti naši otroci...
Sva se pa toliko prepogovarjali o kg, da sem se danes zjutraj šla vagat in  mi je vaga polepšala dan, ker se nisem zredila med tem ko sem doma samo ležala in jedla...

mml- bom pekla torto. Kdaj še ne vem. Sem v prejšnjem postu napisala, da ta vikend evo in ker ga ni poslalo sem si že premislila.user posted image   Moram kupiti še model za torte- ga nimam... Pa če bo lepo vreme se bomo raje potepali...  Jo pa sigurno preizkusim, ker se mi zdi odlična že na videz....

katarinas- Lara je že prava baba. pa tako lepo sedi... Imam pa tudi jaz eno majčko isto kot Manja in še zdej nama je teta zašila meni majčko njej pa oblekco. Zdej še lahko to počnemo, ko bodo pa večje bodo pa jezne ko user posted image če se bomo isto oblekle.
klepetka že ve...user posted image

vaney- user posted image zate. Pa nehaj se sekirati glede dojenja. nisi edina....

Alfabeta- tvojo dečvo daje luna...

bom zdej poslala, da zopet kaj ne zablokira...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?