|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 12:05:56   
sani1
no nadaljujem....

zopet ista pesem...

limma- pa že drugič nisem shranja. katastrofalna sem....

triš- moj bi pa bil vesel, če bi Manja igrala harmonko. Sam ni imel te možnosti. Glede zarečenga kruha pa ti povem, da sem ga jaz že nič koliko pojedla....user posted image user posted image user posted image

lutiropan- držim pesti za službo...

avrora- glede kašic pa nič ne user posted image . Za karkoli se odločiš je super... samo ne poslušaj drugih. To se pravi, da lahko tudi to preslišiš...user posted image

sunny- kaj moram pa že tebe pokomentirat? Vidiš me daje emšo ne samo debela rit....user posted image

suzana- ti se pa ne sekiraj glede celulita. Čeprav sem ti hotela povedat nekaj pa res ne bit huda. Mi debele ženske se ravno s tem tolažimo, da ga imate tudi ve suhe....user posted image user posted image user posted image   sorry....  ne mi zamerit...

upam, da zdej pošlje....


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 12:06:34   
sani1
No pa je uspelo...

Zdej si grem pa res nekaj skuhat za kosilo...

Dober tek vsem....


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 12:10:07   
sani1
IZVIRNO SPOROČILO: SuzanaKK



A imaš Aventov trojček za pripravo kašic? Sem slišala, da je super.

Kaj je pa to, če te lahko vprašam?



_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 12:34:56   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: sani1
IZVIRNO SPOROČILO: SuzanaKK
A imaš Aventov trojček za pripravo kašic? Sem slišala, da je super.

Kaj je pa to, če te lahko vprašam?

Mislim, da je Suzana mislila tole http://soncek.si/si/philips-avent-7667-3-v-1-set-sterilizator-kuhanje-v-pari-grelec-za-steklenicke-i11890.shtml

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 12:52:53   
SuzanaKK
sunny točno to sem mislila.

Je pa prejle meni 1. napisalo We are sorry ... Kaj moram prej naredil, pritisnit ctrl + c?

sani sploh ne zamerim. Me suhice se pa tolažimo, da ga imajo suhe 18-letne smrklje še več kot stare babeuser posted image user posted image user posted image .

martinca čestitke za Patrikovo osebno.


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 13:16:14   
SuzanaKK
Intruder mislim, da aptamila za lahko noč ni, vsaj jaz ga nisem zasledila (ima pa Novalac eno takšno formulo). Zakaj mu pa ne bi smela dati tega Milumila? Če se ti pa zbuja, mu daj pa v aptamil malo rižolina, da bo bolj nasitno. Samo toliko v opozorilo, ko je Aljaž začel jesti milumil, aptamila povohati ni več hotel. Sem mu kupila par vrečkic aptamila za kam iti in ga noče več jesti. Se ne sekiram kaj preveč, saj je M. v Mullerju 1 x cenejši kot aptamil. 

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 13:16:21   
lutiropan
Hojla!
Za službo dobro kažeuser posted image user posted image . Hvala ,ker ste mislile name.Tko da septembra štartam z izobraževanji, tko da konc leta ko se mi porodniška steče, bomo pa menjal, samo moram še  kar se datumov tiče preštudirat, pa dopust ,pa odpovedni rok...
A katera ve, kako je z dopustom? Porodniško imam do 14. 12.2008.Za leto 2008  imam tako še cel dopust, a lahko koristim dopust takoj po porodniški?No v bistvu bi jaz rada odpovedni rok skombinirala z dopustom.user posted image  Odpovednega roka imam 45 dni.
Ma upam, da veste kaj mislim. Jaz imam tak delovnik, da dam 6 dni dopusta na teden(tudi sobota), dopusta pa imam po odločbi 32 dni.
Upam da mi bo katera znala kaj pomagat in da nisem preveč zakoplicirala. Saj vem da je še čas ,ampak jaz sem bolj ziheraš in bi rada prej vse imela preštudiran, da se ne bom potem lovila za kakšen dan. Najraje ne bi šla nič več delat v to službo, kjer sem sedaj.

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 13:16:44   
vaney
Mi smo nazaj iz posvetovalnice, imamo 67cm in 7840g (mala pikica). Mi je pa P odsvetovala hitenje z GH, ker lahko prehitro uvajanje Gh povzroči še več alergij in mi je rekla, da precej otrok dobi alergije zaradi "prehitevanja". Tako mi je "odobrila" 1 obrok GH okrog kosila (sadni/zelenjavi), ostalo pa samo mleko in tega se bom tudi držala, sploh, ker je Anže zgleda bolj občutljiv.

Mu je pa našla 2 nova flekcauser posted image , tako da zdaj se moramo vsak dan kopati v oljni kopeli (Mustela-za atopično kožo), 3x dan 5 kapljic fenistila, 3x na dan krema s kortikosteroidom za en hud flek na obrazu in vmes še 2x na dan negovalno mazilo za fleke....imamo kar dosti tega za rihtat, ampak bomo žeuser posted image

2. pikico je odnesel brez solzic, ker mu je bila bolj zanimiva ana banana in jo je vlekel za noge, pa P je hotel žlico pojest, ko mu je hotela grlo pogledatuser posted image

suzana, ti imaš pod 50kg? ja, koliko si pa velika? Ker jaz imam 63kg (kot pred porodom) in 174 cm, pa se sama sebi zdim že kar malo suha (razen trebuha, on me ima pa preveč rad in noče stranuser posted image )...ti pa povem, da mene tole sekiranje okrog Anžetovega zdravja in problemi z user posted image  kar poberejo....Prej sem pozabila doma izvid od UZ kolkov in knjižico za cepljenje, pa mi je Grega rekel, da sem vsa raztresena, ker sem najbrž pod psihičnim pritiskom, ampak on ne ve, od česa, če sem pa domauser posted image user posted image  kot praviš, ti, sunny, brezveze...

celulit? o njem se pa jaz ne pogovarjam, ker pri meni ni dobrodošel, pa se vseeno privlekel od nekod in noče stranuser posted image

zdaj grem pa še malo pospravit kuhinjo po kosilu in perilo obesit, potem se bo pa že Anže zbudil in greva v lekarno po mazilo in po avtomobilsko preprogo, da se bo na tleh igral, ker se mi zdi, da ga stajica omejujeuser posted image

mala pikica, kako je Anže sprejel Pregomin? Je pojedel? Veš, da ga bodo ukinile iz prodaje? user posted image  Danes mi je rekla P, da bi bilo boljše, če ga navadim na Allernovo, ker Pregomina ne bo več za dobituser posted image  Mu bom pa riževo mleko kuhala...

zdaj sem itak pol stvari pozabila komentirat, pridem kasneje nazaj

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 13:19:44   
vaney
zdaj ste me spomnile...a nam pripada cel regres? Ker jaz sem lani delala celo leto in pogodbo imam do konca tega junija, pa sem dobila samo polovicouser posted image

intruder, ne znam ti kaj dosti pomagat, razen tega, da dopust lahko koristiš takoj po porodniški

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 13:26:11   
lutiropan
No sedaj pa bolj aktualne teme tu gor.
celulit - ga imam tolk da mi je kar slabo, ampak ko vidim tudi jaz kakšno 18 letnico z njim mi je takoj lažje user posted image Moj pravi,  da on nič ne vidiuser posted image user posted image user posted image
kilogrami - jaz sem vedno bila presuha...sedaj sem že tudi nazaj na mojih kilah od 18 leta naprej - 55 kg, 169 cm

Tko, da mamo suhice tudi celulit, jaz pa za povrhu še takšne krčne žile, da te kap.  Nevem, se bom mogla za operacijo počasi odločil, no trenutno je stanje malo boljše ,pridejo pa dnevi, ko me noge tko bolijo, pa pečejo,....
Vsak reče oh to so pa štirje otroc...-pa to ni res, no, sigurno je malo pripomoglo k temu, samo jaz sem imela žile že, ko sem bila stara 20 let, še brez otrok. Je pa to mal v družini - babica, moja mami.
Ampak se jaz že dolgo nič ne sekiram.

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 13:31:40   
mml
Dan user posted image

Vas že cel dan berem, pa sem šele sedaj prišla do konca user posted image . Mi smo imeli tudi super noč (očitno na moje otroke luna ne vpliva prehudo user posted image ), samo kaj ko je mene tako tiščalo na stranišče, da sploh nisem mogla dobro spati. Pa še user posted image  se je prepoznu zbudil za v službo, ker je navajen, da ga zbudi Matic user posted image

suzana preden pošlješ napisano sporočilo, pritisneš ctrlA (da vse označiš) in po tem še ctrlC (da ti skopira in na ta način shrani). V resnici zadeva prepreči marsikatero slabo voljo user posted image . Ampak aljaž je pa res priden, da ti takole spi, jaz lahko o tem samo sanjam, ampak prav pritoževati se pa tudi ne smem user posted image

vaney ti kar povej tvojemu user posted image  in tašči, da se beljakvoine iz kravjega mleka izločajo tudi v materino mleko in lahko tudi otroci, ki so samo dojeni, dobijo alergijo na KM user posted image

nana že cel dan držim pesti, upam, da bo dan uspešen, po tem pa še jutri in si zmagala user posted image . Pa user posted image  Klemen za nove grame in centiemtre. Kar se pa cepiva tiče so vse tri doze, ki jih dojenčki dobijo enake, je pa res, da je najpogostejša reakcija po 2. cepljenju, gre za neke vrste "preobčutljivost" oziroma burnejšo reakcijo organizma na sestavine cepiva, kar pomeni, da telo že prepozna toksine in bakterije, ki so v cepivu in se proti njim bori. Tretjič ima pa telo že več protiteles in imajo te snovi manjši vpliv in jih telo prej omeji in zato ni tako pogosto reakcije...uffff...sem zakomplicirala user posted image

mala pikica jaz bi na tvojem mestu kar hudo zatežila, da te vzamejo čim prej na pregled, ker mislim, da imajo že vse tvoje izvide in bodo čisto lahko kaj povedali user posted image . Pa nikar ne imej občutka, da težiš user posted image . Saj občasno vse tukaj nekaj jamramo in se pritožujemo

sunny upam, da bo tvoj user posted image  pogruntal kaj zamuja, ko ni z Nejo in bo to čim prej popravil. Jaz imam, kar se tega tiče zlatega user posted image , če utegne pride še opoldan domov na malico, da "mi skuha kavo" user posted image

avrora jaz čakam na zelenjavo z domačega vrta user posted image , po tem bom pa začela z uvajanjem GH pri Maticu. Bom pa kašice pripravljala doma, sem jih tudi pri Manci in so se m izdele bolj okusne kot kupljene...sploh zelenjavnje so mi user posted image , sadne so še kar OK

limma mnenje tvoje P je pa res malo čudno user posted image . Super, da je Neža spet boljše in da boljše je user posted image . Bi te povabial na kakšno torto in piškot, samo si malo predaleč, velja pa vabilo za takrat, ko boš prišla do Ljubljane user posted image

klepetka upam, da ni s tvojim ušesom kaj hujšega in je samo zamašeno ob prehladu user posted image . Držim pesti, da bo kmalu boljše. Še par dni, pa bo konec šole. A boš imela Marušo in Domna doma?

sani super, da je bila tehtnica prijazna in se nisi nič zredila user posted image . Zdaj bo pa sploh boljše, ko boš spet v formi za vozičkanje in vreme bo boljše user posted image

lunca upam, da se prehlad že poslavlja in boste uživali na morju, vreme menda bo user posted image

alfabeta še dobro, da je polna luna samo vsake 4 tedne user posted image

intruder pride kakšna takšna zoprna noč, ko bi se človek najrajši zjokal...ampak po tem je jutro in se naši sončki veselo smejejo in grulijo in je življenje takoj lepše user posted image

No Matic spančka, je lepo zaspal v postelji (no malo sem mu pomagala z dudo in zibanjem), danes greva normalno po Manco, tako da se bo lahko naspal. Po tem je pa Manca do 30. junija doma, ker ima varuška prosto. Jutri in v petek bomo sami, po tem bomo pa vsi 4 doma user posted image  oziroma se bomo potepali naokrog, če bo le vreme OK

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 13:37:43   
mml
lutiropan user posted image  za novo službo. Dopsut lahko koristiš takoj po porodniški, če se delodajalec seveda s tem strinja. A misliš, da se ne bi mogla zmenit, da bi delovno razmerje končala sporazumno brez odpovednega roka. Sicer pa po mojem lahko daš odpoved že pred iztekom porodniške in začneš po porodniški takoj v novi službi...zdaj sem pa jaz zakomplicirala, da je joj..upam, da si razumela, kaj mislim user posted image

celulit očitno sem to podedovala po moji mami, ki ga pri vseh svojih letih nima skoraj nič, tako da se ne smem preveč pritoževat...večji sovražnik so kg user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 14:04:18   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: sani1

IZVIRNO SPOROČILO: SuzanaKK



A imaš Aventov trojček za pripravo kašic? Sem slišala, da je super.

Kaj je pa to, če te lahko vprašam?




Ja jst tud ne vem kaj je to Aventov trojček, in ga nimam, imam pa eno drugo zadevo za kuhat od Vorwerka.

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 14:31:14   
Golobček
Olja !

Po včerajšnjem mrku se danes javljam  bolj pozno pa še to malo žalostna, saj je moja Nina dobila vodene koze.

Se jih komaj znebim pri Janu in Niku evo pa že napadejo drugje, zdaj pa bognedaj da jih žez 14 dni dobim še jaz ker pol pa adijo morje.user posted image user posted image

Celulit- raje nebi ga prodam če katera hoče.

Kakšen pa naj bi bil Novalac za lahko noč, ker jaz zdaj Nini dajem tega ker Hippa sploh ni hotla več jest.
Zdaj pa je dva dni že malo bolj jedla, sploh danes je kr naprej lačna zdej pa res ne vem ali je možno da je to od tega ker je dobila koze? Ker se mi zdi da dokler so pri Janu in Niku ven lezle da sta bila kr naprej lačna.

Prebrala nisem vse, ni časa, se bom probala zmenit da mi pogledajo malo na Nino jaz pa grem v gošo po gobe.

_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 14:31:24   
klaja
Hojla!

Vidim, da me niste nič pogrešale!

Sploh nimam več časa za sebe, kaj šele za RR, me moji pupi polno zaposlita. V glavnem vmes sem vas nekaj brala, ostala pa sem nekje na 124 strani, tako da nisem najbolj na tekočem z vsem.

V glavnem pri nas ni nič kaj dosti novega, Hano še vedno polno dojim, sicer vsak dan dobiva en obrok po steklenički, da jo navadim na soboto, ko jo bo imela mama cel dan. Včasih ji prav iz tega razloga dam adaptirano mleko, vendar bo naslednji teden že po starem, samo dojenje.
Gosto hrano sma že tudi poskusili, vendar se mi je tako drla, da sem mogla prenehat in pač vsake toliko časa probam, če bi pokazala kaj interesa, vendar ga nima, tako da boma še en čas počakali, tam nekje do 6. meseca.

Je pa začela delat brrrrr in zraven dela takoooo velike mehurčke, da jo je kar zanimivo gledat, zelo rada tudi opazuje sestrico, ko dela neumnosti. V glavnem je kar pestro.

Čestitke vsem slavljenčkom!



(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 14:48:36   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning


nana sem že probala user posted image , da bi mogoče kaj dosegla, pa je vedno služba izgovor in mu nikakor ne morem dopovedat, da služba ni problem. Bolj me moti, da potem visi še pri mami. Od kar smo trije nismo bili še nikjer skupaj. Saj vse razume in obljubi, da bo drugače, samo ni povedal kdaj. Nejo včasih vzame sam na sprehod, ampak ima skoraj vedno nekaj za bregom. Počasi se bom sploh nehala obremenjevat s tem in bova pač živela vsak zase.user posted image


Mogoče boš pa res morala naredit odločilni korak,pa naj se sam odloči,kaj je pomembneje,vedve,mama ali služba.Res je težko najti neko srednjo pot,če je zmeraj izgovor posredi,ampak zaenkrat je mama tukaj nepotreben faktor, ampak zanj očitno ni.
Težko je,če imaš človeka rad,a bolje morda zaradi vaju z Nejo,da sta zase in potem naj premisli,kaj je najvažnejše.Ne vem,težek je tak korak, mogoče mu ga samo predlagaš in boš videla,kako bo reagiral,saj ne da bi ti mislila resno,naj on tako misli...

aurora,moj v službi dobi en del regresa zdaj enega pa decembrauser posted image .No saj je fino,je pač za božič in novo leto,saj ga ne dobijo malo ampak koliko jaz vem je regres namenjen za dopust.

suzana,naj ti uvajanje GH ne postane problem,vzami to kot pozitivno stvar,da bosta jedla lahko počasi veliko več stvari,kot do zdaj,bosta lažje kam šla,vzela s seboj....Meni je boljše zdaj ko lahko Klemen je več stvari,gledam samo da dobi dovolj mleka na dan in to je to.Glede drugih stvari pač malo gledam kaj mu dam in kaj ne,pa saj povsod vse piše,če kašice kupuješ,tako da pač kupiš takšne,ki jih lahko je.In super da ti Anže spi vso noč.Kaj je to Aventov trojček?

martinca,zdaj bodo pa punce res mislile,da je Beni,jaz sem si pa to izmislila,ker pač ni Fliper...

intruder,mislim da Aptamila za lahko noč ni,ne vem pa kaj je v tem Milumilu?Ali samo mleko ali kakšna kašica.Treba je martinco vprašat.Mislim,pa da bi mu lahko dala.



_____________________________

:))


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 15:09:25   
martinca
suzana, ko napišeš vse stisneš ctrl + a(da vse označiš) potem pa še ctrl + c(da vse skopiraš). aha sem videla da ti je mml že odgovorila.

mml, Patrik je imel po drugem cepljenju hudo zatrdlino, no pa še sedaj jo ima, pa je že 14 dni od tega kar je bil cepljen. a je lahko kaj narobe če ima tako dolgo ztrdlino?

klaja,
super, da si spet malo oglasila.  

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 15:09:47   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Hojla!

Vidim, da me niste nič pogrešale!






Seveda smo te pogrešale user posted image





Meni je pa zdajle prav hudo, ker moram Matica zbudit, da greva po Manco, pa tako lepo spančka user posted image ...No ima še dobrih 5 minut, da se sam zbudi...
Jaz sem si pa v tem času zdrgnila pete, tako da jih lahko spet pokažem soncu, če mi bo uspelo si bom popoldan poskusila še uredit nohte na nogah in si jih nalakirat...če se mi ni lak že čisto zasušil user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 15:19:30   
martinca
milumil2 za lahko noč vsebuje:
mlečni sladkor, posneto mleko v prahu, rastlinska olja, balastne snovi (galaktooligosaharidi (iz mleka), poli fruktoza), riževi kosmiči, škrob, kalcijev karbonat, vitamin C, magnezijecv karbnat, sojalecitin, taurin, holin klorid, nukleotidi, železov sulfat, cinkov sulfat, vitamin E, niacin, folna kislina, vitamin A, bakrov sulfat, vitamin D3, biotin, vitamin B12, vitamin B6, vitamin B1, manganov sulfat, kalijev jodid, vitamin K1, natru+ijev selenit.
oziroma krajše rečeno: železo, jod, cink, kalcij in vitamine.

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 15:38:50   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ



Katarinas lepa usklajenost majčkuser posted image in user posted image user posted image user posted image za flipperja.Zdej pa le čofotajte.Meni je ta stvar res SUPERCA.Vsak večer ga dam v ganjo in nga polivam z vodico pol pa v pančovo.Meni to veliko pomeni ko ne rabimo polnit banje in pol vse pospravljat.Je pa luškan ker ima gor še nekaj za igrat,če sem prav videlauser posted image


Jaz sem ga tudi nabavla iz tega razloga, da mi ne pošprica vse naokoli pa še ker imam majhno kopalnico je ne morem kopat v kopalnici in smo imeli potem vso mokro sobo - zdaj jo bom pa kopala pri mami v zgornjem nadstropju v banji...komaj čakam, da danes sprobamo - bo zgledalo tako kot pri vas, se bo še nečak zraven kopaluser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 16:02:46   
Lunca1
Suzana meni regres ne pripčada, ker trenutno nisem zaposlena. Izplača ga tvoj delodajalec in zame žal ne država.
Kar se uvajanja hrane tiče se pa ne sekiraj, slej ko prej se bodo navadili. Je pri nas isto in je bilo že pri Pini. Sem že takrat zgubljala voljo pri uvajanju. no pri Luku še nisem ugotovila kaj bi mu bilo všeč.user posted image  Je pa zanimivo, da če pred njim ješ, te pa kar požira z očmi in se oblizuje. user posted image
Milumili so ap različnih okusov, pa s sladkorjem ali brez.
Moji bolniki so pa že malo boljši, samo Luka še kašlja.
Katarinas sta pa v stlu.user posted image

Jaz kašice malo delam, malo kupim.

Klepetka a si že kaj bolje?

Lutiropan držim pesti za službo.

Vaney in Sunny na vajine pa nimam komentarja. user posted image

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 16:45:50   
Lunca1
Klaja veš da smo te pogrešale.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 16:55:11   
Anchikaa
Dan.

Da poročam iz naše posvetovalnice: pri 5 mesecih ima 7700g in 64cmuser posted image .

Pridno papcamo, spimo, se smejimo pa vse živo.

Daša se vsem zahvaljuje za čestitke.

Zdaj ko se toliko pogovarjate o tem Benijuuser posted image ,imam občutek da ga bomo mi tudi nabavli,samo ne prej kot v soboto,ko je ati doma,ker dela popoldan in dopoldan tako ne moremo nikamor it.
Morem pa povedat eno štorijo.Februarja sma mogla uredit zavarovanje za avto,ker je bilo leto naokoli,in jaz gledam prometno dovoljenje in pravim mojemu da morema podaljšat tudi registracijo.Seveda mi ni verjel,ker si je mislil da kaj pa ena ženska ve kaj se gre pri tem.No,ok.Pol pa nič.In tako dobi včeraj pošto iz UE da more prit odjavit avto iz prometa,da nismo podaljšali registracije.Seveda je bilo pizdenje na višku,da kak nisem gledla,pa mu kaj rekla (valda je pozabil da sem mu to pravla).Cel dan je bil nataknjen (bil je doma).Celo skregala sma se.Pol pa to porihtama, se nisma kaj dosti menla, ker sem bla jezna na njega ko user posted image ,pa pride zvečer k meni na kavč (predstavljajte si onega muca iz Shreka),pa se mi opraviči, da je on kriv pa da sem imela prav.Izgovor pa je bil,da je on mislil da ima registracijo avgusta,ko imama tehničnega.Nauk:moški tudi ne vejo vsega in je treba včasih poslušat pametno žensko.user posted image


Vaney,sunny nimam več komentarja,ker so ostale vsega zadosti povedale.Najboljše bi bilo vajina dedca z valarjem po glavi,in upat da se pobrihtata,da je družina pomembnejša od mame,službe in vsega.Res pa je da je treba nekaj žrtvovat,samo ne družine.Za vaju vama z Dašo pošiljavauser posted image

Nana držim pesti za ju3 in petek,da dobro,pa kaj dobro,odlično opraviš izpite.Verjamem vate da jih boš.user posted image user posted image za srečo.

Sani ampak tebi se morem pa vedno nasmejat.Glej da se naslednjič na balkon ne zapreš.user posted image

Grem gledat kaj naša mala mis dela zunaj....upam da ne bo We are sorry,kot zadnjič,pa se mi ni dalo več pisat potem.

LP,
Anchikaa

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 17:05:17   
Golobček
Takole pa sem nazaj iz goše, sta bila razgrajača z mano, tak da veliko gob nismo našli za večerjo pa bo, bo dragi naredil gobice z jajčko, komaj čakam.

Nina pa danes cel dan samo je.
ponoči 150 ml mleka, potem ob 8zjutraj 150 ml mleka, ob 10 kašico komarček jabolko, približno100 ml, ob 12 spet 150 ml mleka, pol spet kašico, ki jo pripravim na mleku, in zdele še 190 ml mleka- upam da tako ostane čimdlje.user posted image user posted image .
Ena je omenla Novolac za lahko noč- obstaja ali ne, ali pa je morda zamenjala za Milumil

_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 17:08:49   
Golobček
Klepetka držim pesti, da bo uho čimmanj bolelo oz da te čimprej neha, ker vem kakouser posted image  to boli, sem imela vnetje ušesa v 8 mesecu nosečnosti in mi je skoraj usuknalo, sem dobla AB, pa mi je dohtarca rekla, kr zjitri ob 6 ga vzamte, jaz bi ga pa najrajši kr tam pa čeprav je bla ura 2 zjutri. 

Tak da držim pesti da se stanje čimprej izboljša.

_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu Golobček)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?