|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 20:35:59   
ledenka
a je kera za

user posted image

user posted image   pa smo na 100. strani user posted image  

< Sporočilo je popravil ledenka -- 29.4.2008 20:36:57 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 20:37:10   
blanč
Vijolica zakaj pa testa ne narediš???
Pika,Pija in Rožica user posted image  user posted image  user posted image  za celice, in da se user posted image neprikaže celih user posted image  mesecev...

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2477
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 20:51:37   
vijolica30
blanč ne upam več, sem mela 11.dan ------------

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2478
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 20:56:27   
ledenka
vijolica, ocitno moram prit zjutraj k tebi s testerckom in te tolk casa zgeckat, da se bos gor polulala user posted image user posted image user posted image  lej, so ti punce rekle, da je lahko bilo prezgodaj! pojdi jutri na krvni test, tvoji izcedki so vsekakor bolj pozitivni znak user posted image  in ne puscaj nas v nevednosti, ti pa tud moras vedet, kako in kaj user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 2479
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 20:57:35   
blanč
Vijolica, dobra si da zdržiš. Jaz tule gor sigurno nisem znana po vzdržnosti pred testi:=):):)
želim ti veliko sreče jutri in da bi bil bhcg visoooooooook. V nasprotnem primeru pa, saj veš, kar nas ne ubije nas naredi močnejše.

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 2480
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 20:59:30   
blanč
Ledenka, jaz ravno pijem pivo...in razmišljam, da bi ti še jaz prišla zdajle mal pomagat vijolico požgečkat, ker nas v takei radovednosti puščauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2481
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:09:08   
ledenka
blanc, vsaka pomoc je zelo dobrodosla user posted image  mam tud jaz se Heinekena v hladilniku... ne bo vec dolgo, ga slisim, kako me klice user posted image  moj naravni folikelcek mora tud rast, kajne user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2482
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:19:32   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Sreda, 30.04.
Zvezdica - UZ
Abra - punkcija
Dajamaja - ET
Sonček33 - UZ
Stijan - UZ


vsekakor navijamo za jutrisnje borke user posted image



Se z veseljem podpišem pod tole user posted image user posted image

Zvezdica in Sonček33 uspešen UZ s primernimi foliklčki za stopko ...
Abra naj bo bolečina čimmilejša za prenašat oz. naj je ne bo ...  pa naj bo veliko celic, ki se rade družijo s plavalčki in se hitro in kvalitetno, ter čustveno navežejo na njih ...
Dajamaja tebi pa, da dobiš pikice za čuvati, maziti in paziti ... ter čez 14 dni pluskota ...
Stijan srečno na UZ-ju za nizek štart in hitro akcijo ...

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Grethy -- 29.4.2008 21:29:15 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2483
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:26:01   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 


Sreda, 30.04.
Zvezdica - UZ
Abra - punkcija
Dajamaja - ET
Sonček33 - UZ
Stijan - UZ

Sobota, 03.05.
Pika74 - ET
 
Nedelja, 04.05.
Pija76 - ET
Rozica29 - ET

Ponedeljek, 05.05.
Titi3 - UZ


user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  
 
Ponedeljek, 05.05.
 Goldfish - UZ
 
Ponedeljek, 12.05.
   pinki2  - UZ
 
Petek, 16.05.
   m.rudovic - NS

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           
 

user posted image   Tia-na user posted image
user posted image Mandreja user posted image
user posted image Kikaa user posted image
user posted image Yuliah user posted image
user posted image Andreja07 user posted image
user posted image Hati user posted image
user posted image  Bambi75 user posted image
user posted image   Ledenka user posted image


  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
Vijolica30 greje   user posted image user posted image - TEST 30.04.2008
Tejek greje     user posted image user posted image - TEST 01.05.2008
Jadrnica greje    user posted image   - TEST 02.05.2008
Krtekxx greje    user posted image user posted image - TEST 05.05.2008
Mateja.Goljev greje     user posted image user posted image - TEST 07.05.2008
Womanpolice greje      user posted image user posted image - TEST 12.05.2008



user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image


  • Zvezdica (dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Rubin (3. IVF)
  • Pija76 (špikarka)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Stijan (dr. Reš)
  • Sonček33 (GK LJ, superfact in Menopur)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ,)
  • dajamaja, (dr. Reš, PO)
  • Abra, ( dr. Reš)
  • Krtekxx (1. IVF)
  • Vijolica30 (2.IVF)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • womanpolice (1. IVF, GK LJ; Superfact in Menopur)
  • Tejek (1. IVF, dr. Reš)
  • mami26 (LJ), pon. začetek špike
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. reljič, MB)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ, 10.05. nizki štart)
  • mami26 (LJ)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NA  mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;dr. Vlaisavljević, 14.05.2008 ob 11.20 posvet)
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Dobrovoljčica
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala user posted image , *medica* user posted image ,  pelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 user posted image , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image , anadejka,  MI EK13user posted image , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74, tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pfuser posted image ,Ana_P user posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26 user posted image ,Meybebabyuser posted image , sonček75user posted image , DejanSenkauser posted image   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Guguuser posted image , Mihi78 user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejkiuser posted image ,  pelka12 user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123 user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image ,

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE APRIL user posted image   
 
 
user posted image  MIŠEK13


user posted image  Teja* (PO)
 
user posted image Mavrica72 (PO)
 
user posted image  Tejka* (PO)
 
user posted image Hormonček (PO)
 
user posted image  *NiNa* (N)
 
user posted image  Pinki2 (PO)


Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2484
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:29:40   
ledenka
posebej za naso pridno mismis user posted image

user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2485
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:29:50   
mismis
evo mismis je naredil domačo nalogo za Faks, zdej pa še na RR. Priden priden mismis.

Punce moje se opravičujem, ker danes bolj malo pišem, ampak tale DN za faks me je čisto izmozgala, tako da se grem kavčat.

Samo še toliko...

Pija, Pika in Rozica čestitke za opravljeno punckijo

Vijolica30, sem rekel, da je 11. dan prezgodaj. Jutri ponovi vajo, kakršenkoli bo že izdi testa, ta bo 100% pravi.

Ledenka, hvala za Heinekena, zdejele bo prav sedel

Pikovit, a kej plavaš, a samo rit namakaš user posted image

jutri pa navijam za:

Zvezdica - UZ
Abra - punkcija
Dajamaja - ET
Sonček33 - UZ
Stijan - UZ

go girls, go girls, go girls...sploh pa Abra in Dajamaja, držta se...


< Sporočilo je popravil mismis -- 29.4.2008 21:30:02 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2486
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:33:08   
ledenka
pa se za ostale user posted image

user posted image

ja, rada iscem po slikcah user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2487
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:34:31   
Abra
Evo, jaz sem še na zadjem piru pred punkcijo user posted image Ledenka, hvala, sem kar brezalko bavario odprla, sem se že čisto navadla na okus user posted image sicer je pa to šele 3 pir v postopku, za konec bom zalila user posted image

Hvala za pestke, jutri jih bom res rabla, tokrat glede števila celic žal nisem tko optimistična, upam pa, da tisto kar bo, bo vsaj kvalitetno.

Dajamaja, držim pesti, da te bosta jutri čakali vsaj dve lepi morulci!

Zvezdica, Sonček in Stijan, dobro opravite na UZ

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2488
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:38:27   
Pija76
Abra drži se jutri!

Dajamaja sprejmi toplo otročke!

Sonček, Zvezdica in Stijan naj samo štejejo, štejejo, štejejo, velike, velike vam želim. Če si katera želi stopko upam, da jo dobi!

SKRATKA NAVIJAM!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2489
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:39:34   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

je pa to ŽE 3 pir v postopku, za konec bom zalila user posted image




PIVOMANKA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2490
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:43:05   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: Abra

je pa to ŽE 3 pir v postopku, za konec bom zalila user posted image




PIVOMANKA user posted image user posted image user posted image



napisala sem ŠELE user posted image user posted image je pa res, da sem prvega pila eno uro, zdaj tretjega sem pa že skor zeksala user posted image user posted image
kaj dela ta rr družba user posted image user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2491
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:54:11   
ledenka
Abra, pir je kot spikanje user posted image  na zacetku je muka, ko ti zalaufa, je pa ze konec postopka user posted image  ampak sej Bavario lahko tud se pol pijes user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2492
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 21:59:28   
Grethy
GRETHY... res si mi dala dobro idejo za krompirejvo juho! HVALA! jo bom res en dan nardila... ne vem kaj mi je zadnje čase... ponavadi imam zeloooooooooooo radaaaaaaaaa sladko, sedaj pa mi paše kislo in zelenjava... hmmmmmmmmmm....
aja, z mojim sva se že pobotala (je rekel: "s tabo imam ekskluzivno pogodbo. kakšne pa govoriš, da bi si drugo...?!?"


Ojla Womanpolice, si pa od hudimana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , verjetn ti kislo zato paše, ker si se cukra preobjedla, jaaaauser posted image user posted image user posted image itak,  župco pa tud lahko popestriš s kako žlico kisa, ko vidim da ti je na kislo usekal ... vsaj moj obožuje ta dodatek v kropmpirjevi juhci ...

opaaaaaa ... ekskluziva ... pa do zdaj tako skrivnosten, da nisi vedla user posted image user posted image user posted image ... no samo da je na dan pršlo user posted image user posted image user posted image user posted image , sej veš kako je ... zdej je glih en tak cajt, ko je za vse mal kriza, za nas in za njih, pol pa "neuroza" in napetosti  nardijo svoje ... sej se bo fronta umirila user posted image user posted image user posted image user posted image



pridna bodi in čuvaj pikici !!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 2493
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 22:01:02   
vijolica30
ledenka, blanč, mismis, upam da se zjutraj res zbudim brez farbe na gatahuser posted image  in da bo vse ok.

user posted image user posted image user posted image

nočko, v

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2494
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 22:09:28   
Abra
Ledenka, saj vem, da lahko še pol pijem, čeprav nimam občutka, da mi bo glih pasala, sicer pa nkol ne veš. Mogoče bo tokrat pir tist, kar bom rabla vsak dan user posted image decembra, ko sem bla noseča, sem skor vsak dan hotla jest govejo juho, drugače jo pa ene 3x na leto skuham user posted image user posted image no, je pri tašči in moji mami ob nedeljah, da je vseeno jem, ne pa tolko user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2495
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 22:12:21   
Abra
Lahko noč pupe, pivo sem popila, še malo na kavč in počasi spat. Jutri je treba zgodaj vstat user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2496
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 22:42:26   
Zvezdica
Punce, sem 2 spila in sem koma. Bom jutri Reša z hlapi napila user posted image user posted image user posted image

Se javim jutri po UZ, navijam za vse ostale.
Hvala za spodbudo in moram v mižule, ker sem kot moj pravi v rožcah.
Foliklčki so po tej količini direkt za ven in oplodiuser posted image

Nočko

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2497
   RE: IVF/ICSI - april
29.4.2008 23:43:41   
jadrnica
Živijo,

vsem kokoškam čestitke za veliko jajcuser posted image
tiste , ki ste jih imele bolj malo - važna je kvaliteta
špikarke - mirno roko,
tiste, ki se zadevate s pirom - ne pretiravat, jutri bodo policaji na cesti pasji , kajne WPuser posted image user posted image

punkcije niso tako boleče, da se jih ne bi dalo preživet, Reško v bolnici Franji user posted image user posted image dela to še posebej nežno in na koncu reče : " no ste bili pa pridna"user posted image

bolniška pri Reškotu - redkost, je pristaš vse čim bolj natur, predlagam dogovor s splošno zdravnico
prednost tega, da nisi doma je, da ne misliš samo na temo "hočem biti mami "user posted image user posted image

vsem pa en lep pozdrav in upam, da sem noseča, sedaj bi bil pa že skrajni čas user posted image user posted image

test bom delala v četrtek, pa se ne bom mogla javit do sobote ali nedelje, ker ne bom imela neta, tako da ve kar proslavljaje kot da sem že noseča, čeprav tega še ne vem user posted image user posted image pač da bo fešta in veselo razpoloženje na forumu.


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2498
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 6:32:14   
Zvezdica

Dobro jutro,
najprej ena user posted image za vse ta pridne, ki vstajamo ob pol petih in malo manj pridne, ki vstajate kasnejeuser posted image

Tako punce, jast sem dobila še en menopur danes, potem je Reško dal material še za zvečer, danes pade stopka user posted image user posted image user posted image

Sem tako vesela, v desnem je 5 foliklčkov (kje sta se našla še ta dva pojjma nimam, itaq sta majhna), trije so idealni. Reško je pohvalil, jast sem bila pa potem tako dobre volje.
In pozitivna in vesela, kot da sem že nosečkauser posted image . No, zdaj sam upam, da bo kaj notri, da spremiji skočijo na njih in se potem to na koncu ugnezdi pr men za ene 9 mesecev in je to to.
Pa sanjala sem, da mam punčkouser posted image . Ja, men se mešauser posted image

Torej, današnji pregled je bil fajn. V petek imam punkcijo in to je to. Komaj čakam, da dam to čez, pa da bo ET in ....sej veste. To kar si vse želimo.


Za vas punce-

Abra - punkcija
Dajamaja - ET
Sonček33 - UZ
Stijan -
UZ

.......
........... pa držimo pesti. Sporočite kako je bilo.

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2499
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 6:34:05   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica


test bom delala v četrtek, pa se ne bom mogla javit do sobote ali nedelje, ker ne bom imela neta, tako da ve kar proslavljaje kot da sem že noseča, čeprav tega še ne vem user posted image user posted image pač da bo fešta in veselo razpoloženje na forumu.




Jadrnica, tako se govoriuser posted image
Iz srca ti želim, da si.
Ena user posted image zate.

LP

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?