|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to normalno odvajanje?
5.5.2008 7:19:16   
lina10
Imam vprašanje. Ali mi katera zna razložiti,če je normalno odvajanje vsaki drugi dan pa še to po velikih mukah in joku,smo namreč stari 7.tednov in smo skoraj že od začetka na AM,blato je kar mehko samo ga odvaja na dva dni in še to jo mora slečti da se pokaka do konca če me katera razume.
Na začetku smo imeli Aptamil pa novalac proti krčkom pa jo je čisto zaprlo je kakala čistp trdo kot bobke pa še zvijalo jo je močno,pa smo šli na Milumil pa se je blato zmehčalo samo me zanima če je normalno da odvaja na dva dni pa še to z veliko muko se mi mala malo smili.
Upam da nisem preveč zakompilicirala ampak upam za kakašen koristen nasvet.
LP vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to normalno odvajanje?
5.5.2008 7:43:14   
Marogica
Pri adaptiranem mleku moraš dodajati še tekočino, torej vodo ali čaj, pa se bo blato uravnalo oz. otroka ne bo zapiralo. Vsaj takšne so moje izkušnje z adpatiranim.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to normalno odvajanje?
5.5.2008 7:50:12   
Anonimen
Mi smo imeli podobne težave skoraj en mesec; je kakala na 3-4 dni, ampak je bilo tako hudo, da ji je celo anus malo počil. Imamo pa Pregomin. Zadevo smo uredili edino tako, da ji dajem - po nasvetu s pediatrinjo - lactecon sirup (1ml zjutraj in 1ml zvečer). Sedaj kaka skoraj vsak dan, vendar je blato pretežno zmehčano, čeprav še ne zmeraj, pa tudi ne napenja se ne več. Aja, je pa pri nas problem, ker noče pit drugega kot mleko.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to normalno odvajanje?
5.5.2008 7:53:11   
lina10
A se da ta sirup dobiti brez recepta ali moram oditi k pediatru?
Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je to normalno odvajanje?
5.5.2008 7:58:27   
Anonimen
Jaz sem ga sicer dobila na recept, ker je ta mala srčni bolnik, ampak se ga dobi tudi brez recepta. Stane približno 15 eur. Je pa tako, da so men rekli, naj ji dajem po brizgi, pa je lažje, če ji ga kar med mleko zmešam - ravno tako učinkuje, pa še lažje ga spije.

(odgovor članu lina10)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je to normalno odvajanje?
6.5.2008 10:13:29   
Neni13
Skuhaj mu čajeka, kumina, janež in kamilico. To vse skupaj oddvaja in še veliko prdi. Mi to prakticiramo, sicer kaka vsak drugi dan, a to zelo obilno in mehko.
Smo pa stari 3 mesece.

< Sporočilo je popravil Neni13 -- 6.5.2008 10:14:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to normalno odvajanje?
6.5.2008 16:59:04   
anny1
IZVIRNO SPOROČILO: Neni13

Skuhaj mu čajeka, kumina, janež in kamilico. To vse skupaj oddvaja in še veliko prdi. Mi to prakticiramo, sicer kaka vsak drugi dan, a to zelo obilno in mehko.
Smo pa stari 3 mesece.

Se podpišem

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je to normalno odvajanje?
12.5.2008 23:00:33   
massylou
Bobeki niso normalno odvajanje, ampak znak zaprtja.
Na tvojem mestu bi se posvetovala s P. Magari samo pokliči za začetek.

user posted image

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?