|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009
7.5.2008 15:00:48   
Hator
hvala za user posted image



drugače pa...vidim, da sprašujete... jaz sem iz KP. Je še katera z Obale?

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Januarčice 2009
7.5.2008 20:33:04   
African queen
Ojla punce!!

Čestitke vse novim user posted image  in dobrodošle v klub januarčic user posted image

Jaz sem bolj v strahu user posted image ,danes ponoči sem na hlačkah zagledala milimeterček rjavkaste sluzi user posted image ,celo noč in dan me je špikalo v spodnjem delu trebuha,izcedka pa ni bilo več...zdej je boljše.Resnično upam,da bo vse ok..Držite pesti!!!!

Aja,jaz sem tudi že povedala staršem in dvem prijateljicam,vsi so veseli za nas....

Mi pa živimo v Afriki,drugače pa sem Goričanka.

Držite se punce!!

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januarčice 2009
7.5.2008 20:42:52   
Anonimen
African queen držim pesti.user posted image   Jaz sem se pa spomnila, da tik preden sem izvedela sem jedla solato s popečenim pršutom. user posted image Upam, da ni karkoli narobe. Drugače se pa ful pazim pri prehrani in počitku. Komaj čakam, da vidim pikico na UZ.

(odgovor članu African queen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januarčice 2009
7.5.2008 22:29:13   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica84

kepica- čestitke tudi tebi
Drugače ti moram pa povedat, da sem tudi jaz naredila z jutranjim urinom test in sem ga držala 20 sekund v posodici nato sem ga vodoravno položila in čez eno minuto pogledala in zagledala +. Jaz se danes ne verjamem oz. ne morem verjat da sem res noseča.  Kepica ali misliš, da mi ni treba dvomit v CB in mu lahko verjamem? Veš trebušček že imam pa malo napihjen. Tak da nevem kako ga bom skrivala do 9. tedna?!

marjetica84 ni važno, koliko časa si test držala v urinu...važen je rezultatuser posted image in CB lahko 100% zaupaš. Mi lahko verjameš po 22. mesecih negativnih testov. Ko pokaže, pokaže pravilno. Uživaj v user posted image in se ne obremenjuj s črticouser posted image
Trebušček pa težko skriješ. Jaz ga ne morem niti, če ga noter potegnemuser posted image tako da samo čakam na kakšna vprašanja, če smo kaj naročiliuser posted image Sumljivih pogledov je pa že itak dovoljuser posted image Kot sem že rekla. Važno, da je z našimi pikicami vse okuser posted image To je najbolj pomembno.

(odgovor članu marjetica84)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januarčice 2009
7.5.2008 22:30:19   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: OLjica

Ojla kepica,

še ena Gorenjkauser posted image na Jesenicah mam gin. pa ti?

VSEM JANUARČICAM ŽELIM LEEEPO NOSEČNOST!

Jaz imam pa G v Kranju, rodila bom pa na Jesenicahuser posted image Mogoče se pa še srečavauser posted image

(odgovor članu OLjica)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januarčice 2009
7.5.2008 22:31:20   
metkica23
dober večer user posted image e.....in lepo pozdravljene nove januarskeuser posted image .....user posted image user posted image user posted image
no jaz sem pa iz kočevja....vidim da smo iz vseh koncev slovenije,no ja super,a ne?
Tudi jaz komaj čakam ,da bo prišel ta 2.6.08,da končno dam ta pregled skoz in da vsaj izvem ozr dobim potrditev .da je vse ok...
v glavnem lep večer še naprej vsem......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januarčice 2009
7.5.2008 22:37:49   
kepica
AQ držim pesti, da bo s tvojo pikico vse okuser posted image
nia* ti pa nimaš kaj skrbet. Teh stvari naj ne bi jedle zato, ker je večja možnost da dobiš kakšno okužbo zaradi svežega mesa. Ampak, če tako pogledaš, koliko ljudi pa se okuži s pršutom ali tatarskim biftkomuser posted image Paziti je treba samo, da je zadeva sveža, pa ni panike. Jaz sem v prvi nosečnosti jedla tudi to, ampak sem pazila, da je bilo sveže. Seveda se nisem nažirala s takšnimi stvarmi, ampak če mi je pa kdaj zapasalo, sem si pa privoščila kakšen košček. Čim manj kompliciranja pa bo vse okuser posted image V nosečnosti pravijo, če takrat, ko ti nekaj zapaše tega ne poješ, se otroku naredi ena pikauser posted image Zato si kar privoščite. Jaz jem vse, kar mi zapaše, pa čeprav so to kumarice s čokoladouser posted image
user posted image user posted image user posted image Zdej sem pa že tri poste napisala, grem pa kar spat. Se tipkamo jutri zjutraj. Nočkouser posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 8:11:37   
sasa78
Dobro jutro,
včeri ste se pa mal razpisale , lepo!!!!

Vidim da ste bolj popoldanke, no ja jaz bom bolj dopoldanska ker mi popoldne zaradi družine ne dopušča.

In kako ste? Meni je bilo danes zjutraj prvič svinsko slabo, pa nič zato - moj se samo smeje in pravi NOSEČNIŠKE TEŽAVICE IN SE SMEJE, dober da oni to ne prenašajo k bi že zdavnaj izumrli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Smo ok, razem moj sin 100% ve da nosim dojenčka. me skoz boža, pa carka in govori če že kaj brca - pa mu nisva še povedala - čakam na pregled, ki je še tako daleč user posted image user posted image user posted image 2.6. Drugi sine pa pravi da ne bi slučajno, ker je še on dojenček, kako sta si različna.

Lepo se imejte.

AQ- ne skrbi verjetno ni nič narobe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 8:35:43   
JERČI
Dobro jutro. Se še jaz oglasim po dolgem času. Danes sem doma, ker ima moj Jernej vnete oči, pa sva bla včeraj pri zdravniku in ne sme v vrtec. Lahko pa gre ven... vsaj to. Bomo uživali user posted image . Ker jaz sem ponavadi zelo malo na bolniški, samo prve dneve (odvisno kaj ima)ker mi vedno nekako uspe zrihtat varstvo. Če ne imam v službi štalo, ker me vse čaka.
No, kot sem jaz že povedala, sem iz Kopra. Za enkrat nobenih slabosti user posted image , upam, da jih sploh ne bo. Moja prva nosečnost je bla fantastična, razen trebuha do 22.tedna sploh "nisem vedla" da sem noseča, pol se je pa Jernej oglasiluser posted image . Sem pa zelo pozitiven človek, tako da ne razmišljam preveč kaj in kako. Se pač pazim najnujnejše in uživam. Komaj čakam prvi pregled (19.5), da bom končno lahko povedala doma in prijateljem. Čeprav me že sumijo, ker imam trebuh kar opazenuser posted image .
Upam, da bo z vsemi vse ok, verjamem, da če je šlo kdaj narobe, da na to stvar gledaš čisto drugače. Zato držim pesti, da bomo v isti zasedbi Januarja klofale po PC!!!
Lep pozdrav.
Hator: Kaj prav iz KP ali okolice? Če ni skrivnost, seveda.

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 8:53:53   
African queen
Dobro jutro!

Kako ste user posted image ??

Jaz sem zopet ok,nič me več ne špika v spodnjem delu trebuha in tudi nobenga izcedka ni več user posted image .Itak pa imam v ponedeljek pregled,upam,da bo vse ok.

sasa78,moja dva tamala pa si že dolgo želita user posted image ,zdej se kregata,ker ta starejši hoče sestrico,ta mlajši pa bratca...upam,da se bosta kmalu zmenila user posted image user posted image

hator,držime pesti,da bo s tvojo pikico vse v redu user posted image user posted image user posted image user posted image misli pozitivno!

Zdej se moram še stuširat,potem pa v službo...Bodite fajn!

(odgovor članu JERČI)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 10:10:13   
marjetica84
Pozdravljene user posted image e!
Kepica najlepša hvala za tvoje lepe tople besede. Saj veš če si prvič user posted image  imaš kakšne pomisleke. Drgač sem pa ok. razen v spodnjem delu trebuha me malo špika, upam da je z mojo pikico vse vredu. Danes zjutraj sem v postelji kihnala in sem začutila kako me je špiknalo v spodnjem delu. Jaz mislim, da je to normalno, saj nekaj pa moram občutiti da sploh vem da sem noseča, a ne?! Kaj pa ve menite januarske user posted image e?
Želim vam lep sončen dan, čimveč se smejte, bodite dobre volje in polne optimizma. Lep pozdrav user posted image

P.S.: Še 22 dni do G. pregleda, komaj čakam....., da vidim svojo lepo pikico.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 11:00:20   
OLjica
marjetica84 pri meni je isto, jst sm še alergična na cvetni prah tko da kar nekajkrat na dan kihnemuser posted image
drgač je to meni prvauser posted image pregled mam šele 27.5. sm zjutraj jedla čokolino in mi je tko slabo..user posted image

kepica, mogoče se pa res srečavauser posted image

(odgovor članu marjetica84)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 11:14:51   
kepica
Hojla nosečke user posted image
marjetica84 ne sebat, kihanje ne škoduje tvoji pikici, špikanje pa je normalno. Jaz sem tudi alergična na cvetni prah in tudi kar veliko kiham. Ne skrbi, plodek je dobro zavarovan in mu ni hudega. Mu pa škoduje, če se sekiraš, zato ne misli, da je karkoli narobe in uživaj v user posted image
OLjica katerega G pa imaš, če ni skrivnost?

Je bilo pa tudi meni danes zjutraj malo slabo. Nisem nič jedla, zato verjetno slabost.
Jutri grem pa službeno v Portorož za dva dniuser posted image  Komaj čakam, da zavoham morje in da se malo nastavim sončkuuser posted image
Se kaj še tipkamo popoldne. Uživajteuser posted image

(odgovor članu OLjica)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 11:18:28   
marjetica84
Hvala OLjica! Sem klicala ginekologinjo pa jo za vsak slučaj vprašala, zato ker do pregleda je še daleč in mi je rekla da se v 6. tednu maternica širi. In sem ji rekla, da nekaj verjetno morem občututi, če že drugih znakov za enkrat nimam. Vendar nikoli ne reci nikoli! Tako, da mi je potrdila, vendar mi je svetovala če bi pa imela zelo močne bolečine v spodnjem delu in izcedek, se moram pa takoj oglasit k G.
Ampak jaz bom pozitivna in ne bom delala panike, ker drugače ne bo vredu. Zato sem se odločila, da bom že sedaj pazila nase in se skušala čim bolj izogibat obremenilnemu delu. Skratka punce treba je počivat, ker začetni tedni so največ odvisni.
Vendar ker še nobenemu nisem povedala in staršama tudi ne, komaj zadržujem, včeraj bi morala jima pomagat 30kg težke žakle zemlje nesit iz avta in sem se izgovorila, da je to zame pretežko in da.... groza tak sem bila jezna da sm kr pihalauser posted image  brrrrr. Ampak potem sem se znašla in hiter šla soseda na prosit če mi jih lahko neseuser posted image . Tak sem se komaj izognala. Potem ko sem pa nasadila korita z rožami mi jih pa nobeden ni pomagal, tak da sem jih sama, vendar tak niso težka, sem jih potem šele na okenski polici zalila, da so bila lažja za nesit. Skratka sem se odločla če se bo le dalo da ne bom delala težkega dela.
Upam, da bi uspelo se zadržat in biti mirna pred staršama.
Januarčice user posted image  2009 pazite nase in na svoje pikice. Se slišimo....
Čaiouser posted image

(odgovor članu OLjica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 11:23:01   
marjetica84
živijoi kepica! Sem te zelo vesela, da se si mi oglasila. Hvala za tvoje lep tople besede. Res sem te zelo vesela, kljub temu da te ne poznam in se piševa šele drugi dan. Želim ti lepo user posted image in čim lepše se imaj na morju. Skratka uživajta s pikico. Lep pozdravuser posted image

(odgovor članu marjetica84)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 11:24:09   
marjetica84
kepica se opravičujem za besedne napake, sem zelo hitela ker sem videla da si prisotna

(odgovor članu marjetica84)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 11:45:41   
sasa78



user posted image

 JANUAR  2009

      
 PDP             Ime          (št. user posted image , št. user posted image )    starost     pregledi                    spol


 user posted image  01.01.09    
jerči                 (2 user posted image , 1user posted image )                29         1 pregled 19.05.08   koper
metkica23       (1user posted image ,0 user posted image )                 28         1.pregled 02.06.08
detece             (1user posted image , 0 user posted image )                  25         1. pregled 08.05.08  štajerska
 
user posted image  03.01.09   
hator               (1 user posted image ,0  user posted image )              29          1. pregled 21.05.08   koper
 
user posted image  04.01.09   
 rosancy           (1 user posted image , 0 user posted image )             22        1. pregled 20.05.08
ema82              (3user posted image , 1user posted image , 1user posted image )    25        1. pregled 28.05.08
marjetica           (1user posted image ,0user posted image )                               1. pregled 30.05.08
 
user posted image  05.01.09    
ac                  (2 user posted image , 1 user posted image )               35         1. pregled  21.05.08
 
user posted image  06.01.09    
kepica              (3 user posted image , 1user posted image ,1user posted image )  27        1 pregled  14.05.08  kranj - okolica
kinokija           (2 user posted image , 1user posted image )                ?          1. pregled
mavrica            (1user posted image ,0user posted image =                   29       1. pregled 19.5.08
sasa78            (3 user posted image , 2user posted image )             29            1 pregled 2.6.08  novo mesto
african queen  (3 user posted image , 2 user posted image )           32             1. pregled 12.05.08   gana
 
user posted image  08.01.09   
oljica                (1user posted image , 0user posted image )                               1. pregled 27.05.08  gorenjska
 
user posted image  09.01.09    
nia                    (1user posted image ,0user posted image )           25                1.pregled 22.05.08
 
 
 
 
Dobrodošli na seznamu !!!!
 
user posted image   


[/quote]
[/quote]

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 11:48:40   
sasa78




user posted image

 JANUAR  2009

      
 PDP             
Ime          (št. user posted image , št. user posted image )    starost     pregledi                    spol


 user posted image  01.01.09    
jerči                 (2 user posted image , 1user posted image )     29         1 pregled 19.05.08   koper
metkica23       (1user posted image ,0 user posted image )       28         1.pregled 02.06.08
detece             (1user posted image , 0 user posted image )     25         1. pregled 08.05.08  štajerska
 
user posted image  03.01.09   
hator               (1 user posted image ,0  user posted image )     29          1. pregled 21.05.08   koper
 
user posted image  04.01.09   
 rosancy           (1 user posted image , 0 user posted image )     22        1. pregled 20.05.08
ema82   (3user posted image , 1user posted image , 1user posted image )    25        1. pregled 28.05.08
marjetica           (1user posted image ,0user posted image )                      1. pregled 30.05.08
 
user posted image  05.01.09    
ac                 (2 user posted image , 1 user posted image )          35         1. pregled  21.05.08
 
user posted image  06.01.09    
kepica        (3 user posted image , 1user posted image ,1user posted image )  27        1 pregled  14.05.08  kranj - okolica
kinokija           (2 user posted image , 1user posted image )                ?          1. pregled
mavrica            (1user posted image ,0user posted image =          29       1. pregled 19.5.08
sasa78            (3 user posted image , 2user posted image )          29            1 pregled 2.6.08  novo mesto
african queen  (3 user posted image , 2 user posted image )         32             1. pregled 12.05.08   gana
 
user posted image  08.01.09   
oljica                (1user posted image , 0user posted image )                               1. pregled 27.05.08  gorenjska
 
user posted image  09.01.09    
nia                    (1user posted image ,0user posted image )           25                1.pregled 22.05.08
 
 
 
 
Dobrodošli na seznamu !!!!
 
user posted image   


[/quote]
[/quote]
[/quote]

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 11:50:17   
sasa78
hator,držim pesti,da bo s tvojo pikico vse v redu misli pozitivno!


Kako si? držim pesti zate user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 12:11:54   
marjetica84
hator tudi jaz držim pesti za vaju

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 12:54:50   
Detece
Hator vse bo v najlepšem redu, držim pesti tudi jaz...

Danes imam pa pregled...komaj čakam...ob 17:15...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marjetica84)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 14:04:32   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Hator vse bo v najlepšem redu, držim pesti tudi jaz...

Danes imam pa pregled...komaj čakam...ob 17:15...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


držim pesti in uživaj user posted image user posted image user posted image  srečnica - jaz pa čakam do 2.6. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 15:59:17   
*dotika*
Evo, danes sem dobila datum prvega prgleda: 2.6. ob 15h. Uf, kako je to še dalečuser posted image .

Sasa78, na isti dan kot ti, pa tudi jaz sem iz NM. Se bova morda srečali?

lp

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 17:04:19   
Hator
Punce hvala.

Sicer pa... na UZ se nič ne vidi - sum na IMN, v pon. bom vedela več.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 17:59:35   
kepica
Hatoruser posted image Držim pesti za tvojo pikico. Počivaj in bodi močna.user posted image

marjetica84 hvala za lepe želje za jutri. Pravkar sem se komaj pobrala s kavča, da bi šla pripravit potovalko, pa me kr nazaj pod deko vleče. Takkooo sem utrujenauser posted image user posted image   Upam, da jutri ne bom zaspala sredi predavanjauser posted image Drugače pa komaj čakam, da zavoham morski zrakuser posted image

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?