|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 20:28:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hator

Punce hvala.

Sicer pa... na UZ se nič ne vidi - sum na IMN, v pon. bom vedela več.user posted image user posted image user posted image





Hator, sem prebrala, da si noseča 5t3d in se res mogoče nič ne vidi, ker je še vse prezgodaj. Če te je bolelo prej v jajčnikih in te sedaj ne več to ni IMN, ker če bi bila potem bi imela konstantne bolečine. Držim pesti, da bo vse OK.

(odgovor članu Hator)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 22:09:22   
African queen
Dober večer punce!

Jaz se pozno oglašam,ker smo dve uri narazen s Slovenijo in prej nimam časa..sej veste,družina in služba..

Danes sem se zelo v redu počutila cel dan,le skoz zeham user posted image ...
Odločila sem se ,da grem čez en mesec domov,tako da bom v Sloveniji opravila še nuhalno svetlino.A se je katera od vas že naročila?

hator,bodi močna in ne obupaj...to še nič ne pomeni!Moji prijateljici se je zgodilo isto,ampak po 14 dnevih se je videl plod..držim pesti zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pazite nase in na male pikice.Lahko noč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 22:48:37   
Anonimen
Hator držim pesti user posted image . Bodi močna.
Jaz ugotavljam, da sem vedno bolj zaspana čez dan, zutraj se pa zbudim že ob 6-ih?user posted image Danes mi je bilo malo slabo, sicer je počutje super. African queen, kam se boš naročila na NS?

(odgovor članu African queen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Januarčice 2009
8.5.2008 23:08:19   
African queen
nia,hvala enako..sva čist iste!upam,da bosta tudi najina dojenčka rada spala user posted image
Ma ne vem še kje se bom naročila,verjetno nekje v Ljubljani...kje se boš pa ti?moram kakšno telefonsko najti in poklicat


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 8:19:23   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: *dotika*

Evo, danes sem dobila datum prvega prgleda: 2.6. ob 15h. Uf, kako je to še dalečuser posted image .

Sasa78, na isti dan kot ti, pa tudi jaz sem iz NM. Se bova morda srečali?

lp



Možno komu hodiš? Jaz v ZD k dr. Kostanjšek, ob 8 uri mam

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 8:22:23   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: Hator

Punce hvala.

Sicer pa... na UZ se nič ne vidi - sum na IMN, v pon. bom vedela več.user posted image user posted image user posted image





Nič še ni izgubljenega, navijam zate, in da v ponedeljek se pokaže mala pikica. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  . Verjamem da ti he hudo, misli pozitivnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Vse smo s teboj v mislih.

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 9:50:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: African queen

nia,hvala enako..sva čist iste!upam,da bosta tudi najina dojenčka rada spala user posted image
Ma ne vem še kje se bom naročila,verjetno nekje v Ljubljani...kje se boš pa ti?moram kakšno telefonsko najti in poklicat



user posted image  Jaz sem se razmišljala o dr. Strah, ki je na temu portalu pripravila tudi noseč. koledar, pa je imela ena punca zelo negativno izkušnjo, tako da grem verjetno k dr. Rešu ali kam drugam, sploh ne vem kam.user posted image

(odgovor članu African queen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 10:19:54   
sasa78
nia,hvala enako..sva čist iste!upam,da bosta tudi najina dojenčka rada spala


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še ena tuki, k bi samo spala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
AQ normalno da bodo spali saj bosta 3 user posted image  in vesta da morta bit pridnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 12:23:28   
Hator
Ne vem, včeraj je bila bolečina kar konstantna (danes je spet zginila, na čase malo čutim), pikice še ni bilo, naredili so mi ßhcg in zdaj bomo videli, če bo v pon. dovolj narastel. Mi je pa čudno, da je bolečina vedno na istem mestu, pa včeraj sem jo potem čutila že v nogi. To pa so lahko znaki za imn. Krvavim pa ne, tudi rjavega izcedka nimam. Tako da sicer še vedno po malem upam na najboljše, hkrati pa se pripravljam na vse in razmišljam za naprej. Samo upam, da ne bo bolečina močna za vikend, ker ne bi rada čez vikend hodila v bolnico, ko ni zdravnikov (oz. ni mojega G). Sicer pa me v pon., če na uz ne bo nič in ßhcg ne bo ok, čaka laparo.

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 12:28:46   
sasa78
hator - držim pesti zate!!! user posted image user posted image user posted image

obenem ti pošiljam kamion user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in upam na najboljše

zdravo user posted image  in zdravega user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 14:20:01   
sasa78
punce, bodite pridne med vikendom, odpočitje in naspite se,  jaz grem danes spet na morje.

LP saša

vas berem v ponedeljek!!!



_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 15:50:01   
*dotika*
Hator, močno stiskam pesti zate. drži se!

Sasa78, moj ginekolog je dr. Presker. Umirjen človek z ogromno izkušnjami. Všeč mi je. Uživaj na morjuuser posted image .

Ne boste verjele, tudi jaz bi samo spala. Včeraj popoldne sem si privoščila en okrepčilni počitek, šla zvečer spat ob pol desetih, zjutraj pa komaj vstala ob pol sedmih.

lp



(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 19:22:45   
African queen
user posted image januarčice smo same zaspanke,zato slabo čvekamo!!!

hator,držim pesti zate user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se danes naročila na nuhalno svetlino pri dr.Antonič Babnik,na forumu jo punce hvalijo,pa še CD se dobi!!!Naročila me je 3.7 ob 11..tukaj je še njena nova telefonska,če bo katera rabila 01 518 54 05.
 
Medicinska sestra me je vprašala,če jemljem folno kislino,rekla sem ji da je ne,ker je tudi v prejšnjih dveh nosečnostih nisem...ampak potem sem takoj šibala v lekarno ponjo..user posted image

Uživajte!

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 19:38:17   
*dotika*
Ja slabo čvekamo. Čeprav sem tudi danes ful utrujena, pa še na trenutke me obhaja slabost, sva z mojim dragim in najino psičko Doti šla na kavico v mesto. Ko sem prišla domov, sem morala najprej sleči kavbojke, ker me že kar fino tiščijo. Vzrok za to je predvsem v povečanem apetitu...
Danes sem povedala moji mami, pa je tako vesele že dolgo nisem videla. Kar ne morem pozabit tistega veselega pogleda in iskric v očeh.
Pa veste, da se mi prav fajn zdi, ko mi je tu pa tam slabo. Se vsaj nosečo počutim.

lp 

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 19:53:54   
Detece
Tudi jaz bi samo spala, pa že drugače sem zaspankauser posted image user posted image .
Včeraj sem imela prvi pregled, pikica je velika celih 1,8 mm user posted image user posted image . Videl je že rahel utripuser posted image user posted image . Me je pa vseeno naročil še čez 3 tedne, ko bo pikica že veliko večja in lepše vidna. Hodim k privat G in zato malo več pregledov in previdnosti.
Hator v mislih sem s teboj in res upam na najboljšeuser posted image user posted image user posted image .

Res smo bolj slabe čvekice januarčice.

lep vikend vsem user posted image  in čim manj slabosti. zaenkrat se še držim kaj se tega tiče. 

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 20:17:40   
Anonimen
Detece, čestitke za UZ.
Jaz pa samo spim, odkar sem prišla iz službe user posted image sva po kosilu kar z mojim user posted image zadremala. 
African queen ali ima dr. Babnik za NS gnečo? Če ne se bom jaz tudi kar naslednji teden naročila.
No jaz še komaj čakam in odštevam do pregleda.user posted image

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Januarčice 2009
9.5.2008 20:40:04   
African queen
nia,ti kar pokliči in se naroči,sigurno ima kej fraj..mene je vprašala kdaj sem imela prvi dan zadnje M in potem preračunala in mi dala takoj datum..

detece,super!!!srečna ti,da si že videla malo pikico user posted image user posted image ...jaz pa komaj čakam ponedeljek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   Januarčice 2009
9.5.2008 21:21:07   
karatina
Vas moram vsake toliko malo pokukat. Upam, da niste jezne.
Sem januarčica 2008.

Vsem želim čim manj težav in lepo nosečnost user posted image

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Januarčice 2009
10.5.2008 14:00:23   
Anonimen
Karatina dobrodošla med januarčice 2009. Ti še kar pridi pokukat, mogoče nam daš kakšen dober nasvet. user posted image

(odgovor članu karatina)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Januarčice 2009
10.5.2008 14:04:44   
Taula
Pozdravljene user posted image

Ker sem ravno rodila ne potrebujem več Angel Sounda in ga prodajam...če katero zanima naj me kontaktira na ZS.

Lepo nosečnost še naprej in čim manj slabostiuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Januarčice 2009
10.5.2008 14:14:09   
Detece
Taula, meni se sanja ne kaj to jeuser posted image user posted image .

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Januarčice 2009
10.5.2008 14:22:42   
*dotika*
S to napravo lahko kar doma poslušaš bitje srčka. Verjetno fina stvar, ni me pa zagrabilo ,da bi jo imela.

lp

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Januarčice 2009
10.5.2008 14:35:05   
Detece
Hvala dotika! Ma tud mene to ne mika...še zaenkrat..

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Januarčice 2009
10.5.2008 20:09:24   
Hator
Punce, je kateri že kaj slabo, že kaj bruhate?

Meni občasno (bolj ne kot ja) zelo rahla slabost ali pa se mi spahuje in zgaga me peče. Še vedno pa čakam na pon. in upam, upam, upam, da bo vse ok.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   Januarčice 2009
10.5.2008 20:59:53   
karatina
Angel Sound imam tudi jaz. Sem kar pridno uporabljala, tudi kasneje, ko se mi je zdelo da se user posted image  manj giba, sem se pomirila s poslušanjem srčka in zvokov ob premikih. Ni nujna stvar v nosečnosti, je pa dobra. Sama ga ne prodajam, ker ga bomo verjetno še potrebovali...user posted image

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?