|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček
15.2.2005 14:17:09   
Anonimen
Jaz sem pa malo zmedena ker bi rada kupila voziček pa ne vem kateri. Rabila ga bom od poletja naprej(od rojstva naprej). Živimo v hiši in ga bomo veliko prevažali avtu imamo karavana).
A je pametno imeti tistega ki se lupinica pričvrsi na voziček ali je bolje otročka voziti samo v vozičku?

Kakšne vozičke ste imele ve takoj po rojstvu?

:nosecka:20t :bravo:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   voziček
15.2.2005 15:11:24   
tinica
Boljši je otročka voziti samo v vozičku. Lupinico pa uporabljaš samo v primeru, če kam greste z avtom. Nekje sem brala, da naj bi otrok bil v lupinici max. 2 uri skupaj. Če pa greš na kakšen daljši sprehod oz. poleti ga tudi večkrat pustiš zunaj spati, kjer otroci najrajši spijejo ti priporočam da vzameš voziček s košarico. Posebno za dojenčke , da bi jih predolgo imeli v lupinici tudi ni najbolj dobro saj boš sama videla kako sedi oz. leži 2 tedna star otrok v lupinici ko ne more še nič držati pokonci ne glave in potem kar skupi leze.

Upam da sem kaj pomagala

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   voziček
15.2.2005 15:15:20   
kimmii
Meni se zdi da so najboljši pa seveda vsaj meni najlepši vozički Quinny, ti imaš karavana, tako da s prostorom v avtomobilu ne boš imela težav, je pa res da čisto majhen otročiček ne more biti v njem, ker se voziček ne more postaviti v čisto ležeč položaj.

Glede lupinice pa spet tako eni pravijo da ga ni fajn voziti v lupinici, da je boljše da v vozičku leži, tko da so spet različna mnenja, ampak tudi jaz mislim da je boljše da čisto majcen dojenček leži na ravnem in ne v lupinici.

Lepo nosečnost in velikooooo dolgih sprehodov.

A že veš kaj boš imela?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   voziček
15.2.2005 15:31:44   
fricka
Poglej še Peg Perego Pramette. Je za dojenčke od rojstva, ker se lahko popolnoma zravna. Zloži pa se kot marelca in je izredno lahek. Nima pa velikih koles, če je to tvoja želja....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   voziček
15.2.2005 20:03:43   
Anonimen
Peg perego Pramette! Udoben, prilagodljiv, lahek, zavzame malo prostora, lahko vodljiv, lupinica se da namestit na voziček,....

Slabost: malo večja cena, ampak vreden svojega denarja!

Bojana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   voziček
16.2.2005 10:51:26   
smeja2
ker model pa imaš nataša?
sm mal gledala pa se mi kar fini zdijo tile vozički!
kakšne so pa kej cene?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   voziček
16.2.2005 12:18:24   
asso
Jaz imam trikolesnik z velikimi napihljivimi kolesi in sem zelo zadovoljna z njim. Je zelo lepo vodljiv in tudi lahek. Poskusili smo že vse terene: makedam, sneg, pločnike... in se je uzkazal v vseh razmerah super.
Zraven sem kupila še lupinico, ki se namontira gor in trdo košaro, katero lahko uporabljaš tudi za prevoz v avtomobilu.
Lupinica mi je zelo praktična, ko skočim kam z avtom za kratek čas vzamem ven iz avta kar z lupinico in :duda: tako niti ne budim.
Trda košara pa je tudi zelo praktična. Uporabljam jo v bistvu non stop, tudi v stanovanju, da moja :duda: lepo not spi.
Res zelo zadovoljna.

Lp asso

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   voziček
16.2.2005 14:24:25   
pravljica
smeja, če gledaš ta cenovni razred, si poglej še quinnyje...sama sem tudi izbirala med tema dvema, pa so mi quinny bolj simpatični in bolj praktični se mi zdijo
http://www.quinny.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   voziček
16.2.2005 16:09:06   
Annny
Meni se pa zdi fantastična Teutonia!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   voziček
17.2.2005 9:49:48   
asso
Jaz bi dodala le to, da je zelo fajn imeti na trikolesniku vrtljivo prednje kolo.
Pri mojem se ga lahko fiksira ali ne tako, da sem videla razliko med enim in drugim in je res velika.

Jaz sem za vse tri dele dala 160€.

Oglejte si še to stran:

www.jane.es

Lp asso

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?