|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:15:13   
karmar
karin moj mož vsakič ko se naje sklene da bo shijšal, ker je predebel in ne bo več pasal v kombinezon.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:17:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karmar

karin moj mož vsakič ko se naje sklene da bo shijšal, ker je predebel in ne bo več pasal v kombinezon.


user posted image  Ma jst sploh opazila nism da se tolk redim. Sej vem da se bebasto sliši sam res nism. Prvih 10-15kil sm ful opazila, pol pa sploh več ne. No, ni se mi zdelo tako hudo. Dokler se nism enkrat na eni sliki z punčko od kolegice vidla. Sm šla bruhat dobesedno. No, od takrat mal bolj realno sliko o sebi vidim. Pred tem sm se pa skoz tolažila da ni tko hudo.

(odgovor članu karmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 13:21:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:22:43   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: karmar

karin moj mož vsakič ko se naje sklene da bo shijšal, ker je predebel in ne bo več pasal v kombinezon.


user posted image  Ma jst sploh opazila nism da se tolk redim. Sej vem da se bebasto sliši sam res nism. Prvih 10-15kil sm ful opazila, pol pa sploh več ne. No, ni se mi zdelo tako hudo. Dokler se nism enkrat na eni sliki z punčko od kolegice vidla. Sm šla bruhat dobesedno. No, od takrat mal bolj realno sliko o sebi vidim. Pred tem sm se pa skoz tolažila da ni tko hudo.


ej, to maš pa tako prav. jaz se sama sebi tudi zdim še vedno twigica, kot sem bila včasih. pa mam 14kg več zdaj. ko se pa vidim na slikah, se mi pa zdi, kot da me je nekdo pojedel in sem jaz zdaj nekje spodaj v njegovi koži. in res se kvaliteta življenja zmanjša, sem enostavno prej brez sape, težje se premikam ... pa mam samo 14kil viška.

karin, ko boš enkrat rodila, pol se pa javi in bova skup hujšali. lahko pa tut zdej, sam jaz še ne bi čist prec k še dojim. sej veš, dojit pa mislim še kar nekaj časa, vsaj tja do OŠ. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:24:31   
muki1
P izdarija, pa kaj bo kdo v tej državi še kaj delal ali samo po forumih smrdite?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:26:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

P izdarija, pa kaj bo kdo v tej državi še kaj delal ali samo po forumih smrdite?


Jst delamuser posted image

Printam enormne količine papirja, načrte tri metre dolge.....tko da mam vmes čist cajt kle gor strašituser posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:26:28   
muki1
Kilogrami...hmmm, jaz sem začela malo migat, ravno včeraj smo prekolesarili čez 15 km in sem se počutila božansko. Le zakaj nimam volje za športat user posted image  Saj tudi če kile ne grejo dol se človek počuti kot prerojen.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:27:34   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

P izdarija, pa kaj bo kdo v tej državi še kaj delal ali samo po forumih smrdite?


Jst delamuser posted image

Printam enormne količine papirja, načrte tri metre dolge.....tko da mam vmes čist cajt kle gor strašituser posted image


Nemoj ti meni tri metre tralala user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:27:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ej, Volga, a lahko ti meni prosim še enkrat pošlješ tiste slike od frizure, ker jih je butelj zbrisal. Ker danes se gremo pa res strišt in to tako. Pa če lahko kar v službo.


ja, bom, samo ne vem, če jih imam tukaj gor. Daj mi še enkrat mejl, ker ga ne morem iskat.

Karin, kaj pa če bi te me malo v rit zbrcale? bi šlo?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:28:15   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Vidim da vam je dolgčas.

Dejte mi napisat kaj lahko anredim iz korenčka (kakšna solata al pa kej podobnega) za kosilo.

Hvala.


Uh, korenček je najboljši za mastrubiranje user posted image  user posted image .


a tele misliš? user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:29:17   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

P izdarija, pa kaj bo kdo v tej državi še kaj delal ali samo po forumih smrdite?


ja, saj res. deco pa službo pa zapostavljamo. sram nas je lahko. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:30:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Vidim da vam je dolgčas.

Dejte mi napisat kaj lahko anredim iz korenčka (kakšna solata al pa kej podobnega) za kosilo.

Hvala.


Uh, korenček je najboljši za mastrubiranje user posted image  user posted image .


a tele misliš? user posted image  user posted image user posted image user posted image


Oprosti, kaj pa naj dela s temi fajrcajhi user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:32:30   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Vidim da vam je dolgčas.

Dejte mi napisat kaj lahko anredim iz korenčka (kakšna solata al pa kej podobnega) za kosilo.

Hvala.


Uh, korenček je najboljši za mastrubiranje user posted image  user posted image .


a tele misliš? user posted image  user posted image user posted image user posted image


Oprosti, kaj pa naj dela s temi fajrcajhi user posted image


saj matovilka ni povedala kakšne korenčke ima.... mukica je pač takoj pomislila na kakšne velike batine... zihr na kakšne orjaške korenčke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 13:33:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:33:38   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Vidim da vam je dolgčas.

Dejte mi napisat kaj lahko anredim iz korenčka (kakšna solata al pa kej podobnega) za kosilo.

Hvala.


Uh, korenček je najboljši za mastrubiranje user posted image  user posted image .


a tele misliš? user posted image  user posted image user posted image user posted image


ravno za levo nosnico

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:33:41   
Anonimen
Karin, kaj pa če bi te me malo v rit zbrcale? bi šlo?


Pridno hujšam da se bom spravla v obleko avgusta. Pa moj si je upiču u glavo da bo moj osebni trener in me goni okol jezera. Se mu je končal zimski fuzbal, zdej se pa name spravlja. No pa sej je kuluser posted image . Sam on ma ful daljš noge tko da k ena kura vsa zaripla laufam za njim. Celo na slivnco(en hribčk kle pr nas) me je vleku, matr sm mislna da me bo infarkt. Pa uni k so dol hodili so me tud kar tko sočustvujoče gledaluser posted image

Drgač pa men ne more noben pomagat če jst nočem. K sm trmasta k hudič. Morem kar sama si popucat v glavi, ne more noben to namest mene narest.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:34:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Pa sej veš, da velikost "ni pomembna"... tehnika je tista. Vsaka zase pa itak raztura. user posted image  Al je slučajno tukaj gor katera, ki tega ne počne (pa ne mislim s korenčkom... packe jedne)


jaz tega ne počnem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:34:32   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Vidim da vam je dolgčas.

Dejte mi napisat kaj lahko anredim iz korenčka (kakšna solata al pa kej podobnega) za kosilo.

Hvala.


Uh, korenček je najboljši za mastrubiranje user posted image  user posted image .


a tele misliš? user posted image  user posted image user posted image user posted image


Oprosti, kaj pa naj dela s temi fajrcajhi user posted image


saj matovilka ni povedala kakšne korenčke ima.... mukica je pač takoj pomislila na kakšne velike batine... zihr na kakšne orjaške korenčke user posted image user posted image user posted image


Tako je, ORJAŠKI KOREN IZ DOMAČEGA VRTA user posted image .

Po zelo ugodni ceni dobite na www.korenjeza_vsakdom.net

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:35:26   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Pa sej veš, da velikost "ni pomembna"... tehnika je tista. Vsaka zase pa itak raztura. user posted image  Al je slučajno tukaj gor katera, ki tega ne počne (pa ne mislim s korenčkom... packe jedne)


jaz tega ne počnem s korenčkom user posted image .


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:35:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

P izdarija, pa kaj bo kdo v tej državi še kaj delal ali samo po forumih smrdite?


Jst delamuser posted image

Printam enormne količine papirja, načrte tri metre dolge.....tko da mam vmes čist cajt kle gor strašituser posted image


Nemoj ti meni tri metre tralala user posted image .


Pa čist resno jaz to tebi. 3m22cm11mm če smo natančni je dolguser posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:36:23   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Pa sej veš, da velikost "ni pomembna"... tehnika je tista. Vsaka zase pa itak raztura. user posted image  Al je slučajno tukaj gor katera, ki tega ne počne (pa ne mislim s korenčkom... packe jedne)


Česa ne počne? pripravlja jedi iz korenčka? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:37:23   
karmar
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

P izdarija, pa kaj bo kdo v tej državi še kaj delal ali samo po forumih smrdite?




Jaz ne smrdim, zate pa ne vem. Drgači pa sem glih 2 omari prodala. Kaj pa ti???

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:37:47   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

P izdarija, pa kaj bo kdo v tej državi še kaj delal ali samo po forumih smrdite?


Jst delamuser posted image

Printam enormne količine papirja, načrte tri metre dolge.....tko da mam vmes čist cajt kle gor strašituser posted image


Nemoj ti meni tri metre tralala user posted image .


Pa čist resno jaz to tebi. 3m22cm11mm če smo natančni je dolguser posted image


povej, da plotaš... te bomo razumeli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:37:58   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Pa sej veš, da velikost "ni pomembna"... tehnika je tista. Vsaka zase pa itak raztura. user posted image  Al je slučajno tukaj gor katera, ki tega ne počne (pa ne mislim s korenčkom... packe jedne)


Česa ne počne? pripravlja jedi iz korenčka? user posted image


Stavlja u salatu.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Dej.... kakšna tuga
14.5.2008 13:38:44   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: karmar

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

P izdarija, pa kaj bo kdo v tej državi še kaj delal ali samo po forumih smrdite?




Jaz ne smrdim, zate pa ne vem. Drgači pa sem glih 2 omari prodala. Kaj pa ti???


Polni ali prazni? Zelo pomemben podatek.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?