|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.4.2008 11:45:22   
emaa
Če bi imela skrajšan Mv, bi ti Cerar že povedal. Mene je sicer imela Šajina čez (meni tudi zelo dobra G), je imela kolegica Cerarja.
Veš saj ni tako hudo, ko dobiš svoji dve štručki, moja fanta sta bila tam nekej od 20. tedna pri majhnih (na spodnji krivulji ali pa pod njo), rodila sta se s cca 2kg (malo za 36 tednov), sta pa danes prava velikana, sta prehitela večino donošenih in sta velika fanta.
Sploh, če veš, da ima Davod prirojeno napako, da je bil v kliničnem 3,5  mesecev, je pa še toliko večji korenjak danes.

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.4.2008 11:57:36   
nima
Oh to ti pa verjamem ja. Važno da sta zdrava in sedaj pridno rasteta. Saj tudi sama pravim...skozi vse muke bom šla pa če vsak dan le školjko objemam in sem švoh da ne morem več nikamor sama ... vem da mi bo poplačano ko bom prvič k sebi stisnila svojega sinčka in svojo hčerkico. To pa bo dan ja....no pa sem vsa raznežena user posted image
Tvojima sončkoma pa pošiljam angelčka da bo pazil nanju še naprej user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.4.2008 13:19:36   
sayuri
nima če se z miško premakneš na nickname uporabnice - recimo pri meni na sayuri, se ti pokaže pri večini trakec, na katerem piše, koliko smo noseče user posted image . Zgleda, da sem jaz takoj za tabo user posted image .
Meni je v 20.t G omenjal tole injekcijo za pljučka. SEdaj - na zadnjem pregledu pa je rekel, da vse super izgleda , maternični vrat je dolg 38mm in o injekciji ni nič rekel.user posted image  NAslednji pregled imam v 29t. Bomo videli, kaj bo takrat.

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.4.2008 14:33:14   
nima
Sayuri hvala za razlago...nisem vedela...hvala. Ja mi smo danes točno v 26.tednu tako da sva res blizu. Trakca pa ne znam dat gor user posted image . Bom drug teden povedala če smo dobili inekcije...sicer mv je vredu nosim pa zelo spodaj...tko da...no bomo videli.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.4.2008 15:21:58   
nima
Uhhh pa sem se namatrala pa mi je uspelo.... user posted image

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
23.4.2008 14:42:56   
sasi13
evo mene iz pregleda. user posted image  user posted image sta težka 1470 in 1500 g, se mi zdi da sta kr prava polha. vse ostalo je super tako da mislim da mi ne bo treba dobiti inekcije in tudi nisem vprašala o njej. kri mam super, nosim visoko in še z glavo sta obrnjena dol user posted image
in vi kako ste kej?

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
23.4.2008 14:50:48   
sandra123
Super Sasi13 za dobre rezultate...Jaz imam pa ju3 pregled v bolnici, da mi zmerijo pretoke med popkovinama in mi naredijo MF, ker je moja G ni uspela popolnoma izpeljati, ker sta bila user posted image user posted image tako živahna...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
23.4.2008 21:09:52   
sasi13
bom držala pesti da bo vse okej, ti pa le pridi potem poročat kako si zrihtala.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
24.4.2008 12:43:47   
nima
No mi smo imeli danes tudi pregled....dobila sem inekcijo za razvoj pljučk jutri dobimo pa še eno. Otročka pridno rasteta...danes smo točno v 27. tednu in tehtata že 1100g in 1000g. Pravi da sta pridna. Punčka je glavično fantek pa medenično. Skratka vesela sem in pomirjena...joj ko ju je pa tko lepo gledati...bi si kr za doma en uv kupila user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
24.4.2008 20:08:54   
sasi13
kak problem že imaš ti da si mogla dobit inekcijo? jz mam zdej pregled šele 28.5 in se mi zdi to kr malo pozno, 35 teden ampak zdravnica vrjetno tk ve kdaj je potrebno.

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
24.4.2008 20:16:53   
tatam
Saj če pridete do 35.tedna pol te injekcije več niso potrebne.Držimo pesti!!!

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.4.2008 11:00:07   
l.daisy
čestitke za preglede in dobre rezultate... user posted image user posted image user posted image

tudi meni je G rekla, da po 35. tednu te injekcije nimajo več učinka, ker naj bi bili dvojčki s 35.,36. tedni zreli... jaz imam še 10 dni do dopolnjenih 35 tednov, upajmo, da nam uspe... user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.4.2008 11:31:20   
sandra123
Včerajšnji pregled je bil končno dobro izpeljan, user posted image user posted image sta super, oba približno iste teže - krepko čez 500gramov, sta zdrava, živahna, lepa...Sicer G ni bil 100%, ampak verjetno bomo imeli user posted image user posted image , tako, da bo mož ponosni očka 3-eh punčkuser posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.4.2008 14:25:10   
sasi13
l.daisy bomo vse držale prsti da zdržite še 10 dni - če bi še kaj dlje bi blo pa tako najboljše. a se mogoče spomneš kulk sta mela user posted image  user posted image v 30 tednu teže? jz mam pregled zdej šele v 35 tednu, a si ti mela v tem času kej bolj pogosto?
sandra123 čestitke za rezultate.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.4.2008 17:54:03   
l.daisy
za 30. teden ti žal ne morem povedati, sta imela pri dopolnjenih 27ih tednih le 4 grame razlike (1118/1122), zato so mi naslednji UZ naredili nekoliko kasneje in sicer pri 32t2d, sta pa takrat imela ocenjeno težo A 1977 g in B 2041 g (odstopanje med njima 3%)... je rekla G, da je vse ok in da ni potrebe prevečkrat ju kontrolirat, ker UZ pregledi menda niso neškodljivi...

naslednji UZ imam naslednji teden pri 34t2d, sporočim takrat nove rezultate...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.4.2008 17:54:58   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123
verjetno bomo imeli user posted image user posted image , tako, da bo mož ponosni očka 3-eh punčkuser posted image ...


user posted image user posted image
jaz imam tudi sestro (pa ne dvojčico) in je oče govoril, da ima doma babilon.. user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.4.2008 17:59:43   
emaa
l. daisy lepa teža, moja fanta sta imela tako porodno težo pri 36 tednih kot tvoja dvojčka pri 32 tednih

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.4.2008 15:53:48   
nima
Sasi13 nimam nobenih problemov...preventivno mi je raje dal dve inekciji ker očitno že sumi da bosta pohitela. Punčko nosim zelo spodaj tko da...ne vem....lahko da zato. Rasteta pridno če sta imela v 27. tednu že čez kg tko da...pomojem res preventiva.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.4.2008 20:16:07   
lyra*
Heila!

Ej babe kakšne a imate kaj vozičke? Ker jaz sem zelo zakomplicirana glede tega....

Zaljubljena sem v tega
http://www.zwillingsburg.de/geschwister-easy-walker.php

Ampak mi je ta tudi zelo všeč

user posted image

Kakšnega pa imate ve v načrtu? In zakaj Ste se odločile za tistega?



_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.4.2008 20:34:21   
l.daisy
jaz imam babyweltov ohio twin barva brown sugar...
odločila sem se pa zanj zaradi tega, ker je zelo podoben hartanu, ampak cenejši...

sem imela v mislih tudi TFK twinner twista (s tvoje slike), ki se dejansko od vseh dvojnih zloži na najmanjšo dimenzijo, ampak mi ni bil všeč sistem uravnavanja naklona... ima pri straneh zadrge za tri (mislim da) naklone.... ma ne vem....

sicer si pa preberi temo "voziček za dvojčke - dilema", tam sem se ful razpisala...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.4.2008 8:49:51   
ANIME
jaz se še vedno odločam med TFK in Hartanom ... v vsakem primeru pa iščem rabljenega.
Imam pa še kar nekaj časa, tako se vmes lahko še kaj premislim :)

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.4.2008 8:52:06   
ANIME
lyra ... tudi tale tvoj easy walker ne izgleda slab ... kakšne so pa kaj cene vozička in košar?
Če sem prav videla na internetu je cena vozička 650 € + košara je 150€ (vejretno je še x 2) ... to je pa že kar zalogajček user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ANIME -- 30.4.2008 8:55:43 >


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.5.2008 13:03:44   
l.daisy
anime, cene so... odvisno, katero znamko gledaš... za komplet lahko daš tudi čez 1.000 €... user posted image
košara/prenosna torba se pa računa x2, imaš prav...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.5.2008 13:50:00   
sasi13
l.daisy in kako se ti kaj držiš?

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.5.2008 14:03:38   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: sasi13

l.daisy in kako se ti kaj držiš?


Tole tud mene zanima user posted image . Se mi zdi, da je še vedno 3 v 1 user posted image user posted image user posted image .

PA ti sasi13? Kakšno je kaj počutje - da vidim, kaj me čaka čez 3 - 4 tedne user posted image

Anime, si kupila voziček?

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?