|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 7:42:06   
Olivija*
Dobro jutro!

Najprej ena doza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse, ki jim diši. Meni zadnje mesece ful diši user posted image , prej je pa sploh nisem marala user posted image .

Vidim, da ste vse ful pridne, delate izpite, pospravljate... Malo bolj redno vas bom morala brat, da se bo še mene kaj prijelo. Dve seminarski me čakata, pa ju kar odlagam. Ah, bo že!

Tudi midva sva se že odločila za voziček - definitivno bo Hartan. Sva bila tudi pri prijateljici, ki ga ima, in sva preverila, kako je z zlaganjem in če gre v avto. Model še  ne veva točno, verjetno bo VIP XL, včeš pa sta mi tudi tista dva z velikimi kolesi (mislim da Racer in hm...nosečniška pozabljivost...še eden).

Sicer nimava še nič kupljenega za user posted image in bo voziček prvi. Zibelko mi bo posodila sestra, posteljico+posteljnino bova vzela v E-paketu (posteljica je od LIP Poljčane in je 1x cenejša kot po ostalih trgovinah, ima pomično stranico, kolesa... - preverjeno v živo!), za jogi morava še preverit kakšne kvalitete je.

V BC katalogu sem videla, da imajo kovterčke in povšterčke od Odeja Škofja Loka znižane za 10%. A mogoče katera ve, kakšne so cene? Je mooče v Odejini trgovini to ceneje kot v BC?

Šolo za starše bova obiskovala junija in pričakujeva, da nam bodo tam dali uporabne nasvete kaj in kako nakupiti vse potrebno. Cunjice pa seveda julija, ko so razprodaje - upam, da ne bodo znižane le poletne user posted image

Evo, to je vsa naša strategija!

Lepo se imejte!
nosecka


(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 7:43:17   
Olivija*
Me to you, si me prehitela s kavico! user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 7:43:35   
*zoe*
Jutro user posted image ,

gold fish, res razturaš - dobra intuicija user posted image  user posted image  user posted image

Tejchy čestitke za izpit user posted image  user posted image  user posted image

Dobrodošla *5ra* user posted image , vsak dan nas je več, ful fajn.

Meta21 smo si povedale imena, pa ti po pravici povem, da se jih nisem zapomnila, razen za bark vem kako ji je ime,  user posted image  vedno pozabim imena, ampak obrazev pa nikoli. Drugače so pa Lovroti ful popularni zdej, jih veliko poznam, ki bodo dali to ime user posted image .


(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 7:51:27   
arabela*
jutro babe moje.
Še od mene ena velikauser posted image . Mi smo tud zgodnji danes.Se odpravljamo na pregled srčeka poslušat.Bomo videli,kaj bo reko gin. danes.
user posted image  je bil pa celo noč aktiven-a.Je bilo pestro.
Jaz tud grem v četrtek po voziček.Sto let ga že čakam.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 7:59:57   
Lara Croft
Dobro jutro!
Nej mu bo (jutru)... ma tle tku burja piha.... ufaaaaaaaaaaaaaa...user posted image Jst ne vem, no.... mi ni nobena jesenska cunja več prav.... pa ne tolk zaradi trebuha, kot zaradi jošk.. hahaha...

A ful kavic popijete? Jst samo eno zjutraj... se kr bojim, da bi bla naša deklica zasvojena potem...

Ma to premikanje otroka ponoči vas zbudi? Naša se zvečer, ko grem spat čisto umiri in se ne premakne (vsaj čutim nič ne) do jutra.... Ko se jaz zbudim, se tudi ona... kok fajn...user posted image

Danes sem dala pearsing dol... tok je čuden moj popek... še eno lepotno pego imam notri in jo je zdaj ful videt, čeprav mi popek ni izstopil ven... Prej je bla ful globoko notri skrita....  Matr, na kakih čudnih mestih imam jst te pike.... bulš, da ne povem....user posted image





(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 8:09:48   
KAHLO
Dobro jutro pupe!!

hvala za kofetek (kapucin) bil je odličen...in upam da bo me vsaj malo predramil čeprav je brez kofeinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ampak je blo tako fino v postelji poslušat kako dežek zunaj pada...........jaz bi kar s kovtrom šla v službouser posted image user posted image user posted image user posted image

Goldi le glej da boš drugič prnesla tvoj buši pokazat....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bark.....kaj veš mogoče bom pa do septembra črnolaska ratalauser posted image user posted image mam zdaj take nosečniške prebliske, zadnič sem vidla eno punco je mela full full kratke lase, skoraj obrite.....me je že čist zagrela da bi še jaz kaj takega poskusla, zdaj k bomo začele s porodniško bom komot lahko spet malo eksperimentiralauser posted image user posted image user posted image , za to stran sem pa včeraj zvedla pr poročilih....jo moram it pogledat....ziher je dost zanimivega, samo vprašanje, če nam služba dopušča vpogled, ker mamo 3/4 stvari zablokiranihuser posted image

pf....jaz mislim da bo zdaj sodelavka tisto bajso nazaj vzela.....se mi zdi da je ugotovila da izjava ni bila na mestu...ampak razkuri pa te vseeno ...... kaj se pa vode tiče pa maš prav ja.....sem tud opazla da me včasih zjutraj ledvičke mal bolijo, sam če se fino z vodo nalivam je k da bi jih splahnila in bolečina mine....bom pa vidla kaj bo danes na pregledu g rekla, glede na to da sem včeraj spet v tisti mini lonček lulala.....marija jaz porabim celih 15 minut da tisto posodico nacilam in kaj nalulam....sem se mogla kar malo šparat, ker k zakleto me tam pred vrati mine lulat!!!user posted image user posted image user posted image in se moram pol z pipo animirat.....da se mi vsaj malo zalušta lulanja user posted image user posted image user posted image
Jaz pa mam občutek da se mi je precej naselilo v trebušček.....nekaj pa se je prpopalo tud na bedrca.....in rito....tak da me to tazadnje bolj skrbi....sem že tuhtala če obstajajo kake vaje da bi že zdaj malo tole rito utrjevala pa bedrca........joj to bi mogla pa že bark vprašat..... a maš kakšne vaje za noge pa rito pr nosečkah???

lana luna....
če imaš mogoče še kje shranjeno tisto nemško stran o filu vozičku a mi lahko pošlješ!!! jaz mam zdaj v kratkem namen en izlet v ilirsko b. da si ga ogledam!!! drgače pa me prav zanima če se ga da kje v avstriji dobiti!!! po moje bi mogla bit še kakšna varianta!!! jaz sem tud zvedla za dve nosečki iz mojih domačih krajev ena celo pričakuje user posted image user posted image sem tako vesela za njiju.....masta pa december rok....tako da smo tud dokaj blizu!

tejchy čestitke za izpituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj si pa že v finishuuser posted image
5ra dobrodošla user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako pa so kaj ti chiccoti ocenjeni.....meni so tud všeč....sam nič kaj dost ne slišim da bi jih punce nabavlale!?!?

Pr meni je zdaj favorit ta fiilu in hartan.....chicco mi je tudi všeč...sam nič še nisem dost o njem slišala....

bark
a ti mogoče veš kje v mozirju prodajajo hartane in kako se trgovina imenuje.....se mi zdi da si na srečanju omenla da boš hartana nabavla in da si boš tud ogledala v mozirju......saj nevem zgleda da zdaj že mene ta nosečniška pozabljivost daje!?!? al se mi je pa sam sanjalouser posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 8:40:41   
Olivija*
KAHLO, meni so svetovali, da si Hartana ogledam v Sloveniji, kupim ga pa kje v tujini (Avstrija, še bolje Nemčija), ker so baje dost cenejši. V LJ je menda možno videt Hartan vozičke v Rutarju, za nakup pa je vsaj avstrijski Rutar dosti cenejši kot slovenski. Moram še preverit, če je res.

Me pa mika tale
http://cgi.ebay.at/Hartan-VIP-XL-251-EARTH-RED-2008-Neu-Portofrei-in-DE_W0QQitemZ230253848406QQihZ013QQcategoryZ23616QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
ampak te barve v Sloveniji nisem zasledila...

Lp

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 8:54:46   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO


Goldi le glej da boš drugič prnesla tvoj buši pokazat....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




če se bo le dalo bom...... 

A ti nekaj povem..... na temo bušijauser posted image .....je moj pikec izjavil, da si ga bom na koncu s #šajtergo# okrog vozlauser posted image  ......  tak da če bo srečanje bolj pozno....da ne boste presenečeneuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 8:58:57   
gloria
Dobro jutroooooooo.....včeraj je pa tud moj mali nogometaš brcal tak da sem bla vsa srečna pa še user posted image  ga je čutiluser posted image user posted image user posted image .....
Gold fish jaz sem dober....glih mal prej sem se naročila za kontrolo rasti v 28 tednu v lj.in mi je dala datum ko sem mislila na morje tak da bom zgleda prestavla za en dan....ful me je teško urinla ker se začnejo dopusti najboljš pa je da me pregleduje ista zdravnica ko me spremlja zaradi toxo.....morje pa planiram konc junija in to v Crikvenico....ti si pa res faca kok si pogruntala katera je ta prava na slikiuser posted image ....
Saraya srečno na pregleduuser posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:02:21   
*zoe*


je blo tako fino v postelji poslušat kako dežek zunaj pada...........jaz bi kar s kovtrom šla v službouser posted image user posted image user posted image user posted image




Tudi jaz Kahlo user posted image

Kar se pa Hartanov tiče imaš tle link:
http://www.comfortbaby.com/index.html

Kar se pa vode in izvidov tiče, pa probaj kakšno lubenico, da ti mal spuca sistem. Pri meni je dostikrat na programu.

Lara croft moj user posted image  kr fajn že brca, tako da me tudi ponoči zbudi včasih. Ima pa vedno točno ob 10-ih zvečer fuzbal na programu user posted image  - telovadba najmanj 1 uro. Zgleda da bo bolj nočna ptica - isto ko mami user posted image

Kave jaz redno ne pijem, me pa včasih prime, pol si jo pa privoščim.

Nosečka08 kje v Avstriji se pa da kupiti Hartana?

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:04:05   
gold fish
še nekaj sem pozabila....

Ko smo imeli morfo je bil naš pikec zraven...izvedel seveda kaj dobi...zadnjič pa sva bila sama doma, pa on meni, da on bi imel oba sestro in brata...pa jaz nazaj....sedaj je samo eden..... on pa takoj nazaj...mama naredi še enega..... pa jaz spet...samo ne moreš vedeti kakega spola bo, to moški določijo...... Pa spet on...kaj pol se je ata tak odločil, da dobimo zdaj.......user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:06:43   
gold fish
jaz sem pa zdaj dobila paket iz BC...sem naročila v soboto zvečer, danes pa je že tuuser posted image ... Sem prvič naročala, pa sem mislila, da ne bo tako hitro.....    Dobila pa sem komplet za posteljico.......user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:21:28   
KAHLO
nosečka08....sem bla včeraj v rutarju, sem mojmu pokazala hartana... so imeli še samo ene štiri pa vsi so bli take nikakve barve, moj je bil sicer navdušen, ker je bl visok in se da ročaj fino na njegovo višino naštimat pa tud v avto ga bova brez problema stalčla.....sam je pol prodajalka rekla da še te stare modele prodajo pol pa nič več, tako da tud novih ne naročajo....zato me je naslovila v mozirje, sam ni vedla v katero trgovino niti naslova!?!?!?user posted image user posted image user posted image
ja midva tud nekaj takega gledava al pa racerja...user posted image

goldi....no ti boš z šajtrgo....jaz pa toligamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se sigruno ne bova zgrešiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , drgače pa meni moj pravi da naj ne bom presenečena nad rastjo bušija, ker tud on ni bil lih mali dojenček....tako da se že včasih sprašujem, ali bom še v 8 mesecu lahko sploh pokončno stalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al me bo kr naprej prekucnilo...no po moje bom res kakšno protiutež na hrbtu rabla user posted image user posted image user posted image user posted image

zoe hvala za link....sem ga pa že 500 krat verjetno prelistala....valda je še tu izbira takšna da bi jih kr enih pet melauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem pa zgleda dako blentava da pa mi ni kapnilo da bi naslov pa ime trgovine razbrala iz tega....hallooooooooooooooooooooooooooooo....zdaj mi je pa kr malo nerodnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lubenico sem tud jaz že hrustala v teh mesecih, samo kaj k je tako težko na kako dobro naletet, ma še vse po eni vodi okus, me pa lušti tako preganjajo, da sem že kupla češnje, pa marelice, nektarine.............pa dinjo tud...
je naš sadjar že ornk zaslužil na meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:25:20   
Tejchy
Jutro pupe!!

Ma zadnje čase ste pa res ful pridne s čvekanjem... user posted image  user posted image  user posted image  ..

No, js sem spet nazaj na delovnem mestu .. mam en kup spisov za napisat user posted image  user posted image  .. ker prejšnji teden nisem kaj dost delala, ker sem izkoristla fraj minute za učenje..

Glede vozičkov v Baby Pulman - JANE sem 100% da imajo.. tud cena kompleta je tam okol 630€.. Chicco pa mislim, da tudi.. Ta trgovinica v Gradiščah je bolj tko povprečno velika.. mogoče bi bilo pametno, da prej pokličete dol, vprašate če imajo na zalogi željen model in barvo ter rezervirate - tudi to se da... brez problemov..

Drugače je pa to link od trgovinic.. imaš gor vso ponudbo in kontaktne podatke..

http://www.babypulman.it/



(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:30:22   
Tejchy
Glede srečanja II - del... povejte kdaj.. men je vseeno... razen 21.6. in 28.6. mislim, da ne bom mogla, drugača pa ni problema...

Kahlo - ti pa res maš buši user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .. prav lušno zgledaš...
Men se bolj kot obseg bušija veča obseg riti  user posted image  ....... user posted image  user posted image  user posted image  ... morm se zdj mal dat zraven, pa začet mal migat...

Zoe - pozabila sem se zmerit... javim takoj, ko pridem do metra..........

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:42:23   
*zoe*
Kahlo jaz se tudi malo za te Hartane zanimam, so mi všeč, samo bi jih raje nabavila v Avstriji ali pa Nemčiji, bomo videli, moram še mal prebrskat zadeve.

Jaz sem si tudi danes kupila breskve, jih sanjam že od januarja, ko je bil zunaj še sneg user posted image  user posted image  user posted image . Pa doma imam tudi sadja - ni da ni. Lubenice, melone, jabolka, jagode, grozdje (belo, rdeče),... skoz nekej grickam.

Kar se pa lubenic tiče, pa zmeraj težim, da jo bom samo pol, pa še to hočem probat, pol se pa potrudijo - ha ha, me ne morjo kr tko user posted image  user posted image

Tejchy - midve imava zgleda podoben geštel, saj meni tudi raste rit namesto trebuščka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Jaz se hecam, da je moj user posted image  bližje izhodu user posted image  user posted image  user posted image  Drugače pa ne vem, a kaj vplivana sam porod to, kje ga nosiš? Ima katera kakšno idejo?

Moj user posted image  ima spet telovadbo user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:45:06   
KAHLO
Tejchy........ja saj men se je tud nekaj v rit pa na bedrca vselilo......sam, nevem po moje bi mal smešno zgledala če bi s tem bauhom jogirala okrog....si moram kake vaje za rito in bedrca umislit......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

glede 2. srečanja se bom jaz potrudla za kerkol vikend razen 7.6 in 8.6. k grem na štajerrrrr in v ostereich po nabavah!!!

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:49:41   
KAHLO
Zoe......hmmmmmmmm.....da bi se v nemčijo po voziček sfurala........hmmm ta bo pa težka...čeprav verjamem da je tam še več izbire in še mojga fiiluta majo tammmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image sam mislim da me bo moj prej vprašal če ne kompliciram malo preveč, pri vsej tej izbiri v naši domoviniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Veš da jaz tud že pr mojmu sadjarju zdaj na to nosečniško struno igram.....zdaj ga kr vprašam, če je kaj za poskusit, k nosečke rabmo vitaminov in pr njegovmu lepmu sadju....se težko uporam da se nebi zagnala v stojnico...zdaj se še sam smeji in sprašuje kaj si je naša princesa danes zaželela, tako da me je včasih kr malo sramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa zadnič k sem šla iz srečanja se mi je tud full dobro zdelo, k mi je ena punca na troli hotla odstopit sedež....user posted image user posted image user posted image mogoče bodo se zdaj še kakšni dodatni privilegiji pr vsakdanjih opravilih pojavliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se pustim kr presenetituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:49:52   
amor real
ČIV, user posted image !

Dobrodošle vse nove user posted image ! Vidim, da poteka aktivna debata o vozčkih. Meni se nekako najbolj dopade PEG PEREGO PLIKO P3 MODULAR SYSTEM, ker je vse v kompletu.  Nabavljat pa začnemo po 11/7, ko ostanem doma na dopustu.

META21, bravo za LOVRO-ta!

Mi imamo tudi že izbrano ime za user posted image . Klical se bo po mojem nonotu (DEDEK po vaše user posted image ).

Danes je v Kopru tudi eno vreme za spat. ZEEEEEEHHHHHHHHHH

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 9:53:04   
amor real
GLORIA, midva tudi nekaj gledava za dopust Crikvenico, ker ni tako daleč, pa tudi Rijeka je blizu, bog ne daj, da je kaj narobe! Nisva bila še nikoli na dopustu v Crikvenici, pa me zanima, če ti ali kakšne druge punce poznate kje je kaj primernega za nas user posted image  v Crikvenici , oziroma okolici?!

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 10:09:29   
bark
Kahlo link ti je poslala že zoe.Drugače pa so tam v Mozirju res ful prijazni. Najdeš jih pa z lahkoto-ko se pripelješ do vhoda za  Mozirski gaj (rožice) se pelješ še cca.100m naprej,do prvega odcepa levo. Tukaj sepotem zapelješ samo naravnost (mini križišče s prednostno cesto,če se ne motim). Oni sicer stanujejo malo naprej,ampak "skladišče" imajo pa tukaj. Ni pa noben problem, ker ko prideš v Mozirje pokličeš lastnico in te usmerjajo.
Mogoče je res ceneje v tuji, sam kaj pa če rabiš kaj za popravilo? Kao pa je s tem potem v tujini?Zoe mogoče veš?
Glede telovadbe Kahlo.Jaz sicer ne hodim nikamor na nosečniško.Delam sicer doma yogo, ki mi pomaga predvsem pri razmigavanju,mal pa tudi utrdiš stegenske mišice. Bodo punce, katerim sem naredila kopije dvd-ja povedala še kaj več. Drugače pa mislim, da lahko delaš kakšno vajo-tisto,ko ležiš na hrbtu ,noge imaš pokrčene,potem pa vzdiguješ zadnjo plat. Pa tisto go stojiš,si z rokami naslonjena nekam in dvigaš nogo nazaj. Pa tisto, ko ležiš na boku in dviguješ zgornjo nogo, ali pa spodnjo nogo, ali pa nogo krčiš in steguješ. samo PAZI ne pretiravaj sedaj v nosečnosti,zlasti,če prej nisi veliko migala. Mogoče je bolj pametno počakati,pa boš migala in telovadila potem,ko boš lahko in ko bo prišel čas za to. Ko ne boš več dojila,boš lahko tekla in kolesarila, kar pa ima največji učinek za rito in tačke.
Če pa ne zdržiš,se pa še vseeno lahko vpišeš na kakšno vadbo za nosečnice. V sunny studiu vem,da jo imajo.
.....Uuuuuuu dons sem se pa spet razpisalauser posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 10:18:51   
*zoe*
Tudi mene ne bo 7.6. ker grem v Avstrijo v nabavo - evo Kahlo midve bova ziher skupaj - IKEA, Toys'r'us, H&M,... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Kar se pa Nemčije tiče imam pa gor veliko žlahte, pa itak bodo poleti vsi prišli dol, pol bi si pa jaz tle v Slo ogledala model in barvo in jim jo gor naročila. Ne bi se cjazila sama gor.

Edino glede kakšnih rezervnih delov in popravil ne vem kako to zgleda, če v tujini nabaviš voziček. Verjetno bolj slabo, a ne user posted image ?

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 10:19:50   
KAHLO
bark....hvala za tvoj odgovor........si ga moram prec sprintat.................da ne bom kje zabluzla in se v mozirju zgubila....user posted image user posted image user posted image user posted image bom kr na hladilnik prpopala....da bo še moj mel kaj od tegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mam uno žogo velikanko za napihnit doma......jo bo mogel moj kr napihnit....pol pa da se mal poguncam in povadim z njo.......malo moram učvrstit to mojo rit pa bedrce.....se mi zdi da so iz dneva v dan bl ohlapne....ampak bom kr na eazy tako kot praviš...... roke bom pa itak probala takrat potrenirat, k bom štručko prenašala po stanovanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image ti dve vaji bom pa kar že  danes sprakticiralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res hvala tiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 10:37:02   
KAHLO
zoe....pol pa mava midve drugo srečanje v avstrijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image le glej da mi ne boš vse pokupila!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

vidiš jaz pa tam kjer bi rabla lih nimam žlahte.....edino če bi mi iz kanade poslali kaj.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 10:46:59   
*zoe*
Kahlo jaz bi raje imela žlahto v Kanadi user posted image  user posted image  user posted image  sicer je pa vedno tko, da hočemo ravno tistega kar ni user posted image

Evo, pol imava pa srečanje v AT user posted image  user posted image  user posted image Saj jaz bi šla v šoping že prej pa ima moj user posted image  vse sobote zabezecane, med tednom pa sploh ni nič. Komaj čakam user posted image  user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?