|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:04:55   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Ojoj, imena.... pri nas si je kar bubi izmislil, kako bo dojenčku ime in zdaj skoz to govori. Tako da sva se tudi midva že navadila na to idejo in bomo verjetno kar upoštevali user posted image

Ja, kar težko je izbrat, še bolj pa se uskladit user posted image


saj pri nas zgleda tudi....samo ko pride z imeni na dan...mene kar kap.... za punčko bi dal recimo Filipa, za fantka pa Filipouser posted image , pa Rok......  po moje bo kar težka

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:14:47   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: bark

Nč nočte ugibat,kako smo razvrščene na sliki.user posted image
A je treba še kakšno sliko dodatuser posted image



a lahko jaz....

kratki lasje, black and white ....kahlo
krilo ....me to you
dolge kavb...bark
bež...zoe
blond...optimizem


......prosim komentar....al sem dobla ena al petuser posted image ....al bo kaj vmes...

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:16:44   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

user posted image

mate že kaj želje po morju...............


... ne govoriuser posted image ..... pa strahe/dvome  tudi....user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:16:56   
arabela*
babeeeeeeeeeeeeeuser posted image
Pa kaj je danes z vami? Vas ne sfolgam bratuser posted image .
Jaz pa neke čudne volje danes.Pa zob me tako boli,da komaj kaj zgrizem.
Včeraj sem ponoči brcike čakala,pa ni bilo nič,samo se mi je zdelo,kot da mi nekdo na mehur zelo pritiska.
Danes pa se šetama z malečko po Kiki,pa naenkrat intenzivno začutim.Ene pet minut,sedaj pa nič več.Ma,hecni so ti našiuser posted image .
Babe,kak ste srčkane na fotkah.Sploh se mi ne sanja,kera je kera. Kahlo,si mogoče ti tista s kratkimi lasmi,tista na koncu z temno rjavimi pa me to you?user posted image
Čist za foro malo ugibamuser posted image
Čestitke pa vsem za uspešne preglede,mene jutri čaka,pa mislim da še injekcija povrhu.Jutri ravno vstopim v 26.tedenuser posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:24:19   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Tko punce.Slikca je naložena.


..........nas je pa res čist megleno slikal..............user posted image


Ma jst bi tudi vidla... user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:25:03   
gold fish
...kaj je zdaj dekline.....čakam, da vidim svojo oceno....user posted image

..nekaj je sigurno...ena bo prava....user posted image ...samo kaj mi to pomaga, to je ocena komaj ena...

..aja...sploh nisem preverjala katere ste vse bile...sem iz spomina napisala imena...zdaj se mi pa ne da nazaj iskati vseh prijavljenih kandidatk....če je katero ime mimo ...se opravičujemuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:25:37   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Tko punce.Slikca je naložena.


..........nas je pa res čist megleno slikal..............user posted image


Ma jst bi tudi vidla... user posted image



saj lahko idi na album od bark....

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:28:30   
Lara Croft
A od Bark... ok... sem šla na od Me to you... user posted image Hvala.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:30:07   
KAHLO
goldi ti si meni nekam sumliva...............ti moram rečt da si zaslužiš vse točkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Saraya mene si zadela....me to you pa si biksnilauser posted image

Meni zgleda kar na čelu piše da sem KAHLOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajd babe šibam zdaj domov!!!


Zdaj pa kr začnite drug datum planirat, da še vas ostale septembrke spoznam!!!

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:32:02   
gold fish
..... kahlo....veš kaj...dobro poslušam in dobro opazujem...... pa nalagam na ram.....

...v info....moj buši zgleda nekak tak kot tvojuser posted image .....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:35:50   
gold fish
 ma.... sem zdaj važna.......user posted image user posted image user posted image


   user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:38:57   
bark
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish
kratki lasje, black and white ....kahlo
krilo ....me to you
dolge kavb...bark
bež...zoe
blond...optimizem


SVAKA ČASTuser posted image user posted image user posted image , zadetek v polnouser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:40:02   
bark
Meni zgleda kar na čelu piše da sem KAHLOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne ti ne! Jst bi sigurn kakšno črno iskalauser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:50:16   
gold fish
....sem najprej malo pogledala bušije, pa pol...ena je mogla slikat.....tista je ziher bark, pol me to you je enkrat napisala , da je 169...torej bež odpade...., pa malo postava po spominu iz slikic...je to to...., kahlo ....je rekla, da ima največji buši.... , še samo dve....  tam pa več ne vem kaki je bil ključ ugibanja...

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:58:49   
bark
Punce,menda neka nova stran http://bibaleze.si/
Je pa dobra, ker so video posnetki, npr. Kako dojenčka obračat,umivat,kopat,kupček podirat,......

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 16:12:59   
pf
Me to you hvala za link od kremice. Bom poskusila.
Bark ful  dobre slikice. Sem vesela, da ste se imele fajn.
Gloria me veseli, da si kaj kupila v H&M. Jaz sem bila danes, ker sem bila v Mariboru in sem kupila eno oblekco zase, samo me je pa kar zmrazilo, ko sem videla kako sušo so naredili ti boni. Trgovina je bila še danes razmetana in ni bilo kaj kupit. Nič od nič. Mi je pa kolegica rekla, da je bilo v soboto po radiu, da je to zavajanje kupcev. Verjetno si res niso mislili, da bo tak naval.
Virtualna superca, da je bilo vse vredu na morfologiji in čestitke za pupiko.
Monib2 to je pa lepo slišati, da ti je ratalo po umetni oploditvi zanositi po naravni poti. Če misliš tisto previjalno, ki ima barvne predale sem jo enkrat videla v Pikapolonici.
Gold fish te otečene noge so res nadloga. Pa saj nič ne boli, le na živce mi gre, ko druga ko natikače ni udobno imeti obuto, trebušček pa imam tudi jaz že kot kit, ampak res samo trebušček. Hvala bogu se drugam nisem zredila.
Kahlo ti kar reči tej svoji predrzni sodelavki, ko bo spet kaj jamrala, da s takim razlogom je pa fajn biti "bajsa" in da je potrebno do tega stadija sploh priti. Glede vode pa ti priporočam, da je tudi drugače spiješ čimveč, da ne bo kaj narobe z ledvičkami in mehurjem.
Ste pa čvekave danes in prav je tako, da imam kaj brati in komentirati.

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 16:26:26   
morango
Ojla punce,

super, da ste se ene lahko že spoznale, upam, da se zmenimo še enkrat in se vam lahko pridružim.
Virtualna - čestitke za tvojo deklico; jaz do pregleda nisem vedela, al naj vprašam za spol al ne, pa moram reč, da mi je zdaj, ko vem, da bom mela punčko, res fajn. Jo lahko bolj individualiziram - in seveda sem že nakupla nekaj oblekc zanjo. Ne vem pa, kaj mi je blo prejšnji teden, ker sem kupila nekaj hlačk in kompletek št. 50, 56 se mi je zdelo kar veliko. No, ja, jih bo imela pa prvi teden, pol pa druge dobi. Se mi pa res pozna, da še nimam izkušenj s tem.
Moni2 pozdravljena. Za malo tolažbo: jaz sem imela prve štiri mesece kar hude težave zaradi bruhanja, ampak je zdaj to kar mimo, dečvica se veselo prevrača po trebuščku (jaz še kar vztrajam pri svojem glasbenem okusu) in zdaj grozno uživam in se imam prav fajn. Pa tud vse spremembe se mi zdi, da se kar lepo dopolnjujejo. V glavnem, če si ne bi tko zlo želela videt svoje punčke, bi lahko še kar vztrajala z nosečnostjo.:)user posted image

Tu je začelo deževat, pa ne bo nič s sprehodom.
Nič, imejte se lepo, uživajte in božajte user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 17:57:13   
lana luna
o klepetulje... ste pa res naklepetale dons....user posted image user posted image user posted image vse kaže da bomo ta tedn na 200. strani, pol pa... kaj pa če se pol forum sesujeuser posted image user posted image user posted image tko kot milenijski hrošč scenauser posted image user posted image user posted image

slikce... men je še zmerej ful žal da nism pršla pa še zmer sem jezna k user posted image !!! ja za uganjevanje sta me dve že prehiteli, k sm vas jest tolk cajt bralauser posted image za kahlo pa za *zoe* sem kuj vedla kateri sta... po trebuščkih...user posted image user posted image user posted image

drgač ste pa fletkane in jest mislm da se je stricu zato roka treslauser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu morango)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 18:01:18   
lana luna
me to you našmu user posted image je bil tut včer high trek všeč k ga je vidu na slikci... pa sm mu kuj rekla da ne pride v poštev, ker je kot je že Kahlo rekla všečen, cena je pa manj všečnauser posted image user posted image user posted image in jest sem še zmer zalublena v Quinnya...

sem se pa tut jest že dostkrat spraševala al bi mela 3 ali 4 kolesnika, ker en reče da je ta dobr, drugi spet drugo glumi... in pol se ti loh sam zmeša... Quinnya bomo mel, k ga najbolj poznamo, če nam pa nau dobr služu ga bomo pa zamenjali...

drgač je pa men tut lep tist filuu voziček k ga je kahlo že gledala... men se zdi da sem nekje na eni nemški strani zasledila celo pinki barvouser posted image user posted image nism pa 100%

< Sporočilo je popravil lana luna -- 19.5.2008 18:02:04 >

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 18:04:39   
lana luna
imena... mam jest podobne težave... ker pred nosečnostjo sva bla z user posted image že čist odločena kako bo najinemu user posted image ime... a zdj pa nimam več pojma kakouser posted image user posted image user posted image

sej ne vem a sem to že omenla, ampak mene je bl strah pravo ime izbrat user posted image kot pa jit rodit!!! a sem čudna??user posted image user posted image user posted image

drgač pa vsak dan sprašujem user posted image al je user posted image ali user posted image in kako hoče da mu dava ime... pa do zdej me še nikol ni hotu brcnit in mi povedat odgovor... ti ti lumpek mali...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 18:08:16   
lana luna
pa sam še neki...

prejšnji tedn sem izvedela za 5 novih user posted image (od tega 3 januarčice), večinoma moje dobre prijateljice, kar pomeni da bo naš user posted image imel družbo in veliko vrstnikov za igranje... pa še najstarejši bo naš user posted image in jih bo imel vse pod komandouser posted image user posted image user posted image

sem bla pa tolk srečna k sm zvedla, za dve prjatlci da sta user posted image , da sm jokcala kt dežek, pa še nism jih mogla nehat objemat pa skakat po njihuser posted image user posted image user posted image

in zdj bom mela tut jest družbo za vozičkatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 18:12:33   
gold fish
jaz sem pa user posted image user posted image user posted image  ...... sem pogledala na bank net ...plačo..no,  bolniško....pa sem se kar razjokala....

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 19:47:26   
Tejchy
Ojla babe!

Maaaa ste pa res prave čveke.... se mi vas kr ne da brat... sem na polovici nehala, bom jutr naprej user posted image  user posted image  user posted image  ..

v glavnem.......... naredila izpit user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .............. je moj user posted image  pridno držal pesti... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .. tak da zdj pa bom tud js lažje zadihala... pa se lepo počasi pripravljala še na zadnjega...

glede srečanja... ktera je zdj ktera?? user posted image  user posted image  user posted image  .. ma vse ste tolk luškane s temi bušiji user posted image  user posted image  user posted image  .. no kar se mene tiče se lahko začnemo menit za repete - srečanje II. del user posted image  user posted image  user posted image  ..

me to you, optimizem - js mam HIGH TREKA že spakiranega doma v garaži user posted image  user posted image  user posted image  ... in sicer rjavo modre barve (optic chocolate). Kupljen je bil v Baby Pulman Gradiščah v Italiji - 15min čez mejo z Novo gorico... komplet (športni del, lupinica, košara) 630€ + nastavek za lupinico 55€.. in to pred 3 tedni... so mel vse barve na zalogi, nisem rabla nič čakat.. prišla, izbrala, kupila, odpeljala.. Lahko pa kombiniraš.. če nimajo lupinice v tvoji barvi, lahko vzameš katero drugo barvo (v Monfalcoone vem, da moraš kupit vse v eni barvi)...  Bencin je mene iz Koroške s cestninami prišel 50€, ampak sem dan izkoristla še za ogled Nove gorice, pa mal sem še po Ljubljani letala.. Tko da men se je splačalo... sem vseen prišparala 150€.. Če katera rabi še kake podrobne info pa naj kr vpraša..

Tko.. sam da sem se na hitrco javila... se tipkamo jutri..

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 20:14:08   
alysa
Tejchy, čestitke za izpit. user posted image user posted image user posted image
A si bla dans na MŠ?

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 20:32:38   
lana luna
user posted image user posted image user posted image user posted image Tejchy bravo za izpit!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

pa prej sem pozabla...virtualna user posted image user posted image user posted image za pregled in user posted image !!!

srečanje II. del... jest sem za, pa bom par dni prej vse odpovedala, da bom spočita pršla...

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?