|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:25:58   
*zoe*

najbolj hec bo pa to.............bomo izbrali imena, ko se bo pa user posted image  rodil, bomo "strokovno" ugotovile, da ta ime mu / ji pa že ne paše...........jovo na novo................user posted image


Saj to me pa še najbolj skrbi, ker sem tak človek, da moram vse v živo sprobat, pogledat in bom potem ko bom videla user posted image  šele vedela kako naj mu/ji dam imeuser posted image

Bark mi že vemo kako smo na slikci, ko smo bile prisotne, druge se pa ne upajo vprašat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Smo pa lepe nosečke, s še lepšimi trebuščki user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

Res škoda, da nas ni bilo več, tako da ladies naslednjič ni izgovorov, mora biti več prisotnih, da bo slika sploh zanimiva.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:26:57   
*zoe*
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

user posted image

mate že kaj želje po morju...............


Skomine mi delaš me to you

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:27:35   
KAHLO
ja ....naslednjič bi nas moglo bit vsaj 10 da bi bla taka taprava gasilska fotkauser posted image user posted image user posted image user posted image samo upam da tist k nas bo slikal, da bo imel bl mirno rokouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:28:07   
ključek
A ja pa se to...vpisite tam v seznamcek oz. raspredelnico da bosta mami in ati septembra zibala user posted image


čestitke!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:29:18   
*zoe*
Kahlo bravo - zdej ji ne bo več prišlo na misel user posted image  user posted image  user posted image

Virtualna čestitke za pregled, pa sploh za user posted image  user posted image   user posted image   user posted image  Veš, da smo mislile nate, kako pa drugače user posted image  Pa prav fajn je zapravljat sploh za user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:30:00   
*zoe*
Kahlo al pa se mu/ji bo še bolj tresla user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:30:10   
ključek
zdej grem pa kuhat.........zato pozdravček..........user posted image
se tipkamo jutr.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:30:44   
KAHLO
virtualna a si že nazaj s pregleda!?!?!?

Me to you...
......jaz bi tud šla na morje............sam ga bom letos bl malo vidla.....so vsi prihranki šli za stanovanje in bebo.........tako da bo moje morje letos na vikendu pr mojmu, k majo nad koprom.....pol se pa bom šla kdaj namočit v našo morje, upam samo da bodo meduze do takrat kam drugam odplavaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:31:35   
*zoe*
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

zdej grem pa kuhat.........zato pozdravček..........user posted image
se tipkamo jutr.


Še zame user posted image  user posted image  user posted image  Kva bomo jedli?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:35:35   
KAHLO
zoe..........sem tud jaz na to pomislilauser posted image user posted image user posted image user posted image nič najbolše da kr litrček šnopska zraven prnesemo da bo bl mirna rokca, al pa kakšno stojalo..........jaz čist verjamem da je septembrke težko slikat, ker smo tako prilične....se vsakemu še kaj druga trese k samo rokeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Virtualna
evo tud jaz čestitam za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no pa nas je že mal več.....user posted image da bodo še naši septembrčki imeli kaj za zbirat!!user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:38:19   
KAHLO
mi imamo danes na jedilniku špagete z mesno zelenjavno omakco!!!!!

Ej punce a mislite da če popijem 2 l vode da bom pol popoldan k bom mogla it lulat v laboratorij, imela bolj čisto vodouser posted image al rabi tole malo več časa in tekočineuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:38:36   
Virtualna
KAHLO- si vidla kako sem pridna user posted image , pregled sem imela 9:30, pa se v shopingu sem bila...zdej sem se pa prisla domov crkljat user posted image user posted image user posted image  o moj Bog, se vedno nemorem vrjeti, da bom imela user posted image , pa sej ne da nebi bila vesela, ful ful ful sem vesela, a opisat neznam kako mocan instikt o user posted image  sem imela, kar naprej se mi je sanjalo o user posted image user posted image , kako ga dojim, kako ga peljem na sprehod...enostavno o user posted image  nikoli nisem niti razmisljala user posted image user posted image user posted image  zdaj pa tak rezultat user posted image user posted image user posted image  zdej si moram pa misli na novo zacet urejat user posted image user posted image user posted image

Bodte pridne user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:40:30   
KAHLO
virtualna....meni so se misli kr hitro preklopile na user posted image , še posebaj k sem šla v štacuno in vidla vse te lepe stvari za punčkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:43:09   
*zoe*
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

zoe..........sem tud jaz na to pomislilauser posted image user posted image user posted image user posted image nič najbolše da kr litrček šnopska zraven prnesemo da bo bl mirna rokca, al pa kakšno stojalo..........jaz čist verjamem da je septembrke težko slikat, ker smo tako prilične....se vsakemu še kaj druga trese k samo rokeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Plan B, če kateremu ne bo uspelo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

Po moje bo tvoj izvid ok, če 2 l nista dost, pol tudi 3 l ne bodo user posted image

Zdej sem pa re že sestradana

Virtualna, pol boš pa zdej imela veliko dela, da si spet vse postaviš na mesto in se skoncentriraš na user posted image  

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:44:07   
*zoe*
Danes smo pa res čveke - groza, bomo še majčice dohitele user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:45:45   
Virtualna
Ja noooooo zoe user posted image  sm mela ze vse splaniran za fantka, zdej pa....
jovo na novo user posted image user posted image user posted image  ah, sej mam se stiri mesece... tko da ni panika user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:46:02   
KAHLO
zoe tud jaz mislim da sta ta dva l zadost.....ker sem danes še najevč nardila na stranišču, ker moram vsakih 15 min šibat.....upam da bo še ostalo kaj za kozarček za laboratorijuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zoe sem pozabla kdaj pa imaš ti zdaj naslednjič pregled, a drug teden?!?!

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 14:07:39   
Špelca25
Pozdravljene,
mi se pa prav veselimo deklice, za katero smo ze izbrali ime... Tudi nasemu fanticu sva takoj izbrala ime (oz. sva izbrala za D in F, saj dolgo nismo bili prepricani, kaj bo zares ven prislo, ker je bil na vsakem pregledu, celo na 3D, v cudnem polozaju za dolocanje spola...).  Nas fantek pridno boza moj trebuscek in ko ga vprasas, kje je sestrica, pokaze (no, vcasih pokaze kar svoj trebuscek).
Je pa tudi mene ze grabilo, da bi ji kupila prve cotke (sploh zadnjic, ko sem za malega kupovala v Iani), ampak naprej selitev, ker krame imamo ogromno... pa nocem dodajat nove...

Glede vozicka sva se tudi midva v prvo dolgo casa odlocala, no potem je padla odlocite za trokolesnik PP. In ni mi zal - je se vedno kot nov. In bo spet v pogonu od septembra dalje (nabavili bomo le bord, da se bo tudi nas veliki mali lahko vozil zraven). Po moje je razlika med 4- ali 3- kolesnikom, da si s slednjim bistveno bolj mobilen v trgovinah...

Hisa spet lepo napreduje, se delavci vrstijo kot po tekocem traku, kuhinjo pridejo montirat 5. junija, in potem se koncno selimo. Zaradi tega pa bomo sli le za teden dni na morje, nekam v Dalmacijo. Se je vse zavleklo, kaj cmo... In cez vikend sem izvedela, da ima nasa nova soseda rok konec avgusta, tako da bom imela druzbo med porodnisko. Sem ze mislila, da mi bo dolgcas, ker se selimo na obrobje Ljubljane.

Hvala tisti, ki je dala link za majice: sem si jo koncno narocila.

Lepo se imejte.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 14:12:31   
alysa
Pozdravljena nova nosečka.

Čestistke vsem za opravljene preglede.

Kahlo, tut js morm več pit vode, sedaj sem pač mal bolj pozorna kolk spijem, tam okrog 2,5 litra, sam da bo naslednjič vse OK z vodo.

Glede slike: ful ste luštne, se vidi, da uživate v user posted image  in da ste se fajn naklepetale. Ne vem, če si pa glih upam ugibat, katera je katera, ker bom ziher kaj falila.

lepo bodite

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 14:16:10   
*zoe*


zoe sem pozabla kdaj pa imaš ti zdaj naslednjič pregled, a drug teden?!?!



Kahlo jaz imam pregled šele 9.6. user posted image  user posted image  user posted image   to je čez točno 3 tedne.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 14:16:57   
gloria
Me to you hvala za link...so res lušne majčkeuser posted image
Virtualna čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image
Punce zelo ste luštne na slikci....

(odgovor članu Špelca25)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 14:20:31   
KAHLO
zoe.......no upam da boš takrat zvedla kaj nosiš pod srčkom aliuser posted image aliuser posted image user posted image

alysa vsaka ti čast....jaz se pa prav mučim da ta dva litra vode v sebe spravim.....jaz nisem nikoli čutila potrebe po vodi....oz. da bi lih s flašo po svetu hodila in pila, zdaj pa k so me že dvakrat pri g opozorili da moram več pit, in si zmeraj zraven nosti to vodo....se pa kr trudim....sam mi ne uspe zmeraj......moja sestra pa je kr naprej prkloplena na pipico pa pije...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 14:56:15   
*zoe*
Upam, da se user posted image  ne bo spet tako skril, da ne bo možno nič pogledat. Zdnjič niti rite ni hotel pokazat, kaj šele med nogami kaj, niti obraza user posted image . Sicer mi je vseeno kaj bo user posted image  ali user posted image  samo je pa fajn vsaj približno vedet, da človek ve kaj kupovat, ne samo bele, zelene in rumene cunjice.

Jaz tudi danes premalo pijem. Mi sploh ni. Vedno ko jem jogurt z musliji, se mi potem vse obrne. Ampak, če pa tega ne jem, pa ni prebave ta prave, tako da se rajši malo posilim, da je mir tam doli user posted image .

Sedaj pa na kosilo - jupi. Obvezno bo goveja juhica, pa solata, za drugo mi je vseeno.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 14:59:43   
bark
Sem dodala še ostali dve slikci

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 15:04:50   
*zoe*
Ful smo smešne na slikah user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?