|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 10:50:51   
KAHLO
zoe midva sva si pa kr dopust vzela in bova šibala v petek in soboto v graz, še dobro da mam jaz od mojega domačega doma dobrih 50 km do graza....tak da ni panike, sva ugotovila da v enem tednu ne bova mogla pohištva in opreme za stanovanje nabavit pa še za pikico nekaj pohištva in vozičke pogledat, rada bi še šla v leibniz v lutza...pogledat se mi zdi da imajo tam tud kr ugodno določene stvari, pa v Kiki tudi!!!...........mah komaj čakam, ker prav uživam v šopingu!!! bl k v toplicahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 10:57:55   
gloria
Amor real saj mene tud najbolj veseli kaj je Rijeka blizuuser posted image ...drugače sem pa že ene trileta v Crikvenici letovala in sem zelo zadovoljna....plažo imajo čudovito peščeno,morje je čisto in se ne sprot potopiš ko stopiš noteruser posted image (kr lepo se še lahk sprehajaš),dosti je sence ker je skoz po plaži nasejenga drevesja.Z hotelom sva bila zlo zadovoljna,sam letos nisem v istem tak da bom vidla kak bo...velik je nočnega življenja,res ti ni dolgčas...so pa blizu tud Selca manjše mesto pa tud lepo....
Punce a vas tud kaj mori povečan izcedekuser posted image točno ga čuti ker ga je kr nekaj in si morem dnevni vložek kr zamenjat...je pa teke bele barve ne smrdi pa nič....ni pa prisoten vsak dan(se opravičujem kaj sem tako direktna)....
Nič zdej pa gremo počasi kosilo kuhat....danes bodo polnjene paprike,kuhan mlad krompir pa še koruzen kruh pečemuser posted image .....dober tek

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 11:03:05   
*zoe*
Gloria kar se izcedka tiče, sem opazila tudi pri meni, da se je pojavil, vendar ne močno in ne vedno (včasih kakšna pikica, tako da nimam dnevnih vložkov). Ampak to je normalno sedaj v drugem tromesečju, tako da če ni čudne barve in vonja te nima nič za skrbet.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 11:55:19   
amor real
GLORIA, hvala za odgovor, v katerem hotelu pa si bila zadovoljna?

Zanima me predvsem čistoča in polpenzion, da je hrana užitna in ok pripravljena, ker se ful bojim saj veš česa TOXE.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 11:56:46   
Timica
Danes pa kar aktivne na forumu, ker je takšno vreme. Tudi jaz sem malo za nazaj prečikirala kaj se vam dogaja v tem obdobju.  Dopust se bliža. Mi gremo v Biograd. Razmišljam pa kaj naj si nabavim za oblečt za dopust oz. za poletje. Kopalke sem že uspela najt, upam, da mi bodo še prav julija.  Če imate kakšne ideje glede poletne garderobe za naše trebuščke oz. lahko rečem kar trebuhe, se mal razpišite.

Vidim, da ste organizirale srečanje v lj.. Super.

Za svojega user posted image  sem nabavla dva kompletka v C & A. Nisem se mogla upret. Ostalo pa še pride na vrsto, nekaj pa bomo porabli od tavečje. Glede vozička še razmišljam, če bom nabavla novega al bomo ta starega porabli. 

Zdaj pa se bom tudi jaz lotla priprave kosila.



(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 12:13:54   
*zoe*
Timica, a si nova tukaj pri nas?

(odgovor članu Timica)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 12:29:09   
Timica
*zoe*, v bistvu ne, le redko se oglasim. Upam, da bom zdaj imela več časa.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 12:30:30   
*zoe*
Sem gledala po sezmamčku pa te še ni noter user posted image , kdaj pa imaš PDP?

(odgovor članu Timica)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 12:43:07   
ključek
danes ste pa turbo čvekice..................user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 12:47:49   
ključek
Punce a vas tud kaj mori povečan izcedek


mam iste probleme - kakšen dan na ful, potem pa mir. sicer pa vsak dan uporabljam dnevne vložke in ni tako hudo.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 12:48:36   
ključek
Nič zdej pa gremo počasi kosilo kuhat....danes bodo polnjene paprike,kuhan mlad krompir pa še koruzen kruh pečem


lahko pridem na kosilo............user posted image ?

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 12:54:52   
*5ra*
Ojla punce,

Meta - podatki za seznam: 1. otroček, PDP 16.9. user posted image

....sem pogledala link od Chicco-ta ...ne morem verjet kolk je cenejši.... v Chicco trgovini je moj izbrani voziček 740 EUR user posted image   Sam se nekako izogibam naročanja po spletu in katalogih.....pa če bi bilo kaj narobe....kako uveljavljat garancijo ipd....  je pa očitna razlika v ceni...

Drugače je pa tale novi model, sicer štirikolesnik Tour 4, super.... ima super anatomsko držalo in amortizerje, pa pri košari mi je bil všeč sistem dviga ležišča v primeru da pije ali podira kupček user posted image .... pri Qunny-ju  in še nekaterih vozičkih me ful moti tisto pravokotno držalo...baje imajo ženske zaradi tega kar probleme z zapestji...
Jaz sem se takoj ko sem Chicc-ta prijela v roke odločila zanj user posted image   res je udoben....  Mi je bil pa tudi Cam-ov voziček všeč ...
Kje ste pa kaj previjalne mize kupile???
Tudi jaz imam povečan beli tok...ampak to je normalno...
7.5. sem imela morfologijo in vse je bilo O.K. user posted image z našim sončkom. G. je rekel, da ima še ogromno prostora... pa ne vem kje....nimam tako velikega trebuščka, čeprav se mi je zelo očitno naredil sedaj v zadnjih 3. tednih user posted image očitno nosim bolj zadaj....kar je značilno za fantke user posted image
...tudi jaz ne pijem dovolj user posted image urin ni b.p.  ampak nikakor ne morem spiti 2. l. vode.....

Drugače ima pa Ariel sedaj od 30 do 60% popuste na oblačila....prevzel jih je BC.

Ja, tudi jaz se že veselim morja user posted image in čofotanja v slani vodi....mislim da bo na vse nas blagodejno vplivalo plavanje user posted image

Tudi jaz čutim našega user posted image , vsak dan intenzivneje user posted image , po navadi ko ležim na hrbtu....
LPuser posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 13:06:54   
gloria
Me to you vabljena na kosilo se mi zdi da bi se imele o čem pogovarjat ko mava iste težaviceuser posted image ....sam je pa res nadležen tale izcedek....tak občutek mam ko takrat ko sem po zanositvi morala vstavljat ene tabletke(nevem več kak se im rečeuser posted image )....tam je pa sam teklouser posted image

(odgovor članu *5ra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 13:19:37   
*zoe*
Oj *5ra* pol imaš pa PDP blizu mojega user posted image  a že kaj veš kje boš rodila?

A imajo v Arielu popuste na otroška oblačilca ali tudi na nosečniška (če jih sploh imajo)?

(odgovor članu *5ra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 13:22:17   
pf
Tejchy čestitke za izpit.
5ra dobrodošla med septemberkami in vse dobro. Timica prav tako.
Kahlo ti se hecaš, da te bo prekucnilo, mene pa je že parkrat tak "zapigalo", da smo mislili, da bo štrbunk. Včasih se zaženem nekam, pa ponavadi glih tam, ko še zdaleč ne pridem skozi. Sploh v trgovini sem štor na kubik. Se včasih tak smejiva z mojim. Pa drugače sploh nisem nerodna, zdaj pa užas. Če se ne bi malo pazila bi lahko vsak dan se kam zaletela. Tudi jaz sem manijak na sadje. Čimveč ga skušam pojest, pa še manj luštov imam potem manj po sladkem npr. čokoladi, keksih, raje za sadje porabim denar.
Jaz imam pa pregled 29.5., tak da še enkrat pogledamo, če je vse vredu z bebico in mano, potem pa jo šibnemo na morje 31.5. Kak bo fino.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 13:47:01   
Olivija*
Ojla!

V Arielu imajo znižane tudi nosečniške stvari, ampak nimajo kaj dosti izbire (dve polički,skoraj izropani).

Tudi mene muči izcedek, brez barve in vonja in ko sem brskala po internetu, sem zasledila, da lahko človeku uhaja plodovnica po kapljicah, pa že od 20. tedna dalje. Joj, čist sem se  zasekirala, če se slučajno meni to dogaja - ampak zdaj vidim, da nas ima kar precej ta čuden izcedek in sem kar pomirjena.

Mislim, da imajo v Avstriji Hartan vozičke tudi v Rutarju, za ostale štacune pa še ne vem.

Lp

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 13:53:27   
*5ra*
ojla user posted image

zoe, mislim da v Arielu nimajo nosečniških oblačil....samo otroška oblačila in opremo....

PF, da boš vedela kolk sem šele jaz nerodna......ne vem kaj se dogaja z mano user posted image ...
...en dan (trenutno sem prehlajena) sem se ponoči udarila pod oko, ko sem skos smrkala....in sem našlivirana že nekaj dni user posted image   ...no včeraj sem si pa še na stopnicah gležen zvila.... da ne morem stopit na nogo.....tko da trenutno skačem.... in bom morala jit do zdravnika.... upam, da si nisem  kaj natrgala....zaotečeno je kar, kljub kisovim obkladkom user posted image   ...no tko.... da boš vedla da nisi edina, ki se ti dogajajo te stvari....user posted image

...hvala vsem za dobrodošlico.... user posted image

Beli tok je res moreč ja.....

LP user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 13:57:23   
*5ra*
Aja, Zoe, rodila bom na Jesenicah user posted image , pa ti?

...drugače sem pa tudi jaz čiiist nora na sladko.... trenutno najbljubša jed za zajtrk margarina Becel in pekmez od šljiva (Podravka).....  pa palačinke..... sam da je sladko user posted image
....pa češnje.... čist sem nora nanje.... čeprav še niso pravega okusa.... pa čist predrage...

Lp

(odgovor članu *5ra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 14:05:21   
KAHLO
pf.....je prav zanimivo je, k še pred kratkim ni bilo nikjer trebuha in si komot prišel skoz kako špranjo, al pa na parkingu mimo dveh skupaj parkiranih avtomobilov, včeraj sem mogla kar ne enmu avto mal ogledalce premaknit da se mimo prišla.....al pa moram mal v počep.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 14:10:54   
emi*
Dober dan!

Evo mene po dooooolgemmmmmmm času,nikakor vklopit interneta,same komplokacije. Selitev je uspela.user posted image Upam,da nisem dosti zamudila.user posted image Jaz mislim,da je šla moja kava po gobe a ne da? Začetek maja je že mimo.user posted image  Zdaj pa bom le imela kaj za prebrat. Moja punčka je uredu,vsak dan vse bolj brca,ne morem dočakati dneva,da je ne bi videla. Se je kateri spol spremenil od nuhalne pa do morfologije?user posted image

Grem malo prebirat,da bom na tekočem.

Caw cawuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 14:17:18   
ključek
včeraj sem mogla kar ne enmu avto mal ogledalce premaknit da se mimo prišla.....al pa moram mal v počep.....


ti s pa tud...............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 14:18:38   
ključek
Evo mene po dooooolgemmmmmmm času,nikakor vklopit interneta,same komplokacije. Selitev je uspela


welcome back!!!!!!!! user posted image
evo, zdej maš pa net doma in boš skoz prisotna.
ja, kavica je bla, 17.5., samo bomo ziher ponovile, pa se takrat vidimo!!!!!!!user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 14:20:03   
alysa
user posted image user posted image se nam pa res mudi do 200, ker vas komaj dohajam.
Sicer pa je dans tut vreme bolj tako, primerno za čvek user posted image ...

user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 14:31:03   
ključek
se nam pa res mudi do 200, ker vas komaj dohajam.


jaz preberem vsako drugo besedo..............user posted image

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Septembrke 08
20.5.2008 14:31:17   
*zoe*
*5ra* -ja koončnoooo ena ki bo tudi rodila na Jesenicah in to še v istem času kot jaz user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   Predvidevam, da si pol tudi Gorenjka. Ja ful dobr, da mi ne bo v porodnišnici dolgčas (se je ful za bat, a ne) user posted image  user posted image  user posted image  

Emi* - sam da si prišla do neta sedaj pa bo. Smo te že pogrešal. Kako je v novem domeku? Eno srečanje si ravno zamudila, bomo se pa itak še srečale, ker so skoraj vse štrajkale user posted image


(odgovor članu *5ra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?