|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:37:42   
Anonimen
Koliko vas je takšnih, ki živite v isti hiši s svojimi ali partnerjevimi starši?
Zakaj živite skupaj, oziroma ali je težko živeti pod isto streho?

< Sporočilo je popravil kind lady -- 27.5.2008 13:38:13 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:41:07   
anadejka
Evo midva živiva na podstrešju velike hiše njegovih staršev. Ne ni nama težko, se super razumemo. Vseeno pa čisto zraven zidava še svojo hiško, ker ima on še tri brate in sva pač najstarejša.Če pa bi bilo po moje bi ostala kar tukaj kjer sva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:48:18   
ZARA
A ti tudi rabiš za anketo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:50:06   
Martina27
Tudi jaz sem z svojim bivšim fantom živela pri njegovih starših. Sicer sva si zgoraj uredila zase,ampak dokler nisva imela otročka,smo se super razumeli, potem pa sama vtikovanja in vtikovanja, tako da na koncu več nisem tega pritiska vzdražala in sva šla narazen.
Sej niso bili za vse krivi njegovi starši, ampak sva se pa velikokrat skregala zaradi tega.
Želim ti, da bi se ti imela lepše in da bi bilo vse ok.

_____________________________

13.06.2009- BOM POSTALA GOSPA!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:50:18   
Anonimen
user posted image user posted image Ne. Gospa Volga mi je svetovala naj odprem novo temo.user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:51:42   
kristinaj
midva sva bila 3m pri naših doma, ker sva si rihtala stanovanje. nisem videla ure, da grem na svoje......pa se ful dobro štekamo in razumemo....

meni ni bilo težko živeti pod isto streho a menim, da morajo otroci na svoje pa čeprav samo 100m

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:52:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Martina27

Tudi jaz sem z svojim bivšim fantom živela pri njegovih starših. Sicer sva si zgoraj uredila zase,ampak dokler nisva imela otročka,smo se super razumeli, potem pa sama vtikovanja in vtikovanja, tako da na koncu več nisem tega pritiska vzdražala in sva šla narazen.
Sej niso bili za vse krivi njegovi starši, ampak sva se pa velikokrat skregala zaradi tega.
Želim ti, da bi se ti imela lepše in da bi bilo vse ok.


Da ne bo pomote.Ne živim z njegovimi, niti s svojimi in si tega tudi ne želim več.
Sem živela z moževimi starši dve leti in to je za to življenje dosti.user posted image

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:52:20   
Ajvy
Včasih je težko, sploh zato, ker se naši pogledi čisto razlikujejo...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:57:16   
NRMM
Sva živela pri moževih starših 3 leta,s tem,da sva bila med tednom vsak v svoji službi na različnih koncih in se domov vračala ob petkih in bila doma med vikendi.Ampak..........tooo much.Tudi meni je bilo dovolj za vse življenje.

Sem mnenja,da moraš biti od staršev stran toliko,da k tebi ne morejo v copatih ali biciklom user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:58:19   
pokica_
Sem živela še
pri bivšem fantu 2 leti v hiši z njegovimi, isto gospodinjstvo, smo se super razumeli; pred časom sem še živela doma pri svojih z mojim partnerjem (medtem ko sma si urejala stanovanje), sedaj sma na svojem in je bombaaaastično!!! Ne zamenjam za nič na svetu, pa čeprav plačujem najemnino, pa starši gor-doluser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:58:26   
Volga
No, kajnda, vidiš, da tastari in tamladi ne grejo skup user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 13:58:54   
Anonimen
Vidim, ja.user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 14:02:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Vidim, ja.user posted image user posted image


se pravi, da bo čedalje manj tinetov st. in ml. živelo pod istreho, da bi si gledalo v pošto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 14:08:52   
Markova
Živimo v hiši z moževimi starši. Včasih se tudi po par dni ne srečamo. K nam pridejo, če jih povabimo ali če je kaj nujnega. Takrat potrkajo in počakajo, da pridemo odpret. Enako tudi mi pri njih in to je to.  Pomagamo si, če kdo prosi za pomoč, sicer se ne vtikamo drug v drugega. Moja izkušnja je v redu.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 14:20:57   
Dream
Pri naju je isto kot je opisala Markova. Ločena vhoda, ločeni stroški, včasih se kak dan sploh ne vidimo. Tako da pripomb nimam.

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 14:21:47   
pajčolanka
midva živiva nad njegovimi. zaenkrat se fajn razumemo, noben se kaj preveč ne vtika v drugega, upam da bo tako kot je sedaj ostalo tud potem ko bo na svet prijokal našuser posted image
imava pa svoj vhod, stroške pa delimo glede na št. ljudi v bajti.


< Sporočilo je popravil pajčolanka -- 27.5.2008 14:22:29 >

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
27.5.2008 14:34:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pajčolanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 14:37:34   
Rožica I
Zelo imam rada svoje starše, ampak raje pod most, kot z njimi v istem stanovanju user posted image . Enako s partnerjevimi starši..

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 14:46:15   
~Biba~
Uf danes pa vsepovsod same teme ala tašča in ostaliuser posted image so verjetno krive visoke temperatureuser posted image

Tiste, ki pravte da se fajn razumete; mam nekaj vprašanj

Kaj pa ko ste odzunaj bajte; si ja delite isto dvorišče.
Kaj naredite; če se spravte recimo ven lenarit. Medtem pa si tašča/tast oz. mama/oče zmislita da bosta kaj postorila okrog bajte...saj veste vedno se najde kaj za delat okrog bajteuser posted image Nimate svobodne volje odločat...ležite in ju pustite da npr. grabljata, žagata; ali skočite pomagat;klub temu da ste hoteli imet urco le zase?

Se lahko zuanj sprehajate, delate kar se vam zahoče; ne da bi se pri tem srečali s taščo/tastom oz. mamo/očetom..in morate odgovarjat na vpr. kaj je to, kaj delaš to, daj raje ono tak (smajli ki si puli lase user posted image )

Se lahko zunaj derete/ kregate na glas; ne da bi ostali z velikim zanimanjem (beri radovednostjo) opazovali dogajanje?

Mam občutek da znotraj bajte že je tista svoboda, mir; ampak zunaj pa...nikoli niste sami..ker vas gleda; posluša big taščauser posted image Vas ne moti ta občutek, da niste sami? user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 15:03:13   
mojamura
midva živiva ZAENKRAT še pri njegovih, ločen vhod, stroške si delimo fifti-fifti....naše razmere so kot vreme, ki je odvisno od tašče

IZVIRNO SPOROČILO: kleja

Uf danes pa vsepovsod same teme ala tašča in ostaliuser posted image so verjetno krive visoke temperatureuser posted image

Tiste, ki pravte da se fajn razumete; mam nekaj vprašanj

Kaj pa ko ste odzunaj bajte; si ja delite isto dvorišče.
Kaj naredite; če se spravte recimo ven lenarit. Medtem pa si tašča/tast oz. mama/oče zmislita da bosta kaj postorila okrog bajte...saj veste vedno se najde kaj za delat okrog bajteuser posted image Nimate svobodne volje odločat...ležite in ju pustite da npr. grabljata, žagata; ali skočite pomagat;klub temu da ste hoteli imet urco le zase?
Mene sploh ni na dvorišču, ker do zdaj kar sem naredila (pokosila travo, zlagala drva) ni bilo nikoli nič ok, razen ko se z malimi igram kaj, pa še takrat moram paziti da žoga slučajno ne stere kakšno vrtnico. sem pa rekla da ne bom naredila pri bajti ničesar več, ker pač ni ok....samo da ne želim da mi potem kdo očituje, da nič ne delam


Se lahko zuanj sprehajate, delate kar se vam zahoče; ne da bi se pri tem srečali s taščo/tastom oz. mamo/očetom..in morate odgovarjat na vpr. kaj je to, kaj delaš to, daj raje ono tak (smajli ki si puli lase user posted image )

ne ne morem delati kar se mi zahoče, ker pač to ni moja bajta. tast in tašča pa nam to tudi dasta na vsake toliko na znanje, da se slučajno ne pozabi

Se lahko zunaj derete/ kregate na glas; ne da bi ostali z velikim zanimanjem (beri radovednostjo) opazovali dogajanje?

mah to pa absolutno ne, ker sem že dobila po nosu zaradi tega ker se derem tak, da cela ulica čuje

Mam občutek da znotraj bajte že je tista svoboda, mir; ampak zunaj pa...nikoli niste sami..ker vas gleda; posluša big taščauser posted image Vas ne moti ta občutek, da niste sami? user posted image

mene moti občutek, da nisem svobodna in ne morem početi stvari, ki bi jih lahko, če bi bila bajta moja....taščo pa tasta pa na nek način tudi štekam glede tega da sta si onadva zdaj okolico pa bajto po svoje poštimala zdaj je pa najmanj kar čakata eno "sneho" ki bo nekaj šarala po svoje






_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 15:13:15   
*kinnie*
Živimo pri moževih starših...in komaj čakamo, da začnemo zidati.....user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 15:31:38   
Anonimen
Ne zivim.
Ker bi hitro menjala stalni naslov za Idrijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 15:31:53   
kofetek2010
Nikoli nisva ne pri mojih in ne pri njegovih. In niti ne bi.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 15:32:41   
Naja30
Dokler nisva imela otroka, sva živela pri njegovih, še kot fant in punca. Čeprav se super razumemo, sva komaj čakala, da greva na svoje. Tam je pač njihovo vse in se nikoli ne moreš počutiti tako svobodno, da bi lahko delal, kar tebi paše.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Življenje s starši v isti hiši
27.5.2008 15:39:57   
via_2
Živimo pr mojih - poseben vhod. V kratkem začnemo z zidanjem, torej greva na svoje, skupaj z user posted image .
Nič nam ni hudega tu, kjer trenutno živimo, vseeno pa se veselim dneva, ko bomo čisto na svojem. Svoboda 100%.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?