|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2009
31.5.2008 8:47:09   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

heilauser posted image
 
lepotica  a veš,da bi se mogra midva tudi poročit 20septembra pa je prišla nosečnost vmesuser posted image  In sva se odločila,da prestaviva na maj ali pa junij. Točnega datuma pa še res nimava.
 
Edino malo,ko razmišljam...kako za hudiča si bom jaz poročno obleko poiskala?user posted image  Rodila bom oktobra ali novembra...in bom kar hitro mogla v akcijo,ane? Koliko prej pa si moraš obleko izbrat?



Ojla, Lyra!

Samo kot pomoč, naj ti povem, da sem jaz izbirala obleko 5mesecev po porodu... Kriza... Joške so ko baloni, čist grozna postava...
Izbrala sem korzet, ki mi je pasal na tisto postavo in še dobro, da sem si premilila in vzela drugega- vmes sem nehala dojit, zgubila 5kil, vglavnem na obleki se zdej ful pozna. In sem ful vesela, da sem vmes izbrala drug korzet, čeprav mi takrat joške SPLOH niso not pasaleuser posted image , sem izgledala res grozno. Zdaj mi ta korzet stoji kot ulit, oni prvi, ki je bil izbran, bi bil proti temu kr neki.

Tako da malo oceni čas poroke, kako se bo tvoje telo do takrt spremenilo, do kdaj bi dojila... Nevem, po porodu je res težje izbirat, to ti lahko rečem. Moraš pa rezervirat, brez tega pa tut ne greuser posted image
Upam, da se boš odločila tako, da boš na svoj dan najbolj vesela in srečna v udobni in lepi oblekciuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poroka 2009
2.6.2008 11:48:25   
majcci
A bo ta tema že čisto na začetku zamrlauser posted image .
Se moramo malo bolj razpisati user posted image .
Glede obleke, sestrični sta si jo šli sposoditi oz. rezervirati 3-4 mesece pred poroko.
Verjetno je pa odvisna čakalna doba kam si jo greš izposodit, pa tudi letni čas oz. mesec, verjetno je večja gužva za maj kot pa za december. 

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poroka 2009
2.6.2008 13:22:12   
Lepotica
Hej!!! Ne bomo dovolile, da bo zamrla. Jst sm mela ubitačen vikend. Mojega dragega sem peljala na urgenco, se je doma pri delu ponesrečil in je ostal v bolnici. Ko je bila akcija potrebna sem odreagirala kot je treba ampk ko sm domov pršla, je vse skupi za mano pršlo in sm bla čist boga. Drgač pa kako ste nevestice moje? Ima že katera kakšne datume, kej druzga??

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poroka 2009
2.6.2008 13:26:11   
majcci
To pa res ni bilo fajn. Upam da je z njim že vse vredu.
Midva letos po porokah hodiva in zbirava informacije user posted image .
Ker je toliko porok letos, sva jo raje na drugo leto prestavila, da bova bolj posebna user posted image .
Drugače pa sva mislila 8.8., ampak se je že ena sestričan odločila za ta datum, tako da bo treba drugega najti.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poroka 2009
2.6.2008 13:36:52   
Lepotica
Midva bova dala datum drugo leto konec junija. Bo treba do takrat malo shujšatuser posted image user posted image

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poroka 2009
2.6.2008 13:54:01   
_andreja_
živjo, nisem vedela da že tako v naprej načrtujete, drugače se vam bom pa po vse verjetnosti pridružila če ne bo kaj vmes prišlo...imava pa že izbran datum 20 junij bo tudi 9 leto odkar sva skupaj, ravno prav.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poroka 2009
2.6.2008 14:08:51   
majcci
Midva bova tudi 9 let skupaj user posted image .

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Poroka 2009
2.6.2008 15:15:41   
Klara-1
A potem še nobena nima čisto fiksno določenega datuma. Midva še kolebava. Jaz bi maja, on septembra. user posted image  Ne vem kako se bova pogodila user posted image

Obleko bom pa dala šivat, ker sem čisto izven standardnih mer. Imam pa že izbrano. user posted image

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Poroka 2009
2.6.2008 15:24:59   
Špelca21
Oj. Se opravičujem, ker vam malo smetim temo.

Najprej vam vsem čestitam in vam želim čim manj stresne priprave.
Midva bova ta korak naredila verjetno 2010 edino nekako se ne strinjava glede datuma. Moj bi se maja (njegov argument- v hecu seveda je ta da bodo šli potem vsi na dopust pa ne bo daril user posted image ) jaz bi se pa rada 4. sep. ker je takrat najina obletnica pa še leta 2010 pride na soboto (pa saj ga bom še prepričala user posted image ). Saj bova itak tok prej dala vabila da pa ne bojo šli na dopust (hec).user posted image

no lepo se imejte. papa

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Poroka 2009
2.6.2008 18:15:23   
lyra*
Helo nevesticeuser posted image
 
Hja..glede datuma user posted image  še vedno vem samo,da bo maj ali junij,mogoče tudi julij,kaj bolj pozno pa ne verjamemuser posted image
Vem pa za poročno potovanje,da bi srčno rada šla v Ameriko...user posted image Vendar pri user posted image user posted image nevem kako bo to izvedljivo.
 
Tudi moj vikend je bil hudičev...zaradi težav sem bila v bolnici in sem komaj čakala,da vidim če ste kaj naklepetale,pa vidim,da nič kaj. Ampak sm prepričana,da bo čez per mesecev že kaj več,ko se bo začelo malo več dogajat okoli porokeuser posted image  
Komaj čakamuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Poroka 2009
3.6.2008 6:28:31   
Lepotica
Lyra, kaj pa je bilo s teboj? Si v redu??? Drgač pa na tej temi nevestice 2009 (pa tudi 2010) lahko klepetamo o VSEM!! Tko da pišite!!!

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Poroka 2009
3.6.2008 8:15:13   
Špelca21
Ojla. Punce a imate tako že kaj ugledane prstane pa obleke,... Midva se sicer še ne bova tako kmalu poročila ampak imam jaz že ugledane prstane pa glede logistike poroke sva se tudi že pogovarjala. user posted image  A sva oz. sem malo čudna? Ja malo prehitevam ampak mi je ful fino če mam v službi kaj časa gledat prstane in podobno. No pa saj to še ni najhujše. Bolj je to da imam že ugledano otroško sobico, pa voziček že vem kakšnega bom imela in družinski avto sva tudi že "določila". Ampak noseča pa nisem, misliva nekako tudi začet delat na user posted image  2010 (da bom jaz tam nekje proti koncu faksa pa upam, da z redno službo- ne to prek študenta kot zdaj).
Saj sva mal čudna.user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Poroka 2009
3.6.2008 9:06:14   
majcci
Midva še drugače nimava ničesar izbranega, se pa tu in tam pogovarjava o protokolu user posted image .
Imava bolj zakomplicirano vse skupaj, oz. meni se tako zdi.
Drugače pa s tem ni kaj narobe, če že o tem razmišljaš. Bolje je prej vedeti kako in kaj kot pa prepoznouser posted image .
Bolj fiksno pa bova vedela konec leta ali nama bo poroka drugo leto znesla, če ne se pa vidiva pri porokah 2010.
Jaz sem na datume bolj občutljiva in bi bolj redko kateri ustreza, tako da bo težka katerega določiti. Že leto 2009 mi ni najbolj všeč, letošnje bi je veliko bolj. Samo da bo enkrat user posted image .
In kako drugače?
Jaz pridno delam v službi, tu in tam pa malo skočim na ringarajo

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Poroka 2009
3.6.2008 9:18:57   
Špelca21
Ja saj pri nama bo tudi potrebna kar precejšna logistika, ker sem jaz iz ljubljanskega konca on pa iz štajerskega. Sva razmišljala, da bi bila dobra ideja da bi kar dva avtobusa najela, ker mislim da ni nek ful strošek, pa še potem povablenci nimajo težav kdo bo vozil,...
A ve tudi že živite skupaj s partnerji? Ker midva še ne živiva skupaj, ampak upam da bo drugo leto tudi to (razen če prej na loto zadaneva user posted image )- moram jaz najprej dobit redno službo, ker z eno plačo ne bo šlo.

Pozdravček

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Poroka 2009
3.6.2008 12:47:05   
majcci
Midva že živiva skupaj. Res da v svojem stanovanju še ne tako dolgo, vendar sva že prej živela skupaj le da pri starših. Tako da ne veva točno kako izpeljati celotno proceduro. Poročila bi se namreč v kraju kjer živiva, do mojega bivšega doma pa je 30 km in bi se potem morali vsi pripeljati do tja (če bi moj prišel uradno po mene) in potem nazaj.
Nekako bo že. Imava še čas za razmišljati user posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Poroka 2009
3.6.2008 21:11:14   
lyra*
heila nevestice.

lepotica  imela sem manjšo zastrupitev in z tem tudi dehidracijouser posted image  Glede na to,kako sem se počutila sem zdaj že prav dobro. Čeprav še ne čisto okei.
Ju3 sva se najavila k njegovi mami na kosilo,da povema,da se poročiva naslednje leto,tokrat brez prestavljanjauser posted image Bomo videli kako bodo odreagiraliuser posted image Držite pesti,da bo vse okei...radi komplicirajouser posted image

Jaz vam pokažem kakšno obleko bi morala imet septembra....samo mislim,da se za to nebom več odločila
user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 7:53:52   
NATAŠI
špelca midva se poročiva na najino obletnico (7 let) in pride ravno na soboto tako da sem full user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 8:18:36   
majcci
Midva se pa žal ne moreva poročiti na obletnico, ker pride na soboto šele leta 2017 . razen če se tako dolgo ne bova user posted image . Pa še tam okoli velikonočnega časa jo imava, tako da je ponavadi post.
Je pa to prav lepo Nataši, da se bosta na ta dan poročila.
Ne bota rabila veliko računati user posted image .
Lyra luštna obleka. Zakaj je pa ne boš imela?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 8:38:24   
Špelca21
Nataši tudi midva bova imela 2010 7 obletnico skupne poti. user posted image user posted image  


(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 10:50:55   
Dinki
No, da se vam pridružim še jaz preden bo že preveč napisanega in ne bom mogla slediti. Torej sem še ena zaročena in frišna mamica, ki se bo naslednje leto poročila user posted image . Poroka bi morala bit načeloma že letos, a smo jo zaradi rojstva najinega sinka raje prestavila na naslednje leto, da bomo lahko vse lepo v miru organizirali. Zaenkrat načrtujeva poroko v mesecu maju ali juniju...ne morem pa še narediti točne rezervacije, jih še ne sprejemajo tam kjer se bova poročila.
No, drugače pa bova tudi midva naslednje leto že v 10. skupnem letu user posted image user posted image ....točno na obletnico pa se ne bova poročila ker bi v tem primeru poroka mogla biti januarja....

Toliko zaenkrat od mene.....upam, da me boste sprejele user posted image  in da bomo še veliko načvekale in si pomagale priti do usodnega dne user posted image .

pozdravček....

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 12:09:03   
majcci
Zgleda da je bil zdravstevno slab vikend.
Upam da ste že vsi vredu.
Lyra kako je šlo včeraj pri tašči?

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 14:22:34   
lyra*
helo!
 
No prišla sva iz kosila! Moram vam povedat,da se je zgodilo to kar sem pričakovalauser posted image  Ko smo prišli me sploh pozdravila ni-rekla je samo,da sem se zredilauser posted image  Sva ji povedala,da se poročiva in je Mitjo celega poslinila in prelupčkala in nevem kaj,mene pa sploh pogledala ni!! Kaj šele,da bi mi čestitalauser posted image
 
dinki  dobrodošla!!! Seveda te sprejmemouser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 14:25:19   
majcci
To pa res ni bilo lepo od nje. Vsaj za sina je bila vesela, čeprav bi lahko tebi tudi čestitala. Saj če si noseča, potem pa je tk logično da se zrediš, pa tudi če bi se kr tako, je to čisto tvoja stvar.
Važno je, da se imata vidva fajn.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 14:32:56   
Špelca21
lyra* samo ta nasvet ti bom dala: Don't worry, be happy!  Saj imaš veliko razlogov za to!user posted image

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 4.6.2008 14:33:12 >

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 14:36:51   
majcci
Se strinjam s Špelcouser posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?