|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 15:58:42   
lyra*
majcci in špelca21 hvala vama! Vem,da se nebi smela sekirat samo,saj veste kako je to! Glede teže pa se ne sekiram ker imam user posted image user posted image   in je itak vse podvojenouser posted image
 
Ei nevestice,jaz imam eno vprašanje!
 Danes sem srečala sosedo in se tudi ona poroči konec maja in ima gostilno,ansambel in fotografa že rezervirano,ker je baje že ful zasedeno.
Kdaj boste začeli ponudbe gledat ipd.?

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 16:06:25   
lyra*
jeeeeeeeeeeej na 3. stran smo prilezleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Poroka 2009
4.6.2008 16:14:19   
majcci
Midva bova začela urejati konec leta vse. Še nisva odločena točna kdaj bi se poročila. Še za leto ne najboljuser posted image .
Mislim pa da konec leta ne bo prepozno, saj ni takšno veliko povpraševanje na našem koncu, čeprav letos je ogromno porok. Mogoče jih bo pa zato drugo leto toliko manj.
Bomo videli. Če pa datum, ki si ga bova izbrala ne bo možen, si bova pa kakšnega drugega izbrala.
Domačin nisva še kaj omenila, le tu in tam ko se kaj pogovarjamo rečema, da se bova enkrat user posted image .
Je pa dragi svojim staršem par mesecev nazaj rekel da drugo leto, ko so bili sitni kdaj se nameravava poročiti.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Poroka 2009
6.6.2008 19:03:27   
FLASK_A
Če katera želi izvode revij moja poroka, jih lahko dobi, ker jih imam cel kupuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Poroka 2009
6.6.2008 19:21:22   
lyra*
Aaaaaaaaaaa babe kje ste???????user posted image user posted image user posted image
 
A nebomo nič klepetali? Sem mislila,da boste kaj napisale,pa še kr ničuser posted image
Tako,da ja....bomo že klepetali,ko bo bolj "zanimivo"
 
FLASK_A  lahko meni pošleš kakšen izvod,ni pa treba vsehuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Poroka 2009
7.6.2008 13:56:26   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

špelca midva se poročiva na najino obletnico (7 let) in pride ravno na soboto tako da sem full user posted image  user posted image  user posted image
midva isto 20.06.2009 bo ravo deveto leto kar sva skupaj in je ravno sobota in bo superca.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Poroka 2009
7.6.2008 13:57:12   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Če katera želi izvode revij moja poroka, jih lahko dobi, ker jih imam cel kupuser posted image
  jz bi tudi kakšen izvod imela, če se še da....

a ti lahko pošljem naslov na z.s??

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Poroka 2009
9.6.2008 10:09:16   
Lepotica
Hej nevestice! Malo sem bila na dopustu ampk zdej sem spet tle. Ste zdrave? Zgleda d smo mele vse neke probleme. Aja, moramo si počasi un seznam omislit. Kaj pravite?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Poroka 2009
9.6.2008 13:01:14   
Klara-1
Pozdrav še od mene. Kako ste kaj?
Midva še vedno kolebava med datumoma 30. maj ali 5. september. Sicer sva prejšnji teden žrebala user posted image  trikrat in nama je maj očitno zelo nakolnjen, ampak moj kar nekaj cinca. Bomo ivdeli.
Ste lokacije že kaj pregledale?

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Poroka 2009
10.6.2008 8:45:43   
majcci
Midva imava za naslednjo leto možnost samo maja in julija, ampak se še nisva fiksno odločila kdaj. Še vedno pa tudi nisva prepričana ali se bova sploh drugo leto. si vsak teden premisliva user posted image .
Malo naju ovirajo finance, malo pa sam protokol poroke.
Sva pa v svojih srcih že zdaj poročena user posted image , tako da nama sama poroka ni nujna user posted image .
Letos bova šla oz. sva že šla na kar nekaj porok. Ker bo vsaka na drugi lokaciji, zdaj malo primerjava kje bi imela midva. Je pa žal ravno ena gostilna, ki nama je pri srcu, zaprta. Mogoče se pa do drugega leta spet odpre.
Kako pa ste se odločale, kdo bo vaša priča. Jaz še nisem prepričana ali sestrična, kolegica ali kdo drug. moj pa že ve. Fajn njemu user posted image .

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Poroka 2009
10.6.2008 9:25:49   
Klara-1
Dobro jutro.
Majcci, midva bova oba imela brata za pričo. To veva že od vsega začetka user posted image

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Poroka 2009
10.6.2008 10:05:33   
majcci
Jaz imam glede priče problem, ker nimam brata in ne sestre. Sem že straše okregala user posted image .
Mojemu bo pa krstni boter.
Drugače mi je pa ful lepo da imaš za priče brate oz. sestre.

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Poroka 2009
10.6.2008 13:40:26   
klarisima
Čao punce, javlja se še ena, ki se bo najverjetneje omožila 2009user posted image
In pri naju je podobna dilema kot pri večini, jaz bi se konc poletja on bolj jeseni.
Ampak bova že sklenila kompromis user posted image
Imava pa narejeno eno izmed najpomembnejših stvari - seznam gostov user posted image
Obleke tudi že približno vem, priče še nimam, plac je tudi že nagledan...stalo pa še sledi, pa saj še imamo časa user posted image
Drugače pa imava drugo leto oktobra 8. obletnico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ampak oktober absolutno ne pride v poštev user posted image

lyra tvoja obleka je natanko takšna, kot sem si zamišljala svojo user posted image
Glede tašče pa se ne sekiraj (čeprav vem, da je težko-vem kaj govorim user posted image ) in kg bodo šli vstran, kurja pamet pa bo ostala do konca user posted image

Za vse, ki ste bolne user posted image user posted image user posted image da bi čimprej ozdravele.

Se beremo bodoče neveste user posted image
   


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Poroka 2009
10.6.2008 14:20:42   
Klara-1
Še ena nova nevestica user posted image  Pozdravljena Klarisima (Ti je mogoče ime Klara?) user posted image

Jaz imam tudi ogledano bleko. Pokažem? user posted image

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Poroka 2009
10.6.2008 16:05:38   
lyra*
helo nevesticeuser posted image
 
klarisima dobrodošlauser posted image user posted image user posted image Midva se še odločava med gostilno in hotelom,ko bo čas se bova pa kar odločila za eno in rezervirala. Ufff..ti pa že seznam! Koliko svatov pa imaš približno?
 
klara-1  jaaa pokažiuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Poroka 2009
10.6.2008 16:48:29   
lyra*
NEVESTE 2009
user posted image    
 
Lepotica
 
 
majcci
 
 
mandek
 
 
lyra*
 
 
klara-1
 
 
_andreja_
 
 
špelca12
 
 
dinki
 
 
klarisima


user posted image    
NEVESTE 2009
 
 
 
 
 
Evo jaz sem nevesticam 2008 "ukradla" seznam...za začetek so samo naša imena,ko bodo datumi pa dopolnimo z meseci tickerji...
Lahko za seznam skrbi tudi katera druga,lahko tudi jazuser posted image



_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Poroka 2009
10.6.2008 18:37:13   
Klara-1
Se nas je pa že kar nekaj nabralo. Super. In pohvale tebi lyra* za seznam user posted image .

No, moja oblekica naj bi izgledala takole:
user posted image

< Sporočilo je popravil Klara-1 -- 10.6.2008 18:39:42 >

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Poroka 2009
10.6.2008 21:10:10   
Špelca21
Klara-1 luškana oblekca. Jaz pa to še nič ne vem ampak saj imam še čas. Po vsej verjetnosti še dve leti. user posted image

Joj, jaz sem imela pa danes izpit in sploh nimam občutka kako bo. Ah bo že.

Punce lepo se imejte.

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Poroka 2009
11.6.2008 9:31:41   
majcci
Špelca veliko sreče z izpitom.
Midva tudi že imava seznam gostov - okoli 100 jih je. Se mi skoraj malo zdi user posted image , ker vsakega ko vprašam jih ima tam okoli 130.
Obleke še nimam izbrane, moj pa vedno nosi obleke v službi, tako da je že oblečen user posted image .
Glede prostora in ansambla pa se bova odločala čez kake 2 meseca.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Poroka 2009
11.6.2008 15:32:53   
orka**
Živjo punce!

Tukaj še ena, ki se drugo leto poroči.
Verjetno se bova poročila 5. septembra.
Imava pa drugo leto 7. obletnico, ki pa žal ne pride na soboto.

lp

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Poroka 2009
11.6.2008 16:02:00   
majcci
Zgleda da imate vse drugo leto 7. obletnico. Samo da ne bo kritično v negativnem smislu. Saj prelomno pa bo, kar je prav - zaradi poroke user posted image .
Midva bova imela pa 9. obletnico drugo leto.

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Poroka 2009
11.6.2008 22:24:06   
pupika27
tako jaz sem pa se preselila iz 2008 k 2009!!!!!!žal se nama plani za poroko 2008 niso izšli tako da sva morala poroko preložit za eno leto!!!!!!!a ni panike bo že če sem tako dolgo čakala bom pa še pno leto user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Poroka 2009
12.6.2008 10:04:14   
pikovit
Punce vidim,da so prve ideje že začele padatuser posted image user posted image user posted image .Kar hito se bo potebno zorganizrat.Jaz sem lani rezervirala gostilno za letos.Pa še ta je bila komaj za dobit.

Vam bom olajšala nekaj dela in vam kakšen link gor pripopam,da se boste lahko malo naslinileuser posted image

Poznam fotografinjo,krasno punco,če bo rabila katera kontakt.Cene so tudi kul.

Nekaj o šopkih in cvetju:

http://www.yourweddingcompany.com/index.php/action/createBouquetStyle/planId/2/

http://www.petalsgalore.com/collections/bouquets-2.html

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Poroka 2009
12.6.2008 10:06:47   
pikovit
Izposoja poročnih oblek:

http://www.krinolina-sp.si/vsebina.php?SGRP=1


http://www.porocnikoticek.si/ponudba

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Poroka 2009
12.6.2008 10:17:52   
Lepotica
Pikovit HVALA za linkeuser posted image user posted image  Lyra seveda, da lahko ti štimaš seznam. Če se ti le da. Midva imava datum 27.6.2009. Obleko sm že imela izbrano, jo probala (sej vem, da je malo hitro) ampk ni to kar sem mislila. Kako ste drugače moje nevestice?? Lyra kako jenčki?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?