|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dezniki-senčniki za voziček
11.6.2008 15:05:09   
sasa28
Živjo,

kje ste kupile kakšne kvalitetne dežnikce proti sončku? Mi imamo Chicco S3, vendar trgovine Chicco za te vozičke nimajo dežnikcov. Rada bi kakšnega kvalitetnega z UV zaščito.

Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dezniki-senčniki za voziček
11.6.2008 15:32:04   
Paštetka
mah, po moje je to vse isto sr..... MI imamo PP. Je med dražjimi, pa ne verjamem, da zato kaj boljši od čisto no name firme, ki jih prodajajo v vaski otroški štacuni.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sasa28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dezniki-senčniki za voziček
11.6.2008 15:52:12   
ZmajTolovaj
http://soncek.si/si/sencnik-pepeny-uv-35-i8512.shtml

Drugač imam pa jaz eno čist navadno no-name marelo, ki je edina pasala na naš no-name voziček, lih samo zarad sence, ker hčerko itak vedno namažem s SPF-kremo.


< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 11.6.2008 15:53:49 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dezniki-senčniki za voziček
11.6.2008 16:47:13   
2.2.
kam se pa lahko protrdi na pp pliko marelica-senčnik. in ali mora bit original od pp ali no nameuser posted image .

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dezniki-senčniki za voziček
11.6.2008 19:15:33   
Paštetka
lahko je no name. Pritdiš pa na tisto črno ogrodje, ko sta 2 skupaj. Tik pod to plastično naslonjalo za roke

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dezniki-senčniki za voziček
11.6.2008 20:01:01   
Anonimen
V Baby centru skupaj z vozickom.

(odgovor članu sasa28)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dezniki-senčniki za voziček
11.6.2008 20:18:38   
vaney
jaz imam senčnik pepeny, je suuuuper zadeva in paše na vse vozičke, kupi se ga v Pikapolonici, stane pa 20.90€.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dezniki-senčniki za voziček
11.6.2008 20:31:02   
Lanchy
Tudi mi imamo pepeny zascito in je res super. Boljse kot katera koli marela.user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dezniki-senčniki za voziček
11.6.2008 20:59:40   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

mah, po moje je to vse isto sr..... MI imamo PP. Je med dražjimi, pa ne verjamem, da zato kaj boljši od čisto no name firme, ki jih prodajajo v vaski otroški štacuni.


Mi imamo tudi tega. Kupila sem ga čisto brezveze, ker preden ga namontiram, traja inj težko se ga prestavlja.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dezniki-senčniki za voziček
11.6.2008 21:43:42   
Roberta69
Jaz imam senčnik Bebe Comfort in se mi zdi čist nekvaliteten, po moje ne bo zdržal niti eno poletje. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dezniki-senčniki za voziček
12.6.2008 8:46:24   
mateyka
jaz sem ravnokar tega naročila:
http://www.soncek.si/si/sencnik-za-vozicek-univerzalni-i7497.shtml
saj bi sem razmišljala o pepeny senčniku, samo naš voziček je one-hand aria (peg perego) in za hitro zložitev pepeny ni ravno opimalen..


(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dezniki-senčniki za voziček
12.6.2008 11:04:56   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

mah, po moje je to vse isto sr..... MI imamo PP. Je med dražjimi, pa ne verjamem, da zato kaj boljši od čisto no name firme, ki jih prodajajo v vaski otroški štacuni.


Mi imamo tudi tega. Kupila sem ga čisto brezveze, ker preden ga namontiram, traja inj težko se ga prestavlja.


jaz ga imam skoz gor namontiranega. Saj tudi, ko zložiš voziček skupaj, ti ni treba marele dol jemat in gre vse skupaj v prtljažnik. Premika se pa čist komot tako kot vsi ostali.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dezniki-senčniki za voziček
12.6.2008 12:20:29   
simin
Tudi mi imamo Chicco S3 voziček, navdušena nad vozičkom, manj navdušena nad iskanjem primernega senčnika. Original Chicco ne obstaja, lahko pa kupiš nastavek za Quinny in gor paše marela od BebyConfort-a, ali pa v trgovini Buši se dobi marela od Bogaboo-ja, je pa ful draga, cca. 40 EUR.
Pa še z izbiro barv so bolj zanič, tko da sem obupala in kupila eno no name marelo v Baby centru za 15 EUR in se čist o.k. pritrdi na voziček, važno da ima mali primerno zaščito!user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?