|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 9:50:07   
Maleal
   pa še revež je izgubil službo med tem ko je bil v bb user posted image .





  na to pa je treba prej mislit a ne,sicer pa kdo si lahko privošči danes 3 mesece dopusta?


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 9:55:35   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Poglejte uro objave članka: http://www.dnevnik.si/novice/kultura/326807 user posted image user posted image user posted image


Šokantno, očitno je imel Sandi prav, ko je j... mater telefonskim operaterjem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tem amaterjem na Pro plus tudi Angelca Likovič ne bo pomagala, čeprav jih gleda.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 9:56:43   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Tem amaterjem na Pro plus tudi Angelca Likovič ne bo pomagala, čeprav jih gleda.user posted image user posted image user posted image


Res huda fora! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 10:07:29   
maša*
Za Naskeja mislim da ni niti enkrat izrazil svojega mnenja in se je El Tyba in Sebastijana držal kot pes. Kako so oni rekli, takšno mennje je mel.
Nasvijala se za Sandija. Tip je faca, smešn. Naskeju pa se ravni ni bilo za smejat. user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 10:17:37   
total
IZVIRNO SPOROČILO: Sramežljivka

IZVIRNO SPOROČILO: total

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  NASKE,CAR SI.......................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa še moj domačin je...............................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A si bila kej na razprodaji v Kopitarni in Lisci?



Nisem nič bla,ker dobim vse na dom od Lisce......user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Sramežljivka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 10:18:39   
Maleal
Sicer pa kdorkoli bi zmagal bi tak pljuvali po njem in našli vse najslabše na njem,tipična slovenska favšija.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 10:20:00   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

sem pa že nekje zasledila da so kao neki sms prihajali v bosni....in tam doli da naj navijajo na naskeja..... 


No, tole pa ne bo držalo!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 10:38:27   
Blueberry
Meni je čist ok, da je zmagal Naske. Je še bil najbolj vredu v hiši in sem mu privoščila zmago. user posted image Edino to mi je tak čudno, da po koncu oddaje niti tega niso povedali koliko glasov je dobil vsak.user posted image V prejšnjih oddajah pa so vse pokazali in povedali. LP

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 10:47:46   
felicia
pa sej so na koncu oddaje vedno in skoraj samo navijače od Naskeja kazali in se je samo o njemu nekako govorilo sem že takrat vedela, da bo on zmagal. Zanimivo pa je to, da je tudi v tem drugem BB zmagal titi, ki je bil najbolj tiho, ki je sledil drugim, ni izražal svojega mišljenja, ni prevzel nikoli pobude kako se lotiti naloge. Očitno vedno zmagajo ljudje iz ozadja, tisti, ki so na začetku najmanj opazni!
O tem, kako je Naske zmagal pa niti ne bi ker dejnasko ne verjamem v televoting. Ta način glasovanja mi je tako neoprijemljiv, neviden. Bi mogoče bilo bolje, če bi morala kakšno težko nalogo opravit na koncu ta dva pa bi se videlo kako pa kaj. Kakorkoli že o tem bomo zdaj nekaj časa govorili in nato na vse pozabili. Kaj že dela Andrej iz prvega BB? In kje je?user posted image

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 10:48:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: T_89

Meni je čist ok, da je zmagal Naske. Je še bil najbolj vredu v hiši in sem mu privoščila zmago. user posted image Edino to mi je tak čudno, da po koncu oddaje niti tega niso povedali koliko glasov je dobil vsak.user posted image V prejšnjih oddajah pa so vse pokazali in povedali. LP


se podpišem

(odgovor članu Blueberry)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 11:55:55   
Anonimen
Nisem navijala za nobenga.

So mi pa vaši komentarji za kozlat.

Boljš da zmaga "tipičn" slovenček, ki živi od cvička, ki se hvali s tem da je nategvou babe tko da so mogle it kao na urgencouser posted image , k bi naskoču vsako k bi sam pogledala prot njemu, ki muči živali, ki na splošno nima niti najmanjšega spoštovanja do ničesar, k žali ljudi za **** zravn je pa še tolk tup da tega sploh ne dojame.......sam je pa rodni slovenc......za kozlatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 11:58:57   
natasaom
se sam podpišem pod karin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 12:11:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

   pa še revež je izgubil službo med tem ko je bil v bb user posted image .

  na to pa je treba prej mislit a ne,sicer pa kdo si lahko privošči danes 3 mesece dopusta?



o marijasveta, zdaj se vam po se smilil user posted image user posted image .

tri mesece se zabava, na racun gledalcev, zdaj je pa ves ubogi.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 12:55:36   
2.2.
So mi pa vaši komentarji za kozlat




pa hodi kozlat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 13:01:45   
maša*
IZVIRNO SPOROČILO: felicia

Kaj že dela Andrej iz prvega BB? In kje je?user posted image


v Avstraliji. Ravno sem brala v neki reviji, mislim da v Vikendu al Jani. user posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 13:03:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

So mi pa vaši komentarji za kozlat




pa hodi kozlat


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 13:24:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

So mi pa vaši komentarji za kozlat




pa hodi kozlat


Škoda dobrega kosila, da bi ga v školko spravla zarad rasističnih ljudi v naši lepi, strpni deželici.

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 14:13:56   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Nisem navijala za nobenga.

So mi pa vaši komentarji za kozlat.

Boljš da zmaga "tipičn" slovenček, ki živi od cvička, ki se hvali s tem da je nategvou babe tko da so mogle it kao na urgencouser posted image , k bi naskoču vsako k bi sam pogledala prot njemu, ki muči živali, ki na splošno nima niti najmanjšega spoštovanja do ničesar, k žali ljudi za **** zravn je pa še tolk tup da tega sploh ne dojame.......sam je pa rodni slovenc......za kozlatuser posted image

podpis.ostalo brez komentarjauser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 14:54:07   
2.2.
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

So mi pa vaši komentarji za kozlat



pa hodi kozlat


Škoda dobrega kosila, da bi ga v školko spravla zarad rasističnih ljudi v naši lepi, strpni deželici




no pol pa nekar dat kosila venuser posted image . saj bi ga bilo škoda res za take stvari-brez veze. nekaj me daje da sem še sama sebi tečna te dni, saj drugač nisemuser posted image

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 15:00:51   
Anonimen
Res bi ga bilo škoda.

Mi je pa res ogabno kako ljudje razmišljajo.

Neki je če ti človek ni všeč ker ti je bebast, neumen, nasilen, pregobčen, pretih......neki pa če ti sam zarad tega ni všeč oz. mu ne privoščiš zmage, ker ni "čistokrvn" slovenec.

Men drgač ne en ne drug nista bla všeč. V bistvu mi sploh noben v letošnjem BB ni bil všeč. Ne slovenci, ne neslovenci. Vsi so mi bli bebasti.

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 15:19:51   
Anonimen
Boljš da zmaga "tipičn" slovenček, ki živi od cvička, ki se hvali s tem da je nategvou babe tko da so mogle it kao na urgenco , k bi naskoču vsako k bi sam pogledala prot njemu, ki muči živali, ki na splošno nima niti najmanjšega spoštovanja do ničesar, k žali ljudi za **** zravn je pa še tolk tup da tega sploh ne dojame.......sam je pa rodni slovenc......za kozlat


A ste morda pomislile, da je tip pač goflast???
Mislm Naske je pa kaj?? Ful prijazen, pa oh in sploh - dejte no, en navaden hinavc, ki je nategnu po Slovenije - in s tem seveda ni nič narobe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 15:20:58   
Anonimen
V bistvu mi sploh noben v letošnjem BB ni bil všeč. Ne slovenci, ne neslovenci. Vsi so mi bli bebasti.


To je bistvo bb-ja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 15:25:52   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja
Ko je imela moja najboljša prijateljica 18 let ga je povabila in je prpelov čredo nasilnežev s sabo. V pol ure je že bil pretep in že prerezane gume na avtomobilih ... user posted image  Najbrž ni treba povedat da je bilo žura konec ... Res da mogoče zgleda prijazen fant, ampak je v resnici druga zgodba ... Droge, kriminal ... user posted image


Imaš pa fajn prijateljico, da take vabi na RD, ni kaj.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 15:56:05   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
ki živi od cvička, ki se hvali s tem da je nategvou babe tko da so mogle it kao na urgencouser posted image , k bi naskoču vsako k bi sam pogledala prot njemu, ki muči živali, ki na splošno nima niti najmanjšega spoštovanja do ničesar, k žali ljudi za **** zravn je pa še tolk tup da tega sploh ne dojame.......


Tole je pa res fajn opis Sandija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Naskeeeeeeeee
15.6.2008 17:10:46   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: ninataja
Ko je imela moja najboljša prijateljica 18 let ga je povabila in je prpelov čredo nasilnežev s sabo. V pol ure je že bil pretep in že prerezane gume na avtomobilih ... user posted image  Najbrž ni treba povedat da je bilo žura konec ... Res da mogoče zgleda prijazen fant, ampak je v resnici druga zgodba ... Droge, kriminal ... user posted image


Imaš pa fajn prijateljico, da take vabi na RD, ni kaj.

Seveda imam fajn prijateljico. user posted image  Sem jo danes klicala in jo vprašala če ga bo šla zdaj, ko ima poba denar, sterjat za tiste prerezane gume. user posted image  

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?