|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
22.11.2006 20:26:47   
Shorty_
no sama sicer pričakujem prvorojenko v roku parih dni tole pa se je zgodilo na praznovanju r.d. od moje kolegice. Njen nadebudni dveletnik je bil v središču pozornosti, babnice pa smo debateriale o malih luštnih štručkah in ravno te štručke so zmotile malega Žančija, priletel je k meni in rekel "ves kaj je sem bil pa kot kajzerica ko sem se rodil" mali žanči je mel samo dobro kilco ko se je rodil in je bil res bol mala štručka kot sam pravi kajzericauser posted image
Žanči ti si en moj zlati fantek! rada te mam

(odgovor članu popek)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
1.12.2006 23:00:56   
tadruga
sestra je osem let mlajša od mene. ne vem, koliko je bila stara, ko je začela risat punčke. narisala jih je pa tako: krog za glavo, ven pa štiri palice, ki so bile roke in noge. enkrat sem se odločila, da ji pomagam, pa sem ji rekla: "ana, punčkam moraš narisat tudi trup." ona pa v grozen jok, češ da "punčke nimajo strupaaaaa!".

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
2.12.2006 0:50:00   
hanakz
Moja prvorojenka (4 leta) mi je zaupala znanstveni razlog "zakaj smrekam jeseni ne odpade listje". Zato, da pozimi lahko ločimo smreke od dreves.

(odgovor članu tadruga)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
2.12.2006 19:34:44   
Anonimen
učer je naša v navalu sitnobe rekla: ne maRAM ATIJA. ZAAJ PA NE VPRAŠAM. KER VERJAMEM V VEZALKE JE BIL ODGOVOR

(odgovor članu hanakz)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
2.12.2006 20:17:35   
Miss Piggy
Ko je bil moj prvorojenec star dve leti  sva bila sama doma, jaz pa sem se morala stuširat. Tuširala in brisala sem se za zaveso, mali nadobudnež je vztrajno sedel poleg mene v kopalnici. Spodnje hlačke si oblečem skrita za brisačo, potem pokrijem samo zgornji del in mali reče :"Evo, gate! Ko se obrnem okrog, da bi si oblekla modrc, mali reče "Ni, ni gat!". Mela sem tange....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
2.12.2006 20:24:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
2.12.2006 22:41:24   
Moa
Hvala za lepe zgodbiceuser posted image
Doma imamo enega, ki steje tako: "Ena, dva,...osemnjast, devetnajs, desetnajs".. logicno...

Ta starejsi je pa pri okoli dveh letih prijavil, da mami nima lulija, ker ji je odpadel...

Na polici imam en zvezek, kamor sem si zapisovala take pogrutavscine... se velikokrat nasmejimo...

A, tale je danasnji: Pri vecerji recem malemu naj poje grah iz kroznika. "Jaz pa ze ne bom jedu prah!" Eh, kaksne cudne stvari mami kuha...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
7.12.2006 12:36:43   
Klarita
user posted image user posted image user posted image  Takšne zgodbice mi vedno polepšajo dan. Kaj če bi ti Moa vzela ta zvezek in bi še kakšne zgodbice napisala. user posted image user posted image

(odgovor članu Moa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
7.12.2006 13:19:54   
mehurčica
Joj, zdaj ko berem te zgodbice, mi je kar žal postalo, da si nisem kakšnih kam zapisala. Si morem kak zvezek vzet in kar začet. user posted image Saj imajo skor vsak dan kakšne smešne naši malčki.

Trenutno se spomnim teh:

Ko se vozimo z avtom, David večkrat vpraša, če čakamo na zeleno luč. Včasih je pač neučakan in enkrat pravi: "Atiii, peljii!". In takrat mu je ati rekel: "Ja David, ne moremo kar tete povozit". In David, čisto nič hudega sluteč: "Zakaj ne?"user posted image

Ali pa če mu kaj ni všeč, ko nariše. Se postavi malo vstran, gleda postrani, zamahne z roko in reče: "To je bezveze." Še bolj smešno pa zato, ker izgovori s širokimi e-ji.

Najbolj mi je všeč, ko prideta zjutraj(na poti v vrtec in službo)mimo moje službe. Nagnem se k njemu po ljubčka, me zgrabi za obraz in mi naredi tako: -"posrka" mojo ličnico in reče "mmmmm, pa kavica, pa mamica".user posted image user posted image user posted image

Na stranišču: "Idi ven, pa zapli vlata. Tukaj bo smldelo."
Končani izdelki: "Ooooo, kaka klobasa!", "O, tlije kakeci. Mamica, ati in otlokec." Itd.user posted image user posted image user posted image


Pa tako luškan je, ko se pride opravičit, če se je med igro preveč razživel(mi kaj vrže, ugrizne-me je zadnjič pa dolgem času) in sem jezna. Pride do mene, mi reče: "Oplosti, ne bom več tega delal. Sma pijatelja?"user posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
10.1.2007 17:57:15   
solzica
Ti naši lumpi so tapravi. Smo poleti zamenjal avto in smo hotl met klimo,seveda je tamalga ful zanimal kaj je to klima in ne vem zakaj,pač se mu ta beseda tulk dopade in kamorkol smo šli se je dru, mi mamo pa klimota,so ga nazaj vprašal a cliota,ne klimota.

Pred dvema dnevoma pa gledama midva z možem dnevnik in pride v dnevno tamal,pa so bli glih papeži,pa škofi,....oblečeni v belo in jih je bilo najmanj dvajset,tamal se pa začne dret,ka si nor kulk miklavžev. Midva sma skor umrla od smeha.


Sma se igrala igro detektiv,pa mu je zmanjkal vprašanj,pa reče ne vem kaj te še naj vprašam, ma ta človek brado,...pol ta zadnje vprašanje pa: a ma ušesa.



(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: smešne zgode naših malčkov
10.1.2007 18:54:42   
s.
Da še jaz pristavim svoj piskrček. Sem se pa do solz nasmejala, ko sem brala tole.
Sem bla enkrat na obisku in ta mala nekaj paca s hrano po mizi. Pa se njen ati zadere: Nehaj, glavo ti bom vtrgal!" Ta mala pa kriče vpraša: " Ja kk bom pa pol jedla?" user posted image

Je moj bratranec bil pri logopedinji, ker še pri treh in štirih ni govoril. Ga pa enkrat sprašuje: " Kaj se pa zdaj v jesenskem času dela na kmetiji? Kaj delate?" Ta mali pa reče : " Ata je v gozdu, stric je pa k sosedu spizdil".user posted image

Sem se režala, da sem skoraj ....

Lp

pa še več takih!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil katrin -- 2.2.2007 14:53:17 >

(odgovor članu solzica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: smešne zgode naših malčkov
10.1.2007 20:43:54   
Dadi
Izjava dneva naše dve in pol letnice:" Oči pa ne smeš met bjkov(brkov) na čelu!!!"
Mislila je na obrvi....mož ima bolj košate obrvi, pa še ležal je in mala ga je videla mal z druge perspektive.user posted image

Pa še ena, ki je zelo pogosta: Mah oči, jest ne mojem bez veze. (Mah oči jest ne morem brez veze...)user posted image
Zadnje čase se res nareživa...

< Sporočilo je popravil katrin -- 2.2.2007 14:52:52 >


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: smešne zgode naših malčkov
15.3.2007 21:23:11   
solzica
Naš petletnik je zadnjič,ko sem šla na wc po pomoti namesto svojega čaja spil moj čaj za dojenje inko sem mu povedala kaj je spil,se je dva dni držal za zize in govoril,da probuje če ma mlek da bo dal tamalmu pit.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: smešne zgode naših malčkov
28.11.2007 21:10:13   
Paštetka
Danes si je naš tamali zaželel, da ga oba z možem dava spat v veliki postelji.
Po pol ure kobacanja in cartanja in ker je že na pol spal, sem rekla: mama gre lulat. Ta izgovor namreč vedno uporabim če se predolgo vleče uspavanje, da zviznem in potem sam zaspi.
Za 5 minut pa reče še mož: ati gre lulat.
Pa se tamali oglasi in reče: ne, ne ker mami kaka user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu solzica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
23.1.2008 16:38:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: smešne zgode naših malčkov
23.1.2008 19:57:07   
Lianna
Fulll sem se nasmejala. Še kaj napište.

Jaz se spomnim samo eno, ki so mi jo povedal. Od prijateljev punčki so rekli, da če ne bo pridna, da jo bo črni mož odnesel. In tko hodijo naokoli in tamala vidi črnca in se zadere če jo bo ta črni mož odneseluser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: smešne zgode naših malčkov
27.1.2008 11:59:17   
Anonimen
Jaz pa vam bom napisala eno prigodo mojega dragega in njegove mame.

Ko je bil star 4 leta sta se šla zmenit za krst. Tak se lepo vsedeta, mama se pogovarja z župnikom, moj dragi pa se dolgočasi, nekaj gleda okrog in potem naenkrat reče župniku: "O pič... mat... kaj bogeca tudi maš???"user posted image user posted image user posted image
Mama se je hotela v zemljo pogreznit od sramu, župnik pa se je samo smejaluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: smešne zgode naših malčkov
27.1.2008 12:54:20   
spps
hja,naši malčkiuser posted image user posted image user posted image
ko je bila naša stara dobri dve leti,smo bili na morju.smo se preoblačli v kopalke,pa je šla mala za atijem,iz kopalnice se pridere,kot da je videla duha ATI KAKI!ATI KAKI!Mogoč je mislila,da je ati kakaluser posted image sploh ni veljalo,da je videla kakšnega lulčija,je kr stran bežala.Isto je bilo,ko smo bili na plaži ,pa je bil kakšen fantiček brez kopalk je kr začela histerično jokatuser posted image
me zanima če bo čez par let isto?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: smešne zgode naših malčkov
2.4.2008 16:11:48   
tehnofil
Našega ponoči previjam. Ko odstanim pleničko rečem: "Daj hitro plenico, velkega lulka ima!" (- da bo lulal). In ga previjem.

Čez par dni, ga previjam in tamali se drži za lulka in govori: "Velkega luleka mam. Velkega luleka mam."

In ga vprašam: "Kdo ti je rekel, da imaš velkega luleka?", da se v vtrcu kaj ne dogaja user posted image . Pa odgovori "Ja, Oči. " user posted image   Po moje vzgojiteljice dol padajo, kaj vse slišijo. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: smešne zgode naših malčkov
2.4.2008 17:15:23   
smotka lonib
Prigoda mojega prvega rojenca:
- Bil je star 3leta, ko sva šla v Zlatarno, kjer sem za mojega dragega kupovala zlato zapestnico za 30 let. Ko sem si ogledovala zapestnice, je tud vstopila še ena gospa lepo oblečena v črn dolg  plašč (bilo je januarja) in črn klobuk. v tistem trenutku se Nejc obrne in reče" MAMI GLEJ ČAROVNICO"user posted image . Madonca, sem se skoraj v zemljo pogreznila tok mi je bilo nerodno. Sem se 5 minut gospe opravičevala, pol pa še med potjo domov Nejcu govorila, da je bila gospa pač tako oblečena in da ni čarovnica.




_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: smešne zgode naših malčkov
2.4.2008 17:21:19   
smotka lonib
še ena prigoda:
Ko je umrla moja babica (Nejc je bil star 3,5 let) smo pač šli na pogreb. Ker je bil Nejc zelo živahen fant, sem se odločila, da bo med mašo moj počakal zunaj z Nejcem in mojim bratom, jest pa sem šla k maši. Vrata cerkve so bila odprta. Je baje Nejc skoz dirkal sem ter tja pred vrati, moj mož in brat pa sta malo klepetala. kar naenkrat pa Nejc atija vpraša "KAM PA JE ŠLA STARA MAMA?". Pa mu je moj potiho rekel, da je stara mama oziroma babica v  CERKVI. Nejc je pa slabo slišal in se na ves glas ponovil (vendar napačno) pred odprtimi vrati cerkve" A U CERKUS JE ŠLA.user posted image


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: smešne zgode naših malčkov
15.6.2008 22:05:40   
MTFP
joj, ta tema je pa taka cvetka, da jo je potrebno spet malo oživetuser posted image , sem se pa nasmejala iz srca

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: smešne zgode naših malčkov
15.6.2008 22:25:39   
gruška
No, pa še ena naša:
Ko je bil sine star dve leti, sem ga doma uspavala... ni in ni hotel zaspati, pa sem se ulegla zraven, da bi prej zaspal... pa me vpraša: mami a si utrujena? Jaz z zaprtimi očmi "utrujeno" zamrmram:mhmmm... sine me pa vpraša: a nisi v službi nič spala user posted image user posted image  (je mislil, da grem v službi po kosilu spat, tako kot on v vrtcuuser posted image )...



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: smešne zgode naših malčkov
16.6.2008 18:31:48   
BAMBINA_
O kako prisrčne zgodbice! Upam, da bodo moderatorji prilepili tole na vrh, ker bi bilo škoda, da se izgubi med ostalimi temami. 

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: smešne zgode naših malčkov
16.6.2008 18:52:21   
Anonimen
joj, kako sem se nasmejalauser posted image  za vaše/naše malčke

moja ta starejša, ko je bila zadnje leto v vrtcu (stara 5 let), je že imela simpatijo z imenom Žan. ampak ta žan se je dopadel tudi Sofiji. in naša strokovno izjavi: ja, nič zato, se boma pač obe poročili z Žanom, ampak JAZ bom pa komandiralauser posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 16.6.2008 21:24:34 >

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Vsaj za dan žena bi mi lahko kupil š...
Vse to, po čemer ženske tako zelo hlepimo od svojih moških, si lahko in moramo dati tudi same. Tudi in še posebej na dan...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?