|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 21:57:07   
ZmajTolovaj
Intersport ma tudi celo stalažo modrih campingazovih stvari, se kar zaletiš vanje user posted image Jaz pa lih zarad prostora ne vem, al ne bi raj kar mini hladilnika nabavila, saj cena je tam-tam, pa še fajn izkušnje mam s tem; potem pa še eno bolj cheap varianto hladilno torbo, navadno (ne na štrom) za na plažo. Sej za tisto plastenko pa pet nektarin za na plaži glodat bo tud ena za 15uer dobra, kaj mislite?? 

< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 12.6.2008 21:58:55 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 22:08:08   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Aja, samo daj raje malo še drugje prej poglej, preden naročiš. Ker prav to imajo zdaj povsod, tudi v Merkurju. Cene so pa ful različne, ni nujno, d aje na tem tvoje  linku najcene. Razen, če si že gledal.


Na Merkurjevi spletni strani je tale škatla za 69,90 eur! Vsaj mislim, da je ista ...


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 22:11:48   
zabrnek
u pa res...sem pogledu....pa mislm d lahko še ene ugodnosti koristim v merkurju..tak da zna bit pocen..heheh

aja..pa zj sm se spomnu na smolo pod borovčki. Kako vi zaščitite, ali pa potem odstranjujete smolo iz šotorov...?

lp

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 23:13:01   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: zabrnek

aja..pa zj sm se spomnu na smolo pod borovčki. Kako vi zaščitite, ali pa potem odstranjujete smolo iz šotorov...?

lp



user posted image user posted image user posted image user posted image
Si me mal presenetu. Kaka smola, ne no, neeee, ne morem met še take smole! user posted image
Kamperke, ajde, nasvete!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kamp oprema
13.6.2008 9:40:42   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Sej za tisto plastenko pa pet nektarin za na plaži glodat bo tud ena za 15uer dobra, kaj mislite?? 


Dobra je že, tudi tiste ta mehke so dobre, samo če imaš kje pingvine za shladit. Za to pa že rabiš zmrzovalnik.

Smola z dreves? Jaz edino vem, da se jo z navadnim oljem dol spravi, samo za di zdaj šotor z oljem mazal ... Čeprav še vedno bolje, kot za se ti potem zložen skupaj zlepi.
Je pa mogoče res dobro, da če imaš šotor pod borovcem, da daš šotorko čez. Kja pa vem. Mi je zaenkrat nimamo.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kamp oprema
13.6.2008 12:16:32   
Laubica
Mi smo imeli tako srečo da ko smo 1. kampirali se nam je na šotor vlivala smola ne tekla in smo pol dali papir vmes da se ni šotor zlepil -dol pa nisem spravlauser posted image in mam ful velik flek na strehiuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kamp oprema
13.6.2008 15:32:35   
zabrnek
šotorka se mi zdi mal pretežka...js bi  dal čez šotor nekj lahkega, pa sevede se ne sme nipit vode....sam ne vem kaj?....ma kdo kakšno idejo?

lp

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kamp oprema
13.6.2008 18:09:46   
ZmajTolovaj
V bistvu bi rabili kot eno dežno pregrinjalo, tako ko za vozičke, polivinil, samo da bi bilo dosti veliko za šotor user posted image Drugače pa sva danes kupila kuhalnik in mizo, sva šla kar v Merkur. Zdaj sem dobila en kup tistih rožic, a kdo rabi (raj tu vprašam najprej, pa grem pol na zbirateljstvo). Sej te rožice lahko porabiš samo za nakup vrtnarskih zadev, ne? Mislim, če hočem še hladilno torbo, mi nič ne nucajo?
Kako imate drugi to s hladilniki urejeno, imate kar mini hladilnike ali torbe na el.? Matr sem že zoprna s tem, sej vem. Ampak že tako se mi zdi, da bomo rabili prikolico za vso robo, ker je vsak dan še kaj novega ...
Viv, kateri avto imate oz. tam na sliki je z odprtim prtljažnikom, pa je videt kot da ni problema, pa midva imava sam enega otroka, si sploh ne predstavljam, kaj bo, ko bo še kakšen. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kamp oprema
13.6.2008 18:50:23   
Laubica
Mi imamo tisto hladilno torbo na el. in moj mož se vsako leto križa ko mora v avto pakirat-res je robe da je groza-kot turki smo-imamo pa enoprostorca Kia Carens-pa 2 otroka letos imamo novega člana bo star 9 m. pa še psa imamo zraven

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kamp oprema
13.6.2008 20:57:39   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Mi imamo tisto hladilno torbo na el. in moj mož se vsako leto križa ko mora v avto pakirat-res je robe da je groza-kot turki smo-imamo pa enoprostorca Kia Carens-pa 2 otroka letos imamo novega člana bo star 9 m. pa še psa imamo zraven


Ojoj user posted image ja pol pa menda nam ipak rata ... Dobri ste, nimam kej! user posted image
Sej pri nas bo tud možek pokal v avto, jaz samo pripravim. Imamo pa tud enoprostorca, opel zafira. Ko sva šla na Korziko, še pred dojenčkom, sva šla z golfom III in je tud šlo noter svašta, tako da, menda bo že.user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kamp oprema
13.6.2008 21:22:28   
zabrnek
sem danes kupil campingaz-ovo električno hladilno torbo , zraven pa dobil še transformator(220/12). Kupil sem v bigbangu za 69,90 eur. Enaka torba BREZ transformatorja v INTERSPORTU pride 87 eur. Sem danes imel izlet po ljubljani da sem si ogledal po vseh trgovinah kakšne so cene.

Ja za čez šotor bi rabil kot nekakšno ogromno palerino.user posted image user posted image

lp

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kamp oprema
14.6.2008 17:34:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: zabrnek

šotorka se mi zdi mal pretežka...js bi  dal čez šotor nekj lahkega, pa sevede se ne sme nipit vode....


Saj jaz sem imela tisto polivinilasto "šotorko" v mislih.

Kaj takega, to imajo povsod, v S8n&fun, v Mekurju ... jaz sme kupila v bistvu kot podlogo za POD šotor, ampak moćno, da bo zdaj šla NA šotor ...



 pred naslednjim objavljanjem malo zmanjšajte sliko.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 15.6.2008 15:55:18 >

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kamp oprema
14.6.2008 17:38:45   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

V bistvu bi rabili kot eno dežno pregrinjalo, tako ko za vozičke, polivinil, samo da bi bilo dosti veliko za šotor user posted image Drugače pa sva danes kupila kuhalnik in mizo, sva šla kar v Merkur. Zdaj sem dobila en kup tistih rožic, a kdo rabi (raj tu vprašam najprej, pa grem pol na zbirateljstvo). Sej te rožice lahko porabiš samo za nakup vrtnarskih zadev, ne? Mislim, če hočem še hladilno torbo, mi nič ne nucajo?
Kako imate drugi to s hladilniki urejeno, imate kar mini hladilnike ali torbe na el.?


Glede rožic nimam pojma, jaz jih imam tudi nekaj, pa ne vem, kam z njimi. Aja, tašči jih moram dat, saj res.

Glede hladilnika, imamo mi zdaj zaenkrat hladilno torbo na elektriko, ogledujemo pa se za mini hladilnikom, ampak najraje rabljenim (po možnosti delujočimuser posted image ). S prostorom zaenkrat nimamo problema, ker imamo kombi.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kamp oprema
15.6.2008 15:51:46   
Pi-kica 1
Jaz se tudi že zdaj križam, kako bo zaradi prostora. Imamo škodo oktavio karavan, smo trije, robe pa ohoho. Skrbi me tudi šotor, ki je zelo velik (ima tri spalnice). Ko smo ga kupovali, ni bilo nobene slike, pač bil je v akciji. Ko pa smo ga postavili...user posted image
Hladilnik bom pa verjetno kar mini kupili, čeprav imamo tudi električno hladilno torbo, samo to ni ravno to... vsaj naša ni, no. Verjetno bo pa tudi šla s sabo, za na plažo pa to.


< Sporočilo je popravil Pi-kica 1 -- 15.6.2008 15:53:06 >

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kamp oprema
15.6.2008 15:59:18   
Mišni
Skrbi me tudi šotor, ki je zelo velik (ima tri spalnice). Ko smo ga kupovali, ni bilo nobene slike, pač bil je v akciji.


Mi smo čisto enako naredili.user posted image  No, slika je bila, ampak vseeno je bil čisto prevelik.
No, zdaj smo ga že prodali (še zapakiranega) in kupili novega.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kamp oprema
15.6.2008 16:37:20   
Pi-kica 1
A res? Kje pa si ga prodala in kakšnega si kupila sedaj? Mi smo namreč samo trije, šotor pa ima tri spalniceuser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kamp oprema
15.6.2008 16:41:51   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

A res? Kje pa si ga prodala in kakšnega si kupila sedaj? Mi smo namreč samo trije, šotor pa ima tri spalniceuser posted image


Prodala sem ga na Bolhi, bil je pa tak z dvema spalnicama in predprostorom v sredini, za 6 oseb, dolg čez 6 metrov. Smo pa isto trije.

No, sedajšnji je dolg 4,60 se mi zdi, je pa za 5 oseb. Takle je:

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/ancona.htm


(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kamp oprema
15.6.2008 17:14:47   
Pi-kica 1
Verjameš ali ne, točno tega sem tudi sama gledala. Pa še precej enostaven se mi zdi za sestavit. Mi bomo letos pač s tem poskusili, pa potem prodajali, če se bo izkazal res za preglomaznega. Smo ga pa tudi samo enkrat za probo na zelenici pred hišo postavili.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kamp oprema
15.6.2008 17:43:42   
Mišni
Jaz sem tudi prav tega že čisto na začetku gledala, pa potem vmes kupila čisto enega tretjega, se ogledovala še za stopetimuser posted image , no na koncu pa na prvem pristala. Vmes sem bila že skoraj čisto za Jasperja odločena, ki je precej podoben:
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/jasper.htm
Samo je na koncu prevagala višina in pa okna, ki jih ima ta v splanici, Jasper pa ne. No, ima pa jasper med spalnicama predale, tiste žepe, ki jih pa naš nima, to je pa tudi res. Tisto je ful fajn, da je, ker v teh šotorih ne moreš ničesar nikamor obesit. Kakšne viseče omarice ali kaj takega. Ampak vsak ima pač nekaj.

Aja, smo pa v Sun&fun pravzaprav šli po tega
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/amalfi.htm
pa nam ga je nekdo izpred nosa opeljal zadnjega. Ta mi je v redu, ker ima integrirano dno, kar se mi zdi fajn za primer kakšnih neviht. Ampak novo pošiljko bodo dobili šelele v začetku julija, to pa je nam prepozno. Sicer so pa zdaj ti "tuneli" ful moderni, jih vsi kupujejo.

Koliko pa meri vaš šotor?

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kamp oprema
15.6.2008 17:58:32   
Pi-kica 1
Naš je Martins Arts Pacific 6. Dolg je 5,4 m, širok pa 3,85 m. Pa precej neroden za postavit. Izgleda pa takole:
http://img.bolha.com/images/image/14119/14236/_4825935b35db1.jpg

Zdaj pa iščemo še kamp za njega po možnosti sredi julija.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kamp oprema
15.6.2008 18:14:14   
Mišni
Ma saj potem pa ni tako zelo ogromen.

Probajte ga na bolhi prodat, mogoče vam pa rata. Samo morate res dati tisto ceno, po kateri ste ga kupili, če ste ga v akciji.

Mi smo ga prodali za 90 evrov, za toliko smo ga tudi kupili (no, za 86user posted image ), zdaj pa so taki po 140 evrov.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kamp oprema
16.6.2008 20:51:14   
Laubica
Mi mislimo pa tega za krajše ture vzet- http://www.bolha.com/index.php/ukaz/image/izd/1224391/slika/0
kak se vam zdi?Je v šparu zdaj znižan na 44.90€


< Sporočilo je popravil Laubica -- 16.6.2008 20:52:14 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kamp oprema
17.6.2008 14:08:47   
Mišni
pred naslednjim objavljanjem malo zmanjšajte sliko.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 15.6.2008 15:55:18 >


Ne znam. Sem upala, da znate vi. Hvala.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kamp oprema
17.6.2008 14:10:11   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Mi mislimo pa tega za krajše ture vzet- http://www.bolha.com/index.php/ukaz/image/izd/1224391/slika/0
kak se vam zdi?Je v šparu zdaj znižan na 44.90€



Ma ne vem, a ni malo velik?

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kamp oprema
17.6.2008 14:38:37   
zabrnek
Jest ga nebi postavlu zato, da bi potem 2x v njem spal. Se strinjam z Mišni, da je kar velik.

lp

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?