|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:35:47   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
Vidim, da sem ostala čisto sama.user posted image  Grem kar spat.

Pomota, ampak grem vseeno spat.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:46:47   
SuzanaKK
Dober večer!

Opa se je pa kar dogajalo tukaj, ko smo se mi celo popoldne potepali. Aljaž se je slikal za osebno in je bil hec, ko se je ati G. trudil, da bi se Aljaž nasmejal. In mu je uspelo in zdaj imamo take čedne slikice, da bi jaz kar eno pojedlauser posted image . Drugače je bil pa mali ob času, ko bi moral v posteljo čisto naspidiran, je grulil, žvrgolel, se premetaval sem in tja, je trajalo 40 min., da je zaspal.

sani jaz zgledam, kot da sem stara 20 letuser posted image user posted image user posted image .

vaney velika sem 170 cm.

nana midva z Aljažem bova stiskala pesti zate ta dva dneva. Go girl!!!!!!

Novalac formula za lahko noč obstaja, ker sem jo videla v lekarni. Po moje je isti šmorn, če navadnemu AM dodaš riževo kašico.

Lunca super, da gre tvojim bolnikom na bolje.

Ja glede GH priznam, da me je strah, ampak bomo, počasi in zagotovo. Ta teden smo na banani, naslednji teden bo prišlo jaboljko na vrsto, že imam fruteke kupljene.

katarinas čedna slikca, tvoja princeska zelo uživa v Benijuuser posted image  (nana ti si zakon). Glede aventove super druper mašine je sunny objavila link nekaj strani nazaj, je pa do petka še v akciji v BC, stane 130 EUR.

klaja vemo, da imaš dve pupiki in psledično ne toliko časa za nas. Itak, da smo te pogrešale.user posted image

Vem, da sem pozabila tričetrt, kar sem še hotela napisati, ampak sem tako zaspana, da grem pod tuš in spat, bom jutri nadaljevala.


Lahko noč in en gol za pomočuser posted image !

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
18.6.2008 22:47:40   
ursalara
Katarinas jogurte im mlečne izdelke naj bi se uvajalo po 6 mesecu!

Vaney
glede pametega kuža pazi naša je čisto zasvojena z njim ga ne stran od sebe!!user posted image user posted image

Klepetka
  user posted image user posted image

Več pokomentiram jutri!



< Sporočilo je popravil ursalara -- 18.6.2008 22:48:54 >


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 5:37:56   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: Intruder24

zdaj sem pa razočarana nad Aventovo posodico za doziranje mleka v prahu, pokrovček skozi katerega vsuješ mleko v stekleničko je čisto obriban in plastika je tako načeta, da bi lahko kakšni koščki zraven v mleko padli...ima še katera tako uničeno to posodico?
Jaz bom kr na Aventa zagnjavla, ker to pa je res mimo, saj je za dojenčke ta zadevauser posted image


Nisem opazila,imam pa še jaz eno posodico od Nuby,je pa bila za pol cenejša od Aventove.Bom pogledala kasneje.

Pa dobro jutro mimogrede!Me je Klemen zbudil,se najedel,jaz pa sem šla pripravit hrano za njega za do dveh,ker bom tako dolgo v šoli.Frajer pa zdaj še dalje spi,pa sem si rekla,grem pogledat malo na RR,pa kakšen spis napisatuser posted image .

mala pikica,pa saj je ime res hecno,ker smo se ga že malo odvadiliuser posted image . Kruh s pašteto je pa res malo preveč pri 7.mesecih,saj se bo še naužival take hrane,še iz ušes mu bo lezla...ubogi mali Srečko.user posted image S hiško pa kar pohiti,ker jaz sem že nestrpna...

sani,jaz imam tudi še eno bano,ki je večja,moram jo probat.Drugače bo pa Beni kar prav prišel še lep čas.Je pa res poceni,tako da bi popust bil že smešen...
Knjiga Koščene mrhe pa zveni res bolj na komedijouser posted image .Mogoče pa še bo prav prišla...

klepetka,upam,da so vsaj tablete prijele,če že do zdravnika nisi prišla.

Suzana saj smo te videle na sliki,da res zgledaš kot da si stara 20 let.Kaj pa jaz ko zgledam 26?user posted image Fino ne?

Ta super mašina ki stane 130€ mi je super všeč,ampak 130€ pa je kar nekaj,glede na to da grelec itak imam.No,bi imela,pa saj bo zdaj krst,pa si ga bomo mogoče privoščiliuser posted image pač po 151€,kaj hočemo.

Grem,da me moj ne dobi na RR.Si bo mislil,da sem čisto zasvojena,pa sploh ni res.Tipkam pa tako tiho,da sem še sama gledala,če sploh kaj pišem...user posted image




< Sporočilo je popravil nana35 -- 19.6.2008 5:38:56 >


_____________________________

:))


(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 7:31:56   
ursalara
Jutro čvekice!Takoj ven na sončka!      user posted image

Nana z Laro danes držive pestke zate!  user posted image

Lea & Tea vse najboljše!user posted image




_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 7:41:49   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

Grem,da me moj ne dobi na RR.Si bo mislil,da sem čisto zasvojena,pa sploh ni res.


nana seveda si zasvojena, z mano vred user posted image Kaj hočeš, resnica boli user posted image
Drživa z Gašperjem danes močno pesti zate user posted image user posted image user posted image Dobro opravi, potem pa hitro odpri salon "Januarček", pa da ne pozabiš na 'januarsko' kartico, s katero bomo imele klepetulje poseben popust user posted image

< Sporočilo je popravil mala pikica -- 19.6.2008 7:42:04 >


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 7:51:43   
ursalara
Aurora6 vse najboljše!  user posted image



Vse kar upaš naj se izpolni,
kar iščeš naj se odkrije,
kar si želiš naj se uresniči,
vse kar v srcu čutiš,
naj se v srečo in ljubezen zlije.
Vse naj naj za ... rojstni dan.
user posted image

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 8:10:28   
lutiropan
Jutro!
S Kajo sva že uštimani, še malo pa šibava ven na sončka.user posted image user posted image  Juuupiiii  za sonček.user posted image user posted image user posted image  Tko da  bo danes  dopoldne bolj dolgčas tle , bomo potem gor navalile, ko bodo otročki spančkali.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 8:12:36   
lutiropan
Oj puri kako kaj vaša princeska, med samimi fantini. Pri nas  se imamo fino.... 

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 8:14:50   
klepetka
jutro

AURORA VSE LEPO TI ŽELIM OB TVOJEM PRAZNIKU IN NAJ SE TI IZPOLNI VSE, KAR SI SAMA ŽELIŠuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
LEA IN TEA, VSE NAJ NAJ VAMA ŽELIVA Z LANOuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Hvala vsem za lepe želje , ampak ne vem ali je že boljše danes al pa se mi samo zdiuser posted image .Saj bo boljše.
 
NANa, močno stiskam pesti za danes.user posted image user posted image Pol pa tud jaz računam na kakšen popust, ko bo izpit pod strehouser posted image .KEr imam pesti in prste  že vse plave.user posted image .Klemen je pa res že orng fantina.user posted image  za konkretne mere
 
mml, Ja Maruša ima po koncu šole do sredine julija še oratorij, Domen bo tud še do takrta v vrtcu, potem gremo na morje, za avgust sem pa rekla , da bi ga izpisala pa je že nekaj protestiral, da bo šel v vrtec.
Kako pa tvoje oz. vaše vrtičkanje?Je že kaj pridelka?
suzana , super da je Aljaž tako priden za jest in za spat.user posted image
Kako  pa kaj katee, se ti kaj javi?Upam da uživa v kar sploh ne dvomim.Lep ojo pozdravi , če bosta kaj na vezi.
 
katarinas, ampak Lari pa res ni čisto jasno kaj zdaj ta voda šprica okol.user posted image Lepa slikca.Pa tud vedve sta tako lepi, ko sta enako oblečeni.
 
alfabeta, ja tako kot pravi limma,mi imamo vse noči tako pestre.SAj se bo tud Ajda unesla enkrat.SAm da se luna potuhne.user posted image
vaney, si predstavljaš , kašen zombi sem potem šele jaz , ker se zbudimo 1x-2x , če imamo dobro noč?user posted image PA uživajta v šopingiranju s taščo (se mi zdi po spominu zdajle , da si rekla da gresta danes)

limma,ja kaj hočemo, tele naše punce so res občutljive, pa bo že bolje.Super da je Nežika boljše.user posted image Kako ste pa prestali današnjo noč?MI po starem, se pravi 3x bujenje.
golobček, user posted image  za Nino.NAš DOmen jih je dobil, ko je bil star ravno 2 meseca.Pa ti povem , da jih je super prenesel, brez problema.In Nina jih bo, pa ste pol opravili z njimi za vekomaj.
sani , kaj naj rečem, ti si naša facauser posted image user posted image user posted image
 
martinca, kako pa ti in tvoje priprave ?Že kaj živčna?Se mi zdi, da imaš ta vikend dekliščino že?Skratka uživajte.
 
evo ,že zaključujem, ker se je Lana zbudila. Pa glih sem  dobro zaštartala.Nadaljujem zvečer, ker prej dvomim da m ibo ratalo, ker se kaže tak lep sonček.

< Sporočilo je popravil klepetka -- 19.6.2008 8:17:35 >


_____________________________



(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 8:55:57   
mala pikica
Midva z GAšperjem sva se šele sedaj uspela nahraniti user posted image Ah, te borbe s hranjenjem. Pa je jedel zadnjič včeraj okrog desetih. Zjutraj pa nikakor user posted image Ga moram prav stehtat zvečer, se mi zdi nekam suhcen, sploh sedaj, ko je še malo prehlajen.

Zdaj pridno panka, mami pa gre ploščice čistit na teraso, z metlo in krpo seveda, po kolenih ni variante user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 9:18:02   
mml
Jutro,

ena sončna user posted image

martinca zatrdlina po cepljenju ni nič nevarnega in je lahko prisotna tudi več kot en mesec, po tem pa počasi začne izginjati

nana malenkost user posted image . Sicer pa že stiskam pesti, sem prepričana, da bo super dobro vse skupaj user posted image

mala pikica po mojem ne bi bilo nič narobe, če bi ti malo več počivala, terasa lahko tudi počaka, tvoja kolena ti bodo pa hvaležna, če jim boš privoščila malo več počitka. Nobeno forsiranje ti ne bo nič pomagalo, trenutno je pač tako, da je boljše, da počivaš, kondicijo boš že dobila, ko se bo stanje umirilo user posted image

avrora  vse najboljše user posted image

Lea in Tea  vse najboljše user posted image

sani  ja res bo že skrajni čas, da se midve končno dobiva user posted image . Po 30. juniju bo spet vse normalno pri nas in vaju z Maticem pokličeva

klepetka ravno včeraj smo pojedli prvi pridelek z našega vrta (drobnjaka in jagod, ki so bili presajeni, v to ne štejem user posted image ). Je končno solata začela delat glave user posted image . Danes bi pa morala prepulit berivko, pa se mi zdi to skroaj neizvedljivo z obema. Manca bo skakala naokrog, Matic bo pa nergal v vozičku. Za tega otroka bi bilo pa čsito škoda kupit voziček...čeprav so mi včeraj rekli, da je to zato, ker ni dobil novega vozička user posted image
Upam, da si ti danes res boljše user posted image


katarinas kako je bil pa Lari sicer všeč  tuš? ker Maticu je prav smešno, ko ga polivam z zalivalko user posted image

golobček držim pesti, da bo imela Nina čim manj pikic user posted image  in je ne bo prehudo srbelo. Menda je suepr en losjon od Avena (ali nekaj podobnega), ki se kupi v lekarni

vaney kreme s kortikosteroidi ne smeš uporablajti čez dan oziroma, če je koža izpostavljena soncu, ker povzroča zabarvanost kože in še dodatno tanjšanje kože, tako da bodi previdna user posted image

suzana ste že dobili rezultate za Aljaža?

limma upam, da je Neža že spet po starem in da vsaj malo boljše spite user posted image

lunca dobro in uspešno pakiranje, predvsem pa veliko užitkov na dopustu

Danes imam oba čmrlja doma, tako da bo pestro in zabavno, sploh ker je Manca vstala že pred 8., kar pomeni, da jo bo treba prepričat, da bo šla opoldan spat user posted image . Matic trenutno še spi, Manca se pa zabava s kakavom in Frančkom, jo imam na sumu, da se uči tele risanke na pamet, ker jih tolikokrat gleda user posted image .
Sem pa ugotovila, da bo naslednji teden mimo že pol pordoniške user posted image , kar pomeni, da bo treba že počasi razmišljat, kako bo, ko bom spet v službi...mi postane kar slabo...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 9:38:13   
SuzanaKK
Dobro jutro punce!

Joj, kak lep dan bo danes, jupiuser posted image user posted image user posted image !!!!

Najprej čestitke:

Lea in Tea vse naj naj ob obmesečnici!!!!!! Karmyka pridi večkrat k nam in pokaži svoji princeski.
Aurora tudi tebi iskrene čestitke ob tvojem prazniku.

nana že stiskamo pesti, pa da ti povem, da zgledaš še manj kot 26! Očitno uporabljaš ZELO dobre kreme.

sani veš, samo imam res eno anekdoto na temo mojih let. Lani, ko se je pisala matura, smo učitelji nadzorniki morali prihajati eno uro prej, pač, protokol, da bi šlo čim manj narobe. In je šel varnostnik na dopust, smo dobili zamenjavo. Priletim jaz eno soboto zadnjo minuto, ker mi je bilo običajno ob dopoldnevih ful slabo in me zaustavi, češ, kam grem. Jaz njemu v zbornico. On meni, da so mu naročili, da lahko dijake začne spuščati v šolo šele čez 45 min. Sva se nekaj pikala, tako da sem potem po gsm-ju poklicala mentorico, da mi je verjel, da sem res prof. user posted image

klepetka upam, da se midve čimprej pozdraviva. Sem se odločila, da ne bom vsak dan napisala, da sem še kar bolana, ampak bom napisala, ko ne bom več. Katee in Žan Luka uživata 100 na uro, jo bom pozdravila, saj si vsak dan napiševa kak sms.

mml a veš, da še ni izvidov, pa bo jutri en teden. Krvne izvide sem zadnjič dobila v 2-h dneh.

mala pikica ti kar počivaj, res, terasa bo že počakala. V nedeljo boš itak letala sem in tja, naberi si moči. Ti bo že mami ali pa dragi teraso sčistil.

OOOO mi smo pa danes dobili avtosedež, maxi cosi priori XP, ki je bil čez vikend v aciji. Jim je spletna stran ful štrajkala, sploh nisem vedela, če mi ga je uspelo naročiti. No, danes smo ga dobili. user posted image user posted image user posted image Ampak bo še kar nekja časa lepo zapakiran, ker naš mulo še 7 kg nima, kaj šele 9. Kolikor dolgo bo šlo, ga bomo imeli v jajčki, ker je itak najbolj varna.

Lunca fajn pakiraj (mene to spravlja ob živce) in da ti že vnaprej povem, da te bomo FUL POGREŠALE!!!!!!!!!!!!


martinca
bo dekliščina? Upam, da nam boš potem zaupala, kako ste se imele.

Sem še kaj pozabila? Aja, saj res. Če še katera ni dobila letne odejice za otročka, sva jo midva z dragim včeraj kupila v Odeji Škofja Loka za 13 EUR, čisti bombaž, mere 160 x 80. Je rekla prodajalka, da sedaj vse več staršev namesto paketa vzame denar (tudi jaz sem gauser posted image ) in da jih je veliko ostalo.




_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 9:41:11   
katarinas
Dan!Me smo že s sprehoda, samo jaz še kar zeham za račnalnikom. Bo pa danes zgleda lep sončen in vroč dan, no končno!

mml Lara res uživa v vodi, ji je bil tuš zelo zanimiv, ko sem ga obračala je skoz z roko segala za njim, prav fino ji je bilo..in ko sem jo po glavi polivala se ni nič jokala...pridna pridna Larauser posted image

TRIŠ ja take mišice se pa dobi, ko se veliko papa (in ne dviguje utežiuser posted image )

Sani vsi pravijo,da je Lara velika (in težka)...ne vem po komu je, ker sva bila midva oba suha kot gliste, jaz pa še tako zbirčna, da je bilo jojuser posted image

Skute: jaz se tudi strinjam, da je zdaj še prezgodaj za uvajanje...je pa ta punčka o kateri sem govorila jedla tudi že jogurte LCA, ker je imela krče in baje je pediater rekel, da je jogurt dober ker ima kulture in menda pomaga pri prebavi....samo jaz sem glede mlečnih stvari še vedno skeptična....in ta punčka ima pa tud še zmeri krčeuser posted image


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 10:53:08   
martinca
dobro jutro!
IZVIRNO SPOROČILO: Anchikaa

Nauk:moški tudi ne vejo vsega in je treba včasih poslušat pametno žensko.



se podpišem pod to

sani, navaden Milumil brez kristalnega sladkorja ki mu jaz kupujem ima 77 kcal oziroma 320 kJ. Milumil za lahko noč pa ima 79 kcal oziroma 330 kJ.

mala pikica, lepo da nisi poabila na Patrika & co. se pa dobro sliši.

klepetka, čimprej se pozdravi, pa upam da niso bolečine prehude.
dekliščino imam čez 14 dni. zdaj imava še samo okrasitev za naštudirat pa še kake malenkosti, druga je vse urejeno. malo sem že res živčna.

mml, hvala za odgovor. zdaj sem že bolj pomirjena. ker se  mi Patrik non stop joče pa ne vem kaj mu je. sem mislila da ga mogoče ta zatrdlina tako moti. samo zgleda da je samo vreme krivo, ker danes je za eno spoznvo bolje od včeraj. bom videla kako bo do večera.

sani, ti si me pa nasmejala s temi Koščenimi mrhami.

suzana, ta pa je bila dobra z varnostnikom kje pa si bila nadzornik, na kateri šoli?
ja dekliščina bo. upam, da bo kaka slika za objavo.

Lea in Tea vse naa naj za mini rojstni dan!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aurora6 vse najboljše za rojstni dan!user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 13:10:31   
mml
Očitno ste vse zunaj in izkoriščate lepo sonočno vreme, ker je tukaj vse mirno user posted image

Jaz sem se pa načvekala s sosedo, ki je prišla na kavo in čvek, ima pa PDP 22. 06., tako da so že v nizkem štartu. Bova imeli pa čisto enako razliko med user posted image . Sem ji dala nekaj stvari, ki so mi ostale od Matica.

mala pikica tudi, če so kri pošiljali v LJ, so takšni izvidi gotovi v enem tednu, tako da te ne bi smeli pustiti tako dolgo čakati user posted image

nana  nestrpno čakam, da bo ura 14. in prideš domov z dobrimi novicami user posted image

martinca koliko pa vas bo na dekliščini?

Matic je brez joka in portesta zaspal v svoji postelji (sicer s pomočjo dude), sedaj se moram pa psihično pripravit, da spravim še Manco v posteljo user posted image , po tem bom pa mogoče imela 15 minut miru user posted image . No saj ni tako hudo, danes sta oba prav pridna

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 13:22:48   
martinca
mml, na dekliščini nas bo ene 10 do 12. ne bo dosti ampak ravno dovolj.user posted image

koala, pozdravljena. vidim da si tu. vam je uspelo zrihtat računalnik, da se boš lahko spet kaj javila tu gor.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 14:28:47   
mml
jaz pa skoraj ne morem verejti, da mi oba čmrlja hkrati spita user posted image ...tukaj pa čisto zatišje, ker ste očitno vse zunaj ali pa kuhate kosilo...

No pa da se še malo pohvalim...sem včeraj skuhala jagodno marmelado, 9 kozarcev, zdaj pa čakam na maline in borovnice, da skuham še te marmelade, marelična je pa ostala še od lani user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 15:02:25   
SuzanaKK
Evo midva sva se vrnila s potepa, zdaj je pa res super, ko imam končno družbo, je bil mali Jurij prvič na sprehodu. Punce, zdaj vidim, kako naši sončki hitro rastejo. No, saj je res, da je J. nedonošenček in je pri rojstvu meril 46 cm, ampak lepo papca, tako da bo kmalu pravi korenjak. Samo še vseeno, ko primerjaš, ne moreš verjeti, da si pred približno pol leta tudi ti prinesel takole štručko domovuser posted image .

Mml, sem dobila Aljaževe izvide: klor v znoju 18, 6 mmol/l (teža znoja 129 mg).

Po mnenju P. je izvid v mejah normale, jupiuser posted image user posted image user posted image .

Moj čmrlj sedi v ležalniku in se kuja, ker imava spet hude borbe s flaško. Napredek je, da se ne jezim več toliko, malo ga pustim, potem spet poskusim .... navsezadnje bo itak pojedeluser posted image . Pa ti ob dveh otročkih še utegneš marmelado kuhat, neverjetna si!user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem tako dobre volje, ker je končno lepo vreme!

martinca na domači velenjski gimnaziji sem delala. Res upam, da bo katera slika iz dekliščine za objavo. Pri moji sestrični  je ni bilo ... user posted image




_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 15:07:41   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
Drživa z Gašperjem danes močno pesti zate user posted image user posted image user posted image Dobro opravi, potem pa hitro odpri salon "Januarček", pa da ne pozabiš na 'januarsko' kartico, s katero bomo imele klepetulje poseben popust user posted image

user posted image user posted image user posted image

nana upam, da so peste pomagale...kaj sploh sprašujem, ker vem, da je šlo.user posted image

katarinas Lara je pa res uživala v Beniju (tale Beni je pa od hudiča user posted image ).

Jaz sem si pa danes privoščila obisk pri kozmetičarki (sem imela še darilni bon od RD) in sem uživala kot že dolgo ne. Bo treba ponovit. Neja je bila ta čsa na generalki pri moji mami. Se morata kar navadit, ker bosta drugo leto veliko skupaj.user posted image  Je bila ful pridna, tudi kašico je papala.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 15:07:46   
martinca
mml, saj sem jaz tu gor. sem mal na forumu Najina poroka user posted image še moram par informacij zbrat pred poroko.
za marmelade pa ti kar zavidam. jagodna, malinina, borovničeva....same lušte delaš. ko bom imela svojo kuhinjo te bom prosila za recepte, ker bom takrat tudi jaz kuhala marmelade. a si ti dala enkrat gor recept za pomarančno marmelado?

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 15:08:47   
Sunny Morning
Lunca upam, da smo ti naštimali lepo vreme za na morje. Mi gremo prvi teden v juliju, ker gre zdaj "tašča".

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 15:08:50   
mml
suzana user posted image  da so izvidi OK, pa saj ni bilo drugega za pričakovati, saj aljaž čisto dobro napreduje. Mogoče bo pa kaj boljše, ko bo hrana bolj pestra. Čeprav pri Manci je bilo uvajanje GH katastrofa, tako da se tega pri Maticu nič ne veselim...Manca se je čisto lepo dojila, pri GH so bila pa usta hitro zaprta in je bilo potrebno kup animacije, da je kaj pojedla. Še sedaj se ji ne da jesti oziroma bi ona počela kaj drugega, hrana bi pa kar sama padala v usta user posted image . Še najrajpi bi pa kar kakšne takšne tabletke kot so jih imeli Marsovčki v zgodbici Nejček in trije Marsovčki user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 15:11:17   
Sunny Morning
Lea in Tea user posted image


aurora tudi tebi user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
19.6.2008 15:23:26   
martinca
suzana, pri Patriku se vidi da je slabo vreme vplivalo na njega, ker danes je pa tako dobre volje sploh ni tak tečen kot je bil ta zadnji teden. zdaj bomo lahko spet nekja dni vozičkale, ker potem spet slabo vreme napovedujejo.
nam pa bodo v teh dveh dneh naredili prvo plato za najin prizidek user posted image user posted image se je že začelo.

sunny, user posted image za razvajanje.

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?