|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:06:54   
rozi81
To se mi še ni zgodilo od 18t odkar čutim mojo pikico!:(( A je lahko kaj narobe? Sem tudi že košček čokolade pojedla ker pravijo da takrat brca pa nič!
Kaj lahko še naredim da ga začutim. Pnike še ne bi zganja la pri G. Povejte ali je to normalno pri 22t?

Povejte prosim zdej me je pa že pošten strah!!!:((:zmeden::((

LP S:nosecka: in :duda:22t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:10:15   
sabini
oj dej pomiri se :)si šele v 22t ne boš ga čist vedno čutila lahko da kakšen dan sploh brcal ne bo. Jaz sem v 30t, pa tud ne brca čist skoz. Jaz če ga hočem zbudit se uležem na hrbet, in s prstom pritiskam na vseh koncih tko bolj rahlo pol pa še mal trebuh cel pretresem pa se zbudi. Probaj boš vidla da se bo premaknil:duda::duda:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:12:20   
eva1
Jaz sem začutla mojga Lukca pri 19 tednih, ampak potem pa kašn dan ni nč pobrcal! Tam od 24 tedna dalje pa sem ga potem res vsak dan čutla-nč skrbet, pravijo, da se plodovnica tok poveča med 20-24 tednom, da zaradi tega včasih otročka ne čutiš! To je vse normalno! No naš Lukec nam še sedaj kdaj pa kdaj skrbi dela, ko ne pobrca cel dan, pol ga pa zvečer zbujam(tresem trebuh) da kej pobrca! NImaš kej-že sedaj so tašni škratki nagajivi!
Lp, EVa 36t in :duda: Luka

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:12:36   
Anonimen
Tole s čokolado sicer ne vem, koliko lahko vpliva na brcanje. :zmeden2:

Meni so tako rekli. Če otroka ne čutiš, potem se je treba uležt in ležat uro do dve in biti pozoren na brce. Prav možno je namreč, da te brca ampak čisto nežno in da si medtem kaj počela pa nisi opazila. Če se boš ulegla, pa po tem času še vedno ne bo nič, ga poskusi zbudit- se primi za trebuh in ga malo stresi sem in tja. Pri meni je vedno pomagalo.

Če pa še ne bo nič, pa pokliči G, pa vprašaj kaj si on misli.

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:13:46   
sabini
ti berem iz knjige.(nosečnost vprašanja in odgovori) Pravega premikanja morda ne boste čutili vse do 22t, čeprav boste od 16t naprej čutili občasno prhutanje. Rednega premika pa ne boste zaznali vse do 24t, zato si zdaj še ne delajte skrbi o tem , koliko se otrok premika. Upam da sem te vsaj malo pomirila:duda::duda::duda::duda:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:15:14   
rozi81
Punce hvala za tolažbo grem probat mal trebuh trest da zbudim pikico. Joj že zdej mi nagaja kaj šele bo. Že na pregledu mi je nazadnje zdravnica rekla da se naj kar pripravim ker bo zgleda zelo živahen otrok po vsej verjetnosti :roza:.

Ste me pomirile ampak jo morm začutit!
Hvala

Lp S:nosecka: in :duda:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:16:15   
sabini
SPOROČI

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:17:12   
rozi81
Zlate ste ne vem kaj bi brez vas.:angel:

Ste v veliko pomoč!;)

Hvala še enkrat!

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:28:56   
rozi81
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

To pa res pomaga če mal bušija stresš. Sm prec začutila uf kok mi je odlegl me je blo že kr fajn strah sej že od 8 zjutri nism nič čutila.


Punce še enkrat hvala!

:rozica::rozica::rozica:

Lp S:nosecka: in :duda:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:33:10   
rozi81
Pomaga, pomaga, hitr trebuščke trest!
Je takoj trebuh valovil ne da sam čutiš še vidiš kako se premika!:love::love::love:

Ti kar stresi Tina31!

Pa poročaj če je tebi tut pomagalo!

Lp S

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:52:11   
sabini
no vidiš ti kar včasih tresi mal če te bo strah al pa če dolgo ne bo brcal pa mal s prstom na vse strani pritiskaj pa ga boš zbudila..... Samo da brca sem čakala kaj boš napisala:duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:52:59   
rozi81
Nč čudnga da kile tko gor skačejo če pa čokolado jemo, da bomo naše pikice zbudil!:)-:)-:)-:)-:)-:)-


(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 13:53:46   
rozi81
Hvala za skrb Sbini.

:metulj:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zakaj ga ne čutim ??? :(
23.2.2005 14:11:59   
Pilar
Jst sem tud našega komaj čutila, komaj naštela tistih 10 gibov dnevno ( včasih), tako da sem bila kar naprej "posrana" zaradi tega štetja....ob živce me je spravljalo, ko sem G omenila ( nekje 25 t) ni bilo nobene panike, proti koncu nosečnosti ( recimo 35 t), pa tak halo zaradi tega...:grrr::grrr::grrr:, Pa CTG premalo aktiven....za pop.... no, imam čisto zdravega in krasnega fantka :bravo:. Tako, da brez skrbi, ene čutijo bolj, druge manj.
Pa srečno :rozica:.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vam je ime LENA všeč?
nika23



da (39%)

ne (61%)


Število vseh glasov: 306

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!