|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2008
18.6.2008 20:58:31   
*nina*
vrtnica21 : pdp mi je prestavila na 25.12 in naslednji pregled imam 28.7

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 1901
   RE: Decembrke 2008
18.6.2008 21:10:40   
ninica04
NINA - kje se skrivaš, upam da od veselja nimaš časa pisat. Javi kako je bilo!

ANONIMNA - meni so prvič obračunali porodniško za tiste mesece ko sem delala za druge pa so vzeli slovensko povprečje. Je pa tuki bližnjica do ene strani kjer je ful fajn napisano vse: http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp


HEKTORINA - čestitke in dobrodošla med nami user posted image

MOONEVE - hvala za link, sicer si ga jst ful želim pa je mož ful proti, češ da se bomo potem še bolj obremenjevali... Ne vem kaj naj naredim. Naj se kr usekam norca pa ga kupim? user posted image user posted image

VRTNICA 21 - na seznamu ne vem kako imaš tole z nuhalno, jaz sem jo že imela, v ponedeljek 16.06.2008 in naj bi bila punčka. Tako da prosim za popravek seznama.

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 1902
   RE: Decembrke 2008
18.6.2008 21:12:08   
ninica04
NINA - prav v tem času ko si pisala sem tudi jaz mislila na tebe. Čestitke. Si bla zadovoljna pri Levakovi? Kateri pa drugače hodiš?

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 1903
   RE: Decembrke 2008
18.6.2008 21:16:23   
MoonEve
AS res priporočam! Jaz poslušam srček prav vsak večer preden zaspim. In ponavadi poleg srčka slišim še polno gibov, skoraj nikoli ne počiva (baje so zdaj, v teh tednih, največ 15 minut skupaj pri miru.)

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 1904
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 7:33:50   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

En lep pozdravček vsem srečkam user posted image , še posebej pa ninici04 in CIPRESI.user posted image

Vse najlepše vam želimuser posted image user posted image user posted image



Hvala Erin pozdrav tudi tebi. Ti zdaj že tečeš zadnje kroge, še malo pa boš objela svojo štručkouser posted image



Jaz sem ful pomirjena ker vsak dan poslušam srčka  in vem da bitijce v meni pridno raste. Tale napravica mi je povrnila par let življenjauser posted image
Od danes naprej imam dopust, Žiga sem še peljala v vrtec danes potem pa bo jutri  tudi on doma. V Nedeljo pa gremo na morjeuser posted image user posted image user posted image Jutri me še čaka pregled  imam ga ob 7:45 zjutraaaajjjj - pa ravno med dopustom. No saj itak nikoli ne spim ve do osmih odkar imamo našo budilko po imenu Žigauser posted image user posted image user posted image Ta nikoli ne zataji, vedno točnauser posted image user posted image

Jutri držite pesti zame da bo vse vredu čeprav se ne bojim več toliko odkar vsak dan slišim srčka moje male pikice.user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1905
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 9:47:05   
_sanja_*
Dobro jutro!

Nina in Mavrica, čestitke za dobre rezultate NS!user posted image user posted image user posted image

ninica04
VRTNICA 21 - na seznamu ne vem kako imaš tole z nuhalno, jaz sem jo že imela, v ponedeljek 16.06.2008 in naj bi bila punčka. Tako da prosim za popravek seznama.

Če na seznamu piše (NS), to pomeni, da smo jo že opravileuser posted image Spol bo pa dodala, če ga ni.

CIPRESA
Jutri držite pesti zame da bo vse vredu čeprav se ne bojim več toliko odkar vsak dan slišim srčka moje male pikice.

Seveda bo vse vredu in seveda bomo držale pesti!user posted image

Jaz sem kar malo zmedena s temi PDP-ji, toliko jih imam, da sploh ne vem, kateri je pravi. Saj pravzaprav niti ni važno, kakšen dan gor ali dol, ker na rok se tako rodi zelo malo otrok, ampak ko se bo treba ubadat s papirji pa najbrž ne bo vseeno.
Najprej je bil 15.12., nato 17.12., nato 24.12., 25.12., potem 22.12., no zdaj pa 21.12. user posted image
Moja G mi je dala PDP 24.12., dr. Strahova na NS pa 21.12. Ne vem, kaj bomo zdaj zbraliuser posted image
A imate ve PDP po NS isti kot pri vašem G?
Tiste, ki ste drugič ali tretjič noseče... Kdaj se to ustali?? A se ne bi moglo na NS?

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 1906
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 10:15:56   
*nina*
haj.
ninica04 :nuhalno sem imela pri levakovi, drugače je pa tudi ona moja ginekologinja, zelo sem zadovoljna z njo, tako je natančna in tako se vživi, ko ti vse razlaga kaj je kjeuser posted image res se mi zdi, da jo vsak dojenček-plod na novo navdušiuser posted image super je

sanja: ko je meni moja g prvič merila pdp je bil to 29.12, sedaj na NS (isto moja g) mi je pa prestavila na 25.12, ker mali fajn rasteuser posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 1907
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 10:44:31   
Anonimen
Dobro jutro punce!

Sem na seznamu videla, da nimam vpisanega datuma NS ... no imela sem jo že 21.5. in je bilo vse super vredu. Spola nismo videli, pa tudi moja bebika je bila nenavadno lena in sem mogla parkrat prisiljeno zakašljat pa G je malo s tisto sondo po trebuhu trapljala, da se je bebika malo obrnila in to ... moj je pa samo gledal in se smejal in ko je šel ven, mi je G rekla, da so vsi isti, da se vsi samo prav neumno smejijo user posted image .

Ampak tale angel sound se mi pa zdi ful dobra pogruntavščina ... sam je tako drago ... moram tako inkognito kupit, da moj ne bo vedel ;)

(odgovor članu *nina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1908
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 10:45:07   
_sanja_*
*nina*
sanja: ko je meni moja g prvič merila pdp je bil to 29.12, sedaj na NS (isto moja g) mi je pa prestavila na 25.12, ker mali fajn rasteuser posted image



Ja, sem vidla, da se ti je spremenil, zato sem se tudi spomnila na to. Imaš vsaj isto G, to je tudi prednost.
Sam mene pa vseen skrbi, ker mam tolk datumovuser posted image 10 dni razlike le ni malo in če bom zamujala - če 10 dni prepozno sprožijo porod... Najbrž ne bo tako vseeno kot je zdajuser posted image user posted image

Baje, da se potem tudi ne sme več spreminjat datuma poroda. Sicer ne vem kdaj, ampak...

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 1909
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 10:48:30   
_sanja_*
Otika
Sem na seznamu videla, da nimam vpisanega datuma NS ... no imela sem jo že 21.5. in je bilo vse super vredu. Spola nismo videli.


Nobena nima datuma NS. Vsaj tiste ne, ki so že za nami. Imamo pa napisano (NS) - kar pomeni, da so uspešno opravljene NS že za nami. To je Cipresa razložila že kar nekaj časa nazaj - zato da je seznam bolj pregleden in da se ne zgubljamo v datumih, ki so že mimo, ker jih bo še dosti za naprejuser posted image npr. morfologija...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1910
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 12:29:40   
*nina*
sanja:ne se sekirat, moja prijateljica, ki je rodila lani 22.12, je imela najprej rok okoli 15.1.2008, pa je bil mali na NS za dva tedna večji in ji je skoz datum prestavljala, tako da ga je na koncu imela 24.12 no pol je pa 22.12 rodila, še druga kolegica je pa rodila 10dni čez rok!ta pdp je zato da je in da se mal orientiramo po njemu, veš pa da nas lahko prihod naših bebic preseniti prekmalu ali pa celo kasneje kot smo pričakovali. Ne sekiraj se, važno je da je vse vredu. te pa čisto razumem, mene je zadnji teden  pred NS metal do stropa, saj si si prebrala kaj sem pisala. Ampak take smo mame, skoz imamo skrbiuser posted image user posted image jaz imam pregled šele 28.7, a veš kje je šele to...do takrat bo v moji glavi marsikaj zraslouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 1911
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 13:47:22   
mami_1979
 
Pozdravljene!

Ravnokar sem se vrnila iz 2. pregleda pri moji ginekologinji, dr. Peterneljevi, v Celju. Je enkratna!!!user posted image vedno si vzame čas, da ti vse razloži.
Z mojo bebico je vse o.k. Le zopet se moram paziti zaradi toxoplasmoze, ker je še vedno nisem prebolela.
Sestra mi je rekla, da lahko pride naslednjič mojuser posted image  zraven na UZ, pozabila pa sem vprašat, če lahko pridejo zraven tudi moji mali fantje, ker bi zelo radi videli novega člana... Je tamali zadnjič rekel v vrtcu, da je šla mami slikat dojenčka k zdravniku.user posted image user posted image

Še nekaj za seznam decembrskih nosečk:
Odločila sva se , da ne bova vprašala kaj bomo dobili, ampak bo user posted image .
Naslednji pregled imam 31.7.2008.

Lep, sončen dan vsem!

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 1912
   RE: decembrke 2008
19.6.2008 14:47:50   
Anonimen
Pozdravljene!  Pridružujem se vam tudi jaz. PDP po nuhalni imam 2.12.08. Spol še ni bil viden. Drugače je moje počutje zdaj že ok...bilo je pa prav bedno tam do tretjega meseca.  Tudi sedaj sem pecej pogosto utrujena in zadihana...kot 60 let stara ženica.

Tako, punce lepo izkoristite ta prelep in vroč dan.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1913
   RE: decembrke 2008
19.6.2008 15:24:45   
Lyla
Živijo pupe!

Vam povem, da smo tud mi dali NS skoz in je blo vse ok, dobri rezultati. Mal sem razočarana glede zdravnice, ki mi je to delala a važno, da je vse ok. Spola nismo videli in mislim da bo user posted image  do konca. Dobili smo cd in zdaj ga neprestano gledamo, tako lepo je gledati kako se premika.
Drgač se kar dobro počutim sam ta vročina je kar huda.

Lepo se mejte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1914
   RE: decembrke 2008
19.6.2008 18:06:53   
vrtnica21
user posted image

(skupaj nas je
76 srečk user posted image )
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

    PDP
   Ime         
(št. user posted image , št. user posted image )    starost     pregledi       spol



user posted image x.12.   Bimba80    (1. user posted image0.user posted image )        ?       P 28.5.         ?  user posted image
user posted image x.12.   tany83        (1. user posted image , 0. user posted image )     24      P 30.7.          ?  user posted image
user posted image 1.12.  1olivija       (1. user posted image , 0. user posted image )      31       P 21.4.          ?  user posted image
user posted image 2.12.   Pikanai       (3. user posted image , 2. user posted image )     31       P 18.6 (NS)  ?  user posted image
user posted image 2.12.   cipresa        (3. user posted image , 1. user posted image )     29     P 20.6.(NS)  user posted image  user posted image
user posted image 2.12.   tian*zoja      (1. user posted image , 0. user posted image )     ?                           ? user posted image
user posted image 3.12.   Jullija          (?. user posted image , ?. user posted image )       ?  P 9.7./MF24.7.(NS) user posted image
user posted image 3.12.   Splet.Ka        (2. user posted image , 1. user posted image )     30    P 2.7. (NS)     user posted image
user posted image 4.12.   skorpika      (1. user posted image , 0. user posted image )    27       P  8.5.             ?  user posted image
user posted image 4.12.   tasa.m        (1. user posted image0.user posted image )      25      (NS)           ?  user posted image
user posted image 4.12.   Otika           (1. user posted image0.user posted image )      25      P  (NS)           ?  user posted image
user posted image 5.12.   katja_p        (1. user posted image , 0. user posted image )     25     P  20.6. (NS)   ?  user posted image
user posted image 5.12.   Ana Luna      (2. user posted image , 0 user posted image )      28     P 23.6.(NS)    ? user posted image
user posted image 5.12.   janney        (1. user posted image , 0. user posted image )      25     P  21.7.(NS)    ? user posted image
user posted image 5.12.   roal              (2. user posted image , 0. user posted image )      26    P  3.6./NS3.6   user posted image
user posted image 6.12.   MoonEve     (2. user posted image , 1. user posted image )     28      P 3.6. (NS)      ? user posted image
user posted image 6.12.   miracleme   (2. user posted image , 1. user posted image )      ?      MF 24.7. (NS)    ? user posted image
user posted image 6.12.   vrtnica21   (1. user posted image , 0. user posted image )      31    MF 21.7. (NS)   user posted image  user posted image

user posted image 6.12.   jasa            (2. user posted image , 1. user posted image )      30       P   (NS)          user posted image  user posted image
user posted image 7.12    nadaklemen(2. user posted image , 1. user posted image )      31                           ? user posted image
user posted image 8.12.   Tajka          (2. user posted image , 1. user posted image )     27     16.6. (NS)      user posted image
user posted image 8.12.   hektorina   (2. user posted image , 0. user posted image )     38       1.7. (NS)      user posted image
user posted image 9.12.   lonja           (2. user posted image1.user posted image )     34  P 8.7./MF25.7.(NS) ? user posted image
user posted image 9.12.   Vplanu        (2. user posted image , 1. user posted image )     29         P   8.5.            ? user posted image
user posted image 11.12. pike             (1. user posted image , 0. user posted image )        ?    P  7.7 (NS)        ? user posted image
user posted image 11.12. Suni             (1. user posted image ,0. user posted image )     27       P   (NS)           user posted image user posted image
user posted image 11.12. Anonimenuser posted image (1. user posted image ,0. user posted image )      ?        P   (NS)            user posted image  user posted image
user posted image 12.12. majcika       (2. user posted image , 1. user posted image )     28     P 18.6. (NS)    user posted image user posted image
user posted image 12.12. mam32       (1. user posted image , 0. user posted image )      31        P   2.6.           
user posted image 12.12. pišapela      (1. user posted image , 0. user posted image )       26      P     (NS)         ? user posted image  
user posted image 12.12. mami 1979  (4.user posted image , 3user posted image )       28     P  31.7. (NS) 
    user posted image user posted image
user posted image 12.12.  ajda26        (2. user posted image1.user posted image )     29     3.6. (NS)       ?  user posted image
user posted image 12.12.  december28(1. user posted image0.user posted image )     28        P (NS)           user posted image user posted image
user posted image 12.12.  ketii              (1. user posted image0.user posted image )      ?        (NS)           user posted image user posted image  
user posted image 13.12. *Mateja      (1. user posted image , 0. user posted image )       22       P  (NS)            ? user posted image
user posted image 13.12.   JAPE           (2. user posted image , 1. user posted image )      27    26.6. (NS)   user posted image user posted image
user posted image 15.12. julijana       (3. user posted image , 1. user posted image )       37      P 6.6 (NS)       ? user posted image
user posted image 15.12. LUNA06       (2. user posted image , 1. user posted image )      28     P  3.7. (NS)       ? user posted image
user posted image 15.12. tejci01         (1. user posted image , 0. user posted image )     26       P 29.7 (NS)    ? user posted image
user posted image 15.12. Puella           (2. user posted image , 1. user posted image )    31       P 26.5.               ?
user posted image 16.12. bibabuba      (2. user posted image , 1. user posted image )    26        P (NS)            user posted image  user posted image       

user posted image 16.12. lollypop        (1. user posted image , 0. user posted image )    29   P 22.7/MF25.7(NS)?  user posted image
user posted image 16.12. martka         (2. user posted image , 1. user posted image )     36        P    8.5.             ?  user posted image    
user posted image 17.12. jabi babi      (1. user posted image , 0. user posted image )     27         P   (NS)             ?  user posted image

user posted image 17.12. uršula83       (2. user posted image0.user posted image )     24  P  8.7. (NS)           user posted image   user posted image   
user posted image 18.12. nadya            (1user posted image  ,0 user posted image  )      26        P  (NS)              ?  user posted image  
user posted image 18.12. miskajus        (1user posted image  ,0 user posted image  )      26   P 30.6./NS 9.06   ?  user posted image    
user posted image 18.12.  mettyy          (2user posted image , 0user posted image )        31    P 1.7. (NS)           ?  user posted image
user posted image 19.12. zverinca         (3user posted image  ,1 user posted image  )      29   P /NS 11.06         ?  user posted image        

user posted image 19.12.  mavrica72  (4. user posted image0.user posted image )    35     P  1.7.(NS)             ?  user posted image       
user posted image 20.12.  neisha80       (2. user posted image1.user posted image )  
28   P  10.6. (NS)           user posted image   user posted image  
user posted image
20.12.  Nincica1     (1.  user posted image0.user posted image )     30    P 19.6./(NS)         ?  user posted image
user posted image 21.12. **NiNa**    (1. user posted image , 0.  user posted image )    27         P  (NS)              user posted image user posted image

user posted image 21.12. _sanja_*     (1. user posted image , 0. user posted image )     22       P 4.7. (NS)          user posted image
user posted image
22.12.  nanaa          (2. user posted image0.user posted image )      29           P   (NS)            ?  user posted image      
user posted image 24.12. ninica7         (1. user posted image0.user posted image )      32    P  15.7. (NS )         ?  user posted image
user posted image 24.12. ninica04       (3. user posted image1.user posted image )     27      P  21.7. (NS)        user posted image   user posted image

user posted image 25.12. *nina*          (2. user posted image0.user posted image )     23      P (NS)                   ?  user posted image
user posted image 26.12. tejka**       (2. user posted image1 user posted image )       33      P  /NS16.6.           ?  user posted image
user posted image 27.12. jesensko listje (2user posted image  , 0 user posted image )   
21       P  27.6                 ? user posted image
user posted image 28.12. abi              (2. user posted image1.user posted image )         ?         P  19.5.                ?  user posted image
user posted image 28.12.  Lyla             (2. user posted image1.user posted image )      ?       P 10.7. (NS)          
user posted image   user posted image
user posted image 31.12.  uršap            (1. user posted image0.user posted image )       ?       NS 21.6                   ?  user posted image
user posted image 31.12.  PikicaT          (1. user posted image0.user posted image )       ?     P  7.7. /NS 19.6.     ?  user posted image


Že dolgo se nam niso oglasile naslednje user posted image
 
user posted image  x.12.   luna            (2. user posted image , user posted image )      30         P                ?
user posted image x.12.   inja2           (2. user posted image , 1. user posted image )     23      P 16.4.         ?

user posted image x.12.   mini80        (?. user posted image?.user posted image )       ?           P               ?
user posted image x.12.   jagodinka   (3. user posted image0.user posted image )        ?          P               ? 
user posted image 1.12.   Anonim 1    (?. user posted image , ?. user posted image )       ?           P               ?
user posted image 4.12.   Otika            (?. user posted image , ?. user posted image )       ?          P               ?
user posted image 5.12.   sunnysonja (3. user posted image , 0. user posted image )       ?          P                 ?
user posted image 7.12    *špela        (1. user posted image , 0. user posted image )        ?        P 15.5.        ?
user posted image 11.12. moonshine  (1. user posted image ,0. user posted image )      29      P 12.5          ?
user posted image 12.12. robidka        (1. user posted image , 0.user posted image )      30         P                ?
user posted image 13.12.  miši             (2.user posted image  , 1user posted image )         ?          P                 ?     
user posted image 24.12. MIAAA30     (2. user posted image1.user posted image )       ?           P               ? 


Z nami so pot začele: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ančicauser posted image
ani76user posted image
faka user posted image
Sulfinija  user posted image
metuljcek27 user posted image
nanika* user posted image
S@nta user posted image
becky user posted image
Anonimna 4 user posted image
potička user posted image

DRAGE VSE DECEMBERSKE user posted image  PREGLEJTE SEZNAM IN GA POSKUSITE DOPOLNIT IN POPRAVIT ALI PA NAPIŠITE POPRAVKE




ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA        SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



< Sporočilo je popravil vrtnica21 -- 19.6.2008 18:07:28 >

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 1915
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 18:12:26   
vrtnica21
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

Otika
Sem na seznamu videla, da nimam vpisanega datuma NS ... no imela sem jo že 21.5. in je bilo vse super vredu. Spola nismo videli.


Nobena nima datuma NS. Vsaj tiste ne, ki so že za nami. Imamo pa napisano (NS) - kar pomeni, da so uspešno opravljene NS že za nami. To je Cipresa razložila že kar nekaj časa nazaj - zato da je seznam bolj pregleden in da se ne zgubljamo v datumih, ki so že mimo, ker jih bo še dosti za naprejuser posted image npr. morfologija...




Točno tako je z NS, kot je to napisala _sanja_* zgoraj.
Ko bomo opravljale morfologijo, bom (NS) zamenjala z (MF). Tako bomo točno vedele koliko je katera daleč s pregledi.


Sicer sem pa danes polna energije in to samo zaradi tako lepega sončka. Jutri tudi jaz šibam za en teden na dopust (morje).....da me ne boste preveč pogrešale zaradi seznama.

Jaz sem sedaj prav zares začela uživat v nosečnosti. Super se počutim in komaj čakam na morfologijo.
Čauuu

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 1916
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 18:55:47   
pišapela
Zdravo!

Mami_1979: Mene pa zanima kakšne si imela izvide za toksoplazmozo? Si bila okužena že pred nosečnostjo? Ker jaz imam na mejni vrednosti, pa sem morala dati še enkrat kri, zdaj pa čakam na izvide. Pa me full skrbi kaj bo. Kaj pa pravi kaj tvoja G?

Uživajte v sončku!

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 1917
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 22:08:11   
m a j c i k a
Čer punce!
Evo še mene po dolgem času, našo tamalo zobki ful mučijo in še vedno bolj slabo spimo mamici se pa spi non stop tak da je kar zanimivo,.....user posted image
Drugače pa sem mela včeraj pregled pri svoji G in vse je super, sicer sva poslušali samo srčka brez UZ ga bo naredila naslednjič predno gremo na morje, 10.07 in istočsno tudi morfologijo, čeprav še ne bom v 20 tednu, samo potem moje G ni cel mesec ni in bi bilo že prepozno, upam da se bo vseeno že vse lepo videlo?!
Slabosti so minile, jeeeeeeeeeeeeee, utrujenost pa se je povečala in terbušček pridno raste sem takšna kot v šestem mesecu pri prvi nosečnosti, pa ni panike, samo da je vse ok
Obljubim da se bom bolj pridno javljala, lp vsem predvsem pa novim članicam in lahko noč!

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 1918
   RE: Decembrke 2008
19.6.2008 23:33:14   
meta2
Če katera kupuje voziček naj si ogleda tega:

PRODAM Pierre Cardin-Basco NOV   Voziček; -   je nov ORANŽNE BARVE- original zapakiran -           je praktičen za uporabo -           je lahek, stabilen, okreten -           aluminijasto ogrodje -           idealen za male avtomobile -           košara za novorojenčka je nastavljiva v več položajev in služi tudi kot športni del -           košara se da obračati v smeri vožnje (pritisnete na 2 gumbka in obrnete) -           pri prevažanju se košara zloži čisto skupaj -           nastavljivo hrbtišče in del za nogice -           prevleke so iz dobrega materiala in pralne na 30 stopinj -           pet točkovni varnostni pasi -           ročaj za potiskanje je nastavljiv po višini -           sprednje varovalo- obroč se z lahkoto odstrani -           zadnja kolesa so večja, napihljiva, fiksna in vzmetena- priložena je zračna tlačilka -           sprednja kolesa so manjša vrtljiva, vzmetena in se dajo blokirati -           priloženo je pregrinjalo za nogice   -           ima veliko in uporabno nakupovalno košaro   Mere: -                     ležalna površina 85 cm x 35 cm -                     globina košare za novorojenčka 25 cm -                     dolžina naslonjala 45 cm -                     višina vozička 108 cm -                     ročaj nastavljiv do višine 115 cm     Voziček boste lahko uporabljali od rojstva dalje in do konca otrokovih potreb po prevažanju.   http://www.bolha.com/oglas3413865   Cena: 300€   MBT: 070 306 636   Možna dostava na relaciji Koroška, SG, Velenje, Celje, LJ in do Krškega   hvala

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 1919
   RE: Decembrke 2008
20.6.2008 6:09:02   
ninica04
VRTNICA prosim če lahko popraviš moj rok - na NS mi je dala rok 28.12. Hvala

(odgovor članu meta2)
Neposredna povezava do sporočila: 1920
   RE: Decembrke 2008
20.6.2008 8:08:27   
PikicaT
Dobro jutro!

Še moje poročilo od včeraj.
Sva bila na nuhalni svetlini v Domžali pri dr. Strah. Vse v najlepšem redu. Rezultati super, veliki smo že 55mmuser posted image .
Baje, da bomo imeli eno češpljicouser posted image . PDP ostaja isti, torej 31.12. Še zdaj ne dojemam, da bo res ravno za novo letouser posted image .
Naslednji pregled imam 7.7. pri svoji ginekologinji.

Vsem želim en super topel in prijeten poletni petek!

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 1921
   RE: Decembrke 2008
20.6.2008 8:32:01   
mami_1979
pišapela


Ne, nisem okužena. Le prebolela je še nisem, sedaj pa me je strah kamorkoli pridem in imajo mačke. Glede prehrane me ne muči tako, ker tako bifteka ne jem, suhomesnate izdelke pa imam rada, ampak mi ni problem zdržati brez njih. Problem je pa pri delu na zemlji.
Prvi izvid za toxoplasmozo je bil negativen, moram pa še opraviti dva v nosečnosti.

(odgovor članu pišapela)
Neposredna povezava do sporočila: 1922
   RE: Decembrke 2008
20.6.2008 8:33:09   
hektorina
Čestitke, tebi mami in tvoji mali pikici za NS. Pravzaprav želim tvoji pikici, da bi ji bilo celo življenje en sam velik praznik, ko se bo že rodila v tako lepem prazničnem času!

Pozdravček vsem!

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1923
   RE: Decembrke 2008
20.6.2008 10:07:29   
*nina*
ninica04: kdaj si imela NS? Nič nisi napisala kako je bilo? Ali je vse vredu?Kje si jo pa imela?

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 1924
   RE: Decembrke 2008
20.6.2008 10:07:35   
_sanja_*
*nina*
sanja:ne se sekirat, moja prijateljica, ki je rodila lani 22.12, je imela najprej rok okoli 15.1.2008, pa je bil mali na NS za dva tedna večji in ji je skoz datum prestavljala, tako da ga je na koncu imela 24.12 no pol je pa 22.12 rodila, še druga kolegica je pa rodila 10dni čez rok!ta pdp je zato da je in da se mal orientiramo po njemu, veš pa da nas lahko prihod naših bebic preseniti prekmalu ali pa celo kasneje kot smo pričakovali. 


Heh, ne saj ne kompliciram zaradi datuma. Zaradi mene mi je popolnoma vseeno kdaj je, itak se otrok ne rodi na PDP oz. zelo malo.
Skrbi me kvečjemu zaradi tega, če bi bila toliko čez rok, da bi mi morali porod sprožiti - in ker ga sprožijo 14 dni čez rok najbrž ni vseeno, a je rok 15. ali 25.user posted image Ampak to bodo že sprot ugotovili z UZuser posted image

Čestitam vsem za dobre rezultate pregledov in NS!


Vrtnica, lepo se imej na morju! Bom poskusila urejat seznam, če se ne bo nabralo preveč stvariuser posted image

Mami_1979, tudi jaz še nisem prebolela toxo. Nimam stare okužbe, na srečo pa tudi nove ne. Na začetku me je malo skrbelo - testirali so me že 7.5., ampak potem se pa navadiš... Izogibaš se muckom, včasih tudi kakega pobožam, ampak si potem dobro umijem roke, saj niso sami krivi, da so lahko prenašalci. Jih imamo pa doma že od malih nog, tako da mi je prav čudno, da še nisem imela toxo. Takrat, ko sem imela pregled smo imeli celo 7 muckov - 3 velike in 4 male! No, zdaj smo 4 male oddali, tako da so nam ostali še veliki. Pa pazim, da dobro umijem sadje in zelenjavo. Kar se tiče bifteka, suhih mesnin, ipd. tega pa sploh ne jem, že prej nisem, tako da ni problemov.

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 1925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?