|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 21:03:20   
Jessy
 Ali drži, da slina polža lazarja odstrani virusne bradavice? Je kdo sprobal? Prosila bi za izkušnje!

Tast mi je prej dostavil nekaj lazarjev v kozarcu, da bi jih dala na bradavice, pa me pošteno zvija ob misli, da mi bodo lezli po bradavici, na koncu pa vsa stvar ne deluje! Če je le možno, bi prosila za čim hitrejše odgovore, da mi polži ne poginejo.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 21:30:23   
lex
sem ti odgovorila na prejšnji temiuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 21:30:26   
tatam
Saj se hecaš,ne???user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 21:35:22   
BAMBINA_
Zmrzovanje z dušikom bo po moje bolj učinkovito. Obstajajo tudi razna mazila,ki razžirajo bradavice, pedikerji itd. polže si pa jaz ne bi dajala gor, saj je od srednjega veka, ko so to uporabljali, medicina precej napredovala.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 21:50:02   
Jessy
Bambina, s tekočim dušikom sem jih že 2x odstranjevala, pa so se mi vsakič spet pojavile. Baje se po lazarjih ne pojavijo nazaj.
Lex, grem pogledat, kaj si tam napisala.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 22:36:00   
peronija
Mi smo jih pri tamali vse stran spravili z virolex mazilom za herpes. Imela jih je najprej po notranji strani stegen, potem so se razširile po celem telesu, dobila jih je pa na bazenu.
Vsak dan smo jih zvečer  po tuširanju obrisali z alkoholom in namazali z virolexom. V desetih dneh ni bilo nobene več. Tudi ponovile se niso (eno leto je od tega).

poskusi
lp p

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 22:43:53   
Jessy
Peronija, potem bom pa raje polže kar izpustila, ker tvoja ideja mi je veliiiiko bolj všeč, pa še Virolex imam trenutno na zalogi. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu peronija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 22:53:15   
Pikabu
Jaz sem jih pa spravila s kisom. Ne spomnim se več, koliko večerov za povrstjo sem si dala na vato kis in na bradavico, za celo noč, zjutraj pa dol. potem je pa še tako naneslo, da smo šli v toplice po končani "terapiji" s kisom in mi je kar odpadla stran in sem imela zdaj mir več kot 10 let. Trenutno se mi pa ena dela, ampak čisto na drugem mestu, pa ramzišljam, da bi šla v lekarno, ker se baje dobi nekaj novega, da jo sami zamrznemo.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 23:23:43   
lelaval
Jaz sem v OŠ imela na prstancu desne roke eno veliko bradavico, po celi roki pa polno malih. Sem si mazala s kukolom in temu podobnimi mazili, pa jih nič ni odstranilo. Ne vem kdo mi je rekel, da si jih naj mažem z navadno belo kredo - in res sem imela v vsakem prostoru nastavljeno kredo - kadar sem šla mimo, sem si jih namazala (največjo in najstarejšo najbolj in obvezno vedno - ostalih včasih nisem), pa v torbi sem imela vedno s sabo kredo. Potem pa sem šla za 2 tedna k sestri na počitnice (krede sem pozabila doma, pa sem si rekla, da si jih ta čas pač ne bom mazala), ko pa sem prišla domov, mi je mama rekla, da nimam več bradavic -jaz sama še opazila nisem user posted image . Sem pa si mogoče kak mesec vsega skupaj mazala

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 6:38:22   
Jessy
Pikabu, jaz sem si tudi odstranjevala s tistim, ki se dobi v lekarni in je podobno kot tekoči dušik, a mi ni niti ene neslo proč, pa sem jih po 3x zamrzovala. user posted image
Bom poskusila tudi s kisom. Sicer imam na eni roki kar 10 bradavic (večje in zelo majhne), tako da bom najbrž kot mumija za pogledat v tisti vatki. user posted image  
Si imela kak poseben kis? Bi bil domač jabolčnik vredu ali bi mogla kaj bolj močnega?

Lelaval, tudi za kredo sem že slišala, da pomaga, sam jaz nisem tako pridna, da bi si vestno mazala. Za 1x na dan bi se še najdlo, večkrat pa zagotovo ne bi, ker bi pozabila.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 8:08:40   
Anonimen
Cudno, da ti na roki ne pomaga dusik, meni je .. je pa res, da je bila bradavica stara kak mesec, na podplatu jih imam pa ze nekaj let.

Meni so na podplatu ze 9x zamrzovali - samo je zadnjic rekla, da ne pomaga kaj dosti, ker vedno le povrsinsko, ker globje kao ne prideva, ker imam prenizek prag bolecine user posted image Ja mater, skor mi noga odpade, ona bi pa se kr zamrzovala user posted image

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 10:17:44   
pety78
Ribica, jaz sem jih imela na podplatu kar nekaj let, preden sem se spravila na to zamrzovanje k zdravniku. Najprej je bila ena mala, na katero sploh nisem bila pozorna, pa mi je enkrat pedikerka rekla, da pomaga polž in ene bela tekočina od rože ali neke trave. Sem že pozabla.
Potem so se mi pa tako razširile po celem zgornjem delu podplata ene noge, da sem se res spravla k dermatologu. Prvič me je tako bolelo, da nisem nekaj dni mogla stopiti na nogo. user posted image Drugič in tretjič je bilo malo bolje. Potem je bil december, pa januar in se nisem več spravla. Ker smo neke termine morali prestavljati. Pa še dalo se mi ni.
Sem si kupila v lekarni eno tekočino za bradavice, ki jo naneseš s čopičem in se potem odlušči koža. Ampak samo tisto ni pomagalo. Potem pa sem v lekarni kupila še tekoči dušik in se sama doma orng mrcvarila meseca maja in v začetku junija, ko sem bila zaradi operacije na bolniški. Spraznila sem dve flaški tega tekočega dušika, občasno si namazala še s tisto tekočino, potem pa konec julija na morju kar naenkrat opazim, da jih je manj, potem pa vse manj in manj in po morju jih nisem več imela, prej pa kar nekaj let. Sedaj bo že eno leto od tega, pa se mi niso pojavile nazaj.

Punce, pojdite kar same v lekarno po tekoči dušik, pa vztrajajte in boste videle, da vam bodo zginle.



_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 14:30:23   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy
Pikabu,
Si imela kak poseben kis? Bi bil domač jabolčnik vredu ali bi mogla kaj bolj močnega?


Najprej sem kar z navadnim jabolčnim kisom, tik pred toplicami sem se pa zmotila, pa sem dala tistega za vlaganje gor in jo je ful požgalo, potem je pa voda dokončno uredila stvari in sem do sedaj imela čsito mir s temi bradavicami.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 14:37:48   
Jessy
Pikabu, točno kis za vlaganje sem imela v mislih, ko sem omenila "nekaj močnejšega".

Tista stvar iz lekarne, ki je podobna kot tekoči dušik, meni ni pomagala. Tam v navodilih posebej opozarja, da lahko le 3x poiskusiš s tistim in če ne gre, da ne smeš več. Tega sem se držala. Pety78, ti pa praviš, da si jih več izpraznila. user posted image  Ker meni je ta reč iz lekarne prijetnejša od tekočega dušika, ker me to ni bolelo, dušik me pa je. Hmmmmm.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 14:43:52   
Pikabu
Hvala Jessy tudi tebi za nasvet. Jaz imam zdaj še čisto majhno. Sem najprej mislila, da se mi je samo tako ena pikica naredila, zdaj pa vse bolj zgleda, da je bradavica, pa bi se je rada takoj znebila, da se mi ne naredijo še naprej. Bom poskusila s tistim iz lekarne. Jo imam pa na dlani. Naj tudi tebi uspe. Aja, s kisom za vlaganje si daješ gor manj dni. Mislim, da sem navadnega dajala 10 dni, tega za vlaganje pa lahko samo 5. Saj boš videla, kako jo razžira.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 14:45:11   
Pikabu
Aja, glede polžev nisem nič komentirala. So mene tudi prepričevali, da naj si s tem mažem, pa mami jih je prav iskala, da bi se, pa nisem hotela. Mi je bilo preveč nagravžno. Za kredo sem pa tudi slišala, da pomaga.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 14:54:54   
Jessy
Hehehe...jaz sem polže prejle raje nesla v travo. Mi je tako nagnusno. Dokler smo samo govorili o polžih, mi je bilo čist ok, zdaj, ko so bili pa tu, so se mi pa gabili. Bljak....

A te kisove obloge si puščala le čez noč?

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 15:42:32   
Pikabu
Ja, le čez noč, čez dan pa na zraku. Poročaj o uspehu. user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 19:07:51   
Felicita
za bradavice pomaga menda črni mleček. al pa čebula (se jo položi na bradavico, zavije in pusti čez noč...).
Jest sm svojih 24 na palcih obeh nog (ble so ena pri drugi - obup) odstranila z 'mazilom za korja očesa', ki se ga je naneslo s čopičom, smrdelo je pa po razredčilu za barve. no, sicer je trajalo nekaj časa, ampak so šle in se niso nazaj pojavile.
Drugač je pa moji sestri pomagalo olje čajevca v kombinaciji z morjem in soncem.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 20:04:59   
Jessy
Koliko idej ste mi dale! user posted image user posted image user posted image

Najprej se lotim Pikabujine ideje. Sem že kupila kis in zvečer se podam v boje! user posted image

Če mi po 14-ih dnevih ne uspe, bom sprobala kaj drugega. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: virusne bradavice in polž lazar
21.6.2008 11:35:13   
Jessy
Da poročam, kaj se je zgodilo čez noč. Vse bradavice sem obložila z vato pomočeno v kis za vlaganje, zalepila in proti jutru že čutila eno tako pikajočo bolečino, kar mi je dalo vedeti, da se nekaj vendarle dogaja. Zjutraj sem odlepila in zagledala, da so se skoraj v vseh bradavicah pojavile črne pike, kar vem, da je dobro, pa vse so pobledele. user posted image
Edino, kar bom morala paziti je, da bo kis res samo na bradavici. Danes na to nisem bila preveč pazljiva in sem nekje imela kis tudi na koži, tako da je zdaj vsa valovita. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: virusne bradavice in polž lazar
23.6.2008 14:54:25   
Jessy
Pikabu!!!

Današnja noč je bila tretja po vrsti, ko sem si dala na bradavice kisove obkladke. Nastala je ena težava. Rezala sem zelo majhne koščke vatke, da sem res le bradavico pokrila, vendar je nekaj kisa očitno steklo iz vatke po drugi koži, zdaj imam pa kar malce osmojeno kožo. Si ti tudi imela tako?
Pa še nekaj me zanima....ali so ti bradavice odpadle ali izginile?

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: virusne bradavice in polž lazar
23.6.2008 15:08:35   
lutka
Tudi jaz sem imela pred dvema mesecema težave z bradavico in to čisto ob nohtu user posted image user posted image . Sem dobila že napotnico za žganje, potem pa sem nekje prebrala , da Virolax pomaga. Redno sem se mazala z njim cca.10 dni 2X na dan in bradavice ni več user posted image user posted image .


lp  

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: virusne bradavice in polž lazar
24.6.2008 18:05:06   
citrončica
Jaz sem eno odstranila z mazilom iz lekarne-tisto na čopiček, druga ni hotela stran s tem,
v lekarni sem hotela kupit tisto za zmrzovat,pa mi niso hotle dat, ker jo imam na bradi in po obrazu je nevarno to delat, in zdaj sem dobila fige, baje s tistim belim mlečkom mažeš,ko jo odtrgaš, preden je zrela?!?, to sem že prej slišala pa tudi v lekarni mi je svetovala,žkatera pozna to??

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: virusne bradavice in polž lazar
24.6.2008 20:51:06   
mojsoncek
Jaz pa sem jo odstranila z navadno kredo. Nastrgala kredo, nekajkrat namazala in kar naenkrat je ni bilo vec.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?