|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: virusne bradavice in polž lazar
25.6.2008 10:26:11   
Jessy
Meni so bradavice že popadale stran, oz. sem si jih potrgala stran. user posted image  Zdaj pa še z Virolexom mažem. Ostale so mi le še 4, katerih se še nisem dotaknila s kisom. Bom zdaj najprej počakala, da vidim, kako je s temi, ki so šle stran in če se ne bodo pojavile, bom šeo stale štiri posmodila s kisom. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
25.6.2008 10:31:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: virusne bradavice in polž lazar
25.6.2008 10:45:56   
Pikabu
Jessy, oprosti, ker nisem odgovorila, sem šele zdaj videla. Super, da so ti šle stran.user posted image user posted image user posted image user posted image Glede kože okoli se ne spomnim, ampak zdaj se sigurno nič ne pozna. Če imaš možnost, se pojdi za en dan še v Čateške namočit, pa se jih boš dokončno znebila. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: virusne bradavice in polž lazar
25.6.2008 10:47:35   
al1*
Rastlina je verjetno krvavi mlečnik, če deluje pa ne vem.

http://www.trebnik.com/zelisca/krvavi_mlecnik.php

Našemu tamalemu tudi ni pomagalo zamrzovanje, še najbolj učinkovit je bil Marquart - tinktura, ki jo prodajajo v Avstriji. Po uporabi te tinkture se mu bradavice niso več ponovile, pred tem pa smo bili redni gosti pri dermatologu.


_____________________________

lp


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: virusne bradavice in polž lazar
25.6.2008 14:35:28   
Jessy
Pikabu, kaj imajo Čatežke kakšno posebno sestavino, da pomagajo pri bradavicah? user posted image  Konec julija imam sicer možnost, da se grem čez vikend malce namočiti. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: virusne bradavice in polž lazar
26.6.2008 13:10:10   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Pikabu, kaj imajo Čatežke kakšno posebno sestavino, da pomagajo pri bradavicah? user posted image Konec julija imam sicer možnost, da se grem čez vikend malce namočiti. user posted image


To ne vem, ampak mi smo šli po mojem namakanju s kisom tja in je dokončno vse odpadlo stran. user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: virusne bradavice in polž lazar
29.6.2008 17:54:19   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

Jaz pa sem jo odstranila z navadno kredo. Nastrgala kredo, nekajkrat namazala in kar naenkrat je ni bilo vec.


s sokom od fig mi je šla približno 1/2 stran, a je okrog nje,kot bi bila požgana koža, čisto vneto, v živo, upam da se hitro zaceli,ko je sredi brade,
bom poskusila ostanek res kar z kredo namazat,koliko časa si pa to mazala??

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: virusne bradavice in polž lazar
18.7.2008 19:43:39   
citrončica
Evo, sem do zdaj mazala s kredo, vsaj 1x na dan oz.vedno,ko sem se spomnila, pa je ostala enaka-izgleda bo edino dermatolog še lahko pomagal, če bouser posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: virusne bradavice in polž lazar
18.7.2008 20:18:42   
Jessy
Citrončica, probaj z alkoholnim kisom (tistim za vlaganje). Jaz sem si vsak večer dala gor vatko, namočeno s kisom, si zalepila in pustila čez noč. Po tretji noči sem bradavice že lahko odstranila. Od 17-ih bradavic, ki sem jih imela na rokah, mi jih je ostalo še 4, ki pa so zelo majhne.

< Sporočilo je popravil Jessy -- 18.7.2008 20:19:23 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.7.2008 14:15:24   
citrončica
Hvala, bom še to probala, kar s tem belim, za vlaganje, neuser posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.7.2008 20:39:24   
Eca
Jaz sem tudi ena izmed nesrečnic....pred leti so se mi naredile 3 na podplatih in sem jih spravila dol s kredo....samo je šlo zelo počasi (verjetno večje kot so, dalj časa traja, da se jih rešiš). Skratka 2 meseca krede (zjutraj in zvečer , prelepljena s flajštrom).  Potem je bilo nekaj let mir in pred 2 letoma se zopet nabohotijo tokrat 17 komadov na obeh podplatih. Ker sem bila noseča, ni prišla v poštev nobena kemija. Pa sem spet probala s kredo....4 mesece in nisem spravila nobene dol. Na žalost so se še dodatno razmnožile. Ena me je začelo tako bolet, da sem komaj hodila. Potem sem se naročila k dermatologu. Diagnoza: največ 10x žganje in potem operativni poseg, če ne bo šlo drugače. Poleg žganja mi je predpisala Marquart (iz Avstrije). Vsak  mesec sem  imela eno žganje in potem vsake 3 dni sem mazala z Marquartom  do naslednjega žganja.  Po 6  žganjih sem se jih rešila. Aja....pa še to. Zakaj se  ponovijo. Ker so virusne in ker se  "zaredijo" v naših čevljih. Torej je treba vse čevlje  redno  razkuževat ali čevlje proč vrečtuser posted image .
Meni so se sedaj po parih mesecih spet naredile ene 4  na istih mestih (čevlje sem bolj slabo razkužilauser posted image ), vendar  "mirujejo". Se moram en dan zraven spravit in jih spet z Marquartom namazat. Glede na velikost bodo šle dol v 14 dnevih.
Sicer pa ima moja mama stalno neke recepte za odstranjevanje, ki pa žal pri njej niso učinkoviti, ker ne razkuži čevljev. Rekla je, da pomaga njej česen - strt in prelepljen čez noč na bradavici, potem zjutraj prva  tvoja slina iz ust namazana na bradavico.....jaz tega nisem nič preizkusila.
Glede žganja - imam nizki prag bolečine, pa je bilo vedno za preživet. Edino zadnje žganje je bilo res žganje, ker mi je dermatologinja požgala zraven še zdravo kožo in sem imela prave opekline. 2 dni nisem mogla stopit na nogeuser posted image . Dobila sem prave mehurje. Pomagala sem si malo z Aloe Vera gelom...je fajn hladilo opekline.

Glede toplic - super ideja za dobit nove bradavice ali pa celo kakšne gliviceuser posted image . Svetujem nujno uporabo natikač, ko se sprehajate okoli bazena.

Evo, še moja izkušnja, če bo le kateri v pomoč.

Lp, Eca



_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.7.2008 20:36:14   
Felicita
Eca, večina virusov ne preživi zunaj celic (na suhem) več kot pol ure, vključno z 'bradavičnimi' virusi. jaz ne poznam nikogar, ki bi si razkuževal čevlje, pa se nas je že kar precej uspešno znebila bradavic.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: virusne bradavice in polž lazar
21.7.2008 8:49:11   
Eca
Za razkuževanje čevljev mi je rekla dermatologinja in ni na mojem zelniku zraslo. To da ne preživijo na "suhem" se jaz ne bi strinjala, spoh če sklepam po sebi. Moja mama jih je meni in mojemu možu "podarila" v copatih. Ko pride k nam ima enkarat male in enkrat velike copate....potem pa če slučajno nimaš nogavic na nogahuser posted image in obuješ te copate....user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz strogo obuvam samo en par copat, ki ga ne posojam obiskom.


Eca

< Sporočilo je popravil Eca -- 21.7.2008 8:50:03 >


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: virusne bradavice in polž lazar
21.7.2008 15:21:13   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: citrončica

Hvala, bom še to probala, kar s tem belim, za vlaganje, neuser posted image


Ja, ta prozorni bo ta prav!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: virusne bradavice in polž lazar
21.7.2008 16:12:02   
citrončica
Sem imela že 2 noči zdaj gor, kar v obliž sem si luknjico z luknjačem naredila in ga nalepila tako, da je bradavica skozi luknjico gledalauser posted image ,gor pa vatko s kisom in z mikroporjem prlepila,mam le na bradi, pa je zoprnouser posted image , malo manjša je, pa malo temnejša, bomo videli, kaj bo ratalo!!user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: virusne bradavice in polž lazar
21.7.2008 20:32:48   
Jessy
Citrončica, super si se znašla, da si zaščitila kožeo okrog bradavice. Jaz sem si s tistimi, ki so mi ostale, prav fajn osmodila kožo okrog njih, tako da moram zdaj pustiti pri miru, da se koža obnovi. Po moje bom šele septembra začela še z zadnjimi odstranitvami.
To, da ti postaja temna je super znak. Boš vidla, da bo prav črna postala in tisto, kar bo črno, se bo začelo kar sušiti. Morda boš mogla kak večer več narediti, če je večja, da bo šla cela stran. Le poročaj, kako bo šlo naprej!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: virusne bradavice in polž lazar
22.7.2008 17:46:11   
citrončica
Danes je čisto črno, a žal se celo področje pod obližem lušči je je malo potemnelo, na srečo je bil mali okrogel obliž,zdaj bomo videli, če so se "posmodile" tudi korenine, kaj bo zdajuser posted image user posted image ...bradavice trenutni ni...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: virusne bradavice in polž lazar
22.7.2008 18:59:43   
Jessy
Če se lušči, je to super. Jaz sem kar spraskala vse dol. Je šlo ven brez rane. Probaj.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: virusne bradavice in polž lazar
22.7.2008 19:51:04   
citrončica
Praskam že celo popoldneuser posted image user posted image ...

pa ne upam preveč v živo, bom mela jutri brado,kot bi bila na frontiuser posted image user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: virusne bradavice in polž lazar
22.7.2008 21:42:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Jaz sem jih pa spravila s kisom.


jz nekatere tudi in sicer z jabolčnim. Na isti način kot Pikabu.

Sem pa imela na palcu na roki dve trdovratni, vsaj 7 let sta bili stari - ti dve pa ni odstranil noben vrag user posted image , vse dokler mi ni soseda dala nekaj malega neke zelenkaste kreme, ki je dišala po zeliščih. Vprašala sem jo, kaj je zaena krema pa je rekla: ne sprašuj, samo maži. Ko ti bo pomagala ti bom povedala kaj je to zaena krema, prej pa ne, ker se boš smejala in ne boš verjela..Ok, sem se pridno mazala vsak večer preden sem šla spat. Bradavici sta bili iz dneva v dan manjši, dokler nista v 1 mesecu obe izginili. Potem se mi je začela delat ena bradavica na veki in sem brž začela mazat - v 14 dneh ne duha ne sluha o bradavici...Ok, vprašam sosedo, kaj je to zaena čudežna krema, ker sem sprobala ama vse - tut polže, pa ni šlo...Pa mi pove, da je to krema, s katero kmetje mažejo kravja vimena, ko se le ta od molže z molznimi stroji vnamejo.

Tko da...krema za kravja vimena mi je pomagalauser posted image user posted image Aja, kupi se jo v kmetijski zadrugi, pol litra je najmanjša dozauser posted image . Pozabila sem kako se imenuje.

(odgovor članu Pikabu)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: virusne bradavice in polž lazar
23.7.2008 9:11:03   
andrej77
Punce, nasvet rabim! Imamo počitnikarja pri nas, ki ima polne noge tega hudiča, smo tle prebrali tole super temouser posted image user posted image user posted image in po par dneh namakanja s kisom so bradavice črne. Kaj zdaj? Ene jo celo bolijouser posted image A moramo zdaj kaj stran trgat ali kaj je treba naredit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: virusne bradavice in polž lazar
23.7.2008 10:23:37   
Jessy
Ja, res je, da nekatere tudi bolijo. Jaz sem bila tolk sitna, da sem jih spraskala ven, ko so bile fejst crne. Verjetno pa bodo same odpadle tudi brez praskanja.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: virusne bradavice in polž lazar
24.7.2008 18:34:10   
citrončica
Izgleda, da je moja bradavica res končno izginilauser posted image user posted image , imam še suho kožo po bradi, kar malo se še lušči, a kot čutim je ni več, upam, da ne zraste nazaj no!!
Tale kis je res močna in učinkovita zadeva,kot kaže, hvala za nasvet!!user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: virusne bradavice in polž lazar
28.7.2008 15:16:06   
Jessy
Super, citrončica!!!user posted image user posted image Tudi jaz upam, da so pocrkale v celoti in jih ne bo več nazaj! Drugače naj se kar pazijo kisa, ki jih bo spet fental! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: virusne bradavice in polž lazar
29.7.2008 21:38:22   
Anonimen
A pa je imela katera od vas bradavice "vdrte" v kozo ali to vse govorite o izbocenih? Meni je na roki odpadla po prvem zamrzovanju, drug teden imam pa spet za podplate. Zdaj mi je ful zrastla ena med prstoma na nogi in je ful zoprno user posted image Mi je pa pedikerka zadnjic ful dobro zrihtala in sta dve ful manjsi.

Da vidim, cesa se bom lotila user posted image Kaksna pa je ta tinktura? A se dobi na recept ali v prosti prodaji?

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?