|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 9:54:26   
tejkaz
Joj, sem pozabila - Ryssa, čestitke ob diplomi!!

Dojenč, dobro tole z nastavljanjem predmetov. Bi lahko vsaj dokazala da se ne namišljam. Pa nič ne razumem napak - jaz bi vsaki privoščila takšno nosečnost, sam vem da je to nemogoče. Upam samo, da zaradi dobre nosečnosti ne bom imela hudega poroda ali pa kakšnih komlikacij. Sem se takrat full prestrašila ko sem alergijo dobila. Sem v podzavesti mislila da je to ziher tista slaba stran, ker pač ne more biti vse dobro.

Še dve slikici z Bohinjskega jezera. Iz izvira Kamniške Bistrice nimamo slik, ker smo fotoaparat doma pozabili.

user posted image
user posted image

Zdaj pa čisto zares likat.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 10:04:30   
Maja T.
Aja, glede pranja glave pa so ravno zadnjič na naši MŠ rekli, da naj na to trapasto vražo pozabimo in če nam paše, si lahko vsak dan po porodu peremo lase.


Gajka user posted image user posted image user posted image , če bo porod potekal ok in bom jaz po tem ok, si bom glavo sigurno prala, me masni lasje delajo nervozno.
Za dioptrijo ti žal ne znam odgovoriti, edino kaj sem prebrala, da lahko imaš zaradi tega CR user posted image

Tejkaz kakoooooooo cart je Evica user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 11:38:55   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Zdaj pa zbiram voljo, da prebarvam posteljico. Pošmirglana je že, barvo tudi imam, samo voljo sem pozabila nabavit! user posted image   

A katera ve, kako je kaj z naravnim porodom, če imaš visoko dioptrijo? Zaradi neke možnosti o odstopanju mrežnice zaradi pritiskanja... user posted image


Jaz sem tudi košek prebarvala v petek. Sicer bi moral to narediti dragi, ampak ga čakam že od prvega poroda in ker še zdaj ni bilo nič, jaz sem se pa zamislila da ga bom polepšala sem to naredila sama. Zdaj se suši na balkonu jaz ga pa hodim gledat.

Glede poroda, jaz imam visoko dioptrijo,in sem bila v prvi nosečnosti pri svojem oftalmologu zaradi tega,ker sem tudi slišala da je pri visoki dioptriji velikokrat potreben carski rez (nosečnice pač vse slišimo). Pa mi je dr. rekel da carski rez so včasih delali kar avtomatsko, zdaj pa tega ne delajo več ker obstajajo druge metode lajšanja bolečine, kot npr. EA in da je vsak naravni ali z EA porod še vedno boljši kot carski rez. Res pa je da moraš paziti na oči po porodu,predvsem dokler dojiš, ker bi naj bile takrat oči občutljive. To je bil njegov nasvet in jaz sem se tega držala, 1 mesec po porodu nisem gledala TV ali brala, pa tudi potem ko sem dojila sem gledala da je bilo tega čiim manj. Upam da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 11:48:24   
Erin
Daaaaaaaaan...

Uf kako je vroče...se bom danes res kar notri skrivala, zvečer bi šla pa noge namakat v Blejsko jezero...me mika it nekam ob vodo sedet že nekaj dni... Se pa nekateri že kopajo v njem- imam menda že 21 stopinj.No jaz lahko o tem samo sanjamuser posted image
Maja T. - daj povej mi-si že dobila vozek...vem da je trajalo zelo dolgo samo da bi ga dobila pa tudi nisi nič pisalauser posted image ...
aradej - se mi je zdelo, ko si ponujala tortico da si praznovala samo sem pozabila vprašatuser posted image Vse najbooooooljšeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Gajka - naravni porod(če  imaš visoko dioptrijo) sem jaz slišala da ne priporočajo ampak svetujejo uporabo EA, so pa to omenili in v MŠ in v P na predavanju za EA.
MATEJKA_-ne vem kako naj bi zgledalo če ti odteče voda med tuširanjem ali v vodi, em pa to vprašala babico in mi je rekla da opaziš zato ker redko izteče v samo enem delu, da to vidimo le v filmih. Voda naj bi iztekala počasi in naj bi jo zagotovo opazile, potem pa samo v avto pa menda noge v luft in v P.user posted image

Sedaj si grem pa user posted image skuhat...je še nisem pila...


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 11:58:28   
Erin
Glede mojih oblačil za iz P - če bo vroče bom gotovo imela kratko majico, spodaj pa široke hlače  (če bodo sploh do takrat še katere širokeuser posted image user posted image user posted image ) da ne bo spodaj preveč pihalo in bodo držale vložke - jaz sem si jih že kupila 1 paket-vir 80, ki jih najbolj priporočajo ker  so najbolj naravni.  No pa seveda bom imela modrček da bo mlekarno pokonci držal in pa blazinice za bradavice da ne bom mokra.
Glavo si bom poskušala umiti vsakič preden grem na GP (za vsak slučaj če sledi"akcija") oz ko se bodo začeli popadki in preden bom odšla v P,  in bom poskusila zdržat vsaj 1 teden po porodu da si je nebi umila...ker pa imam lase skoraj do riti me bo že fajn matralo in srbelo vse skupaj... Itak pa če bo lepo vreme se bodo lasje hitro sušili, na prepih pa ne bom hodila da se nebi prehladila ali pa z mokrimi da bi ven šla tudi ne.
Glede branja bom grešila samo tukaj na RR da vas bom lahko spremljala, navijala, čestitala in do konca urejala seznamček, Tv pa mislim da ne bo toliko aktualen, fuzbala bo pa do takrat že konecuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 12:16:02   
naty13
Tejka za tobogan velja. Vi kar pridire. A bomo potem mi prvi, ki nas boste obiskali, ko boste tapravi Gorenjci. user posted image  Z Evo jima bo pa šlo skupaj, ker sta oba navihančka. user posted image  Je pa pravi cukerček Eva. user posted image  Pa zelo velika za punčko. user posted image

Erin saj mislim, da bomo kar vse grešile z branjem le na RR. user posted image user posted image user posted image  Matr tale odvisnost. Kako bomo v P zdržale brez RR-a. user posted image user posted image user posted image  Tudi jaz sem prejšni teden kupila tri paketke vir80. Drugi ne pridejo v poštev. Sem dala po enem mesecu Always naravne, ker sem imela čist mal krvi, tolk da je bilo treba met vložek, pa se ni obneslo, me je peklo, vse je bilo nekam plastično. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 12:30:07   
bella02
Joj, ta bedna vročina user posted image user posted image user posted image . Komaj pol dneva je mimo, pa imam že otekle noge. Sem si nekaj pripravljala za izpit na računalniku, pa mal vmes pokukala na RR (ne, kje pa, jest sploh nisem odvisna od tega user posted image user posted image user posted image ). Je pa vsaj ena dobra stran te odvisnosti: ne škodi zdravju in ne redi user posted image user posted image user posted image . Aja, sej sploh ne vem, če se mi bo uspelo pripraviti na izpit, pač ni volje user posted image .

vložki: ja, najbolš so Vir 80, jih moram še kupit. Drugače imam tud jaz always, samo po porodu mi niso odgovarjale.

naty in tejkaz, kaj ko bi Kranj malo približali Ljubljani? user posted image user posted image user posted image

katja, smo v pričakovanju, da te slišimo user posted image user posted image user posted image

Punce, v senco in noge gor!!!

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 12:38:27   
Ryssa
Hojla!

Hvala vsem za čestitke user posted image Res je fajn da sem konec. Če se ne motim ima ta teden tudi Tamy30 zagovor? Vso srečo ti želim, pa čim manj treme, ker ni tak grozno kot zgleda user posted image

Mene tudi neka čudna čistilna mrzlica daje, vsak dan nekaj pospravljam. S pranjem stvari za dojenčka pa še nisem začela, bom pa mogla kmalu.

Zadnje dni čutim brce drugače. Kot da bi se mali obrnil user posted image Brce so manj intenzivne, čutim pa jih čisto spodaj, pa kolca tudi spodaj, prej je pa nekje pri popku. A še kateri čisto v sramni kosti kolca?

A vaši dragi poskusijo dati glavo na trebuh, da bi slišali bitje srčka? Zadnjič je bilo to omenjeno v enem filmčku, ki se je predvajal na National Geographic - In the womb, pa je moj poskusil in baje sliši srčka user posted image

Včeraj se mi je pa zgodila ena zeeelo neprijetna stvar. Sem imela srečo da me ogromen pes ni napadel. Eni idiotski sosedi (ne morem druga reči) imajo prostega psa, kateri je že večkrat napadel. Še sreča da je bil na sprehodu moj zraven, da me je lahko ubranil, drugače ne vem kako bi se končalo. Groza, še iz hiše ne morem. Najhuje je pa to da se na smrt bojim velikih psov, tak da si lahko predstavljate ves stres, ki sem ga doživela. Se sploh ne smem spomnit.

tejkaz kak je luštkana Evica user posted image


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:05:26   
Vilika
Hooj punce!

Danes sem pa napolnila 32 teden, uuaaauuu kako daleč smo že user posted image .

Drugače pa priznam da mi je počasi že težko prenašati vse nosečniške težave, pa še skoraj 2 meseca jih moram.
- Vroče mi je kot psu.
- Zatekam in sem popolnima podobna buhtlju - ko hodim čutim stopala kot blazine..., prsti na rokah so kot zelo debeli čevapčiči. Sama sebi se ne morem načuditi kako sem lahko tako napihnjena.
-Poleg tega se počutim težko kot slon, koamj se premikam, prepogibam, zdaj so me še kolena začela malo zavrkavati (mislim da od vse te teže.
-Pa še fuuuul sem zaspana, nonstop - a je še s katero tako? Okoli 12ih me daje za znoret, postanem kar pijana od zaspanosti.

Med vikendom sem bila s starši na morju  user posted image . Noro sem si želela morskega zraka in čofotanja. Ampak moram priznati  - 2 dni mi je bilo čez glavo dovolj vsega.
Sploh se ne poznam, jaz ki obožujem morje, sem komaj čakala odhod domov. Ubilajska je tista vročina, do prikolice sem s plaže komaj prilezla v hrib...

No, sem pa v soboto 2x v nedeljo pa 3x zaplavala user posted image , čeprav voda ni ravno topla - tam okoli 21 ali 22 stopinj je bilo... V vodi sem se res počutila lahkotno in fajn. Za kratek čas sem se tudi posončkala potem pa v senco in počivat...

_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:05:27   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: bella02


naty in tejkaz, kaj ko bi Kranj malo približali Ljubljani? user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:08:42   
Erin
Katere Vir80 pa ste kupile? Modre ali roza? Jaz sem nature normal plus, samo piše da porodnicam priporočajo nature super...
.. jih je en kup...user posted image

http://www.tosama.si/index.php?ndx=13&pid=13&id=14&cmd=lst&t=

ryssa - jaz bi na tvojem mestu tega soseda prijavila. Če je popadljiv se ne sme prosto gibatuser posted image Kako sem jezna na take brezbrižne lastnike...njemu itak ne bodo user posted image nič narediliuser posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:12:51   
Erin
Oooooooooo Vilika kako sem ti fouš...user posted image Jaz bi tudi v morje skočila...samo za minutko...se mi že blede od želje po kopanjuuser posted image
Jaz sem bila prejšnje dni tudi cele dni zaspana (ko je padal dež), sedaj ko je vroče pa mi sploh ni do tega da bi se ulegla in splala..mogoče nekje na morju na obali pod user posted image user posted image pa smo spet pri vodiuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:20:37   
dojenč
ryssa-tudi jaz se strinjam z erin kaj se tičeuser posted image .je že res da pes ni nič kriv ampak lastnik, kjti če bi ga imel lepo na povodcu, in z nagobčniku, bi bilo vse vredu, ampak zdaj si ti imela sreco druga user posted image  ali pa user posted image  pa je ne bo imel.kaj pa bo potem?to kaj se zdaj dogaja z zdravnico ki je imela 2 psa rotvajlerja pa sta napadla, eneda(ne dolgo nazaj je pisalo v novicah)user posted image pa čakata na usmrtitev.povej lepo temu sosedu, da se ti ne zdi prav če je pes napadalen da ga prosto sprehaja, zato pa naj gre z njim nekam na samo gozd ali travnik, kjer ne bo nihce v nevarnosti.
samo da je se vse dobro končalo.

VILIKA-ti mene opisuješuser posted image user posted image .groza.tudi jaz si želim da bi se ze resla,ampak veeeno se na bodo  nasi user posted image  lepo na varnem.joj je vroče.

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:21:32   
dojenč
aja, vse ki ste praznovale rojstni dan -VSEEEEEEEEEEEEEEEEE NAJ NAJ
vse ki ste imele izpite, zagovore,...PRAV TAKO, VSE NAJ NAJ

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:21:53   
Erin

user posted image  user posted image user posted image

                          ~  115 nosečk ~
user posted image PDP

Ime
(št.user posted image , spol-št.,-imeuser posted image ) starost, kraj roj.user posted image /+kg
------------------------------------------------

user posted image 28.07.

~ Gajka (1.user posted image user posted image ) 28.let  CE/ +9 kg

user posted image 30.07.

~ Muklla (1.user posted image user posted image Špela)  +10 kg

user posted image 31.07.

~ PABLO (2.user posted image user posted image ) 33.let  CE  

user posted image 01.08.

~ Erin (1.user posted image user posted image ) 26.let  Jesenice/ +13 kg
~ ozziebo (2.user posted image user posted image ) 33.let +9 kg
~
ankhesenpaaten
~ cinca marinca (2.user posted image ) 

user posted image 02.08.

~ izabella08 (1.user posted image  user posted image ) 27.let +7 kg
~ Nevaeva (1.user posted image user posted image ) 28.let  LJ/ +8 kg
~ arait (1.user posted image user posted image ) 26.let  LJ/  +1 kg
~ Tato (user posted image Jaka) 28.let +10 kg

user posted image 03.08.

~ lana78
(1.user posted image user posted image ) 29.let Šempeter
~ mkj
(1.user posted image user posted image ) 26.let  LJ

user posted image 04.08.

~ dojenč (1.user posted image  user posted image Žana) 21.let Ptuj/ +13,5 kg
~ bella02 (2.user posted image  user posted image   ) 29.let +12 kg
~ bavc
~ nyna84
(2.user posted image user posted image )
25.let Šem. pri Gorici/ +8,5 kg


user posted image 05.08.

~ sayuri
(2.user posted image user posted image  
user posted image Lovro & Zara) 32.let  PO/ +13 kg
~ cebrca
(1.user posted image user posted image Erika/Klemen,Kristjan) 31.let LJ/ +15 kg
~ m@j@
(2.user posted image user posted image ) 27.let  LJ 

~ Odette (3.user posted image user posted image ) 32.let Jesenice/ +5 kg
~ mishel (1.user posted image  user posted image ) 24.let CE/ +6 kg
~ katjakoc

user posted image 06.08.

~ arsha (user posted image Isabela) PO
~ karmen83
(1.user posted image user posted image ) Ptuj/MB/ +2,5 kg

~ sonce84 (1.user posted image user posted image ) 23.let  MS/ +1 kg
~ kaja02 (3.user posted image  user posted image Leja) CE/ +15kg

user posted image 08.08.

~ Maja T.(1.user posted image user posted image Nuša/Zara) 34.let  MB/ +14 kg
~ PikaPola34 (2.user posted image user posted image )
~ simona2
(2.user posted image user posted image ) LJ


user posted image 10.08.

~ maartinca
(2.user posted image user posted image ) +8 kg
~ Arašida
(1.user posted image user posted image ) 24.let
~ *zvezdica*
(2.user posted image user posted image )
30.let


user posted image 11.08.

~ ANA_P (1. user posted image Tai) 29.let  +13 kg
~ bili1
(1.user posted image user posted image ) 28.let +4 kg
~ miškolinček
(2.user posted image  user posted image ) 29.let Jesenice/ +4,5 kg
~ iva77
(3.user posted image user posted image ) 30.let  KR/ +8 kg


user posted image 12.08.

~ LenaG
(user posted image ) MB/ +10 kg
~ daja27
(user posted image Leon) +10 kg
~ sonjaa
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ kat007
(1.user posted image ) 28.let
~ K_a_t_j_a (1.user posted image  user posted image ) 23.let  CE/ +6 kg

user posted image 13.08.

~ buhtlčk
(1.user posted image  user posted image ) 31.let  Jesenice/ +18 kg
~ meeryana
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ žanneža (3.user posted image  user posted image Lana) 35.let CE/ +8 kg

~ Tamy30 (1.user posted image user posted image ) 30.let  +19 kg
~ suzili
(1.user posted image user posted image  user posted image ) 28.let +16 kg


user posted image 14.08.

~ naty13 (2. user posted image user posted image Jošt) 23.let  KR/ +8 kg
~ iskanje (1.user posted image  user posted image ) 25.let PO
~ anita goitan (1.user posted image user posted image ) 30.let +9 kg
~ m_m
(2. user posted image ) 26.let


user posted image 15.08.

~ košuta (1.user posted image user posted image ) 25.let  CE/ +6 kg
~ MATEJKA_(user posted image ) 27.let MB/ +11 kg
~ Ninaaa
(1.user posted image user posted image )
29.let
  LJ/ +2 kg

user posted image 16.08.

~ mbrume6 (3.user posted image user posted image )

user posted image 17.08.

~ buruolan (1.user posted image  user posted image ) 27.let  LJ/ +6 kg
~ nateja (1.user posted image user posted image Luka) 28.let
~ erta
(1.user posted image  user posted image )
28.let +8 kg
~ ena_mici
(2.user posted image )
~ Jelenche (3.user posted image user posted image Katarina) 27.let LJ/ +6 kg

user posted image 18.08.

~ Vilika (1.user posted image user posted image ) 27.let LJ/ +13 kg
~ Neža7 (2.user posted image  user posted image Neža/Aleš) 27.let  CE/ -15 kg
~ anaya (1.user posted image  user posted image Alina/Lucas) 27.let  MB/ +8 kg
~ tejkaz (2. user posted image  user posted image ) 24.let  LJ/ +2,5 kg
~ astrea (1.user posted image user posted image Tine) 30.let  +12,5 kg
~ Višnja (2.user posted image user posted image )
~ BOJTKA (1.user posted image user posted image ) 25.let  Trbovlje
~ dar10 (1.user posted image user posted image ) 27.let LJ/ +10 kg
~ čipka
(1.user posted image  user posted image ) 25.let PO/ +14 kg
~ Arany
(1.user posted image user posted image ) 32.let CE/ +6 kg
~ Tinka14
(user posted image Nejc) 27.let +7 kg

~ mee (1.user posted image  user posted image )
~ KRNEKDO


user posted image 19.08.

~ maya maya (1.user posted image ) 25.let  PO

user posted image 20.08.

~ nell
(1.user posted image user posted image Tibor/Tit) 28.let CE/ +11 kg
~ uskaa
(user posted image )
~ srecka30
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ Ariella
(1.user posted image user posted image ) 31.let
~ TINA0100 (2.user posted image )
~ betty (1.user posted image user posted image ) +10 kg

user posted image 21.08.

~ matejchi (2.user posted image  user posted image ) 29.let MB
~ bambi14 (1.user posted image user posted image Ela) 28.let  +10 kg
~ soncek3
(1.user posted image user posted image ) 30.let  NM/ +7 kg
~ bibika24 


user posted image 22.08.

~ lana777 (1.user posted image user posted image ) 30.let  CE
~ NJINJA (1.user posted image user posted image ) 28.let Lj/Po
~ sandra123
(2.user posted image user posted image  user posted image Taja & Teja) 30.let CE/ +8 kg
~ renatka  (1.user posted image user posted image ) 28.let MB/ +8 kg
~ majah (1.user posted image  user posted image ) 28.let  LJ/ +7 kg
~ andrejaboris (2.user posted image  user posted image ) 27.let +7 kg


user posted image 23.08.
~ petrushka
(1.user posted image  user posted image ) 22.let LJ
~ Krysia (1. user posted image ) 31.let   LJ/ +7,5 kg

user posted image 24.08.

~ Ryssa (1.user posted image user posted image Lan) 21.let CE/ +10 kg
~ Manika
(2.user posted image user posted image ) 24.let  -4 kg

~ Julija08 (1.user posted image  user posted image Tristan) 27.let KR/ +8 kg
~ karmar
(1.user posted image user posted image ) 29.let Šem. pri Gorici/ +9 kg
~ Amelia (1.user posted image  user posted image ) 32.let +12 kg
~ tatly
(1.user posted image  user posted image ) Ptuj/ +4 kg


user posted image 25.08.

~ LinaK(1.user posted image user posted image ) 25.let
~ clara23 (user posted image )
~ Barbarinha
(1.user posted image user posted image Luka) 28.let Ptuj/ +9 kg


user posted image 26.08.

~ krtek1 (2.user posted image user posted image ) 29.let +13 kg
~ ČebelicaMaja
(2.user posted image user posted image )


user posted image 27.08.

~ aradej (2. user posted image user posted image ) 26.let  CE/ +2 kg

user posted image 28.08.

~ URSKAP (user posted image ) 29.let +8 kg
~ pingo80
(1.user posted image user posted image ) 27.let  +6 kg
~ anonimnauser posted image (1.user posted image user posted image ) Ptuj/ +15 kg

user posted image 29.08.

~ vika1
(5.user posted image  user posted image Vana Pia) 33.let MS/ +15,5 kg
~ Zoja Miša
(1.user posted image user posted image ) 31.let LJ/ +12,5 kg

user posted image 03.09.

~ cicmic (2.user posted image user posted image ) 31.let 3 kg

user posted image xx.08.

~ LEDO1974
(2.user posted image ) 36.let CE
~ pikicai
(user posted image )
~ Neja31

~ anonimna AJ

~ hubertina

Z nami so začeleuser posted image :
kind ladyuser posted image user posted image ,kajsicauser posted image user posted image ,urskajuser posted image ,mišuser posted image ,*nina*user posted image ,vebo user posted image , supermiskauser posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:22:18   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Katere Vir80 pa ste kupile? Modre ali roza? Jaz sem nature normal plus, samo piše da porodnicam priporočajo nature super...
.. jih je en kup...user posted image



Jaz sem kupila roza, tudi pri Nejcu sem mela roza in v KR porodnišnici imajo roza.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:22:38   
Erin

    user posted image SEZNAM GIN. PREGLEDOV user posted image
                         
24.6. - Maja T.
24.6. - cebrca
24.6. - aradej
24.6. - Košuta
26.6. - dar10
26.6. - renatka

26.6. - Ryssa
26.6. - PABLO
26.6. - pingo80
27.6. - miškolinček
27.6. - sandra123
27.6. - anonimna user posted image
27.6. - m@j@
27.6. - LinaK
30.6. - Nevaeva
30.6. - Tamy30
30.6. - URSKAP
30.6. - ozziebo
30.6. - maartinca

01.7. - vika1
01.7. - astrea
01.7. - dojenč
01.7. - tatly
01.7. - andrejaboris
02.7. - Erin
02.7. - kaja02
02.7. - gajka
03.7. - Neža7
03.7. - Julija08

03.7. - anaya
04.7. - Muklla
04.7. - Maja T.
07.7. - tejkaz
07.7. - bella02
07.7. - Zoja Miša
08.7. - buhtlčk
09.7. - betty
10.7. - Žanneža
10.7. - PABLO
10.7. - Krysia
11.7. - ANA_P
14.7. - bella02
15.7. - anita goitan

16.7. - naty13
16.7. - Vilika
17.7. - Erin
21.7. - PABLO
23.7. - MATEJKA_
23.7. - nell
24.7. - dojenč
01.8. - dojenč
06.8. - dojenč


   user posted image         


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI      user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:28:45   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Katere Vir80 pa ste kupile? Modre ali roza? Jaz sem nature normal plus, samo piše da porodnicam priporočajo nature super...
.. jih je en kup...user posted image

http://www.tosama.si/index.php?ndx=13&pid=13&id=14&cmd=lst&t=

ryssa - jaz bi na tvojem mestu tega soseda prijavila. Če je popadljiv se ne sme prosto gibatuser posted image Kako sem jezna na take brezbrižne lastnike...njemu itak ne bodo user posted image nič narediliuser posted image



Pri prvem porodu sem kupila vir 80, rozaste, kasneje sem poskusila tudi vir 90, pa se mi je vse lepilo na šive in tamalo. Pomembno je da so mehki in se ne lepijo na ...., sploh če imaš šive je to pomembno.

Zdaj bom pa kupila nekaj vir nature super(svetlozelene) , nekaj pa nature normal plus(svetlo modre) (vsakih 2 paket). Ti so trenutno najboljši, takšne imajo tudi v porodnišnici.
Takrat jih  v navadni trgovini niso še imeli, samo v kakšnih večjih centrih zdaj so pa povsod. So pa res fajni, se ne lepijo. Jaz sem takrat iskala takšne kot v porodnišnici, ker pa jih niso imeli sem vzela navadne vir80 tako kot vse ostale nosečnice.
So pa baje full cenejši v Tosamini trgovini v Domžalah, kjer dobiš tudi druge takšne stvari dosti bolj ugodno.
Pa za v prodnišnico jih ne potrebuješ, dobiš vse tam. ZA v porodnišnico potrebuješ samo obleke zase in za user posted image  za domov,pa stvari za osebno higieno, pa krema za bradavice zelo prav pride.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:29:30   
Vilika
Erin - jaz sem šla v DM in vzela prve VIR 80 ki sem jih zagledala - roza barve torej. Nisem vedela da jih je več user posted image

Sem se pozabila pohvalit - prejšnji teden v sredo sem tudi jaz nabavila skoraj vse za bebico in zame. Sva z mami hodili po BabyCentru 3 ure user posted image  in izbirali najboljše za našo malo žabico.
Manjkajo mi samo še brisače za po kopanju, pa kompletek za iz porodničnice. Punce kje ste pa ve te komletke kupovale? Ker meni ni bil noben lep - ne v BC, ne v Pikapolonici... edino pri Quelle sem enega videla.

Glede umivanja las po porodu - jaz mislim da si bom kar kmalu, po možnosti že v P. Ker ne želim z mastnimi lasmi strašiti okrog... pa še ob 'novem' dojenčku user posted image . Še dobro da ste povedala to za gledanje TVja in branje - nisem vedela. Sem pa ravno mislila kako bom litereturo o dojenčkih predelovala user posted image , pa je v vodo padlo.

_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:30:54   
tejkaz
Erin, Vir80 so samo roza. Modri so Vir90 ali pa ekstra.

Punce za začetek res raje kupite Vir80 roza, še posebno če boste šivane. Bo lep čas vse občutljivo tam doli in bo pasal en mehak naraven vložek. Bolj kot pa kakšen umeten Always. Sicer boste pa tako same uspele preveriti.

Naty, ja, verjetno boste prvi, ki jih bomo obiskali na Gorenjskem, ker drugih ne poznamo. Se že veselim tobogana user posted image Da je pa Eva velika, pa vsi govorijo. Za svoja leta je res velika. Večja kot kakšen fantek pri dveh letih. Pa nagajiva tudi user posted image

Cebrca, za jutri velja? Ob 8.30 imava podpis pogodbe, dlje kot do 10.00 ne bova v Kranju ker mora potem moj v službo. Potem sem pa fraj. Se vidiva?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:31:57   
miškolinček
Aja, pa toplo priporočam da vzamete s seboj kakšne Leibnez ali pa druge navadne piškote(čokoladnih se ne sme), če vas bo med obroki dajala lakota ali pa ponoči, ker od večerje pa do zajtrka je zeloooo dooolga. Sploh ker ponoči dojiš in si pač lačen.
To povem iz lastnih izkušenj, jaz sem bila grozno lačna pa so bili obroki popolnoma normalni samo presledek med njimi je prevelik.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:34:31   
miškolinček
Naty, kaj pa srečanje na Gorenjskem????? A je še aktualno, a še katero zanima??

Jaz ta vikend ne morem, 11.7. ali pa 12.7. pa lahko. Samo mislim da jih je večina za 11.7.


No punce, javite, kako in kaj!!

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 13:36:22   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

Aja, pa toplo priporočam da vzamete s seboj kakšne Leibnez ali pa druge navadne piškote(čokoladnih se ne sme), če vas bo med obroki dajala lakota ali pa ponoči, ker od večerje pa do zajtrka je zeloooo dooolga. Sploh ker ponoči dojiš in si pač lačen.
To povem iz lastnih izkušenj, jaz sem bila grozno lačna pa so bili obroki popolnoma normalni samo presledek med njimi je prevelik.user posted image user posted image user posted image


Pod to se še jaz podpišem.

Srečanje - ustreza mi 11.7. kot tudi 12.7.
11.7. še bolj, ker lahko pridem z Zojo Mišo.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 14:02:36   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Erin, Vir80 so samo roza. Modri so Vir90 ali pa ekstra.



Aja pa resuser posted image

No samo so teli modri in zeleni neki novi in jih tudi hvalijo (sem mislila da k njim tudi paše št 80user posted image ) pa se ne vem odločit katere naj...user posted image

Sedaj grem pa malo poležat, se mi tako vrti, gotovo je vročina spet kriva pa še maleg moram malo poštokat ker se danes še nič ni obračal in brcal....gotovo je tudi on ves len od vročine.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.6.2008 14:21:20   
Ryssa
Je moj šel včeraj potem jezen do sosedov in povedal svoje. Pa je lastnik rekel, da bo poskrbel za to - samo baje to vsakič reče. Če še samo enkrat vidim tega psa prostega, jih prijavim.
Ni hec to, kako pa bomo hodili na sprehod? S palico in pištolo user posted image

Vir80 sem si pa že dala na seznamček za kupit user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




markoskače markoskače
fhgghdfgjksdafg

Ali boste gladali tekmo Slovenija Rusija

da (40%)

ne (26%)

sigurno (4%)

sigurno ne (10%)

nisem čisto prepričan (9%)

me ne zanima (11%)


Število vseh glasov: 231

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!