|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:41:20   
nanč
zmajček še 1x preveriuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:47:51   
Sramežljivka
Ok, naj vam bo, čeprav berem knjigo, ki je full napeta. Pa prav nič smešna, za spremembo.

Smo praznovali rojstni dan dvojčkov (moja nečaka). Možu sem po tihem rekla naj snema, vzela v roke kos torte, jo skrila za hrbet, se stisnila k svaku in mu rekla, da mu voščim ob tem lepem dogotku in mu razmazala kos torte po faci. Isto sekundo, sem dobila krožnik torte, ki je bil na mizi po celi faci.
Bilo je veliko smeha, pa še posneto je. Potem sva se šla skupaj umit in se še tam špricala z vodo.

Moža sem špricala na vrtu z vodno pištolo, pa me je zgrabil in oblečeno vrgel v bazen. Nato sem mu rekla naj me pobere in se delala, da me trtica boli in ko mi je podal roko, sem ga pocuknila v vodo.

Babi sem spet na vrtu špriala z vodno pištolo, ko je ravno z cevjo zalivala rože in me je potem tako zalila z mrzlo vodo, da do sape nisem prišla.



(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:48:22   
Vrtnica79
Sramežljiva, no pa še ena ideja kako lahko ponagajaš taščiuser posted image





< Sporočilo je popravil shorty -- 26.6.2008 22:18:56 >


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:50:17   
Sramežljivka
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Sramežljiva, no pa še ena ideja kako lahko ponagajaš taščiuser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil shorty -- 26.6.2008 22:19:08 >

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:50:50   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

zmajček še 1x preveriuser posted image

Sori, sem jaz tud "blond" al pa nisva na isti frekvenci.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:53:28   
Anonimen
Moža sem špricala na vrtu z vodno pištolo, pa me je zgrabil in oblečeno vrgel v bazen.


To sem pa tudi jaz nekomu dolzna. Samo sem obljubila morje, ne bazen user posted image

(odgovor članu Sramežljivka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:53:50   
ZmajTolovaj
Moža sem špricala na vrtu z vodno pištolo, pa me je zgrabil in oblečeno vrgel v bazen. Nato sem mu rekla naj me pobere in se delala, da me trtica boli in ko mi je podal roko, sem ga pocuknila v vodo.

Babi sem spet na vrtu špriala z vodno pištolo, ko je ravno z cevjo zalivala rože in me je potem tako zalila z mrzlo vodo, da do sape nisem prišla.



Veš kaj, tole so mal drugačne fore kot pa tisto prej, mal nedolžnega špricanja z vodo zame ni isto kot našopat igrače v posteljo, da kakega penzionista še kap zadene!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Sramežljivka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:54:25   
smrka
Ej ti si pa faca... vam saj ni dolgcajt. Jaz tudi kdaj kaj uspicim, sam to ni za povedat na RR, ker nekatere zadrte bi se krizale.user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:55:03   
Anonimen
mal nedolžnega špricanja z vodo zame ni isto kot našopat igrače v posteljo, da kakega penzionista še kap zadene!


mene pobere od mukanja...user posted image

enkrat sem za dobro jutro zajodlala...user posted image ,

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:56:20   
nanč
Zmajček sej nima veze..tistemu ki je bilo namenjeno že ve.user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
25.6.2008 21:57:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 21:58:12   
Sramežljivka
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
e kot pa tisto prej, mal nedolžnega špricanja z vodo zame ni isto kot našopat igrače v posteljo, da kakega penzionista še kap zadene!



Men je to smešno. In našim je blo tudi. Tastu in tašči ni bilo, pa njima je tko redko kaj, tko da to ne šteje.
Jaz sem se nasmejala. Sprostila sem pozitivno energijo in se počutila fantastično. kap ni nikogar, le poškodba z plišasto želvo se je pripetila tašči. Najbrž se je udarila v želvino dlako user posted image user posted image user posted image

Ostalih for, raje ne bom omenjala, da me ne boste razglasile za neprištevno. user posted image


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:00:02   
Anonimen
Ostalih for, raje ne bom omenjala, da me ne boste razglasile za neprištevno. user posted image


Prišparaj za jutri....user posted image .

Eno jabolko na dan odzene vse zdravnike stran.
Ena dobro ušpičena na dan odzene vse zdravnike stran.
Pika.

(odgovor članu Sramežljivka)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:00:55   
nanč
Smrka daj povej,daj povej....

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Sramežljivka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:02:44   
ZmajTolovaj


Men je to smešno. In našim je blo tudi. Tastu in tašči ni bilo, pa njima je tko redko kaj, tko da to ne šteje.
Jaz sem se nasmejala. Sprostila sem pozitivno energijo in se počutila fantastično. kap ni nikogar, le poškodba z plišasto želvo se je pripetila tašči.

Pa saj v tem je finta, valda da se hecaš, hb, ampak tako da je tud drugim zabavno, kot je npr. svaku, če pa tašči ni, se mi pa ne zdi kul. Ne vem, če bi jaz kaj naredila in bi videla jezne obraze, tudi meni ne bi bilo več hecno.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Sramežljivka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:03:33   
ZmajTolovaj
Eno jabolko na dan odzene vse zdravnike stran.

In ena čebula na dan odžene VSE stran.
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:07:36   
Sramežljivka
Nč ne povem. Ni izpadlo tko kot sem mislila, da bo. Se grem raje družit sama z seboj, ker se vsaj razumem in si nič ne zamerim user posted image

Mogoče vam bo pa ena rr-jevka zaupala, kaj sem ji pred kratkim zagodla. Po mojem je še danes jezna name. Samo nimam kaj, kar je je.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:16:14   
Marogica
Meni se zdijo tvoje finte brezvezne. Kot pa si napisala, je to tvoj lajf. Jaz te take ne bi prenašala. Pa komplimetnt za energijo, ki jo imaš, da jo vlagaš v neumnosti in to takšne, da se zabavaš ob ogorčenju in jezi drugih.

Je bolje, če ostaneš kar pri knjigi. Tu te pa 100% podpiram.

AJa, pa najbrž sem pač zadrta....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Sramežljivka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:26:34   
Anonimen
Zdaj ne vem, ali si zelo otročja ali pa si želiš stalne pozornosti. V vsakem  primeru ti ni čisto jasno, kaj pomeni beseda spoštovanje želja in življenja drugih ljudi. Saj so heci fajn in povsem sprejemljivi, a če veš, da bo naslovnik hec razumel in se boste vsi nasmejali ob tem. Ne pa samo ti. Naslovnik je pomemben. In fajn je vedet, kje ima posameznik mejo ter jo tudi upoštevat. Sem zadrta? Mogoče user posted image .

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:46:33   
amaya
Meni si pa faca in bi te ful rada imela za sosedo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...boljše kot te fosile....jaz sem tudi vedno za hec....predvsem z mamo, mojim, pa mojo sestro tudi redno "nategujem" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:47:38   
Anonimen
Fosile user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:50:28   
silvya
Meni so take fore tudi brezvezne. Vem za eno, ki je taščo in tasta klicarila sred noči in potem odlagala telefon, ker ji je bilo dolgčas. user posted image user posted image Pa če je prišla na obisk je sedala pri mizi in klicala, da je tašča šla dvigovat telefon. Mislim, take fore pa meni dvignejo pritisk, ker je to norčevanje iz drugih. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:52:50   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Fosile user posted image user posted image


kaj si moja soseda? user posted image user posted image user posted image user posted image To je bilo mišljeno zgolj za moje sosede, ne za vas tu gor user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:53:27   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

boljše kot te fosile....


Kar konzerva me kliči....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Rade nagajate?
25.6.2008 22:53:36   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Meni so take fore tudi brezvezne. Vem za eno, ki je taščo in tasta klicarila sred noči in potem odlagala telefon, ker ji je bilo dolgčas. user posted image user posted image Pa če je prišla na obisk je sedala pri mizi in klicala, da je tašča šla dvigovat telefon. Mislim, take fore pa meni dvignejo pritisk, ker je to norčevanje iz drugih. user posted image  


ok...tukaj bi tudi jaz popizdla!user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?