|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny speedi vs.Jane slalom pro
26.6.2008 11:54:12   
African queen
Torej,kupila bom enega od teh dveh vozičkov,ampak se kar ne morem odločiti (sicer imam še veliko časa pred sabo)...prosila bi uporabnice enega in drugega vozička,da napišejo pluse in minuse.

Zame je najpomembnejše,da je dober terenec in ni preveč težek..Pri teh dveh vozičkih me moti le to,da je treba obvezno kupiti košaro (ker ne vem kako bom vse skupaj nesla na letalo)

Aja,pa še to,kako je s tisto košaro Matrix (avtosedež in košara v enem)sem prebrala kar nekaj kritik..je res ne priporočate?

Hvala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
26.6.2008 11:57:46   
Irena88
Zakaj bi pa mogla obvezno kupiti košaro?? user posted image

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
26.6.2008 12:00:34   
African queen
Ker baje ne gre v čisto vodoraven položaj.user posted image

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
26.6.2008 12:04:54   
Irena88
O teh 2 vozičkih si lahko prebereš tukaj:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=920294

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
26.6.2008 12:57:13   
bučkabb
jaz sem se tudi odločala za slalom proja sam ga verjetno ne bom kupila, ker sem se navdušla na Hartanovega ki je podoben in cenejši.
men je ta Jane ful všeč, sam ne paše mi ta trda košara, ki jo ma, ker se mi zdi ful teška in sem nekako bolj navdušena nad temi mehkimi košarami, ki jih imajo drugi vozički.
košaro ne potrebuješ če boš imela dojenčka bolj v poletnem času, kupiš lahko le to Matrix košaro, ki jo uporabljaš prve tri mesece na vozičku kot košaro in v avtu kot sedeš pol pa tak lahko daš otroka kr v voziček.

mi bomo pa bolj zimski, ker rodim septembra in bo po preteko treh mesecov, ko bi lahko uporabljala sam jajčko, še vedno hladno in bom rabla košaro, če bom hotela imet otroka v vozičku.

zato me je pa navdušil prav Hartmanov voziček, ki ima mehko košaro in jo pol ko je ne potrebuješ več, spremeniš v vrečko za noge.  jajčke pa sicer nima zraven, sam jo tak verjetno ne bom kupila, ampak si jo bom sposodila, ker po izkušnjah tistih ki že majo otroke sploh ni tolk velik v uporabi.


(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
26.6.2008 13:01:28   
TinaUros
Jaz imam Quinny Speedi in če bi se še enkrat odločala ga definitivno nebi več kupila. Za čisto dvignjen položaj naslonjala ga moraš celega premontirati in zato cel športni del ni več fiksen, otrok mi leze na stran, naramnice so preohlapne, je štorast in težak in še večji je od Jane. Košaro smo rabli le dva meseca, pol jo je prerasel oz ni hotel bit več v njej. Sploh pa če ste poletni ne rabiš košare. Samo glej, da se ti športni del poleže čist vodoravno.

Evo, to je to. Jaz bi se odločila za Jane. Res je dražji, sm Speedi mi je čist nefunkcionalen.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
26.6.2008 16:09:14   
metkica1
Imam jane slalom pro z njim sem več kot zadovoljna, je pravi confort, če ga primerjam z buzzom, ki sem ga imela prve 4mesece. Imam samo športni del, o košari pa nimam pojma.
Meni je boljši kot quinny

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
26.6.2008 21:59:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metkica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
26.6.2008 22:28:58   
Anonimen
Mi imamo Jane slalom pro, pa nam je zal, ker:

1. lupinica (je samo lupinica in ne matrix) in sportni del sta v celoti plasticna in je tamala ful presvicala noter. Smo poskusali dobit prevleko za oboje, pa ne delajo.

2. smo se lansko leto, po treh emsecih uproabe, ubadali z reklamacijami v Pikapolonici vec kot pol leta, na koncu se jih je anbralo toliko (nekaj cez 20), da so nam zamenjali ogrodje in nekatere stvari se ponavljajo (npr. bremza na ogrodju pada dol in skripa)

3. Sportni del je precej sirok, kar pomeni, da otrok noter postrani lezi. Nasa je stara leto in 3 mesece, pa mora lezat po strani. Niti s pasovi se ne da malo korigirat, ker so fiksni....

4. Tezisce pri sportnem delu je precej zadaj in zato se sprednje kolo akr hitro dvigne.

Je pa ena dobra stran tega vozicka; da res lahko vozis slalom..

Za Quinnz Speedyja pa res nic ne vem. Poznam pa ljudi, ki so se odlocali med jane slalom pro in nekim Hartman vozickom in so zadovoljnejsi tisti, ki so kupili Hartmana... baje je bolj robusten..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
26.6.2008 22:58:35   
benika
Mi imamo Speedi-ja, pa ga ne zamenjam za nič. Je robusten, zelo okreten, tudi ni ne vem kako blazno težek, edina pomanjkljivost je bila, da ni imel sprednjega loka, ampak smo ga naknadno dokupili. Nanj se namontira MC lupinica, ki je v primerjavi z Jane lupinico precej bolj varna.

Da pa naslon daš v navpični položaj pa ni treba razstavljat vozička, ampak samo dokupiš dodatne pasove oz, podložiš zadaj neko trdo stvar pa je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
26.6.2008 23:09:05   
pupika27
mi pa smo uporabniki jane slalom pro formula rebel

sem fulllll zadovoljna z njim in ga ne bi zamenjala za nobenga drugega!!!naša mala princesa je sedaj stara pet mesecev in v njem strašno uživa!res pa je da se voziček ne da čisto v ležeči položaj!!!!!mi smo kupili komplet jajco košaro in športni del!!!!voziček je res okreten in za vse poti ni ne vem kako težki in se da lepo zložit!!jaz v glavnem nimam slabih besed zanj!!!!!!!!!!jajčka  in košara dva v enem pa je res bil na testih zelo slabo ocenjen jaz ga samo zaradi tega nisem vzela in sem se odločila za formulo rebel


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
27.6.2008 10:05:50   
Anonimen
Jaz sem se odločala med Jane Slalom Pro in Quinny 3xl Freestyle. Odločila sem se za Quinny in ni mi žal! Super je!!! user posted image user posted image user posted image  Pa še v popolnoma vodoraven položaj gre. user posted image

(odgovor članu pupika27)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
28.6.2008 10:08:24   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Jaz sem se odločala med Jane Slalom Pro in Quinny 3xl Freestyle. Odločila sem se za Quinny in ni mi žal! Super je!!! user posted image user posted image user posted image  Pa še v popolnoma vodoraven položaj gre. user posted image


Sama pa sem izbirala med speedijem in 3xl. Imela sem oba... no 3xl comfort imam še vedno in ga ne menjam!!

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
28.6.2008 20:32:45   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: S0ncIca

Jane slalom pro ima eno hudo pomakljivost. Lupinica, ki se kombinira z njim je porazno ocenjena na testu avtosedežev.

Meni je bil zelo všeč, pa me je to odvrnilo od nakupa. Quinny je v kombinaciji z maxi-cosi lupinico, ki je med bolj varnimi.

Ni res. Lupinica je ocenjena z dobro. Vrjetno si zamenjal z matrix košaro, tista je bla res slabo ocenjena. Lupina strate pa je dooro ocenjena. http://www.motorevija.si/datoteke/tabela-sed-jun-1.gif


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Quinny speedi vs.Jane slalom pro
28.6.2008 20:35:51   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: PikaPola34

Mi imamo Jane slalom pro, pa nam je zal, ker:

1. lupinica (je samo lupinica in ne matrix) in sportni del sta v celoti plasticna in je tamala ful presvicala noter. Smo poskusali dobit prevleko za oboje, pa ne delajo.

2. smo se lansko leto, po treh emsecih uproabe, ubadali z reklamacijami v Pikapolonici vec kot pol leta, na koncu se jih je anbralo toliko (nekaj cez 20), da so nam zamenjali ogrodje in nekatere stvari se ponavljajo (npr. bremza na ogrodju pada dol in skripa)

3. Sportni del je precej sirok, kar pomeni, da otrok noter postrani lezi. Nasa je stara leto in 3 mesece, pa mora lezat po strani. Niti s pasovi se ne da malo korigirat, ker so fiksni....

4. Tezisce pri sportnem delu je precej zadaj in zato se sprednje kolo akr hitro dvigne.

Je pa ena dobra stran tega vozicka; da res lahko vozis slalom..

Za Quinnz Speedyja pa res nic ne vem. Poznam pa ljudi, ki so se odlocali med jane slalom pro in nekim Hartman vozickom in so zadovoljnejsi tisti, ki so kupili Hartmana... baje je bolj robusten..



Jaz imam v lupinici bombažno podlogo, prav takov košari in v vozičku. Košara ima še zračnike. Je pa res, da ga še ne uporabljam.
Pasovi sigurno niso fiksni, se jih da skrajšati ali podaljšati. Prav tako tudi pasovi v lupnici.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
29.6.2008 9:03:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lana17)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?