|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naredite?
28.6.2008 22:22:14   
Mala_princeska
Kaj naredite drugi dan, če se vaš fant/ partner pripelje domov pijan, (da še iz avta ne more)?

Sva ga z mami (njegovo) nesli po stopnicah. user posted image

No, jaz sem ga mislila kar z vodo polit, da bi vsaj mal k seb prišel, pa je mami rekla da ne.

No, mel je rojstni dan v tem tednu in so mogoče še zaradi tega bolj pili na pikniku kamor je šel in ga celo popoldne in večer ni bilo, ampak vseeno to ni opravičilo za to da se ga nalije do daske.

Ima pa ful vročo glavo, so igrali fuzbal in sonce ga je ful nažgalo.

Kaj naredite , rečete naslednji dan???




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naredite?
28.6.2008 22:25:08   
Freycha
se mi še ni zgodilo in upam, da se mi ne bo, ampak naslednji dan ga še povohala ne bi. Zjutraj bi pobrala tamalo in šla k mojim staršem, on naj se pa z mačkom znajde kakor ve in zna.......

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naredite?
28.6.2008 22:29:24   
Naja30
Moj se ga je enkrat tako nacedil, da je na školjki zaspal. Meni se je mudilo v službo, pa še user posted image  sem bila, tak da nisem mogla spravit do pojstle. Kasneje ga je njegov foter nekako "porihtal" user posted image  Ko sem prišla domov, sem bila kao užaljena, da to pa res ni nič, ampak me je kmalu minilo, ker je imel že tako groznega mačka. To mi je dalo zadoščenje.user posted image  Od takrat ne pije borovničk user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naredite?
28.6.2008 22:30:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Kaj naredite drugi dan, če se vaš fant/ partner pripelje domov pijan, (da še iz avta ne more)?

Sva ga z mami (njegovo) nesli po stopnicah. user posted image

No, jaz sem ga mislila kar z vodo polit, da bi vsaj mal k seb prišel, pa je mami rekla da ne.

No, mel je rojstni dan v tem tednu in so mogoče še zaradi tega bolj pili na pikniku kamor je šel in ga celo popoldne in večer ni bilo, ampak vseeno to ni opravičilo za to da se ga nalije do daske.

Ima pa ful vročo glavo, so igrali fuzbal in sonce ga je ful nažgalo.

Kaj naredite , rečete naslednji dan???








A on je vozil? Ja super.




Vidva sta pa itak en bolj ko drug zmešana, je že dolgo nazaj jasno in vidim da ni nič novega pri vas.

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naredite?
28.6.2008 22:32:59   
lex
Midva se ponavadi za nameček takrat še skregamauser posted image  Drugi dan ko ima pa tigra se pa kar naprej opravičuje - včasih tud za prazen nič. No nazadnje je bil tak lani, ko sva dobila Alino, pa ga moja mami pripelje v P in zaspi na stolu. Na koncu je pa mojo mamo vprašal zakaj so bili tako malo na obisku, čepeli so pa 4 ure pri meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz mule ne kuham, mu pa cel dan najedam, da ma pol tigra in mačka (moralnega)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naredite?
28.6.2008 22:39:04   
CatJa
Pa kaj ti res uživaš v tem, da nam vsake tolk pripoveduješ, kakšnega cepca imaš doma?

Drugače pa nimam kaj naredit, ker tako nažgan pa res nikol ne pride domov.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naredite?
28.6.2008 22:43:48   
Anonimen

Kaj naredite , rečete naslednji dan??


Nic, ker tudi dneva prej ni na tak nacin. Alkohol plus voznja=moja toleranca tocno nic.

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naredite?
28.6.2008 22:48:22   
Naja31
Jaz bi ga pustila na stopnicah.
Še na misel mi ne pride, da bi ga pijanga vlačla v posteljo.

Ne spomnim se, da je moj kdaj prišel tako pijan domov. Oz., ja, enkrat je, ker vem, da je zaspal v kopalnici na tleh. Naslednjega dne se pa sploh ne spomnim.

Veliko bolj problmetično se mi zdi, da je tvoj potem vozil domov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naredite?
28.6.2008 22:48:48   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Kaj naredite drugi dan, če se vaš fant/ partner pripelje domov pijan, (da še iz avta ne more)?

Sva ga z mami (njegovo) nesli po stopnicah. user posted image

No, jaz sem ga mislila kar z vodo polit, da bi vsaj mal k seb prišel, pa je mami rekla da ne.

No, mel je rojstni dan v tem tednu in so mogoče še zaradi tega bolj pili na pikniku kamor je šel in ga celo popoldne in večer ni bilo, ampak vseeno to ni opravičilo za to da se ga nalije do daske.

Ima pa ful vročo glavo, so igrali fuzbal in sonce ga je ful nažgalo.

Kaj naredite , rečete naslednji dan???








A on je vozil? Ja super.




Mene bi samo to motilo, da vozi v takem stanju. Midva se zmeniva in ga grem iskat, če že pije - obratno pa tudi enako velja. user posted image   In če se kaj takega zgodi občasno (2-3 x na let) potem tudi nimam problemov  z njegovim stanjem naslednji dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naredite?
28.6.2008 22:49:29   
G in T
kr po betici
http://kryolas.com/movies/fool.gif

user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj naredite?
28.6.2008 23:10:16   
Anonimen
Nebi živela z orngprepihvglavi človekom, ki je tolk bebast da se pijan v avto vsede. Gnus od človeka, vsak k to nardi. Taki spadajo sam na uno plavo gumo v kleteh policiskih postaj da ležijo zravn lukne v kero ščijejo in serjejo. Bebci.
Čeprav......verjamem da tebe to ne moti. Nekateri pač radi živijo z izmečki.

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 6:15:16   
kokodajsa
Vsaj mahnit te ni mogel - kot je njegova navada...user posted image

_____________________________

Tudi slepa kura zrnje najde.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 7:21:36   
Blejka26
itak ti bo danes cel dan spal ali jamral kako  je bolan..moj je vedno tak,če gre zvečer ven,pa da pride pijan domov..drug dan pa ga vse boli in jamra 100na uro..pol pa vedno reče da je en virus dobil,da to ni od pijače-ha ha..ta virus se pa pojavlja vsakič naslednji dan,če je zvečer zunaj..in kako imenujemo ta virus-maček!moj pa še vedno vstraja da nima mačka.smešno.najbolj da se mu samo smejiš-kaj češ drugega-itak ga bo njegova mami dala mal v red.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu kokodajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 7:23:06   
Blejka26
aja..za foro k vstane mu ponudi alkoholuser posted image user posted image user posted image user posted image ali če te bo prosil da mu v sobo prinesi nekaj za pit mu nesi piruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 8:59:30   
Anonimen
Uf, to je bilo pa zelo redko, mogoče 3x v desetih letih.
Kolikor se spomnim, sem ga vsakič hecala in se mu smejala, kako kaj glavica pa čeje kaj uturjen, ko je on jamral, daje prestar za take zadeve.


Sicer pa sva vedno dogovorjena tako, da če eden pije, ga drugi pride iskat. Ali pa se pokliče taksi.
To, da bi prišel pijan, me ne bi zmotilo, ker je to redko, pa še takrat je po svoje srčkan, ker se čisto raznežni. Bi bila pa razpiuser posted image  do platforma, če bi pijan vozil. To bi pa imelo posledice, hude, hude. Samo moj ima toliko pameti, da bi se tudi pijan zavedal, da ne sodi na cesto.

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
29.6.2008 9:38:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 9:50:56   
janjja
Jaz pa nevem kako bi. Ker kaj mi je najbolj nagravžno in grdo je pijan dec.
Pri meni nebi glih dobro odnesel. Hvalabogu se še ni zgodilo in uoam da se ne bo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 10:02:48   
pufka
Sama si si kriva! Saj sploh neveš kjje je bil, si poštudirala da je mogoče narobe kaj s tabo,da ti sploh ne pove kje hodi?Jes vem za vse kje moj hodi,če pa splučajno iz službe al pa kdaj kam piči z kolegi pa mi itak sporoči

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 10:07:07   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

če bi se mu to naredilo bi ga za silo zrihtala, sama pa spakirala stran od njega, svoje neumnosti pa naj kar sam cajta. Zamerla pa mu nebi njegove pijanosti (v tvojem primeru in če se to ne dogaja vsak dan), bi pa znorela, če bi sam vozil, ali pa če bi vozil nekdo ki je prav tako pijan, tukaj pa ni milosti, da bi najini otroci ostali brez fotra za rad kozlarije, pa se raj prej ločm, kot pa da to doživljajo.



Dobra si. Ker meni se tudi to ne zdi fer, da bi morali naslednji dan vsi po prstih hodit, ker gospoda glava boli. Pa da smrdi kot sod user posted image  Lep vzgled za otroka, ja.



_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 10:07:37   
Anonimen
Moj dragi nikdar ne pije alkohola, mogoče en pir na dva meseca.

Se ga je pa lani s kolegom tak vlil, da je komaj do wcja prišel. Moja reakcija? Najprej sem bila začudena, potem pa sem se mu še 2 dni smejala, ker ga je tako glava bolela, zraven pa se mi je še opravičevaluser posted image

Ja kaj pa naj zdaj, se skregam na smrt zaradi tegauser posted image  

Drugače bi bilo če bi to delal redno, ne bi tolerirala, ampak se je zdaj v petih letih odkar sva skupaj samo 3krat napil, enkrat za novo leto z mano vreduser posted image , drugič na 18ki od moje kolegice in tisto lani.

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 10:53:18   
BAMBINA_
 
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

če bi se mu to naredilo bi ga za silo zrihtala, sama pa spakirala stran od njega, svoje neumnosti pa naj kar sam cajta. Zamerla pa mu nebi njegove pijanosti (v tvojem primeru in če se to ne dogaja vsak dan), bi pa znorela, če bi sam vozil, ali pa če bi vozil nekdo ki je prav tako pijan, tukaj pa ni milosti, da bi najini otroci ostali brez fotra za rad kozlarije, pa se raj prej ločm, kot pa da to doživljajo.

Ali, da bi moji otroci imela za očeta morilca. Ker zame pijan človek, ki povzroči nesrečo, v kateri umre drug udeleženec ni nič drugega kot morilec. Drugače se pa strinjam z Nalin. Tudi jaz mu opitosti ne zamerim ali očitam, glede na to, da se to zgodi kvečjemu 1x ali 2x na leto. Je pa tudi res, da tako pijan, da se ne bi ničesar okoli sebe zavedal, da ne bi zmogel sam hoditi ipd. pa še nikoli ni bil.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 11:11:09   
malika
prvič, ga ne bi vlačila gor po stopnicah, naj spi pred pragom. Drugič, pa ja, vlila bi mu pisker vode na betico in mu zaloputnila vrata pred nosom.

To da pa ima vročo glavo,.. naj jo kar ima. Naj se znajde sam in se porihta, saj nacedit se je tudi sam znal ne?





_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 11:15:39   
angel_rebelde
Jaz bi mu najprej taki focn primazala, da se on pripelje pijan? user posted image Pa daj no, mater, ti mu še pa pomagaš, lepo ga podpiraš ja.. Nekatere pa res ne izuči no user posted image user posted image user posted image user posted image Pretepanje, pijančevanje... Zelo dober vzgled otrokom, vsaka ti čast, najboljša mamica si user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 11:22:12   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska
Kaj naredite , rečete naslednji dan???


Bolje, da nič, da te še ne udari kje user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj naredite?
29.6.2008 11:31:40   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Ker kaj mi je najbolj nagravžno in grdo je pijan dec.


Meni se zdi, da je marsikaj hujšega od pijanega moškega (če se seveda ne pogovarjamo o pijancu oz. moškemu, ki se pogosto napije) npr. nasilnež, zdrogiranec, lenuh, Damjan Murko, prešuštnik, kriminalec (lopov, morilec, posiljevalec)....



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?