|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 15:37:13   
Erin
Živjo punce, kako ste kaj?

Jaz sem že prišla od babice, sem šla na njeno njami kosilo se pocrkljat...ampak vožnja do tja in nazaj...vroooooočeeeeee...sem kar poskočila ko sem se usedla v avto..in potem se na poti peljem še mimo Blejskega jezera in sem kar žalostna postala...vsi veselo čofotajo in se sončijo, meni se pa na tej vročini vrti, kopat se ne smem...žalost... tolk vodo pogrešam da bi se še v lužo vrgla če bi se le lahkouser posted image user posted image user posted image

anita - v KR pa taka gužva??? Sem ravno včeraj slišala od sosede da isto pozna eno ki je prejšnji teden v Kr rodila in so jo že naslednji dan domov poslali...krizauser posted image Me prav zanima kako je na JE oz kako bo avgusta tam...predvidevam da bodo mene tudi v takem primeru malce dlje obdržali ker sem prvorodka...

Hvala vam za pohvale glede seznamčka rojstevuser posted image ...sem se res trudila in ga urejala do potankosti kar nekaj dni in mi že samo tak odziv zelo veliko pomeni, saj vem da moj trud ni bil zaman.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 15:46:15   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

Sayuri smo vsi mislili da boš ti tista ki bo otvorila sezono. Me prav zanima katera bo naslednja, najprej Sayuri,pol mogoče že ti Erin ,kaj praviš glede na to da začneš kmalu zadni mesec odštevat???user posted image user posted image

No, vse ostale pa noge skupaj,odpustnico dobi vsaka 14 dni prej, nič več,a veljauser posted image ?No, Sayuri pa Sandra pa lohk še mal prej,..Kaj praviš Erin,ti si tle šefica,boš ti odpustnice delila,user posted image user posted image user posted image ..



Jaz sem tudi že dva dni nazaj  pripravila torbo zame in malega za P, no pri meni manjkajo samo še krtačka, milo...kozmetika uglavnem, sem se pa kar nasmejala kako ste kar naenkrat vse pohitele s tem...brez skrbi nekatere še 2 meseca ne greste nikamor, večina se nas dobro počuti, res pa je da se NIKOLI NE VEuser posted image smo ugotovili ane?
Ja mishel je ravno en dan oz 2 pred tem prišla domov pa jo očitno takoj "zvilo", mogoče od sreče ker je končno doma. Bomo počakale na njeno zgodbo kaj se je dogajalo, gotovo je zanimivo saj je presenetilo vseuser posted image

Jaz sem tudi mislila da bo sayuri odprla sezono avg user posted image pa smo se vse zmotile. Jaz pravim da sta naslednji kar obe dvojni nosečki - sayuri in sandra pa mogoče K_a_t_j_a in nyna, mogoče jaz, Muklla, PABLO, ozziebouser posted image user posted image user posted image Bomo videli...na vrsto bomo vsekakor prišleuser posted image

Hmmm..jaz odpustnic ne znam talat, če bi bilo po moje jo dam vsem kar takojuser posted image user posted image user posted image , če te zvije te zvije, nazaj ga ne bomo mogle žokatuser posted image To še ne pomeni da je treba it v roku 14 dni v P, ve se kar lepo PDP držte pa bouser posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 15:50:22   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček
Erin ,kaj praviš glede na to da začneš kmalu zadni mesec odštevat???user posted image user posted image

Jutri začnem odštevat...
Me pa ni strah poroda, vsaj zavestno ne, bolj me grize če bom zmogla v novi vlogiuser posted image Mah bomo že nekako...še vse so zmogle potem pa jaz ne bom, kaj mi sploh jeuser posted image ANE?user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 17:37:51   
anaya
Erin: tut mene je grozno strah kako bo ko bo mala štručka tu, pa boga pa od mene odvisna jaz pa v paniki.... do zdaj dojenčka do 1 meseca sploh nisem upala v roke prijet.... Poroda nas pa verjetno ni strah, ker pojma nimamo kaj nas čakauser posted image user posted image user posted image user posted image . Vsaj jaz si niti približno ne znam predstavljat kakšni občutki pa kakšna bolečina je to.... tut tisto v MŠ za primerjavo da so kot napad ledvičnih kamnov mi nič kaj ne koristi, nisem mela niti tega (HB)...

Nič se grem naprej učit, jutri še zadnji izpit pred rojstvom....

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 17:43:44   
bella02
Erin, sestrica je prejšnji teden rodila v KR in je šla domov po 3-eh dneh. Je pa tudi rodila 1. user posted image , tako da mislim, da vas ne bodo kar drugi dan poslali domov.
Pa  user posted image user posted image user posted image za res lušten seznamček. Kako pa bomo imenovali naše user posted image user posted image user posted image ? Sončki so že, kaj pa pikice? Jaz naši že zdaj tako rečem. Moja mala je tako prepričana v to, da bo user posted image , da mi je včeraj rekla tako: ko je user posted image pobrcal, sem rekla: "O, pikec mali!" Pa reče: "Ne pikec, mamica, pikica je. Jest vem, da je user posted image !" Jaz pa user posted image !!! Že celo nosečnost govori, da bo user posted image , pa ji nisem tega potrdila, ko mi je gin rekla, da je verjetno res punčka. Je preveč primerov, da je bil potem user posted image in ne bi rada, da bi bil to šok za malo. Ravno zato jo pripravljamo na oboje.

Mislim, da bom tudi jaz kmalu pripravila torbo. Še prej morava z malo kupit en komplet, v katerem bomo našega novega člana prinesli iz P domov. To in dudo bo izbrala mala, sva se zmenili tako.

Drugorodke, bo dojenček prinesel darilo starejšemu otroku? Jaz razmišljam o tem. To bo seveda kaj manjšega, npr. krtača za lase, zadnje čase pa mi omenja princa za v kočijo (Barbiko že ima, za princa ima pa kar enega kužka user posted image user posted image user posted image ). Gre za simbolno darilo, ne ne vem kaj posebnega.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 17:47:03   
bella02
Erin in Anaya, bodita brez skrbi, vse se človek navadi. Vzgoja pa je stvar posameznika. Mislim, da je največji strah vseh nas, da bomo preveč popustljivi. Vendar si vsak sam postavlja meje. Brez skrbi, uspelo nam bo!!!

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 17:48:47   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Erin, sestrica je prejšnji teden rodila v KR in je šla domov po 3-eh dneh. Je pa tudi rodila 1. user posted image , tako da mislim, da vas ne bodo kar drugi dan poslali domov.
Pa  user posted image user posted image user posted image za res lušten seznamček. Kako pa bomo imenovali naše user posted image user posted image user posted image ? Sončki so že, kaj pa pikice? Jaz naši že zdaj tako rečem. Moja mala je tako prepričana v to, da bo user posted image , da mi je včeraj rekla tako: ko je user posted image pobrcal, sem rekla: "O, pikec mali!" Pa reče: "Ne pikec, mamica, pikica je. Jest vem, da je user posted image !" Jaz pa user posted image !!! Že celo nosečnost govori, da bo user posted image , pa ji nisem tega potrdila, ko mi je gin rekla, da je verjetno res punčka. Je preveč primerov, da je bil potem user posted image in ne bi rada, da bi bil to šok za malo. Ravno zato jo pripravljamo na oboje.

Mislim, da bom tudi jaz kmalu pripravila torbo. Še prej morava z malo kupit en komplet, v katerem bomo našega novega člana prinesli iz P domov. To in dudo bo izbrala mala, sva se zmenili tako.

Drugorodke, bo dojenček prinesel darilo starejšemu otroku? Jaz razmišljam o tem. To bo seveda kaj manjšega, npr. krtača za lase, zadnje čase pa mi omenja princa za v kočijo (Barbiko že ima, za princa ima pa kar enega kužka user posted image user posted image user posted image ). Gre za simbolno darilo, ne ne vem kaj posebnega.



Jaz imam v mislih tudi nekaj malega, da bo dojenček podaril Nejcu. Sem pa že kupila obesek za dudo in ropotuljico, ki jo bo Nejc podaril dojenčku.

Moja soseda je rodila ravno en teden nazaj 22.6., pa je šla tretji dan domov. Očitno se je zdaj v zadnjih dneh naredila gužva.

Sem že od večih slišala da bo v KR julija in avgusta pestro. Lahko upamo, da ujamemo kakšno luknjo vmes, ko bo mal bolj frej. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 18:05:57   
anita goitan
Uf čitam , avgustovke že rojevamo user posted image user posted image
Ja taka gužva naj bi bla v KR, samo prvorodke zadržijo normalno notr in vse preostele ala carski rez. Samo če je vse bp gredo takoj naslednji dan domov.
naty uni copatki so takoo lepi,da bom drug teen pogledala če imajo kaj na punčka variantouser posted image
sayuri kako si? Sem tud sama misnla, da boš ti otvorila, evo user posted image , ma sej se nikamor ne mudi.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 18:24:13   
Tamy30
ojla babike,
sem vceraj ze hotela kaj pokomentirati, pa mi je monitor crknil.

mishel cestitkeuser posted image prvi fantek, jupiuser posted image
z malce zamude pa vseeno gajka vse najboljseuser posted image

naty13, ful lustkani copatkiuser posted image , jaz pa sem dobila od sestre take lustkane modre medvedke, copatkeuser posted image

Tak zdaj pa grem na gibanico, njamiuser posted image jo je tasca peklain obvladauser posted image

lepo nedeljo









(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 18:48:21   
Vilika
Hoj punce!!!


Po dveh dneh na hito pokukam na RR, in kaj vidim  - naša mishel je že MAMICA.

ČESTITKE MISHEL, GABRIEL IN MALI DAVID!! Čimveč lepih skupnih trenutkov vam želim!

Kakšno presenečenje user posted image , pa smo odprli sezono. Ji kar malce zavidam ko lahko že crklja svojega malega user posted image .  Pa komaj en dan je bila doma ali kako??

Jaz moram povedat da sem šla po tistem slabem počutju v sredo in četrtek, potem le h G, in smo vse prečekirali - zaprta kot trdnjava, bebica OK....
Vendar še vedno zatekam in imamo visok pritisk....

Joj, moram nehat - imamo spet gužvo pri nas doma - mansarda, itak...

Samo še to -  Z LUBITOM PRAZNUJEVA DANES 12 LET user posted image user posted image user posted image

Uživite


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 20:43:11   
cebrca
nyna84 zdaj pa ubogat in lepo počivat! user posted image

Ryssa povišani levkociti običajno nakazujejo da se v telesu nekaj dogaja, največkrat kakšno vnetje. Je pa odvisno koliko so povišani, do določene vrednosti mislim da smatrajo da gre za normalne reakcije v telesu. Če bi bilo konkretno kaj narobe, bi ti najbrž kaj rekli, vsaj meni je nazadnje rekla v lab, če bi bil izvid bolj slab bi me tako ali tako klicali po telefonu!

anaya Jaz preperem vsako novo stvar ki jo kupim, ker nikoli ne veš po kakšnih skladiščih so bile zadeve in kako so bile transportirane. Koža potegne vase, vse kar se je prime in se splača zadeve preplahnit, ne rabiš pa oreng prat.
IZVIRNO SPOROČILO: anaya
 
Pa še to, kar bo sicer malo čudno vprašanje ( samo se mi zdi da je na materinski nekaj govorila o tem), kaj še kateri občasno (vedno bolj) zateka zunanje spolovilo?....če bo šlo tako naprej bo meni nerodno it rodit, ker sem spodi taka kot da bi me čebela pičla....

Nekaj podobnega pa tudi jaz že opažam dva dni, me je že malo firbec matral, pa mi je bilo preveč nerodno vprašat! user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iskrene čestitke Maja, Gabriel in David!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 Tole me je pa čist na rit vrglo. Zdaj pa malo zastopim, zakaj me že tri dni drži, da moram pripravit torbo!, Pa pospešeno sem še zadnje cunce likala! Zdaj bo pa še user posted image zašel v paniko, ker ga še parket čaka!

gajka VSE NAJBOLJŠE user posted image

Erin
user posted image user posted image user posted image za seznam, si se pa res potrudila in sayuri za dobre nasvete za pomoč zraven! Erin je pa tudi mene bolj strah, kako se bomo vsi trije znašli doma, sploh če bodo tudi v LJ tako hitro domov pošiljali! Najbolje, da si patronažno že kar vnaprej rezerviram na dom! user posted image user posted image user posted image

Mene ta vročina zdeluje za popuser posted image . Sem danes celo dopoldne prespala. Dva dni nazaj je pri nas za nekaj časa zmanjkalo vode in sem šele danes ugotovila, da če jo pijem, da me požene. Bom zdaj probala s prekuhano, ker sem žejna ko user posted image .
Zdaj pa grem pod tuš, se tipkamo še jutri v strahopričakovanju presenečenj!user posted image user posted image




_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 20:59:27   
tatly
ojla punce kako ste kaj?jezesna kje ste me pustle odzadi da morem tlko brat za  nazaj user posted image user posted image ampak danes ne bom ker sem glih prisla iz morja in sem fullll utrujenauser posted image user posted image no da vam povem na morju je bilo preklensko vroce vsaki dan ,se v senci me je sonce opeklo malouser posted image ...voda je bila superrrrrrrrrrr!!!!!bi sla kar nazaj.sem bila na eni plazi in tam je bilo full dost malih otrok in dojenckov in me je kar zavleklo da bi ze bla moja pikica zunaj,,,imam pa eno vprasanje :ze katero bolijo medenicne kosti?mene ponoci tak fejst bolijo da se komaj obrnem ,,,

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 21:29:32   
ANA_P
Mravljinčaste roke?user posted image  Začelo se mi je dogajat že pred kakšnim mesecem, da sem se vsako jutro zbudila z mravljinci v obeh rokah. Zadnje dni pa sem dogaja da imam prste na desni roki ves čas v mravljincih, še posebej, če kaj z roko delam. A je to normalno? Al naj kličem G?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 22:12:24   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: tatly
imam pa eno vprasanje :ze katero bolijo medenicne kosti?mene ponoci tak fejst bolijo da se komaj obrnem ,,,

Tatly, jaz se s temi bolečinami ubadam že par dni, me pa še križ zraven boli ko user posted image ...če moram na wc, je obupno vstat iz postelje ali s kavča...pa še noge so mi začele včeraj zatekati...je najboljše, če jih imam na blazini...Ravnokar mi je moj user posted image pripravil osvežilno kopel za noge, so se fajn ohladile in grem nazaj vodoravno...Te bolečine v križu me pa na trenutke malo zaskrbijo, ker vem, da se počasi bliža dan D...



_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 22:41:55   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: tatly
imam pa eno vprasanje :ze katero bolijo medenicne kosti?mene ponoci tak fejst bolijo da se komaj obrnem ,,,

Tatly, jaz se s temi bolečinami ubadam že par dni, me pa še križ zraven boli ko user posted image ...če moram na wc, je obupno vstat iz postelje ali s kavča...pa še noge so mi začele včeraj zatekati...je najboljše, če jih imam na blazini...Ravnokar mi je moj user posted image pripravil osvežilno kopel za noge, so se fajn ohladile in grem nazaj vodoravno...Te bolečine v križu me pa na trenutke malo zaskrbijo, ker vem, da se počasi bliža dan D...




Mene tudi občasno bolijo medenične kosti. Ponavadi takrat, ko kaj preveč delam ali sem nekaj dni skupaj preveč na nogah. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 23:10:03   
kaja02
ANA_P- mravljinčenje v rokah je spremljajoče stanje v nosečnosti, zaradi povečane količne vode v telesu, katera pritiska na žile in posledično ti maravljinjčijo roke, meni so začele okoli 4. meseca, sem vprašala G pa mi je razložlia, da to ni nič hudega- razen moteče, in da izveni po porodu, sem se pa jaz že dodobra tega navadla, posledično mi zaradi tega več stvari pade na tla, ker nimam občutka v rokah- pobiranje pa je postalo že prava umetnost user posted image

danes sem pa skor umrla od vročine, sem komaj sedaj prišla k sebi, pritisk imam zopet zelo nizek, zato se mi vrti, moj dragi je bolan, zavit v deko leži v dnevni, kjer imamo klimo, pa je nisem smela prižgati, ker ga je zeblo, jaz sem pa umirala od vročine, sedaj pa zapira okna, je za popuser posted image , mam občutek, da bom danes spala  na sedežni in imela vključeno klimo, on pa se naj savnira v zaprti spalnici. mater ko so deci bolani se sami sebi smilijo in bi jih naj še crkljal, ko pa tebe kaj boli oz. maš vročino mi pa reče da sem malenkostna. Uh sem se mal olajšala, mi je kar lažje

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   [Brisano sporočilo]
29.6.2008 23:13:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naty13)
  Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 23:27:16   
kaja02
Suzili- čestitke ob rojstvu tvojih sončkov, želim ti čimprejšni prihod domovuser posted image user posted image

no punce, sedaj pa gre zares, sezona je odprtauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 23:29:03   
anita goitan
u madonca, suzili tudi že rodilauser posted image imela pa 1 dan pred mano rok, uauuu, bravo za parček!!!
Hvala _rebeca_ da nas obevščaš!
Jutri grem za dva dni k mami na primorsko, bom vsa bolj poredko čitala, lepo se imejte.
Nočko vsem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 7:36:35   
Anonimen
Dobro jutro user posted image !
Smo dobro spali? In še ena user posted image za spremembo od mene, ker sem slučajno prišla prej in po kavici in drugih jutranjih razvadah danes še ne diši. Dodatki po želji....
Se je pa na avgustovkah res začelo dogajati - Suzili user posted image user posted image user posted image ČESTITKE za dva mala korenjaka!!! user posted image   user posted image   user posted image user posted image .


Mimogrede, če katero zanima dnevna spletna akcija Baby centra - ležalnik baby welt danes -30%. Mi smo ga že naročili. Upam, da je v redu.


< Sporočilo je popravil PABLO -- 30.6.2008 7:38:26 >

(odgovor članu anita goitan)
  Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 7:44:49   
buhtlčk
suzili čestitam!!!

(madonca torbo je treba naštimat....)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 8:07:45   
Tamy30
jutro, punce,

wow, ne morem verjeti da sta ze dve rodiliuser posted image  uf zdaj pa je ze res blizuuser posted image
Suzili vse naj naj za sonckauser posted image user posted image user posted image

Pa je za mano spet ena neprespana noc...tako me je zgaga mantrala, da sem skori cel donat spila, dva rupuruta pojedla, pa se vedno sem se setala po bajti gor in dol, pa ta neznosna vrocina....

Grem se malce pocivat, pol pa na pregled. Upam da ne bo lilo.

Lp




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 8:16:59   
Maja T.
user posted image

Kaj berem, ne morem verjet, dve avgustovki sta že rodili, vou user posted image user posted image user posted image ...

ČESTITAM MISHEL IN SUZILI ZA VAJINE SONČKE, ČIM VEČ CARTANJA VAM ŽELIM user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 8:27:31   
ozziebo
Kaj je to že mogoče?????

Iskrene čestitke mamicama Mishel in Suzili in čimveč cartanja z njunimi sončki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 8:29:45   
Maja T.
Še zdaj komaj dojemam, da so začele že avgustovke rojevat, bravo user posted image user posted image user posted image , madona saj sem čisto solzna, nič torbo bo treba pripravit HB, da sem cotike preprala in je vse parajt. 

Babike spet ste bile prave čvekice, vas bom proti večeru prebrala, grem si zdaj še zadnjič bolniško urediti in potem nastopim porodniško, pa kaj je res že tako daleč, user posted image user posted image user posted image ..., sem danes videla, da imam še 39 dni do PDP, da pa sta Gajka in Erin že okoli 30 dni do PDP user posted image user posted image user posted image ...

GAJKA VSE NAJ, NAJ ZA ROJSTNI DAN user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?