|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
28.6.2008 20:31:16   
Anonimen

In še moje poročilo. V četrtek ob 18.00 sem tudi jaz imela redni pregled. Drugače bi že v četrtek ali vsaj v petek kaj napisala, vendar je zaradi aktualnega nogometa in skoraj vsakodnevnega (nujnega!) predvajanja več kot 1,5 urne risanke Strela McQueen naš rač. ta teden zaseden ravno takrat, ko bi tudi jaz uspela kaj malega napisat. Pa bo drugi teden že verjetno bolje. Erazem gre po dobrem tednu dopusta (bolniške) v torek v vrtec, nogomet pa se tudi menda že preveša h koncu. Danes popoldan pa je rač. moj, ker sta moja dva šla na piknik oz. na športni zaključek kluba (borilne veščine).

In ni bolj zoprnega občutka, kot takrat, ko je tvoj G na dopustu in moraš pregled opravit pri nadomestnem G. Joj, ko si navajen enega ustaljenega načina in navade tvoje G in njene sestre, potem pa prideš v roke eni "čudni dohtarci" user posted image . Saj drugače je bilo OK. Poslušala je srček, potem pa se je na hitro odločila še za kratek UZ, da preveri kakšna je posteljica in koliko je plodovnice. Vse je menda zelo v redu in tudi otroček je zelo živahen ter da se mu nič kaj slabo ne godi. Nisem pa nič videla na ekran, sama pa tudi ni bila toliko, da bi ga vsaj malo proti meni obrnila. Pa se nisem nič bunila, da je le z malim vse OK, me kaj več niti ni tako zelo zanimalo. Vprašala sem jo le po teži malega, ker drugače mi sama verjetno ne bi nič povedala. Tehta cca. 2500g z 10% odstopanjem. Še najbolj me je presenetilo njeno "tikanje". Pa ne, da sem dlakocepka in si domišljam kaj več. Ampak takega načina nisem navajena od svoje G. Sem se počutila kot frkljica v OŠ in sem se skoraj začela smejat, ko mi je začela:"....ja, ja, si, si, ja maš malo železa, ja si slabokrvna, a maš kaj za železo,....." Pa ji z vso vljudnostjo odgovorim, ona pa:".....ti, a ti dam tabletke za železo, ker boš vidla, železo ti bo še sigurno padel, .....no ti bom dala....Pa maš že vse papirje zrihtane za porodnišnico.....". user posted image  user posted image  user posted image . Meni je bil ta pregled strašna muka in hkrati smešno za crknit! Naslednji pregled imam še pri njej user posted image , potem pa se HB vrne moja G z dopusta user posted image .

Torej zaradi vrednosti 113 železa sem dobila Ferrum Lek 100 mg žvečljive tablete. Mi res železo sedaj skozi pada. Kaj ste punce dobile za dvigovanje železa v glavnem tablete ali sirup? Vse te zadeve z železom naj bi precej obarvale (potemnile) zobe?! Za te tablete piše, da naj ne bi. Ste opazile kakšno spremembo?

buhtlčk -
jaz ne kompliciram, vse operem v stroju. Res pa je, če se mi zdi, da ima kaj močno barvo in da bi se lahko obarvalo, operem ločeno. Oz. operem pri nižji temperaturi. Že tako me čas preganja, kaj da bi prala 2X in še to na roke user posted image .....

naty13 - res izkokristita proste dni in uživajta user posted image ! Skrbi pa kar na stran, Nejcu ni hudega......user posted image ....

 



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
28.6.2008 20:43:58   
lana777
Najprej pozdrav vsem avgustovkam,

sm zadnje čase bolj malo tu, ker še
vedno nism čist sestavljena zarad prijateljice,
pri kateri sm večino svojega prostega časa ...

Bom pa morala zdaj malo nase, na naju, na  nas mislit,
ker se tale avgust vse bolj bliža
in MISHEL me je res presenetila ... da sm kr jokala od sreče!!!

Mishel, Gabrijel in Daviduser posted image   - čestitke in vse dobro!!!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
28.6.2008 20:50:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Eno vprašanje: a nove cunjce ve najprej na roke operete in pol v stroju še enkrat a kar v stroj? Me ful skrbi da ne bi šle v barvo (tko da dragi zjle dve posteljnjince na roke splakuje najprej, ker je ena oranžna druga pa rumena..)



....samo to sem hotela še dodat; če slučajno kaj namočim in operem na roke, ravno zaradi tega, da preverim ali gre v barvo ali ne, pa potem vsaj za splakovanje dam v stroj. Toliko za namig, da se ne bo tvoj preveč namučil, ker bo verjetno moral prevečkrat splakovat......

......In ravno sem hotela napisat, da sem opazila, da se lana777 že dolgo ni nič javila in evo jo tukaj - pozdravček in misli pozitivno. user posted image predvsem zate, za vaju in za vse vas!!!

< Sporočilo je popravil PABLO -- 28.6.2008 20:55:48 >

(odgovor članu buhtlčk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
28.6.2008 21:24:30   
nell
Hej babike, ne morem verjet, da je rodila prva avgustovka.

Mishel čestitke še od mene... uživajta v cartanju in spoznavanju z vajinim sončkom


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
28.6.2008 22:02:56   
sandra123
Čer...midve s Tinko sva se lepo napapcali, šli malo ven na sprehod, ampak nisem prav dolgo zdržala s sprehodom...so me noge bolele kouser posted image ...sem šla pod hladen tuš, pa kar nočejo nehat bit otekle...zgleda, da je še mene doletelo tole otekanjeuser posted image user posted image ...groza, pa še križ me boli za znoret....No, vsaj moj user posted image se je najedel na poroki in HB ne bo spet lačen prišel domov...Zdaj bom šla malo vodoravno...upam, da me zjutraj ne preseneti spet kakšna novica o prehitrem prihodu "avgustovčkov"...
Vsem želim lep večer, pa čimveč cartanja z najdražjimiuser posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
28.6.2008 22:17:31   
andrejaboris
Adijo kaj si smešn, kaj že avgustovke smo na vrsti? Upam da še ne vse! Zdaj sem pa imela 5 minut kurjo kožo in solzice v očeh! Od sreče in šoka! Čestitam MIshel za malega Davida, cartajte se in daj mu enga lupčka od vseh nas avgustovk!user posted image user posted image
Erin super tak seznamček že rojenih user posted image !

Gajka happy Birthday!!!!!user posted image

Bambi
super da si nazaj! In je kaj pomagalo razvajanje?

Meni pa ful roke zatekajo v tej sopari, sploh ko hodim in mi visijo! Smo šli na sprehod in sem komaj prišla do domAa. Pa me je mojuser posted image zmasiral in malo sem noge tiščala pod mrzlo vodo in je blo bolše! Pol sem pa malo na vrtu grah pobrala in popipala posušenega!

Lan se že veselo vozi z traktorjem in danes smo ga na sprehod peljali v "dojenčkovem"  vozičku, ker je tak želel in je zaspal!

Bom še slikco prilepla!
user posted image

NIč grem malega dat spat, pol pa še sebe, al pa še pridem kaj pogledat!

Pa pa







_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
28.6.2008 23:00:41   
košuta
Joj, punce! Mene bi prejle skoraj kap, ko sem odprla RR! A kar začelo se je že z nami?!?

Mishel, Gabriel in mali David: Iskrene čestitke ob prihodu malega navihančka in veliko sreče v vašem družinici.
 
Če samo pomislim, da je imela Mishel na našem srečanju v Celju najmanši trebušček, pa je prva postala mamica... Čudovita je bila že s trebuščkom, zdaj pa je verjetno še bolj...
Mi je kar nekaj reklo, naj tudi jaz začnem prati oblačilca za našo bebico - sem včeraj oprala en stroj cotik, danes pa še dva.user posted image Jutri nadaljujem vsaj še z enim (da v primeru presenečenja moj dragi ne bo cel zmešan user posted image ), pa v ponedeljek grem nakupit še nekaj stvari za našo bebico...
 
Gajka - Vse najboljše za te, vse najboljše za te,.... user posted image user posted image user posted image  Vem, da sem malo pozna, ampak namen je pa dober. user posted image
 
Erin - Novi seznamček je prav fletkan, al kako že rečete pri vas? user posted image  Bravo, šefica! Aja, pa lušten buši.
 
Hvala vsem, ki ste prebrale moje tarnanje in celo odgovorile nanj. Ste me kar malo potolažile. Saj moja tašča ponavadi ni zmaj, ampak zadnjič je bila pa res kriza. Delam še vedno isto vse sama, kakor sem pred user posted image : danes spet generalno popucala 90m2 stanovanja, skuhala kosilo za 6 oseb in pazila na 2 nečaka (stara 8 in 11 let). Ta dva sta me tudi najbolj utrudila in znervirala. Moji gležnji zopet neprepoznavni... Mojega še vedno ni domov, je šel nekam...
Ah, dovolj za danes. Nočko, punce!

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 0:00:06   
Višnja
Dober večer....

pa saj ne morem verjet!!!!Ma nismo še niti julija!!!! Maaaa....zdaj pa me bo začela počasi grabit panika....

MISHEL iskrenečestitke tebi in tvoji družinici!!!!!!!!
Komaj čakam, da zvemo malo več kako se je začelo in potekalo!!!!
Kmalu kmalu pa bomo tudi meeeeee............

JAz sem od ponedeljka na bolniški tja do porodniške. Še sreča, ker to vročino že težko prenašam, če bo tako vroče do avgusta sem že napovedala, da bom sitna, ker ne vem kako bom zdržala.
V toreksem imela pregled, pritisk sem imela full nizek 99/56, kri nisem imela najboljše - pa čeprav sem pila rablete za železo...mi je dal še za naprej, ultrazvok je bil OK. Mali je velik ima 2070 - verjetno bo tudi tta naredil 4 kilce user posted image . JAz sem kar mal paniko naredila ampak vidim, da so tudi vaši težki čez 2 kg. Glavca, trebušček ....vse večje za en teden...tako da pričakujem , da bomo prišli kaj prej na svet, pa še ki skačem non stop za mojim direndajem, pa gor in dol....
Zjutraj hodiva na plažo - še dobro, da je bla te dni mami z mano, da je tekala za nnjim. Tako je smešen...vsi v vodi, on pa ne, ker je mrzla....kot da ne bi bili iz morja doma....no, potem se je le opogumil.
Upam, da bo ta vročila vsaj malo popustila, ker jo res že težko prenašam, pa tudi tej mali se mi smilijo....no, ja...vsaj do avgusta naj malo popusti.


Zdaj pa grem ninat, ker moj mali ima novo navado - se zbujat ob 5 in hoče pit mleko.....če nam uspe zaspi zanaj po eni urci, če ne pa......dobro jutro....user posted image


Lepo noč vsem malim in velikim

_____________________________

Nasmeh mojih dveh princev je nekaj najlepšega na svetu!!!!!!

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 1:15:18   
Naty*Taja
JOJ punce, madona ne morem bit tiho...  Sorry Michelle - zdejle skoz okno poslušam, kako se pri sosed veselijo.... ja valda, če je pa naš poveljnik dedi postal!!!
Ja, Michelle že ima štručko! Sicer mal prej, pa vseeno jaz verjamem, da je vse čist ok - glede na žurko v vasi je sigurno user posted image . Malo inkubatorčka verjetno pa bo... Bravo punca!! Komaj čakam, da vas vidim!!1

Pa upam, da nisi jezna, ker sem objavla novico... je ati verjetno preveč bogi! Pa da bo dedi imel še vedno dovolj časa za nas gasilke!!!


Č E S T I T K E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Višnja)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 1:57:36   
Naty*Taja
Ja, sem zdej vidla, da že veste - priden ati!!
Jaz pa vseen poslušam žur!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 2:07:22   
Naty*Taja
Pa še kr berem poste in poslušam veselje v vasi in jokam... od veselja in navdušenja... joj, kak je fajn!!!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 8:36:55   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image  kuhana. Danes sem mal poležala. user posted image  Noč je bila super. user posted image  Sicer nisem dolgo spala, je moje telo navajeno na zgodnje zbujanje, sem pa z užitkom poležavala v miru, dala možgane na off in mislila na user posted image , ki bo kmalu med nami in ga mal božala in crkljala. user posted image  V zahvalo me je pa celo zbrcal. user posted image

Naty - Taja lepo, da si nas prišla obvestit, kaj se dogaja pri Mishel. Očitno bo dedi prišel na svoj račun. user posted image  Sem si zdaj prav zamislila. Pri naših je bilo tudi noro ob rojstvu Nejca. So ga fajn zalili. user posted image user posted image user posted image

PABLO meni se tudi tikanje ne zdi prav lepo od G. Mene G vedno vika, pa imam kar nekaj let manj kot ti in bi me lahko obravnavala kot eno frkljo. user posted image  Važno, da je z bebico vse ok in da ima kar lepo težo. user posted image  Železo ti pa mislim, da ne bo padal. Meni je v prvi user posted image  v zadnjem mesecu narasel, ker se vse umirja, tudi teža pri meni je ostala zadnji mesec enaka,.....

Sandra samo, da je user posted image  sit. Pa fotograf je. Zakaj te pa nič ne slikauser posted image  Nič nam bušija ne pokažeš. user posted image

Lana lepo, da si se nam po dolgem času javila. user posted image  Tako kot praviš, misli nase in na user posted image . In super, da ima stojiš prijateljici ob strani, ko te najbolj potrebuje. user posted image

Po prebranem, vidim, da vas je rojstvo Davida spravilo v pranje cotk, likanje, zadnje oz. prve nakupe. Ja ja jaaaaaaaaaa ni se več za hecat. Pa torbo za v P bo počasi treba pripravit. Moram priznat, da sem jo že izvlekla iz omare in dala notri že prvih nekaj stvari. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 8:39:54   
nell
Dobro jutro babike!

Se mi zdi, da nas je vse kr masl panika začela grabit in smo bolj pospešeno začele pripravljat stvari za dojenčka...no vsaj jaz. Sej vem, da bi se moj znajdu, da bi mu pomagala tašča in moja mami, ampak je vseen drugače, če si vse prej sam pripraviš. Mene zdej mal ovira kopalnica in delo doma v mansardi, ampak bo tudi to kmalu gotovo. Ravno zdajle majster polaga ploščice že po tleh in vsaka mu čast, res je priden in zagret. Aja pa da povem še tole...sem se tok veselila, da bo vse postasvljeno in da mi čimprej montirajo še masažno bano in tuš kabino in zdaj na koncu deci ugotovijo, da bo bano zlo težko v najin štuk spravit, če bo sploh šla...ej za pop... Mislim, a vse gre mimo načrtov.
Zdaj si želim, da bi moj sinek še mal počakal in se ne bi držal tistga roka tri tedne prej, vsj na začetek avgusta naj počaka, da mami vse poštima in si vsaj mal oddahne.

Košuta - vsaka ti čast, js si ne znam predstavljat, da bi bla za vse sama...sej sem tud js skos aktivna in kr neki delam in mencam, ampak brez pomoči mojih, bi se že zdavnaj sesedla. Tko da res, vsaka ti čast...ampak pikica misli malo tudi nase in se kdaj pa kdaj oddahni pa kli...gleda vse druge.

Lep dan vam želim in prijetno senčko.


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 8:44:16   
naty13
Za dobro jutro in za mal luštov še copatki, ki sva jih včeraj kupila za našega user posted image , da ga pozimi ne bo zeblo v nogice

user posted image

So pa iz H&M-a. IMajo tako v H&M-u in C&A-ju že veliko jesenko zimske kolekcije. Sem se prav čudila, da dobijo tako zgodaj. Tako, da tiste, ki nimate še nič za bebico ali bolj malo, hitro v akcijo. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 9:14:50   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Sandra samo, da je user posted image  sit. Pa fotograf je. Zakaj te pa nič ne slikauser posted image  Nič nam bušija ne pokažeš. user posted image


user posted image user posted image user posted image Naty, saj me user posted image non-stop slika, ampak večina slik ni za objavouser posted image user posted image user posted image ...ga bom nahecala, da spet kakšno slikco za objavo naredivauser posted image ...

Pa hvala za user posted image , jo ravnokar pijem...noč je bila obupna, sem dragega "počakala", da je prišel domov, noge so me bolele, da o križu ne govorim...sva z dragim bila vsa na trnih, kaj se dogaja z menoj do 3-eh zjutraj...otrdevanje trebuha se kar ni hotelo nehat, ravno tako ne špikanje spodaj in bolečine v križu... Spala sem potem do 8.30, danes pa imam prost dan...je ravnokar sestra prišla po Tinko in so jo odpeljali, da se bosta z nečakom igrala, da bom lahko jaz počivala...


< Sporočilo je popravil sandra123 -- 29.6.2008 9:22:10 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 9:41:19   
ANA_P
user posted image Kaj je zdaj to?! Sploh kave več danes ne rabim. Sem se že prebudila. SEZONA ODPRTA!

Mishel, Gabriel in David vse naj naj naj naj naj.....user posted image


Punce a smo že začele? Novica me je seveda zelo razveselila, po drugi strani pa sem zdaj malo prestrašena: NAŠ ČAS PRIHAJA!!!!!

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 9:59:05   
anaya
Jutro punce!

Heh se mi zdi da je Mishel poskrbela da Avgustovke še čez vikend kaj napišejo, je kot v mravljišču na naši temi od včeraj.user posted image user posted image

Mene je pa ponoči dete moglo tako zbrcat, sem kr more mela da sem padla z neke lestve zarad brcanja, zjutraj me je  cel trebuh bolel.user posted image  Je zgleda ponoči dost bolj aktivna kot sem mislila da je....hm pa sem se že veselila, da bomo spali ponoči (po rojstvu) vsaj približno normalno....

lep dan...

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 10:07:19   
andrejaboris
Dobro jutro babike!

Jaz bi tut rabla ornk kavo pa se mi je ne da kuhat, ker moj dragi spi, je bil v nočni.

Naty kaki luškani copatki!

Babike kljub neprespani noči smo me verjetno bolj spočite kot pa naša MIshel. Jaz v P nisem skoraj nič spala, ko sem Lana rodila. Kaj pa šele novopečeni očka, on je verjetno še bolj utrujenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Saj veste kaj mislim!

Jaz sem celo noč nekaj blodla o MIshel, da je rodila in da zdaj pa grem jaz počasi... JOjoj me je kar šokiralo včeraj!

Grem cotke obesit in Lana dat iz pižame! Je pa zdaj 2 dni brez pleničke spal, je ni hoto zečer gor dat, pa ni nič lulal! BRavo naš Lan!!!user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 10:16:05   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Dobro jutro babike!

Jaz bi tut rabla ornk kavo pa se mi je ne da kuhat, ker moj dragi spi, je bil v nočni.

Naty kaki luškani copatki!

Babike kljub neprespani noči smo me verjetno bolj spočite kot pa naša MIshel. Jaz v P nisem skoraj nič spala, ko sem Lana rodila. Kaj pa šele novopečeni očka, on je verjetno še bolj utrujenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Saj veste kaj mislim!

Jaz sem celo noč nekaj blodla o MIshel, da je rodila in da zdaj pa grem jaz počasi... JOjoj me je kar šokiralo včeraj!

Grem cotke obesit in Lana dat iz pižame! Je pa zdaj 2 dni brez pleničke spal, je ni hoto zečer gor dat, pa ni nič lulal! BRavo naš Lan!!!user posted image user posted image user posted image





Jaz sem pa v P spala kot ubita, pa Nejc tudi. Ati je bil pa še tri dni čist konc.user posted image user posted image user posted image user posted image

BTW ful lep traktorček. Lan  verjetno uživa. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 11:52:28   
andrejaboris
Naty jaz in Lan pa v P nisva spala skoraj nič! Takrat ko je Lan spal, sem ga gledala in nisem mogla verjet, da je to moj otročiček, al pa so zunaj plužli in je vse piskalo! Je blo ful snega! Pa še vse tiste luči! Pa ker je bil taki miceni sem ga hranla na 1-2- uri, ker je ful malo pojedo! Pa pravi sesalec je bil!user posted image

No ko sma prišla domov pa se je obrnilo in se je zbujal na 3 ure. SEm po 1. noči doma misla, da sem spala tri dni! SEm bla ful spočita!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 12:05:09   
anita goitan
ojla punce,
sem ravno z gorenjskega konca in imam zadnje inf.za tiste katere bomo rodile v KR (naty, tejkaz,..hm kira šeuser posted image )
v sredo rodila kolegica, naslednji dan šla že domov ker imajo tako gužvo, razen prvorodke te ostanejo še 2 dni, tisti dan se je rodilo 30user posted image otrok, od tega 6 dvojčkov! In sedaj jo mož vozi vsak dan na pregled, ej NORO!

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 12:30:20   
sandra123
Anita, imate pa pestro v vašem koncuuser posted image user posted image user posted image ...Ja, zgleda, da je res pravi baby boom letos...bomo morale še malo počakat, da se bolnišnice spraznejo in da bomo imele prostor...user posted image Pa 6 dvojčkov v enem dnevuuser posted image
Drugače pa se tudi jaz pridružujem ostalim...svaka čast, da si tako vitalna in lahko še v hribe hodišuser posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 13:27:05   
andrejaboris
Jaz sem pa zdaj ful slabe volje! 1.7. sem prijavljena na izpit, ki je sestavljen iz dveh pisnih delov. Ta dan bi semoral opravljati 1. del izpita, ki pa sem ga jaz že nardila, moram opravljati še 2. del. Vedno se pa je ta del opravljal par dni kasneje in šele takrat če si naredil 1. del. Zdaj pa sem vidla, da se 1.7. opravlja tut 2. del in ne vem če se par dni kasneje tut! Imam pa 1.7. UZ in to ob isti uri kot je izpit! in zdaj bom poop... Jezna sem kouser posted image . In ne vem kaj naj zaj naredim. JOj sem jezna! Prej sem od žalosti in ipike celo jokala! Toti hormoni!

MOgla sem se vam potožit. SEm profesorci poslala mail in upam, da mi bo odgovorila! BOm vidla! NI pa mi za izgubit roka izpita, ker se ne morem več odjavit. Pa res bi rada nardila še ta izpit!

papa



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 14:17:17   
bella02
Ojla!
Nekatere mamice pravijo, da so si otroci lahko zelo podobni v nočnih urah, druge, da ne. Jaz upam na prvo. Pri mali smo spali celo noč od njenega 2. meseca. To mi je zelo veliko pomenilo, ker nisem ponočnak. Tudi zvečer sva hodili spat okoli 10h ali celo 11h, da sva potem zjutraj spali do 8h ali 9h. Upam, da bo zdaj podobno.
V porodnišnici je bila zelo pridna in sva uredu spali, oči pa je imel popadke še celo noč in to sam, na wc-ju user posted image user posted image user posted image . Saj je prav, da proslavijo naše pikice.

andrejaboris, upam, da boš lahko uredila. Jaz sem bila tudi prijavljena za v petek, a imam isto uro gin, tako da ne bom šla na izpit.

otrdevanje trebuha: jaz tega ne čutim. A je to normalno? Morda se še ne začenja, ali pa ne opazim, ker sem precej na nogah. Kako je pri vas ostalih? Me pa zadnje dni kar precej boli ena bradavica. Saj vem, da naš čas prihaja. Nam je MIschel nakazala ...

Lepo nedeljo še naprej, jaz grem po tuš.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.6.2008 15:31:02   
miškolinček
Sem bla včeraj zvečer ko sem prebrala da je Mishel rodila tako šokirana,da še čestitke nisem napisala.user posted image Danes pa sam perem,pa torbo sem kr naštimala,vsaj s tistimi najnujnejšimi stvarmi, da mi ne bi dragi celega stanovanja okrog obrnil.
A ni Mishel prišla ravno iz bolnice domov? Važno da so zdravi.
Sayuri smo vsi mislili da boš ti tista ki bo otvorila sezono. Me prav zanima katera bo naslednja, najprej Sayuri,pol mogoče že ti Erin ,kaj praviš glede na to da začneš kmalu zadni mesec odštevat???user posted image user posted image

No, vse ostale pa noge skupaj,odpustnico dobi vsaka 14 dni prej, nič več,a veljauser posted image ?No, Sayuri pa Sandra pa lohk še mal prej,..Kaj praviš Erin,ti si tle šefica,boš ti odpustnice delila,user posted image user posted image user posted image ..




user posted image user posted image user posted image Mishel,iskrene čestitke tebi in tvoji družinici,malemu Davidu pa lepo pot v življenju! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?